Esileht Hobinurk Parkimine Draamateatri juures

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Parkimine Draamateatri juures

Postitas:
Kägu

Ülehomme on tulek Tallinna Draamateatrisse. Algaja juhina ja Tallnnia mittetundva inimesena on kerge paanika ja siit ka küsimus, kus saab kõige lihtsamalt teatri juures parkida. Hind polegi oluline. Hea meelega jätkas kuhugi kaugemale ega trügikski kesklinna, aga aeg on väga piiratud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Solarise parkimismaja, Vabaka alune parkla

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Ühiskaart olemas ja sellele 3€ laaditud, võib auto ka nt Pargi ja Reisi parklasse (https://www.tallinn.ee/et/pargi-ja-reisi) jätta. Pärnu mnt parklast saab trammi või bussiga peaaegu Draamateatri ette. Kui teiselt poolt (nt Narva või Tartu mnt kaudu) tulete, siis võib küll olla, et esimese vastaja pakutud variandid on isegi mugavamad, aga Pargi ja Reisi on kõige soodsam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Ühiskaart olemas ja sellele 3€ laaditud, võib auto ka nt Pargi ja Reisi parklasse (https://www.tallinn.ee/et/pargi-ja-reisi) jätta. Pärnu mnt parklast saab trammi või bussiga peaaegu Draamateatri ette. Kui teiselt poolt (nt Narva või Tartu mnt kaudu) tulete, siis võib küll olla, et esimese vastaja pakutud variandid on isegi mugavamad, aga Pargi ja Reisi on kõige soodsam.

Ja nüüd sain aru, et hind pole üldse oluline … samas kui tulete Lääne-Harju poolt, on Pargi ja Reisi kiirem variant kui mööda Pärnu maanteed kesklinna sõitmine (sest trammid ummikusse ei jää).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Solarise parkla jah, ega eriti alternatiive pole. Lihtne on parkida ka Otsa tänaval, Solarise kõrval ja Kaitseministeeriumi ning No-teatri maja ees, aga seal ei pruugi kohti olla. Ma muidugi ei tea, kust suunast sa tuled, aga mina keeraks Eesti panga juures Kentmanni, sealt kohe esimene pööre vasakule, vaataks, kas No-teatri maja ees kohti on, kui pole, läheks Solarise alla parklasse peale pisikest ringteed. Ei taha hirmu kütta, aga ükskord on mul olnud ka juhtum, kus jäigi teatrisse minemata, sest aega oli vähe, olin arvestanud Solarisega, aga seal olid kõik kohad kinni – korraga oli üritus nii Alexela kontserdimajas, Estonia kontserdisaalis kui ka Estonia teatris, no Draamateater nagunii. Ja polnudki mitte kuskil lähikonnas ainsatki parkimiskohta, ma polnud ainus, kes otsis – ja jäi teatrisse minemata, sest hilineda ma ei soovinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Ühiskaart olemas ja sellele 3€ laaditud, võib auto ka nt Pargi ja Reisi parklasse (https://www.tallinn.ee/et/pargi-ja-reisi) jätta. Pärnu mnt parklast saab trammi või bussiga peaaegu Draamateatri ette. Kui teiselt poolt (nt Narva või Tartu mnt kaudu) tulete, siis võib küll olla, et esimese vastaja pakutud variandid on isegi mugavamad, aga Pargi ja Reisi on kõige soodsam.

100% nõus!  Isegi tallinlane ei kipu naljalt autoga kesklinna. Tramm on liiklusvahend nr 1 hetkel, ainus mis suht kiiresti sõidab.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui parkimismajad ja kohtade otsimine tundub hirmutav, siis soovitaks Vabaduse väljaku parklat (https://snabb.xyz/blogi/uus-snabbi-parkla-tallinna-kesklinnas). Lihtne parkida, alati on kohti. Kallis, aga mugav. Draamateater 300 m kaugusel.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamaja parklas on ka alati kohti. Rävala puiesteel. Pole kaugel.

Kindlasti peab praegu arvestama ka asjaoluga et sel nädalal on Rävala pst suletud linnaruumi festivali tõttu.

See mõjutab ka Solarise kandis liikumist.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülehomme on tulek Tallinna Draamateatrisse. Algaja juhina ja Tallnnia mittetundva inimesena on kerge paanika ja siit ka küsimus, kus saab kõige lihtsamalt teatri juures parkida. Hind polegi oluline. Hea meelega jätkas kuhugi kaugemale ega trügikski kesklinna, aga aeg on väga piiratud.

Solarisse pargin

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julge otsus! Tean paljusid Tallinna inimesi, kes pelgavad ja väldivad kesklinnas sõitu ja parkimist.

Just load saanud mitte-tallinlane südalinnas seiklemas ja parkimiskohta otsimas… Kui see tipptunni ajale ei satu, siis vast pole hullu.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Suur tänu kõigile vastajatele. Solaris oli tõesti ülimugav ja ruumi oli kõvasti. Natuke hirmutav oli väljasõit, aga sain kenasti hakkama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pargi siis tasuta parklas ja sõida bussiga. Mugavus maksabki.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pargi siis tasuta parklas ja sõida bussiga. Mugavus maksabki.

Kui sa küsimusele ei oska vastata, milleks niisama plärtsuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pargi siis tasuta parklas ja sõida bussiga. Mugavus maksabki.

Kui sa küsimusele ei oska vastata, milleks niisama plärtsuda.

Parklate hinnad on netis üleval.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parklate hinnad on netis üleval.

Tõsiselt räägid või.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parklate hinnad on netis üleval.

Tõsiselt räägid või.

Täiesti tõsiselt räägib jah. mõlema parkla tasusid saab netist vaadata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti tõsiselt räägib jah. mõlema parkla tasusid saab netist vaadata.

Ahah, ütle veel üks kord midagi sama mõttetut. Äkki mõni pole veel kuulnud. On juba ammu vaadatud. Kui inimene siin mingi küsimuse esitab, siis ilmselgelt on mõte selles, et äkki keegi teab peast vastata. Kogu info on loomulikult netis olemas, see pole kellelegi mingi uudis. Aga ikka mõni hakkab jaurama, et netis on info olemas, bla-bla-blaa. On jah, kujutad ette, korruta veel seda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

Solarises on kolmas tund tasuta ehk 3 tunni eest maksad 4 €, mis on minu meelest vägagi soodne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oluline detail jäi mul märkimata: pilet tuleb valideerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

Mul läks Solarises 20 euri, aga see oli ka pikk etendus ja pärast veel sõime. mingi 5 tundi kindlasti parkisime…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

Mul läks Solarises 20 euri, aga see oli ka pikk etendus ja pärast veel sõime. mingi 5 tundi kindlasti parkisime…

sel juhul te ei lasknud oma parkimispiletit keskuses automaadist läbi. viie tunni hind on kliendile solarises 8€.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

Mul läks Solarises 20 euri, aga see oli ka pikk etendus ja pärast veel sõime. mingi 5 tundi kindlasti parkisime…

sel juhul te ei lasknud oma parkimispiletit keskuses automaadist läbi. viie tunni hind on kliendile solarises 8€.

 

Ok, edaspidi olem targem, aga kus seda piletit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Solaris on odavam kui Vabaduse väljaku parkimismaja? Ma olen teatris käies sinna parkinud, aga seal parkimine ühe teatriskäigu eest mingi 15 eurot, mis on ikka päris kallis.

Mul läks Solarises 20 euri, aga see oli ka pikk etendus ja pärast veel sõime. mingi 5 tundi kindlasti parkisime…

sel juhul te ei lasknud oma parkimispiletit keskuses automaadist läbi. viie tunni hind on kliendile solarises 8€.

Ok, edaspidi olem targem, aga kus seda piletit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Aga see on ju ülielementaarne, et parkla saad soodsamalt siis, kui majas mingi ostu teed, kasvõi nätsupali toidupoest. Selle peale ise ei tulnud või?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, edaspidi olem targem, aga kus seda piletit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Ega niisama läbi lasta ei saagi, pead sealt keskusest midagi ostma ka, kliendile on odavam, suva parkijale kallim.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, edaspidi olem targem, aga kus seda piletit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Ega niisama läbi lasta ei saagi, pead sealt keskusest midagi ostma ka, kliendile on odavam, suva parkijale kallim.

Mingi eluvõõras maakas ilmselt..

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, edaspidi olem targem, aga kus seda piletit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Ega niisama läbi lasta ei saagi, pead sealt keskusest midagi ostma ka, kliendile on odavam, suva parkijale kallim.

mingit ostu ei ole vaja teha, toidupoes saab tembeldada oma parkimispileti igaüks. kui pood juba kinni, siis ma pole kindel, kas kuskil saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingit ostu ei ole vaja teha, toidupoes saab tembeldada oma parkimispileti igaüks. kui pood juba kinni, siis ma pole kindel, kas kuskil saab.

Siin on ikka öeldud, et tuleb ost teha ja kliendile on soodushind: https://solaris.ee/et/parkimine Äkki on võimalik ära vingerdada, aga põhimõte igatahes on see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Nagu ma kirjutasin, siis keskus oli juba suletud. Kust ma selle ostu kl 23 oleks pidanud tegema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Nagu ma kirjutasin, siis keskus oli juba suletud. Kust ma selle ostu kl 23 oleks pidanud tegema?

Ostu teed loomulikult enne ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Parkimine Draamateatri juures