Esileht Pereelu ja suhted Päriselus turvumine

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Päriselus turvumine

Postitas:
Kägu

Kena naise leiavad mehed ise üles.

Ei tea, mina tean palju ilusaid naisi, kes on üksikud. Samas prilliega hallid hiired on kõik abielus. Kenadele pigem kardetakse külge lüüa.

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kena naise leiavad mehed ise üles. Aga kui ise oled kole ja loll kah pealekauba, siis jääbki üle vaid kusagil ehituspoes õllekõhulihastega klemme jõllitada.

Kibestunud veits?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kena naise leiavad mehed ise üles.

Ei tea, mina tean palju ilusaid naisi, kes on üksikud. Samas prilliega hallid hiired on kõik abielus. Kenadele pigem kardetakse külge lüüa.

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

See on ka loogiline. lööd ennast ülesse, arvatakse, et sul juba mees või sul nii kõrge latt, et pole mõtet lolli mängida. Sellsisele inetule pardipojale palju parem läheneda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

Kus tänapäeval sellised peod toimuvad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

Kus tänapäeval sellised peod toimuvad?

Tavalist ööklubi pidasin silmas. Sind ei kutsuta seal tantsima või millest selline küsimus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus tänapäeval sellised peod toimuvad? Tavalist ööklubi pidasin silmas

Sul nii imelik vanainimeselik sõnavara.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

Kus tänapäeval sellised peod toimuvad?

Tavalist ööklubi pidasin silmas. Sind ei kutsuta seal tantsima või millest selline küsimus?

kus seal tantsima kutsutakse?pigem tantsitakse omaette…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

Elu on näidanud, et koledamad annavad end kergemini esimene õhtu kätte.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma olen ka märganud, et kui peole minnes löön ennast lille, siis kaugelt vaadatakse, aga ligi ei astuta. Kui lähen suva riietes ja mukkimata, siis on tantsima kutsujatest järjekord.

Kus tänapäeval sellised peod toimuvad?

Tavalist ööklubi pidasin silmas. Sind ei kutsuta seal tantsima või millest selline küsimus?

kus seal tantsima kutsutakse?pigem tantsitakse omaette…

Sind ei ole kunagi ööklubis keegi tantsima kutsunud? Siis pead ikka koledam kui öö olema, isegi purjus mehed ei ole huvitatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie sooviksite sellises olukorras kohtuda?

Ei. Samantha Jones ütles ka stiilis, et i love u but i love myself more. Pole vahet, et pole armastus sul, nii tõsiselt ei pea seda ütluse võtma, vaid soov vaadata, mis saab. Elu on näidanud, et ükskõik, mis olukorras, isegi mitte paarisuhtes, jasvõi bisnissuhtes, teisi võimalusi pole. Ja see on ok, elus on palju ägeamaid inimesi jaakayi olen öelnud… kust sina tead, et just eestlane sulle sobib. Võib olla lausa hollandist, kes teab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nagu naistel ikka, ss sinna lähevad, kus hea jutt ja lubadused. Niiet kuigi ise nii ei mõtle, saan aru, miks “kutsub” selline tüüp. Naised armastavad kõrvadega, ole sa ükskõik, missugune tahes. Sad. Truly.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtumislugude teemas tuuakse välja, et oma kaaslasega tutvuti Tinderis või ennemuistsel aal kusagil külasimmanil. Kuskohas tänapäeval kohtuda saab? Ma ei oska pildi järgi meest valida, tahan häält kuulda, lõhna tunda, kehakeelt jälgida, alles siis saan aru, kas on mingit lootust või mitte. Tänaval suvalistele ligi astudes on vallalise otsa sattumine päris väike tõenäosus. Kas mingeid vallaliste pidusid kuskil korraldatakse?

Mis veebilehed või äpid need siis täpsemalt on, kuhu saaks mehejahile suunduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kõige nägusamaid mehi kohanud varajastel hommikutundidel ehituspoodides. Olgu või tunkedes: ikka seksikad. Kobe biitseps ja muidu ka lihastes ja jõuline keha. Minu maitse.

Olen proovinud mõne sellise ehitajaga suhet, kahjuks annab haridustaseme vahe mingil ajal ikka tunda. Mis sellest biitsepsist kasu, kui peas ulub tuul ja hoiakud on sellised, et karju appi. Lisaks ka enamasti joovad ja suitsetavad.

Täitsa nõus! Ma ei ole kunagi mõistnud naisi, kes õhkavad teetööliste järele. Olgu nad pealegi pruunid ja lihastes ja seksika välimusega. Karta on, et rääkida ei oleks sellise mehega suurt midagi. Aga lisaks välimusele peab seksikas mees ka tark olema.

Ja ehitusfirma omanikku siinkohal näiteks tuua on suht kohatu. Ehitusfirma omanik ongi tubli ja tegija – vastasel juhul tal ju poleks oma firmat. Firma omanik ei ole ju seesama, kes müüri laob või akent paneb. Ehkki, tõenäoliselt on tal need oskused olemas.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nagu naistel ikka, ss sinna lähevad, kus hea jutt ja lubadused. Niiet kuigi ise nii ei mõtle, saan aru, miks “kutsub” selline tüüp. Naised armastavad kõrvadega, ole sa ükskõik, missugune tahes. Sad. Truly.

Ei. Me tahame ka head hügieeni, huumorimeelt ja käitumisoskust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma abikaasaga rahvatantsutrennis. Samuti tekkis meil pärast kooli lõppu oma sõpruskond, kui endiste klassikaaslastega jäime edasi suhtlema, käisime teatris ja matkamas jne.

Hobid nagu matkamine, suvine kunstilaager või kirjanduslikud kolmapäevad on väga hea viis tutvuda inimestega.

Rahvatantsus tudengina koos alustanud paare tean, hilisemas vanuses tutvunud paare mitte. Kui naine otsib rahvatantsutrenni meest, siis ta mõtleb tantsupartnerina. Kindlasti on ka erandeid, mis kinnitavad reegleid. Ma kindlasti soovitaksin meestel rahvatantsusuga tegeleda, seal on lihtsalt lahe seltskond. Mõeldes 2025 tulevale üldtantsupeole, oleks praegu õige aeg alustamiseks, okas päkka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ehitusfirma omanikku siinkohal näiteks tuua on suht kohatu. Ehitusfirma omanik ongi tubli ja tegija – vastasel juhul tal ju poleks oma firmat. Firma omanik ei ole ju seesama, kes müüri laob või akent paneb. Ehkki, tõenäoliselt on tal need oskused olemas.

minu meelest on suur osa ehitajatest ise mingi “ehitusfirma omanikud”, sest keegi neid üldiselt tööle võtta ei taha, sest lihtsam ja odavam on ju oü-tada ja firmale maksta 😀  siis on selle ühemehefirma oma asi ja vastutus, kas ja kui palju ta saadud rahast maksudeks maksab jne, lisaks vastutab ta siis oma tööohutuse eest ise, haiguslehe ja puhkuseraha pole vaja maksta jne.

*ehituspoe töötaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ehitusfirma omanikku siinkohal näiteks tuua on suht kohatu. Ehitusfirma omanik ongi tubli ja tegija – vastasel juhul tal ju poleks oma firmat. Firma omanik ei ole ju seesama, kes müüri laob või akent paneb. Ehkki, tõenäoliselt on tal need oskused olemas.

minu meelest on suur osa ehitajatest ise mingi “ehitusfirma omanikud”, sest keegi neid üldiselt tööle võtta ei taha, sest lihtsam ja odavam on ju oü-tada ja firmale maksta ???? siis on selle ühemehefirma oma asi ja vastutus, kas ja kui palju ta saadud rahast maksudeks maksab jne, lisaks vastutab ta siis oma tööohutuse eest ise, haiguslehe ja puhkuseraha pole vaja maksta jne.

*ehituspoe töötaja

Kirjutan alla. Need tähtsad ehitusfirma omanikud on tavalised ehitajad, kel vaja arvega maksta saavad siis töid vastu võtta. Makse ei maksa(kõik punases jne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Päriselus turvumine