Esileht Koroonaviirus COVID-19 Palun lõpetage jutud sellest, kuidas maskikandjad on hirmul ja kardavad!

Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )

Teema: Palun lõpetage jutud sellest, kuidas maskikandjad on hirmul ja kardavad!

Postitas:

Mul maskieitajast töökaaslane juba koroonaga sirakil. Loll õpib ikka oma vigadest.

Tean mitmeid, kes maski igal pool kandnud ja jäid haigeks. Mask kaitseb? Kahtlane…

Mina sain maski sellest ühest kohast, kus maski ei kandnud, ise olin loll tõesti. 🙁 Nimelt käisin trennis hilja õhtul ja kuna peale minu oli saalis veel ainult teretuttav, kes tundus täiesti terve, siis ei kandnud, ajasime veel paar sõna juttugi. Hiljem alles sain teada, et tal algasid sümptomid paar päeva enne minu omi ja olid nii sarnased, et ilmselgelt sama tüvi ja äärmiselt tõenäoliselt just sealt saingi.

Praegu peaksin ise veel immuunne olema, aga maski kannan ikka, sest see on minu jaoks elementaarne viisakus. Minu jaoks oli väga imelik see, kui läksin 11. päeval taksoga kuskile – perearst oli mind juba terveks tunnistanud, aga 10 päeva on see miinimum, eks ole, mis tuleb kodus passida. Kui hädavajadus ei ole, istuks ikka tiba kauem igaks juhuks. Nii et ise väga kartsin, et äkki ikka nakatan veel kedagi, mask korralikult ees jne. Ja nagu kiuste sain sellise taksojuhi, kes tahtis mulle (muidugi ilma maskita ja ilma igasuguse provokatsioonita) rääkida, kuidas mask on ikka nõrkadele. Kui ma ütlesin, et mind ei huvita, kas tema kannab, mina kannan, sest ma olen esimest päeva pärast koroonat väljas ja tahan SINU tervist kaitsta, siis a) oli terve ülejäänud tee vait ning b) tegi akna lahti (jaanuaris!). Aga maski ikka ette ei pannud. 😀 Naljakad inimesed ikka need maskivastased.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne inimesega pole võimalik vestelda, alati tuleb konflikt ja tüli. Mu sugulaste hulgas on ka selline. Ma pole muud rohtu leidnud, kui vältida selliseid inimesi.

Siin igas teemas ka selline lõukoer kohal. Ühtegi teemaarendust lugeda ei saa.

Ja iga teema puudutab teda, loeks ja hauguks üle ühe, saaks pooltes teemades tsiviliseeritud vestlusi lugeda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas me mitte pole juba jõudnud sinna punkti, kus kõik panevad maski poes ette? Küll aga on inimesed lohakamad, kannavad üht ja sama maski nädalaid ????

Inimesed on saanud aru, et peab kandma. Küll aga on kadunud maski point, sest räpane mask sind enam ei kaitse.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olin haiglas koroona kõrghetkel. Mul olid  küljest  dreenid sees, mis on suht kole vaatepilt. Minu palatis olid inimesed, kel oli samal päeval lõigatud ära kolmandik kopsu. Ja me kandsime palatist lahkudes maske ja keegi ei surnud ära!

Siis hädaldavad  inimesed, kes eputavad FBs oma jääsuplustega ja räägivad kuidas Hulludel Päevade Stockmannis amokki jooksid,et ei suuda maski kanda, ajavat hingeldama ja oksele.

Nii kurjaks ajab!

 

+10
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma kannan maski ja seda mitte hirmust, vaid selgest arusaamast, et see on vajalik.

Mida kaitseb mingi niiske riidest lipakas näo ees? Mitte midagi! Viibisin eile teenindus-ettevõttes, kus seisin tunda aega teenindajaga ninapidi koos. Mõlemal riidest maskid näo ees – minul see tunnike, temal ilmselt terve päeva. Juba 15 minutiga tunnen, kuidas see mask läheb rääkides niiskeks. Mis potentsiaalstet viirust selline asi sinu arvates kinni hoidis ja meid kaitses?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks see vana teema uuesti üles keriti? Ma olen endiselt sama meelt, et maski kandmine on mõttetu. Kannan seda täpselt nii vähe, kui vaja (muidu mõni õiendab, ei viitsi negatiivseid emotsioone iga päev saada) ja vabatahtlikult õues kandvad on minu silmis napakad. Kas just hirmul, aga tegevust mitte mõtestavad. Harjuvad igasugu jamaga. Mina ei harju ja ootan, millal see totrus otsa saab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 15 minutiga tunnen, kuidas see mask läheb rääkides niiskeks.

Ära kanna siis mingit ebakvaliteetset maski.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks see vana teema uuesti üles keriti? Ma olen endiselt sama meelt, et maski kandmine on mõttetu. Kannan seda täpselt nii vähe, kui vaja (muidu mõni õiendab, ei viitsi negatiivseid emotsioone iga päev saada) ja vabatahtlikult õues kandvad on minu silmis napakad. Kas just hirmul, aga tegevust mitte mõtestavad. Harjuvad igasugu jamaga. Mina ei harju ja ootan, millal see totrus otsa saab.

universumi direktor on rääkinud! 😀

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Soovin edu poekäruga liiva kärutamisel ja aiavõrguga sääskede tõkestamisel. Kooliharidusel on veel pikk tee minna…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kannan maski ja seda mitte hirmust, vaid selgest arusaamast, et see on vajalik.

Mida kaitseb mingi niiske riidest lipakas näo ees? Mitte midagi! Viibisin eile teenindus-ettevõttes, kus seisin tunda aega teenindajaga ninapidi koos. Mõlemal riidest maskid näo ees – minul see tunnike, temal ilmselt terve päeva. Juba 15 minutiga tunnen, kuidas see mask läheb rääkides niiskeks. Mis potentsiaalstet viirust selline asi sinu arvates kinni hoidis ja meid kaitses?

Aga pissi püksi ka veel ja hädalda, et külm on.

Uskumatu, kui loll on mõni.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis hädaldavad  inimesed, kes eputavad FBs oma jääsuplustega ja räägivad kuidas Hulludel Päevade Stockmannis amokki jooksid,et ei suuda maski kanda, ajavat hingeldama ja oksele.

see on ka minu jaoks müsteerium, et üdini terved inimesed, keda endi sõnul ei ohusta koroona nakkust ega covid-haigus, saavad maskikesest näo ees olulised tervisehäired.

minul, 60+, riskidiagnoosiga ja mõõduka ülekaaluga, ei tekita ka terve päev maski kandmine mitte mingisuguseid füsioloogilisi probleeme. psüühilisi ka mitte.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis hädaldavad  inimesed, kes eputavad FBs oma jääsuplustega ja räägivad kuidas Hulludel Päevade Stockmannis amokki jooksid,et ei suuda maski kanda, ajavat hingeldama ja oksele.

see on ka minu jaoks müsteerium, et üdini terved inimesed, keda endi sõnul ei ohusta koroona nakkust ega covid-haigus, saavad maskikesest näo ees olulised tervisehäired.

minul, 60+, riskidiagnoosiga ja mõõduka ülekaaluga, ei tekita ka terve päev maski kandmine mitte mingisuguseid füsioloogilisi probleeme. psüühilisi ka mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange omale anaaltapp ka siis, uuringud näitavad, et reovesi on koronni täis. Lõpetage üldse s..umine ära ja hakake veeni kaudu toitu manustama. Muidu olete “grandma killerid”.

Joppantoonio kui lollikari ikka enamus rahvast on…

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange omale anaaltapp ka siis, uuringud näitavad, et reovesi on koronni täis. Lõpetage üldse s..umine ära ja hakake veeni kaudu toitu manustama. Muidu olete “grandma killerid”.

Joppantoonio kui lollikari ikka enamus rahvast on…

milline silmapiirini kiirgav intelligentsus!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange omale anaaltapp ka siis, uuringud näitavad, et reovesi on koronni täis. Lõpetage üldse s..umine ära ja hakake veeni kaudu toitu manustama. Muidu olete “grandma killerid”.

Joppantoonio kui lollikari ikka enamus rahvast on…

Tõesti, esindad enda arvamuskaaslasi lausa imeliselt!
Võid enda väljendusoskuse üle väga uhke olla (sinu ema on kindlasti ka)!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Tõesti, esindad enda arvamuskaaslasi lausa imeliselt!<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />Võid enda väljendusoskuse üle väga uhke olla (sinu ema on kindlasti ka)!”

Vutt , vutt , vutt ruttu nüüd lase omale 5 pauku veel geeniravi laksutada. Siis saab hää. Ja loomulikult anaaltapp , kui ikka  ilma selleta puuksu lased ja mõni 95+ vanur sinu pärast sureb, siis oled “grandma killer”:)

 

 

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin ükskord arstile, arst oli täiesti ärahirmutatud ja paanikas, tal oli mask ees, kujutate ette. Ma muidu poleks aru saanudki, et ta kardab aga see mask, see ütles kõik.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka ükskord arsti juures. Tal oli ka mask ees. Ütles veel, et vaktsitud enam viirust edasi ei levita. Ütlesin, et isegi peavool juba kinnitab, et levitab ikka. Tema ikka raidus nagu raudpolt vastu, et ei levita. Tal diplum ja puha, 10 aastat õppinud ja teab, kuidas poekäruga liiva vedada ja aiavõrguda sääski püüda. Nemad on eksperid , kõrgelt haritud. Kuulake ikka Luttari ja Jõlleri soovitusi, väga targad ja haritud mammid, nemad teavad, et tuleb ikka paugutada nii kuis jaksab. Sääb hää , kui kohe veel kiirelt 5 pauku ära panna. Siis on Zhirinovskist kindlalt rohkem , tal ainult 7 vist. Ei saa ju olla nii f..king antivakkser, et mingi Zhirinovksi taoline idikas on isegi rohkem vaksitud, kui meite targad ja head kaasmaalased. No kiirustage seltsimehed, andke minna. Lükake õlad ja kannid ette, et saaks pritsid ära teha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal diplum ja puha, 10 aastat õppinud ja teab, kuidas poekäruga liiva vedada ja aiavõrguda sääski püüda. Nemad on eksperid , kõrgelt haritud. Kuulake ikka Luttari ja Jõlleri soovitusi, väga targad ja haritud mammid, nemad teavad, et tuleb ikka paugutada nii kuis jaksab.

Mitu klassi haridust sul on ka?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mitu klassi haridust sul on ka?”

Sul on haridus kõva , aga haritus null. Aga pole viga, küll elu õpetab ise sind. Esimeseks õppetunniks soovitaks poekäruga liiva kärutada ja aiavõrguga sääski püüda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maskikandjad ei kannaks maski kui poleks hirmul ja ei kardaks.

Ja see mida kardate, on tegelikult lausluulu, sest olukord ei ole päriselt nii nagu võimutsevad hullud ja meedia teile pähe määrivad.

Aasia riigid kannavad maske juba aastakümneid, huvitav mida nemad kardavad. Ja ütlen ausalt, et ma pole nii terve kunagi olnud kui nüüd viimased kaks aastat maski kandes.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maskikandjad ei kannaks maski kui poleks hirmul ja ei kardaks.

Ja see mida kardate, on tegelikult lausluulu, sest olukord ei ole päriselt nii nagu võimutsevad hullud ja meedia teile pähe määrivad.

Aasia riigid kannavad maske juba aastakümneid, huvitav mida nemad kardavad. Ja ütlen ausalt, et ma pole nii terve kunagi olnud kui nüüd viimased kaks aastat maski kandes.

Aasias on õhukvaliteet halb, juba sellepärast on neil mõistlik tolmulapp näo ees hoida. Mina EI taha end asiaadiga võrrelda. Pealegi olen terve nii ehk naa. Mask on vastik. Punkt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maskikandjad ei kannaks maski kui poleks hirmul ja ei kardaks.

Ja see mida kardate, on tegelikult lausluulu, sest olukord ei ole päriselt nii nagu võimutsevad hullud ja meedia teile pähe määrivad.

Aasia riigid kannavad maske juba aastakümneid, huvitav mida nemad kardavad. Ja ütlen ausalt, et ma pole nii terve kunagi olnud kui nüüd viimased kaks aastat maski kandes.

Aasias on õhukvaliteet halb, juba sellepärast on neil mõistlik tolmulapp näo ees hoida. Mina EI taha end asiaadiga võrrelda. Pealegi olen terve nii ehk naa. Mask on vastik. Punkt.

Ühinen!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 91 kuni 113 (kokku 113 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Palun lõpetage jutud sellest, kuidas maskikandjad on hirmul ja kardavad!