Esileht Pereelu ja suhted Päästerõnga ümbersöönud mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Päästerõnga ümbersöönud mees

Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale, sest:
1. Olen ise terve elu sportlik olnud ja ootan ka seda oma partnerilt, meeldib koos sportida, aga ei pea. Midagi ühist tavaliselt kindlasti leian (ratas/jooks/suusk/ujumine jne), ta ei suudaks mu aeglasemaski tempos sellega kaasa tulla.
2. Seks. Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla. Võiksin siia huumorinurga kujundada oma mõtetest, aga ei soovi. Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

Millised teil kogemused päästerõngastega?

+18
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale,

Kuidas sul siis selline austaja saab olla, kui sind häirib?

Vastus: sest kui seda MEHELE öelda vaja oli, siis võtsid sa kuuma kartuli suhu (kas kõik panid tähele, et see polnud roppus?) ja olid vait.
Ja mees on austaja edasi, sest ta ei tea, et ta on vastik.

Aga siin targutad küll ja üsnagi tähtsa näoga.
Oleksid sa vaid taibanud öelda “oli austaja”…

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 09:28; 04.08 09:40; 04.08 13:46; 04.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu abikaasal on see samuti nüüd paari aastaga tekkinud.
Jah, see on visuaalselt ebaatraktiivne, samuti pole seks enam see, mis varem. Mulle tundub, et ülekaalu tõttu ta ka norskab rohkem.
Ühesõnaga, kui muidu paksud ei ole külgetõmbavad, siis võib ka enne sümpaatne olnud mees muutuda eemaletõukavaks. See suur võdisev kõht…

+18
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale,

Kuidas sul siis selline austaja saab olla, kui sind häirib?

Vastus: sest kui seda MEHELE öelda vaja oli, siis võtsid sa kuuma kartuli suhu (kas kõik panid tähele, et see polnud roppus?) ja olid vait.

Ja mees on austaja edasi, sest ta ei tea, et ta on vastik.

Aga siin targutad küll ja üsnagi tähtsa näoga.

Oleksid sa vaid taibanud öelda “oli austaja”…

Sul on õigus vaid selles osas, et varsti jõuab kätte see ” oli austaja” seisus.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti jõuab kätte

Miks varsti?

Lõviputru peab selleks enne sööma ja seda pole saada?

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 09:28; 04.08 09:40; 04.08 13:46; 04.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised teil kogemused päästerõngastega?

Isikliku päästerõngaga see kogemus, et mida vanemaks saad, seda raskem sellega võidelda…Liikumine – liigesehädad segavad üha enam, tegin kõhulihaste harjutust, mida olen enne oi kui palju teinud – sain songa. Lihtne on targutada ja sporti propageerida, reaalmaailmas pole asi nii lihtne.

+17
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti jõuab kätte

Miks varsti?

Lõviputru peab selleks enne sööma ja seda pole saada?

Olen su rõhuasetusega nõus “JULGUS”. Vaatan ennast nüüd teise nurga alt ja mõistan, ju ta loodab, et aktsepteerin teda sellisena nagu ta on, sest endiselt suhtleme.
Sõin just kinoaputru, tunnen kuidas keelelihased pingulduvad ja hallollus vibreerib
“VASTIK PÄÄSTERÕNGAS”, kuidas seda järjekordselt leebemalt öelda. Aga miks leebelt?

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen su rõhuasetusega nõus “JULGUS”. Vaatan ennast nüüd teise nurga alt ja mõistan, ju ta loodab, et aktsepteerin teda sellisena nagu ta on, sest endiselt suhtleme.

Sa ikka saad aru, et sinu teha on ka, mis teie suhtes toimub või toimumata jääb, et kui tema suhtleb, siis sina võid ju ignoreerida või lihtsalt otsesõnu öelda, et sulle meeldivad sportlikud mehed, kellel see sportlikkus ka kehakujust näha on, või kui detailidesse ei taha laskuda, lihtsalt öelda, et pole huvitatud. Paljudele ei meeldi paksud mehed, sageli ollakse nendega koos muude boonuste pärast, noh, et paks küll, aga rikas või hea süda või huumorimeel vms mingi hüvitav omadus ja siis muidugi, kui ise ei olda ka mingi sale iludus, siis on ka silmakirjalik ju mehele öelda, et miks kuuspaki asemel vaat on. Samas, kui ikka vastik on, ei pea suhtlema, võidki olla ise tünn ja öelda, et kui ei saa adonise-sarnast meesiludust, siis parem olen üldse ilma, see on iga inimese püha õigus ju, võtta see, kes meeldib või kes on saadaval või olla üksi, vaba maa.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 10:46; 05.08 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et päästerõngast ei oleks, ei ole abi mingist trennist, nii et songa saad. Vabalt võid ka lihtsalt rahulikku kepikõndi teha, aga kõige olulisem on see, et pead üle vaatama selle, mida sööd ja jood.

Mul oli ka üks austaja, kes oli lõtv. Päris paks ei olnud, aga mõnevõrra ülekaalus. Kõige hullem selle juures ei olnudki mitte punnkõht, vaid rippuvad rinnad. Nii kui õlle ligi sai, siis kaanis seda nagu janune kaevul ja maha ma jätsin ta suht kiiresti, aga kui ta oleks ka karsklane olnud, siis oleksin ta nende ripprindade pärast ikkagi sama ruttu maha jätnud. On asju, mida kord näinuna enam ei saa tagasi võtta. Ja ei lähe mehele ütlema, et tee trenni, võta kaalust alla, siis sa kõlbad mulle. Ise ka ei tahaks, kui keegi mulle ütlema tuleks, et ma peaksin kümme kilo alla või juurde võtma. Too mees leidis peatselt uue naise, nii et järelikult uus on rahul.

Ja ma pigem lepin selle teadmisega, et olen pinnapealne ja nõme, kui ei suuda hinnata inimeses “sisemist ilu” kui mees on paks ja rippuvate rindadega. Ma võin seda inimest hinnata ja sõber olla, aga ma ei taha sellist enda juurde voodisse.

+22
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 10:53; 04.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale, sest:

1. Olen ise terve elu sportlik olnud ja ootan ka seda oma partnerilt, meeldib koos sportida, aga ei pea. Midagi ühist tavaliselt kindlasti leian (ratas/jooks/suusk/ujumine jne), ta ei suudaks mu aeglasemaski tempos sellega kaasa tulla.

2. Seks. Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla. Võiksin siia huumorinurga kujundada oma mõtetest, aga ei soovi. Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

Millised teil kogemused päästerõngastega?

Kui ma ei upu, siis kõnnin mööda. Ei kogu päästerõngaid koju ega kuhugi mujale. Minu kogemus on, et kõik, mis on minu eluks kõlbmatu, minu tähelepanu saab minimaalselt. Inimese keha on tema isiklik asi. Tahab hoiab teda niisugusena, tahab hoiab naasugusena. Nagunii teiselepoole keha kaasa ei saa, kõik jääb siia. Mind nagu üllatab, et kas tõesti on inimesi, kes kõnnivad mööda teed, vahivad partneriks mittesobivaid inimesi ja kujutlevad nendega seksi? Kas see on mingi masohhismi vorm? Masohhism , enesepiinamine. Milleks ometi. See on ju hullem kui see päästerõngas. Päästerõnga treenid maha, aga kuidas masohhismist lahti saada. Oioioi hullus olukorras oled…

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea… minu meelest on oluline olla inimese suhtes aus. Või siis vähemalt mitte anda talle alusetut lootust, et teie vahel võiks midagi areneda. Kui sulle tema kehakuju ei sobi, siis ei sobi… kindlasti leidub teisi naisi, kes sellest “päästerõngst” ei hooli või suudavad ehk isegi mehe motiveerida sellest vabanema (ei, mitte mingi salajase dieedi või spordiga vaid nii, et mees ise tahab ja võtabki end käsile)… Või noh, igaüks ei peagi kuuspakki kandma ja on oma elu ja tervisega siiski rahul.

Nagu aru saan, siis on teie “suhe” alles sellises faasis, et teil pole aimugi üksteise sportlikest tegevustest… Räägid talle ehk enda elustiilist… võibolla hirmutab see juba mehe ära, aga võibolla selgub, et tegu on hoopis ühe osava maadlejaga vms…

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasal tekkis see mingi 7 a peale kooselu algust. Hiljem muud ka veel, pean ütlema, et mind see pole seganud ega häirinud. Välisi muutusi ma teemaks ei pea. See on justkui väike asi elus.
Kui sind segab, siis pead kedagi teist vaatama, kellel isegi kalduvust selleks pole.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ostsid vabandust austajale korvi andmiseks. Kui füüsiline atraktiivsus on oluline ja see, et mees on ülekaalus, häirib kogu suhtlust ja teeb ta sulle eemaletõukavaks, siis on ju vastus olemas. Selline mees ei sobi sulle, sinu asi, kas jätkad suhtlust ja venitad selle lõpetamisega või oled aus ja lähete kumbki oma teed. Saan aru, et midagi tõsist teie vahel veel ei ole.

Teine asi on see, kui inimene, keda armastad, hakkab mingil eluperioodil juurde võtma, siis küll ei ütle, et selle päästerõnga pärast ta kohe eemaletõukavaks muutub. Pigem on see asi, millega koos tegeleda. Mul võttis mees juurde, kui suitsetamise maha jättis. Võdisev ei olnud, aga kuidagi üle kere kogukam. Aasta pärast hakkas rohkem toitumist jälgima ja sai normaalkaalu tagasi, teda ennast hakkas häirime see raskem olek. Minu jaoks ei olnud tema kogukamaks muutumine (veel) tõsine probleem, kui muretsesin, siis selle pärast, kuidas see ta tervisele mõjub, mitte selle pärast, kas seksides on veel atraktiivne (ausalt öelda on ta kõigist partneritest, kes mul on olnud, voodis kõige parem, nii et see, et meie kooselu jooksul oli periood, kui tal kaal tõusis, ei muutnud seda fakti mitte kuidagi). Kui kooselu jooksul on üle saadud palju tõsisematest probleemidest (meie elus oli see viljatus), siis ei ole mõned lisandunud kilod asi, mille pärast kaaslast maha kanda. Tegemist on ju inimesega, keda armastan, kes on mu elus mulle kõige tähtsam, kaalutõus ei ole asi, mis seda muudaks.

Nii et minu arust oleneb see, kas teise kehakaal häirib või mitte, ikkagi sellest, kas kaaluprobleem on tekkinud siis, kui ollakse juba teineteisele pühendunud ja kindel paar, või on see lihtsalt potentsiaalse kaaslase puhul üks näitaja, mis atraktiivsust mõjutab.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõin just kinoaputru, tunnen kuidas keelelihased pingulduvad ja hallollus vibreerib
“VASTIK PÄÄSTERÕNGAS”, kuidas seda järjekordselt leebemalt öelda. Aga miks leebelt?

Sa ei peagi leebelt ega mitteleebelt ütlema, võid ju lihtsalt ja konkreetselt mainida, et mees, kellega ma suhte loon (või ka koos elan), võiks/peaks minuga kaasa tulla ja saaks hommikuti mingi 10km koos joosta.
Või 40km rattamatkale kaasa tulla. Jne edasi, sest see on mu tervisele ja enesetundele oluline.

See pole kellegi halvustamine, see on sinu konkreetne unistus ja soov, mille poole sa lähed. Mis sela halba on?
Kui keegi solvub, oma probleem. Ärgu lantigu endast sportlikemaid naisi.
Vaid võtku pigem paksuke ja siis jooksku end mõlemad saledaks, kui naine sellisena ei meeldi.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 09:28; 04.08 09:40; 04.08 13:46; 04.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks elu näinud proua andis mulle kunagi head nõu, et ära vali kaaslast mitte esmajoones selle järgi et milliseid omadusi sa otsid, vaid selle järgi, et temas ei oleks neid asju, millega sa tead, et sa mingil tingimusel leppida ei suuda. Ehk teisisonu vaata ausalt ja selgelt inimese negatiivseid omadusi ja mõtle, et kas sa suudad nendega leppida või mitte. Kui ei suuda, siis liigu edasi, sest ei maksa loota, et sa kedagi muuta suudad.
Kui sinu jaoks on liigne kehakaal selline asi, millega sa tead, et sa ei suudaks mingil tingimusel leppida olenemata sellest, millised muud head omadused mehes olemas on, siis nii ongi ja sul pole mõtet üldse hakata temaga proovima, sest ajapikku see vastumeelsus ainult süveneks.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks elu näinud proua andis mulle kunagi head nõu, et ära vali kaaslast mitte esmajoones selle järgi et milliseid omadusi sa otsid, vaid selle järgi, et temas ei oleks neid asju, millega sa tead, et sa mingil tingimusel leppida ei suuda.

See hea nõu on muidu täitsa hea, aga väikese erandiga: see ei kehti absoluutselt sel juhul, kui inimene on armunud.
Siis lepib ka kõigega; nagu perekoolist lugeda, siis isegi sellega, kui hambavahed on kärbseid täis.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 09:28; 04.08 09:40; 04.08 13:46; 04.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vastik teemaalgatus. Kuidas sulle meeldiks, kui mees mõnest sinu kehaosast foorumisse teema teeks ja seda võõrastega arvustama kukuks? Eriti jabur on küsida kogemusi päästerõngaga. Wtf? Ja kujuteldamatu õudus, mingi mees julgeb loota, et sa aktsepteeriksid teda sellisena nagu ta on! Milline häbematus!

Aga kuidas meeldiksid nt sellised teemad sinu keha kohta:
Millised on teie kogemused ripprindadega? Millised on teie kogemused paksu tagumikuga? Millised on teie kogemused venitusarmide, paksude kintsude, punnkõhtude, kortsus kaelade, kollaste hammaste või lotendavate õlavartega?
Ah et sa teed sporti, siis sina kunagi selliseks ei muutu ju? Jajah. Vaja läheb vaid üks tõsisem vigastus, tervisehäda, ainevahetushäire, rasedus, pealesunnitud muutus elustiilis vms ja võib juhtuda, polegi sinulgi enam perfektne trimmis keha. Sooviksid siis, et mehed seda avalikult arvustama hakkaksid?
Palun võta teadmiseks, et iga inimese keha on tema enda oma ja ükski endast lugupidav intelligentne inimene ei lähe teisele tema keha suhtes ettekirjutusi tegema. Sinu keha on sinu oma ja sul on õigus valida, kelle kõrvale, alla või otsa sa selle voodis pargid. Nii lihtne ongi.
Kui mees sulle atraktiivne ei ole, siis ära suhtle temaga ja las ta leiab endale normaalse partneri. Kas sa tõesti arvad, et see mees oleks sinust veel huvitatud, kui ta teaks, mida sa temast mõtled? Kes tahaks seksida naisega, kes seda nautida ei suuda vaid ainult PÄÄSTERÕNGAS vasardab peas…
Sa ise ilmselt ei taju seda, aga sinu mõttemaailm on väga ebameeldiv ja ebaseksikas. See mees on sinu austaja, sest ta pole su “sisemist ilu” veel näinud. Pärast enam ei ole, tee trenni palju tahad.

+27
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun võta teadmiseks, et iga inimese keha on tema enda oma ja ükski endast lugupidav intelligentne inimene ei lähe teisele tema keha suhtes ettekirjutusi tegema.

Aga polegi läinud ju ettekirjutusi tegema, mis kärbes sind hammustas? Kogu teema jutt ongi ju sellest, et sa kas aktsepteerid teist sellisena nagu ta on või siis valid endale kellegi teise, mitte ei hakka seda ebasobivat kuidagi otse ütlemistega või läbi lillede ütlemistega ümber kujundama.

See, et sina nüüd niimoodi plahvatasid – anna andeks, aga sina ei tule nüüd ka ette kirjutama seda, et vot peavad meeldima paksud ja ripprindadega mehed ja ei tohi isegi iitsatada kui ei meeldi. Isegi mitte kuskil anonüümses foorumis, sest muidu oled kohe sisemise iluta, loll ja ebaseksikas.

Ja ei ole need päästerõngastega mehed ka kohe sugugi automaatselt sisemise iluga ja heasüdamlikud. Ikka väga jälke tegelasi on, sisemist ilu ei leia ka mikroskoopilises koguses.

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 10:53; 04.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida juttu ???? Ära lase ennast austada, kui ei meeldi. Tahab sinuga väljas käia, aga sina ei taha? Ütle viisakalt, et pole huvi. Mind ei häiriks päästerõngas, kui see nüüd peaks tekkima, sest siis kui väljas käimise aega oli, siis oli kõik nii nagu vaja

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kohtusin oma kavaleeriga kui olin just hakanud treenima ülekaal tekkis lühikese aja jooksul ealised iseärasused võin julgelt võita. Teda see ei häirinud, kuid ming küll ning stiimul oli suur end tagasi vormi saada olla atraktiivne endale ja kaaslasele. Meie igapäeva elu ja seksi mu ümaramad vormid ei seganud kuid minu jaoks on täna 20 kg kergemana meie suhtes hoopis teine särts ja tegelikult olen u õnnelik et mees esimese asjana a mu välimiku ei klammerdunud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale, sest:

1. Olen ise terve elu sportlik olnud ja ootan ka seda oma partnerilt, meeldib koos sportida, aga ei pea. Midagi ühist tavaliselt kindlasti leian (ratas/jooks/suusk/ujumine jne), ta ei suudaks mu aeglasemaski tempos sellega kaasa tulla.

2. Seks. Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla. Võiksin siia huumorinurga kujundada oma mõtetest, aga ei soovi. Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

Millised teil kogemused päästerõngastega?

Aga mehe rahakotil on kindlasti ka päästeröngas ümber ja see sind kindlasti ei häiri. . Ole vähemalt aus ja löpeta suhe ära, mitte ära hala siin.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vastik teemaalgatus. Kuidas sulle meeldiks, kui mees mõnest sinu kehaosast foorumisse teema teeks ja seda võõrastega arvustama kukuks? Eriti jabur on küsida kogemusi päästerõngaga. Wtf? Ja kujuteldamatu õudus, mingi mees julgeb loota, et sa aktsepteeriksid teda sellisena nagu ta on! Milline häbematus!

Aga kuidas meeldiksid nt sellised teemad sinu keha kohta:

Millised on teie kogemused ripprindadega? Millised on teie kogemused paksu tagumikuga? Millised on teie kogemused venitusarmide, paksude kintsude, punnkõhtude, kortsus kaelade, kollaste hammaste või lotendavate õlavartega?

Ah et sa teed sporti, siis sina kunagi selliseks ei muutu ju? Jajah. Vaja läheb vaid üks tõsisem vigastus, tervisehäda, ainevahetushäire, rasedus, pealesunnitud muutus elustiilis vms ja võib juhtuda, polegi sinulgi enam perfektne trimmis keha. Sooviksid siis, et mehed seda avalikult arvustama hakkaksid?

Kui inimene on end suureks söönud/joonud põhjusel, nii et trenni pole viitsinud teha, siis sellist ilusat isendit soovin ma enda jaoks kindlasti välistada ja selleks ongi just aega vaja ja suhtlemist. Haigused, vigastused ning muud tõsised põhjused, mis võivad kehakaalu taga olla on loomulikult oluline info, mida ei saa ka kohe teiselt välja pressima hakata, aga olen rahulikult uurinud.
Kas alkohoolik tuleb sulle tunnistama, et ta on alkohoolik enda süül, EI, sama on ka paksmagudega.

Mis puudutab mind, juhul kui peaksin mingisse äärmusse kuuluma oma välimuses, leian et sel juhul ongi minu valikud piiratumad.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On austaja, aga nagu pealkirjas, siis esimese asjana jääb silma liigagi kogukas polster kõhul. Ja kõige muu toreda kõrval häirib see mind esimesest hetkest peale, sest:

1. Olen ise terve elu sportlik olnud ja ootan ka seda oma partnerilt, meeldib koos sportida, aga ei pea. Midagi ühist tavaliselt kindlasti leian (ratas/jooks/suusk/ujumine jne), ta ei suudaks mu aeglasemaski tempos sellega kaasa tulla.

2. Seks. Hetkel ei taha sellele mõeldagi kui kõht silme ette kerkib, hirmutav raskus nii mulle kui voodile, asendid, ümbert kinni võtmine ei tuleks kõne alla. Võiksin siia huumorinurga kujundada oma mõtetest, aga ei soovi. Paarist kogemustest tean, et selline suhe ei toimiks.

Millised teil kogemused päästerõngastega?

Aga mehe rahakotil on kindlasti ka päästeröngas ümber ja see sind kindlasti ei häiri. . Ole vähemalt aus ja löpeta suhe ära, mitte ära hala siin.

Hmm, pigem on sale rahakott.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.08 09:02; 04.08 09:39; 04.08 10:03; 04.08 23:15; 04.08 23:20; 19.08 14:20; 19.08 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võib eksida selles, et mees on endale selle päästerõnga ümber söönud.
Pakun, et tegemist alkoholilembese mehega, sest just alkoholiga liialdades suureneb naissuguhormoonide osakaal, hakkab rasvapolster tekkima just kõhu ümber ning tekivad ka rinnad. Samuti seal allpool vööd asi muutub, seks hääbub jne. Enda kogemused kinnitavad seda, et asi on olnud just alkoholis. Sealjuures sellistele meestele meeldivad vägagi saledad naised.

Lisaks lugemist: https://eestinaine.delfi.ee/tervis/meestele-millised-seksimured-kaasnevad-joomisega?id=72543305
Allikas: Alkoinfo.ee

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun võta teadmiseks, et iga inimese keha on tema enda oma ja ükski endast lugupidav intelligentne inimene ei lähe teisele tema keha suhtes ettekirjutusi tegema.

Aga polegi läinud ju ettekirjutusi tegema, mis kärbes sind hammustas? Kogu teema jutt ongi ju sellest, et sa kas aktsepteerid teist sellisena nagu ta on või siis valid endale kellegi teise, mitte ei hakka seda ebasobivat kuidagi otse ütlemistega või läbi lillede ütlemistega ümber kujundama.

See, et sina nüüd niimoodi plahvatasid – anna andeks, aga sina ei tule nüüd ka ette kirjutama seda, et vot peavad meeldima paksud ja ripprindadega mehed ja ei tohi isegi iitsatada kui ei meeldi. Isegi mitte kuskil anonüümses foorumis, sest muidu oled kohe sisemise iluta, loll ja ebaseksikas.

Ja ei ole need päästerõngastega mehed ka kohe sugugi automaatselt sisemise iluga ja heasüdamlikud. Ikka väga jälke tegelasi on, sisemist ilu ei leia ka mikroskoopilises koguses.

Kahju, et see sisemine ilu ikka nii vähe silma paistab, kui suhteid looma hakatakse. Ma loodan, et sinul on sinu vääriline ehk siis ka natuke totu ja õel mees, et oleks tasakaal.

Kujutage lihtsalt ette, et teemaalgataja oleks mees ja kirjutaks mõnest naisest. Suudate? Korrakski? Ja siis mõelge uuesti. Või on naistele kõik lubatud, mis meestele ei ole. Paar üksikut heasüdamlikku kägu saavad siin kriitikat nagu alati …

Mingist “automaatse sisemise ilu” lollust ei hakka komenteerimagi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutage lihtsalt ette, et teemaalgataja oleks mees ja kirjutaks mõnest naisest. Suudate? Korrakski? Ja siis mõelge uuesti. Või on naistele kõik lubatud, mis meestele ei ole.

Noh, ma olen keskmisest kõhnem ja terve elu saanud kuulata, kuidas peaksin rohkem saia sööma, et meestele meeldida. Teise soo välimuse kommenteerimine on täitsa tavaline, ei tasu seda nii traagiliselt võtta, kuni otse näkku ei öelda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 09:26; 05.08 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutage lihtsalt ette, et teemaalgataja oleks mees ja kirjutaks mõnest naisest. Suudate? Korrakski? Ja siis mõelge uuesti. Või on naistele kõik lubatud, mis meestele ei ole.

Mis mõttes pole selline kommenteerimine meestele lubatud? Mehed teevad seda ju kogu aeg.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 10:46; 05.08 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt mõtlen, et kas tegu on mingi lepinguga, mille alusel teemaalgaja peab oma austaja aktsepteerima. Mingi korraldatud abielu?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ma olen keskmisest kõhnem ja terve elu saanud kuulata, kuidas peaksin rohkem saia sööma, et meestele meeldida.

No just! Loe neid lõpmatuid teemasid, kuidas istuda-astuda-olla ja kas see meestele meeldib. Sealjuures need naised peavad ennast vägagi enesekindlateks…????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ja tahan veel lisada, et mehed kommenteerivad naiste välimust pidevalt. Näkku ütlevad pigem vähesed, aga isekeskis (ja sõbratsoonis olevate naiste juuresolekul) kuuleb igasugu asju naiste kohta, olgu see siis keskmisest parem keha või olematu tagumik.

Kui tahad ausat arvamust oma keha kohta, siis küsi seda mehelt, kes sinuga voodisse minna ei taha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 09:26; 05.08 12:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Päästerõnga ümbersöönud mees