Esileht Pereelu ja suhted Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

Postitas:

Palun vastata paaridel, kelle vanusevahe on 10-15 aastat ja kes on koos olnud juba aastaid.

1) Kui vanad olite, kui tutvusite?
2) Kui kaua olete koos olnud?
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes?
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe?
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas?
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast?
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme?

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 10:30; 21.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi me täpselt küsitud vanusevahesse ei mahu – vanusevahe 9 aastat, vastan ikka, ehk on abiks.

Saime kokku, kui min aolin kolmekümnendate teises pooles ja mees 45.
Alguses ei häirinud vanusevahe üldse, aga hiljem on hakanud häirima, sest mehe soovid elule on juba sinnakanti, et tahaks nö pensionile jääda, samal ajal tunnen minda, et mu veel parimad aastad on nüüd raisus – peab liiga kiiresti vanaks saama. Lapsi pole koos saanud. Kahetsen, et ei valinud endavanust kaaslast.

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanusevahe 12 aastat-mina 27mees naine 39a. Alguses oli kõik hea, 40-sed naised veel päris nooruslikud-sex hea, naine sai ka endaga hästi hakkama, hea töökoht jne
Aga aastaid edasi, kuidagi naised võivad hakata kiirelt vananema nn mutistuma. Ei suutsud näha, kui ma olen noor mees ja kõrval 50-aastane mammi.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 23, mees 34
2) Kui kaua olete koos olnud? 21 aastat, sellest 20 abielus
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Kolm last: mina olin vanuses 30, 32 ja 35
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Mälestused noorusaja lemmikmuusikast on erinevad. Mees on vähe paremas vormis ja sportlikum kui mina.
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Ei

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle küsitluse peale tuntakse ju kohe ära

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 25, mees 35
2) Kui kaua olete koos olnud? 16 a
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? 1 laps, saime 4 a peale tutvumist
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Vahel tundub, et mehest hakkab torisev vanamees saama. Mina tahaks spontaansem olla
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Ei, ma ei usu, et meie probleemides vanusevahe süüdi on.
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Ei

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 17 ja mees 37
2) Kui kaua olete koos olnud? 10 aastat
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Esimene sündis aastal 2016 ja teine sünnib 2019
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Ei anna kuidagi
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Ei

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisut teine vaatenurka kah teemaalgatajale, kes oma piiratuses arvab, et ainult vanusenumbris on kõik asjad kinni.

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mõlemad 29a noored.

2) Kui kaua olete koos olnud? 26 aastat.

3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Jah, poeg 25 ja tütar 22a vana. Mõlemad elavad eraldi.

4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Varem ei, aga nüüd häirib.

5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Naine on mutistunud, ülekaaluline, jalad on haiged, pigem istuks kodus kiiktoolis.

6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Jah, kahetsen, naine oleks tulnud võtta 10 – 20a noorem. Seda viimast kahjuks 29a vanana ei oleks saanud teha.

7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Loomulikult on. Kuhugi ta tulla e taha, koos matkamas käimine on välistatud, suuri rahvamasse väldib, Metallicat vihkab, iPadi puhastada ei oska, nüüd, pärast laste väljalendamist ei saa isegi süüa enam hommikuti tehtud, seda teen mina teen juba 5a. Kodutööd enamuses samuti minu peal.

+15
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 14:46; 19.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisut teine vaatenurka kah teemaalgatajale, kes oma piiratuses arvab, et ainult vanusenumbris on kõik asjad kinni.

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mõlemad 29a noored.

2) Kui kaua olete koos olnud? 26 aastat.

3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Jah, poeg 25 ja tütar 22a vana. Mõlemad elavad eraldi.

4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Varem ei, aga nüüd häirib.

5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Naine on mutistunud, ülekaaluline, jalad on haiged, pigem istuks kodus kiiktoolis.

6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Jah, kahetsen, naine oleks tulnud võtta 10 – 20a noorem. Seda viimast kahjuks 29a vanana ei oleks saanud teha.

7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Loomulikult on. Kuhugi ta tulla e taha, koos matkamas käimine on välistatud, suuri rahvamasse väldib, Metallicat vihkab, iPadi puhastada ei oska, nüüd, pärast laste väljalendamist ei saa isegi süüa enam hommikuti tehtud, seda teen mina teen juba 5a. Kodutööd enamuses samuti minu peal.

tore on, et lõpuks hakkasid ka süüa tegema, naine ongi ilmselt sellepärast mutistunud, et puudus sinu poolne abi. Töll oled.

+29
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore on, et lõpuks hakkasid ka süüa tegema, naine ongi ilmselt sellepärast mutistunud, et puudus sinu poolne abi. Töll oled.

Enne tegime pooleks, nüüd teeb töll 100%.
Ja sina oled lootusetu lammas. Sõimelda võid kodus oma vanamehega.

+12
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 14:46; 19.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? mina 20ndate lõpus, tema 30ndate lõpus (10 aastat vanusevahe).
2) Kui kaua olete koos olnud? 14 aastat
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? jah, meil on kaks last, kes sündisid vastavalt 4. ja 5. kooseluaastal.
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? ei.
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Ma pole kindel, et see just vanusevahest on tingitud aga tema eelistab olla kodus rohkem, samas kui mina käin sõpradega väljas. Meile sobib selline korraldus ja probleeme ei teki/tekita.
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? ei.
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? vt ülal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusevahe 10 aastat

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? 26 ja 35
2) Kui kaua olete koos olnud? 20 aastat abielus
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? mina olin 31 ja 41
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? ei.
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? ei

Praegu olen mina 50 ja mees saab 60, käime reisimas, teatris, väike laps hoiab meid noorena, ei lase mutistuda kummalgi, tegeleme spordiga jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisut teine vaatenurka kah teemaalgatajale, kes oma piiratuses arvab, et ainult vanusenumbris on kõik asjad kinni.

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mõlemad 29a noored.

2) Kui kaua olete koos olnud? 26 aastat.

3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Jah, poeg 25 ja tütar 22a vana. Mõlemad elavad eraldi.

4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Varem ei, aga nüüd häirib.

5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Naine on mutistunud, ülekaaluline, jalad on haiged, pigem istuks kodus kiiktoolis.

6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Jah, kahetsen, naine oleks tulnud võtta 10 – 20a noorem. Seda viimast kahjuks 29a vanana ei oleks saanud teha.

7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Loomulikult on. Kuhugi ta tulla e taha, koos matkamas käimine on välistatud, suuri rahvamasse väldib, Metallicat vihkab, iPadi puhastada ei oska, nüüd, pärast laste väljalendamist ei saa isegi süüa enam hommikuti tehtud, seda teen mina teen juba 5a. Kodutööd enamuses samuti minu peal.

Nii, kuna sa arvad, et su kõikide hädade lahendus oleks 10-20 aastat noorem naine, siis küsiks huvi pärast, et kas 10-20 aastat tagasi su proua käis sinuga matkamas, kuulas Metallicat iga päev ja armastas aega viita rahvamasside keskel? Ja sa siiralt arvad, et kõik sinust 10-20 aastat nooremad naised teevad süüa ja armastavad kodutöid teha?

haa…haa..haa

+41
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mees 5 aastat noorem. algul kõik klappis, nyyd peale 10 aastat kooselu on hakanud mutistuma. välja minna ei viitsi, kasvatab õllekõhtu, õhtul magab teleka ees. oleks pidanud ikka 10 aastat noorema vaatama. hetkel ise 45, mees 40.

+25
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 19:19; 20.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ka vastata, mees oli 9 a noorem kui mina, vanuses 20+.
Koos olime neli aastat, saime ühe lapse, pärast mida selgus, et mees on ikka titt mis titt ja oma lapse eest hoolitseda ei taha. Tööl küll käis, aga perekonda pidasin mina üleval, sest eriti pärast lapse sündi kulus mehe raha ainult tema enda peale, lisaks tegi võlgu. Paraku arvan, et need probleemid ei tulene vanusevahest vaid inimese iseloomust. Seega kahetsen, et lasin ennast tema algsest soliidsest esinemisest ära petta, aga mitte vanusevahet.
Pärast lahkuminekut on mees valinud järjest ja järjest nooremaid naisi, aga mitte kellegagi pole lõpuni kokku jäänud. Ju siis ikka viga on temas, mitte minus.

Mõnda aega tagasi leidsin endast paar aastat vanema mehe, nüüd oleme mõlemad 50 ümber, rokk-kontsertidel käime koos, arvuti, tahvli ja nuhvliga toimetamisel olen mina osavam, aga ma olen oma täiskasvanud lapsest ka tegelikult selles asjas osavam, nii et see ei ole näitaja. Moraal on, et inimese kvaliteet ei sõltu tema vanusest, vaid ikka muudest isikuomadustest, vanusega need omadused lihtsalt võimenduvad.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju oleneb inimesest, aga siiski usun, et vanusevahel on ka oma mõju.

Räägin puhtalt isiklikust aspektist vaadates:
Mees 45, 15 aastat noorem naine ehk siis 30 aastane tundub mulle liiga lapsena.
15 aastat vanem naine ehk siis 60 aastane, naised ärge nüüd solvuge aga antud hetkel tunnen kull et 60 aastane naisterahvas (just oma füüsiliselt välimuselt) on “ära vajunud”.

Loomulikult võite nüüd sama juttu ajada, et 30 aastane mees on poisike ja 60 aastane mees on vanatoi …. vanus mängib rolli.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna vanus on peas kinni, siis ei, “vanus” kui number ei mõjuta midagi ja kõik see mida võid lugeda on üksikute inimeste kogemused.

Küll aga kindlasti nooruslik 50 aastane mees võib oma mutistunud naisega päris hädas olla. Samas võivad asjad olla ka täielikult vastupidi.

Sama numbrilise vanusega inimesed võivad olla oma peas 20-30 aastat vanuses erinevad, üks käitub vanainimesena, teine aga näiteks ka keskealine olles lapsikult.

Öelge nüüd, et te ei tunne kedagi, kes oleks juba 20ndates käitunud (ja sageli ka välja näinud) kui keskealine.

Nii et küsimus on täiesti jabur ja mingeid stereotüüpe tekitav.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige võrdõiguslikkusest ükskõik kui palju, aga visuaalselt on kombinatsioon noor naine + vanem mees kuidagi loomulikum kui noor mees + vanem naine. Ilmselt vahet polegi kui mees on 26 ja naine 37. Või mees 51 ja naine 62. Aga kui mees on 40 ja naine 51, tekib paari vaadates mõte, et kui kauaks nad kokku jäävad.
Ise jätsin maha endast 8 aastat vanema mehe ja leidsin õnne omavanusega. Aga ei pane seda lahutust vanuse süüks.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmees hakkas semmima äsja 17 saanuks plikaga kes kaitsevahenditest ei tea mitte midagi ja aasta pärast oli titt taga ja enne lapse tulekut käidi registeerimas abielu 😀 Nüüdseks koos 2 aastat aga usun et pikka pidu seal pole sest mees on üle 30 ja plika emaga peaaegu ühevanused ja tean millised naised eksmehele meeldivad ja 100% on plika ema tema maitse 😀 ei imesta kui noore tüdruku taga nahistamine käib sest mees on salakaval ja petja tüüpi.

Minu praeguse mehe eksnaine oli mehest 10aastat vanem(mees 30 naine 40) ja elasid koos 5aastat aga kuna naine lapsi rohkem ei saanud ja mehel üldsegi polnud siis mees valis noorema naise 😉

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige võrdõiguslikkusest ükskõik kui palju, aga visuaalselt on kombinatsioon noor naine + vanem mees kuidagi loomulikum kui noor mees + vanem naine. Ilmselt vahet polegi kui mees on 26 ja naine 37. Või mees 51 ja naine 62. Aga kui mees on 40 ja naine 51, tekib paari vaadates mõte, et kui kauaks nad kokku jäävad.

Ise jätsin maha endast 8 aastat vanema mehe ja leidsin õnne omavanusega. Aga ei pane seda lahutust vanuse süüks.

Vastupidi – see on täiesti ebaloomulik. Mehed surevad mitu aastakümmet varem, vanemad naised on enamalt jaolt üksikud. Samuti kipuvad mehed enne “kaubandusliku” välimuse kaotama – kiilakad, paksukesed jms.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 24, mees 38
2) Kui kaua olete koos olnud? 15 aastat
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Kolm last: mina olin vanuses 29, 32 ja 36
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Ei
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Hetkel veel ei anna
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Veel ei ole

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige võrdõiguslikkusest ükskõik kui palju, aga visuaalselt on kombinatsioon noor naine + vanem mees kuidagi loomulikum kui noor mees + vanem naine. Ilmselt vahet polegi kui mees on 26 ja naine 37. Või mees 51 ja naine 62. Aga kui mees on 40 ja naine 51, tekib paari vaadates mõte, et kui kauaks nad kokku jäävad.

Ise jätsin maha endast 8 aastat vanema mehe ja leidsin õnne omavanusega. Aga ei pane seda lahutust vanuse süüks.

Vastupidi – see on täiesti ebaloomulik. Mehed surevad mitu aastakümmet varem, vanemad naised on enamalt jaolt üksikud. Samuti kipuvad mehed enne “kaubandusliku” välimuse kaotama – kiilakad, paksukesed jms.

olen sinuga nõus. kui mehega koos peeglisse vaatame, näen mina oluliselt noorem välja. okeiokei, eks ma olen täitesüste ja botoksit ka teinud. mehel otsaees kortsud, juuksepiir taganeb aina, suunurgas vaod, seljal rasvoldid jne. mul vaid naeratades silma all mõned kortsud. toitun ka palju tervislikumalt ning üle 60kg ei lase kunagi oma kehakaalul tõusta.

seega jah, väidan samuti, et näiteks 45 a mees näeb vanem välja kui 45a naine.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 19:19; 20.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 30 ringis, mees 40 ringis, lastetud
3) Kas olete saanud koos ka lapsi – mis vanustes? Kolm ühist last
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Eks vanusevahe oli näha, aga lausa häiriv polnud. Ellusuhtumise poolest polnud mehele midagi ette heita – laisk, veniv ega ettevõtmatu ta ei olnud
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Ei anna. Saledad oleme ja muidugi oleks hea, kui jääkski saledateks – kes seda siis ei tahaks! Näokortse on juba mõlemal üksjagu, ei oskagi võrrelda. Noorusmälestused on erinevad – mees võib rääkida aegadest, mida mina ei mäleta või mäletan uduselt.
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Mul oli raske isiksuse poolest sobivat meest leida, nii et kui kokku saime ja sobisime, oli positiivne üllatus.
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Siiani ei ole.[/quote]

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 14:35; 20.12 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi – see on täiesti ebaloomulik. Mehed surevad mitu aastakümmet varem, vanemad naised on enamalt jaolt üksikud. Samuti kipuvad mehed enne “kaubandusliku” välimuse kaotama – kiilakad, paksukesed jms.

Kui mees on üldse üks väheseid, kes isiksuse poolest sobib, vastastikused tunded on jne., siis ei hakka ju kuu peale saatma ja ootama ettekujutatavat sobivat endaga samas vanuses olevat, keda võibolla iialgi ei kohtagi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 14:35; 20.12 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Kui vanad olite, kui tutvusite? Mina 25+ ja kaasa 40+ (vanusevahe 15a)
2) Kui kaua olete koos olnud? 2aastat
3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes? Hetkel ootame alles esimest last
4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe? Välimise osas veidi ikka häiris
5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas? Ei anna
6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast? Ei
7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme? Hetkel küll ei ole

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 10:30; 21.12 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle küsitluse peale tuntakse ju kohe ära

Eks ta üks õngitsemise-teema ole jah. ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 09:20; 06.01 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud 1 tõsisem suhe endast 25+ aastat vanema mehega ja üks pealiskaudsem suhe endast oluliselt vanema mehega. Eriti esimesel juhul olin megakurb kui mees arvas et pole mõtet suhtel kaugele areneda lasta, aga nüüd kui olen ise 40+ siis olen väga rahul et too mees nii ratsionaalselt mõtles. Praegu on ta tore aktiivne pensionär, aga siiski sellise elustiiliga mida mina veel küll ei igatse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastaks ka, aga meie vahe on lausa 20 aastat, nii et ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad olite, kui tutvusite?
Mina 48, mees 65 (vahe 17 aastat)

2) Kui kaua olete koos olnud?
5 aastat

3) Kas olete saanud koos ka lapsi- mis vanustes?
Ei

4) Kas suhte alguses häiris teid vanusevahe?
Ei

5) Kas praegu annab vanusevahe tunda? Kuidas?
Ma ei ole kindel, et viga on vanusevahes, pigem erinevas temperamendis. Minu jaoks oli see suhe avanemine, seiklus, mis on pannud ennast ja oma hoiakuid analüüsima, oma elus muudatusi ette võtma. Mees on tasapisi langenud ilmselt samasse mugavusse, mis tal enne minuga kohtumist oli, kuigi suhte alguses tärkas ka temas teatud seiklusvaim.

6) Kas kahetsete, et ei valinud enda vanust kaaslast?
Mitte mina ei valinud armastust, vaid armastus valis minu – ja tõi mu ellu sellise kaaslase.

7) Kas vanusevahest tingituna oli / on tekkinud ka probleeme?
Jällegi, ei ole kindel, et asi on vanuses, sest kui ma võrdlen oma kaaslast oma isaga, kes on mu kaaslasest 15 aastat vanem, siis isa on aktiivsem igas vallas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju oleneb inimesest, aga siiski usun, et vanusevahel on ka oma mõju.

Räägin puhtalt isiklikust aspektist vaadates:

Mees 45, 15 aastat noorem naine ehk siis 30 aastane tundub mulle liiga lapsena.

15 aastat vanem naine ehk siis 60 aastane, naised ärge nüüd solvuge aga antud hetkel tunnen kull et 60 aastane naisterahvas (just oma füüsiliselt välimuselt) on “ära vajunud”.

Loomulikult võite nüüd sama juttu ajada, et 30 aastane mees on poisike ja 60 aastane mees on vanatoi …. vanus mängib rolli.

60aastane eesti mees on tõesti näss.

nt vaata, 2 naist kelle keskmine vanus veidi üle 50ne
https://goo.gl/images/94wxtx

2 meest samas vanuses
https://goo.gl/images/yPaewn
https://goo.gl/images/RcJZ8T

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Paari vanusevahe 10-15aastat: mis on saanud teist hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.