Esileht Hobinurk Parkimine Draamateatri juures

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Parkimine Draamateatri juures

Postitas:
Kägu

tit nn läbi lasta saab? Keskus ise oli juba suletud..

Nagu ma kirjutasin, siis keskus oli juba suletud. Kust ma selle ostu kl 23 oleks pidanud tegema?

Ostu teed loomulikult enne ära.

No nagu mu teemaalgatusest aru oli saada, olin ajahädas. Ja tõesti, poleks enam leidnud isegi 5 minutit, et mingeid oste kuskil teha.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nagu mu teemaalgatusest aru oli saada, olin ajahädas. Ja tõesti, poleks enam leidnud isegi 5 minutit, et mingeid oste kuskil teha.

See on ju sinu probleem, et nii viimasel minutil tuled. Siis maksidki rohkem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nagu mu teemaalgatusest aru oli saada, olin ajahädas. Ja tõesti, poleks enam leidnud isegi 5 minutit, et mingeid oste kuskil teha.

See on ju sinu probleem, et nii viimasel minutil tuled. Siis maksidki rohkem.

Kus mina olen kurtnud, et kallis? Vastupidi, ütlesin just, et tunnihind tuleb päris odav.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus mina olen kurtnud, et kallis? Vastupidi, ütlesin just, et tunnihind tuleb päris odav.

No tore, kui rahul oled. Siis ei maksa siin ajada oma jura, et kus siis pidi läbi laskma või et keskus oli kinni.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus mina olen kurtnud, et kallis? Vastupidi, ütlesin just, et tunnihind tuleb päris odav.

No tore, kui rahul oled. Siis ei maksa siin ajada oma jura, et kus siis pidi läbi laskma või et keskus oli kinni.

Kui kord 25 aasta jooksul Tallinnas teatris käia, siis ilmselt ongi üsna soodne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Parkimine Draamateatri juures