Esileht Pereelu ja suhted pereelu ja (kõrval)suhted

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: pereelu ja (kõrval)suhted

Postitas:

Minu teema räägib armukesepidamisest, seega nõrganärvilistele ei soovita.
On selline olukord, et pere kõrvalt peetakse mingeid muid suhteid, ei pea silmas üheöö libastumisi, vaid pikemaid kõrvalsuhteid. Ma ei küsi siit, mida teha? Mind pigem huvitab, mismoodi seda korraldatakse ja mis toimub nende hinges, kes nii elavad? Siin on kindlasti neid, kes ise sellises olukorras olnud, kas petja või petetav või see kolmas. Olge head, rääkige oma lugu, ükskõik mis rollis olite. Miks, kuidas, kuidas ennast tundsite, mis viis (lõpp)lahenduseni jne. Ma ei ole mingi ajakirjanik vms, vaid lihtsalt ise ka sattunud inimsuhetega sahkerdamisse aga endal enam mõistus ei võta lihtsalt, mismoodi edasi minna.
On tekkinud suletud ring.
Olen siin teistes teemades lugedes mõnikord saanud mingile ummikseisus mõttele tee lahti. Isegi lahmivad stereotüüpsed must-valged arvamused on abiks, kuigi elus hea-halb valikuid tihti polegi.

Tümitada võite ka, eks seegi aitab, kõrvalt vaadates märkab kindlasti asju selgema pilguga.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petsin oma eksmeest.
Omavahelised suhted olid meil selleks ajaks juba paar aastat tagasihoidlikud olnud, füüsiliselt tõrjus ta mind viimase aasta enne lahkuminekut. Elasin päris korraliku depressiooni läbi, mõeldes noore naisena, mis mul viga on, et ma oma mehele ka enam ei meeldi ning arvasin, et ilmselt ma ei hakkagi enam kellegi meeldima.
Kuniks tuli keegi, kes pööras tähelepanu. Alguses nautisingi vaid seda, lõpuks läks meie suhe ikkagi lähedasemaks ka. Teadsin kohe, et sellest midagi pikemat ei tule, aga nautisingi lihtsalt seda, et olen kellelegi oluline.
Tagant järgi kaine mõistusega mõtlen, mis mul arus oli (tegu polnud üldse minu tüüpi mehega, kellega oleksin näinud ühist tulevikku), aga just see sai indikaatoriks, et oma vana suhte lõpetasin – selja taga sahkerdamine mulle tegelikult ei meeldinud, kuid ilmselt ilma temata elaksime eksmehega endiselt edasi elu, kus kumbki polnud rahul, kuid midagi selle muutmiseks ka ei teeks.

Selle kõrvalsuhte lõpetasin üsna kohe pärast kodust ära kolimist.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 08:34; 14.11 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid teemasid on nii palju olnud ja peale paari ausat vastust hakatakse kohe hurjutama.

Aga kui tahad teada, siis mina olen olnud see kolmas. Mis ma ikka ütlen, minul süümekaid ei olnud, mina olin vaba naine. Mees oli see, kellel silmad ringi käisid, ei olnud ma tal esimene ega ka viimane. Siiski, kõik kõrvalsuhted olid päris pikad, kestsid aastaid. Meie oma näiteks neli aastat.

Mina olin üliõpilane, seega vaba tulema ja minema, mingi korralduslik pool takistuseks polnud. Mees oli sellisel ametil, kus otseselt alati kohal ei pidanud olema, vaid telefonikõne kaugusel. Ja nii me kohtusimegi. Käisime isegi lühireisidel koos.

Mõtlesin ka aeg ajalt, et mis selle mehe hinges toimub, mina poleks suutnud niimoodi oma partnerit petta. Tal olid muidugi hoopis teistsugused tõekspidamised elus. Tema arvates oli see ok, kuni kodus on kõik asjad korras, naine rahul ja lapsed toidetud jne. Ma olen üsna kindel, et naine tema kõrvalsuhetest teadis, aga ju otsustas silma kinni pigistada. Mingeid tülisid neil selle tõttu igatahes eriti ei olnud. Nad on praegugi koos (meie suhe lõppes 15 a tagasi).

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 08:44; 14.11 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid teemasid on nii palju olnud ja peale paari ausat vastust hakatakse kohe hurjutama.

Aga kui tahad teada, siis mina olen olnud see kolmas. Mis ma ikka ütlen, minul süümekaid ei olnud, mina olin vaba naine. Mees oli see, kellel silmad ringi käisid, ei olnud ma tal esimene ega ka viimane. Siiski, kõik kõrvalsuhted olid päris pikad, kestsid aastaid. Meie oma näiteks neli aastat.

Mina olin üliõpilane, seega vaba tulema ja minema, mingi korralduslik pool takistuseks polnud. Mees oli sellisel ametil, kus otseselt alati kohal ei pidanud olema, vaid telefonikõne kaugusel. Ja nii me kohtusimegi. Käisime isegi lühireisidel koos.

Mõtlesin ka aeg ajalt, et mis selle mehe hinges toimub, mina poleks suutnud niimoodi oma partnerit petta. Tal olid muidugi hoopis teistsugused tõekspidamised elus. Tema arvates oli see ok, kuni kodus on kõik asjad korras, naine rahul ja lapsed toidetud jne. Ma olen üsna kindel, et naine tema kõrvalsuhetest teadis, aga ju otsustas silma kinni pigistada. Mingeid tülisid neil selle tõttu igatahes eriti ei olnud. Nad on praegugi koos (meie suhe lõppes 15 a tagasi).

Kas te rääkisite neist erinevatest tõekspidamistest või said sa alles hiljem analüüsides aru? Mis sinu hinges toimus ja mis viis suhte lõppemiseni?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petsin oma eksmeest.

Omavahelised suhted olid meil selleks ajaks juba paar aastat tagasihoidlikud olnud, füüsiliselt tõrjus ta mind viimase aasta enne lahkuminekut. Elasin päris korraliku depressiooni läbi, mõeldes noore naisena, mis mul viga on, et ma oma mehele ka enam ei meeldi ning arvasin, et ilmselt ma ei hakkagi enam kellegi meeldima.

Kuniks tuli keegi, kes pööras tähelepanu. Alguses nautisingi vaid seda, lõpuks läks meie suhe ikkagi lähedasemaks ka. Teadsin kohe, et sellest midagi pikemat ei tule, aga nautisingi lihtsalt seda, et olen kellelegi oluline.

Tagant järgi kaine mõistusega mõtlen, mis mul arus oli (tegu polnud üldse minu tüüpi mehega, kellega oleksin näinud ühist tulevikku), aga just see sai indikaatoriks, et oma vana suhte lõpetasin – selja taga sahkerdamine mulle tegelikult ei meeldinud, kuid ilmselt ilma temata elaksime eksmehega endiselt edasi elu, kus kumbki polnud rahul, kuid midagi selle muutmiseks ka ei teeks.

Selle kõrvalsuhte lõpetasin üsna kohe pärast kodust ära kolimist.

Sa ei armunud, ega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis ja ütlen ausalt, inimene, kes oma perekonna reedab, ei ole austust ja lugupidamist väärt. Liiga argpükslik ja silmakirjalik, et oma kõrvalsuhe otse ja ausalt üles tunnistada. Salajased sahkerdamised ja seda kõike perekonnale veedetud aja kõrvalt. Lastega ja naisega koosveedetud aeg läheb armukesele. Rääkigu need petjad kohe ära, et ei soovi abielu ja astuvad välja, aga sedasi lõhkudes ja lammutades on kõige hullem, mis oma perekonnale teha saab. Ei taha enam koos olla, siis ole aus ja otsekohene, astu suhtest välja sirge seljaga. Usu mind, see on kõigile osapooltele lihtsam, kui seljataga petmine. Ma ei kujuta ette, mis nende petjate peas üldse toimub, teadlikult lähevad petma, jätavad lihtsalt lapsed ja naise koju ning armukese juurde. Kuidas saab selline inimene oma perekonnast hoolida, isegi oma lastest hoolida, keda sa niiväga soovisid. Ja mis kõige tobedam, siis asjade väljatulekul hakatakse lubama maad ja ilmad kokku, kuidas ikkagi ei taheta lahutust, kuidas perekond kõige olulisem, kuidas armastab abikaasat jne. Kui sa oled mõne sellise manipulaatori ja petise otsa sattunud, siis ole hea, mõtle mitu korda, enne kui tegutsed. Kui mehel on kusagil laps/lapsed ja abikaasa, aga tema kohtub sinuga salaja, pane lihtsalt korra ennast selle abikaasa asemele, kas sa sooviksid et sulle nii tehakse. Lõpuks taandubki kõik lausele, “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

+11
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 08:56; 14.11 09:58; 14.11 19:43; 15.11 20:59; 17.11 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid teemasid on nii palju olnud ja peale paari ausat vastust hakatakse kohe hurjutama.

Aga kui tahad teada, siis mina olen olnud see kolmas. Mis ma ikka ütlen, minul süümekaid ei olnud, mina olin vaba naine. Mees oli see, kellel silmad ringi käisid, ei olnud ma tal esimene ega ka viimane. Siiski, kõik kõrvalsuhted olid päris pikad, kestsid aastaid. Meie oma näiteks neli aastat.

Mina olin üliõpilane, seega vaba tulema ja minema, mingi korralduslik pool takistuseks polnud. Mees oli sellisel ametil, kus otseselt alati kohal ei pidanud olema, vaid telefonikõne kaugusel. Ja nii me kohtusimegi. Käisime isegi lühireisidel koos.

Mõtlesin ka aeg ajalt, et mis selle mehe hinges toimub, mina poleks suutnud niimoodi oma partnerit petta. Tal olid muidugi hoopis teistsugused tõekspidamised elus. Tema arvates oli see ok, kuni kodus on kõik asjad korras, naine rahul ja lapsed toidetud jne. Ma olen üsna kindel, et naine tema kõrvalsuhetest teadis, aga ju otsustas silma kinni pigistada. Mingeid tülisid neil selle tõttu igatahes eriti ei olnud. Nad on praegugi koos (meie suhe lõppes 15 a tagasi).

Kas te rääkisite neist erinevatest tõekspidamistest või said sa alles hiljem analüüsides aru? Mis sinu hinges toimus ja mis viis suhte lõppemiseni?

Jah, ikka rääkisime. Lausa vaidlesime. Ega mina tema teguviisi heaks ei kiitnud, ütlesin ka, et mina nii ei saaks. Ja ei saa ka, olen nüüd 12 a abielus olnud ja ikka on kiusatusi ette tulnud, aga olen neist üle olnud.

Minu hinges ei toimunud midagi. Mees meeldis, olin noor ja jooksin sarvi maha. Ilus aeg oli. See suhe mingeid piiranguid ei seadnud, käisin ka teistega kohtingutel. Mingeid illusioone mul ju polnud, st ei arvanud, et mees oma naise maha jätab. Ta oli seda ka välja öelnud. Ses suhtes igati aus. Eks ma armunud ikka olin, aga mitte ülepeakaela siis ilmselt. Suhte lõpp oli kuidagi loomulik. Kuna ei teinud saladust ka sellest, et ise lahtiste silmadega ringi käisin (ei maganud küll kellegagi samal ajal), siis ilmselt sai mees ka aru, et on aeg.. Hakkasime harvem suhtlema, mina läksin peale kooli tööle, tulid uued hobid ja sõbrad. Ja nii see läks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 08:44; 14.11 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis ja ütlen ausalt, inimene, kes oma perekonna reedab, ei ole austust ja lugupidamist väärt. Liiga argpükslik ja silmakirjalik, et oma kõrvalsuhe otse ja ausalt üles tunnistada. Salajased sahkerdamised ja seda kõike perekonnale veedetud aja kõrvalt. Lastega ja naisega koosveedetud aeg läheb armukesele. Rääkigu need petjad kohe ära, et ei soovi abielu ja astuvad välja, aga sedasi lõhkudes ja lammutades on kõige hullem, mis oma perekonnale teha saab. Ei taha enam koos olla, siis ole aus ja otsekohene, astu suhtest välja sirge seljaga. Usu mind, see on kõigile osapooltele lihtsam, kui seljataga petmine. Ma ei kujuta ette, mis nende petjate peas üldse toimub, teadlikult lähevad petma, jätavad lihtsalt lapsed ja naise koju ning armukese juurde. Kuidas saab selline inimene oma perekonnast hoolida, isegi oma lastest hoolida, keda sa niiväga soovisid. Ja mis kõige tobedam, siis asjade väljatulekul hakatakse lubama maad ja ilmad kokku, kuidas ikkagi ei taheta lahutust, kuidas perekond kõige olulisem, kuidas armastab abikaasat jne. Kui sa oled mõne sellise manipulaatori ja petise otsa sattunud, siis ole hea, mõtle mitu korda, enne kui tegutsed. Kui mehel on kusagil laps/lapsed ja abikaasa, aga tema kohtub sinuga salaja, pane lihtsalt korra ennast selle abikaasa asemele, kas sa sooviksid et sulle nii tehakse. Lõpuks taandubki kõik lausele, “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

Kas sinul ka mingi osa oli selles, et taoline olukord tekkis? Kuidas see lahenes, kes tegi otsuse suletud ringist välja murda?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis ja ütlen ausalt, inimene, kes oma perekonna reedab, ei ole austust ja lugupidamist väärt. Liiga argpükslik ja silmakirjalik, et oma kõrvalsuhe otse ja ausalt üles tunnistada. Salajased sahkerdamised ja seda kõike perekonnale veedetud aja kõrvalt. Lastega ja naisega koosveedetud aeg läheb armukesele. Rääkigu need petjad kohe ära, et ei soovi abielu ja astuvad välja, aga sedasi lõhkudes ja lammutades on kõige hullem, mis oma perekonnale teha saab. Ei taha enam koos olla, siis ole aus ja otsekohene, astu suhtest välja sirge seljaga. Usu mind, see on kõigile osapooltele lihtsam, kui seljataga petmine. Ma ei kujuta ette, mis nende petjate peas üldse toimub, teadlikult lähevad petma, jätavad lihtsalt lapsed ja naise koju ning armukese juurde. Kuidas saab selline inimene oma perekonnast hoolida, isegi oma lastest hoolida, keda sa niiväga soovisid. Ja mis kõige tobedam, siis asjade väljatulekul hakatakse lubama maad ja ilmad kokku, kuidas ikkagi ei taheta lahutust, kuidas perekond kõige olulisem, kuidas armastab abikaasat jne. Kui sa oled mõne sellise manipulaatori ja petise otsa sattunud, siis ole hea, mõtle mitu korda, enne kui tegutsed. Kui mehel on kusagil laps/lapsed ja abikaasa, aga tema kohtub sinuga salaja, pane lihtsalt korra ennast selle abikaasa asemele, kas sa sooviksid et sulle nii tehakse. Lõpuks taandubki kõik lausele, “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

Kas sinul ka mingi osa oli selles, et taoline olukord tekkis? Kuidas see lahenes, kes tegi otsuse suletud ringist välja murda?

Pärast 18 aastast abielu, kus on lapsed ja mõlemal omad tööd ja vahepeal võis ju tekkida ka rutiin, aga sai koos reisitud, ühiste sõpradega aega veedetud, sai ka eraldi tegutsetud. Ta ei öelnud muud, kui oli ahvatlev seiklus ja uudsus. Ilmselgelt, seda mina talle pakkuda ei suutnud. Otsest süüd endal ei näinud, peale selle, et pärast nii pikki aastaid enam värske pilguga ei vaadata. Mainin ka kohe ära, et paksuks ennast ei söönud ja kaltsudes ringi ei käinud nagu enamasti petetava kohta arvatakse. Ilmselgelt kõiki petja vajadusi ma täita ei saanud, seda ei saagi keegi.
Meie läksime tookord lahku. Ma lihtsalt ei suutnud enam seda kindlameelset ja toredat meest näha, kellega kunagi abiellusin ja lapsed sain. Väga kahju, aga nägingi petist ja silmakirjalikku inimest, kes nii mulle, aga ka lastele väga palju haiget tegi. Tema hakkas armukesega koos elama, aga läksid ka nemad mõne aja möödudes lahku. Armukesel oli ka laps ja ju siis neilegi see pereelu ei sobinud.
Mina ei väidagi, et kõik mehed nii nõmedad on, kui otsustavad lahutada, aga otsekohesust ja ausuat ootaks ju ometi. Saame ju kõik aru, et võidki kedagi armastama hakata kui oled abielus, aga siis tulebki otse öelda. Ma usun, et ausus maksab ka midagi ja nii haiget ei oleks teinudki. Mulle tegelikult tundubki, et need mehed, kes armukestele aastaid oma naist ja pereelu taga kiruvad, ei armastagi kedagi peale iseenda. Need, kes armukesega kooselu soovivad ja neid armastavad, räägivad kodus kohe ära ja kolivad välja ning hoolitsevad hiljem ka oma laste eest.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 08:56; 14.11 09:58; 14.11 19:43; 15.11 20:59; 17.11 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 10:14; 14.11 11:17; 14.11 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin rääkida lühidalt oma loo.

Olen kohtunud teisega juba 4 aastat.Alguse sai see ikka sellest,et pereelu ei olnud korras.Heast suhtest ei lähe üldiselt inimene mujalt tähelepanu otsima.

Minu suhtes on palju puudulikku, sealhulgas ei ole mul hellust ega tähelepanu ja sekselu on kohutav.Mitte sageduse,vaid just kvaliteedi suhtes,kaaslane tugineb peamiselt vaid oma vajadustele.Kuidagi juhuse tahtel sattusin ühel suvel kokku inimesega,kellesse kahekümnendates sisse võetud olin.Tol ajal hoidsin end tagasi ja suhtlemisest kaugemale ei läinud,sest olin oma elukaaslasega juba paarisuhtes.

Mõned aastad hiljem oma kehvas suhtes andsin siiski mõttele järele ja kohtusin selle kunagise “armumisobjektiga”,et veenduda oma tunnetes ja nende üldises olemasolus.

Sellest arenes pikaaegne emotsionaalne ning ka füüsiline suhe mis kestab.Keegi sellest ei tea,peale meie endi.Minu jaoks(tema puhul ei tea,ma ei soovi sellel teemal rääkida) arenes nende aastate jooksul sellest kõrvalsuhtest armastus.Kohtume harva,kord kuus või kaks. Suhtleme tihedalt.

Mis mu hinges toimub?

Olen ehk mõne inimese silmis nüüd halb inimene,aga mina ei kahetse ainsatki hetke mille olen veetnud temaga.Väga hea klapp nii füüsiliselt,kui ka emotsionaalselt.Muidugi sellest suhtest ilmselt enamat ei arene, aga võin öelda,et tänu temale suudan ma praeguses suhtes kuidagi eksisteerida ja perekonda koos hoida.Oleksin muidu ilmselt pere ammu lõhkunud.

Miinustada võite julgelt,ma ei hakka üksikasjalikult välja tooma,kui nartsissistlik mu kaaslane on ja mida olen vaimselt pidanud läbi elama. Seda kas minu kaaslane ka kõrvalsuhteid pidanud on,ma 100% ei tea,kuid kahtlused on olemas. Tal on väga liikuv eluviis ja raske oleks seda raudkindlalt välja uurida.Ausaltöeldes ei oleks ma ennast teades iial uskunud,et selliseks kõrvalsuhteks võimeline olen. Algselt oli see pidev võitlus iseendaga,kas lõpetada või jätkata jne.

Seda kuidas see oma lõpu leiab ju ei tea, eks elu toob vastused.

Teemaalgataja, kas oled petetu rollis?

Miks oled sa ikka oma mehega koos kui elu temaga nii halb on? Kui oled pidanud ei tea mida vaimselt läbi elama, nagu kirjutad.
Kõrvalsuhte pidamine aitab sul peret koos hoida? Aga milleks seda peret tarvis on, mida sa siin üldse pereks nimetad? Sa ei tule ilma oma nartsissistliku kaaslaseta majanduslikult toime? Kas ühiselt ülesehitatud kodu ja koduloomad on tõesti olulisem kui kui aus elu, puhta südametunnistusega?
Kas sind ennast ei häiri, milline sa oled, nimetad kaaslast nartsissistiks, aga sinu kommentaar viitab pigem sellele, et nartsissist oled sina. Selleks, et suuta topeltelu elada, peab ikka mingi empaatiavõimet välistav isiksushäire olema. Põhimõtteliselt süüdistad oma kaaslast selles, et sinul on kõrvalsuhe. Lahkuminek on aga mõeldamatu. Armuke ilmselgelt ei ole valmis sind ülal pidama, midagi su pahal kaaslasel ikka on, mida armukesel pole.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu sai alguse ühest pikast tutvusest. Puutusime aeg ajalt tööalaselt kokku ja kuidagi märkamatult see läks. Tegelikult oli see teadlik valik, et suhe nii kaugele arenes. Ta on väga huvitav, tark ja hea inimene. Meil oli koos hea, seal ei olnud mingeid nõudmisi ja ootusi. Oli kohe selge, et ma ei taha oma perekonda lõhkuda ja temaga uut luua. Me lihtsalt nautisime seda aega ja teineteist.
Suhe kestis ikka mitu aastat ja siis kuidagi iseenesest lõppes.
Ei, mul ei ole mingeid süümekaid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:07; 15.11 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 10:14; 14.11 11:17; 14.11 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei armunud, ega?

Eks ma alguses mõtlesin sellele teisele kuldse kuu selga, aga üsna pea tuli mõistus koju, et tegu pole inimesega, kellega end tõsises suhtes näeksin. Tagant järele mõeldes on mul isegi natukene piinlik, et sellise inimese oma ellu leidsin, aga olengi tänulik, et sellest sai indikaator midagi oma elus muuta. Oleksin sellel hetkel ilmselt igaühte ära armunud, kes mulle vähegi tähelepanu oleks pööranud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 08:34; 14.11 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selliste suhete puhul pole siiski nii, et ühel hetkel mängitakse ennast “surnud ringi”?

Petja mõtleb – ma võiks minna uue suhtega edasi, kui teaks, et ta kindlasti tahab mind ja meie elu õnnestuks paremini;
See, kellega petetakse mõtleb – ma võiks pühenduda sellele suhtele, kui ma teaks, et ta tahab mind ja lõpetab eelmise suhte ja meie elu õnnestub

Petetu käes ongi lahenduse võti, kuni tema ei otsusta, surnud ring kestab.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult olenemata väljaspool kodu uutest armumistest,armukestest-enamik inimesi oma kodust siiski ära ei tule.Isegi siis,kui suhe on väga kehva ja armastus kusagil mujal. Samuti esineb neis suhetes vaimset vägivalda.
Mul on väga lai tutvusringkond ning võin öelda,et ka majanduslikult kindlustatud ja targad inimesed püsivad mugavustsoonis.Eriti meeste poolt vaadatuna on mugav ju,kui kodu on korras,lapsed kasitud ning füüsiliste vajaduste eest hoolitseb keegi kolmas.Miks peakski lahutama?Armastust ei pruugi neis peredes järel ju olla,mugavus on kõige võti ning laste solgutamine oleks äärmiselt tüütu.
Armukesega suhte loomine oleks risk,kui mängus on lapsed.Selline uus suhe ei pruugi püsima jääda ja varem või hiljem kooruvad välja erimeelsused kasvatusmeetodite osas jne.
Seega riski ei võeta ning tilbendataksegi edasi-tagasi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 10:14; 14.11 11:17; 14.11 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen varasemalt kõrvalsuhted väga suurelt hukka mõistnud, aga täna olen olukorras, kus ma mõistan sellist olukorda. Olen naine, kahe lapse ema, praegu elan veel mehega koos. Mehel pole mitte mingit huvi minu, kui naise vastu, teda huvitavad vaid seriaalid, arvutis istumine ja söömine. Minult ootab ta peamiselt, seda, et ma kogu aeg süüa teeks. Mitte ühtegi komplimenti, puudutusi, hellust ega füüsilist lähedust. Oleme sellest palju rääkinud, ka nõustamises käinud, ma lõhnastan ennast, kreemitan, poen talle kaissu, hellitan, aga ei mingit huvi. Ta on väsinud ja ütleb, et proovime mõni teine kord. Mina enam ei suuda. Olen tema käest 2x ausalt luba küsinud, et hästi elame koos, aga ma otsin omale armukese, ma vajan siiski ka mehe tähelepanu. Sellega ta nõustunud ei ole. Ilmselt ma vist petmiseni ei jõua, sest suure tõenäosusega läheme õige varsti laiali. Aga ma mõistan kõrvalsuhteid, kui oma suhtes ikka mingit lähedust ei ole, ega siis muud üle ei jäägi.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen olnud korra nö libastumise äärel. Läksin 35selt õppima. Olin siis viimast aastat LHP-l, noorem laps oli alustanud hoius käimist. Ja koolis siis oli üks minust 10 aastat noorem kursavend. Väga kena ja sarmikas, ja väga tark ning ambitsioonikas. Selline tõeline alfa, aga samas mitte nagu bravuuritsev või kuidagi üleolev. Vaid loomulik. Ah, siiamanai natuke õhkan veel tema järele 😛

Ja meil oli väga hea teineteisemõistmine, tore jutustada koos, rühmatöödes jne. Aegajalt oli meil ka kursaüritusi ja oligi väga raske end tagasi hoida. Nägin, et ka teda tõmbab mingil põhjusel minu poole ja ehk see oligi kõige raskem kiusatust, et pärast 4 aastat lastega kodusolemist tundsin end vormist ära jne ja siis järsku keegi pööras tähelepanu, tundsin, et “olen veel pandav”.

Ainus, mis mind tagasi hoidis, oligi mõte minu väikelastele, kelle maailma ma hävitaksin. Meil ei ole mehega suhtes probleeme, lihtsalt järsku tuli see noormees ja ajas mul pea segi. Panin selle lõpuks teadlikult nö keskeakriisi arvele, et küll üle sana – kool saab läbi ja mis silmist, see meelest. Ma ei olnud ka ise varjanud oma abielusolemist ja laste olemasolu, hoides niimoodi teadlikult müüri üleval. Nagunii kuna ta oli minust 10 aastat noorem, poleks sellest tõenäoliselt midagi muud arenenud kui põnev seiklus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina olen nüüdseks (kestnud 4 kuud) see eneseväärikuseta naine,kes on oma mehe armuke. (15 aastat kooselu, väiksed lapsed, mehel orbiidil naine,kes temasse ära armus). Mina nende “suhtest” tean iga väiksemat detaili, teise naise jaoks olen mina mehe eksnaine.
Miks ma sellel kõigel toimuda lasen? Miks ma lasen oma tunnetel trampida? Ma tõesti ei tea! Olen muutunud suht ükskõikseks ja pühendun hetkel tööle ja lastele, aga samas mul on oma mehega hea klapp,lähedus ja vaatamata sellele,et mina olen hetkel armukese rollis, ei suuda ma oma mehest loobuda ja naudin mehega omavahelist lähedust palju rohkem kui siis kui ma veel ise püüdsin hoida pingsalt kooselu koos ja ikka korralikult patja nutsin.
Mis saab edasi,näitab aeg

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 12:00; 14.11 12:35; 14.11 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina olen nüüdseks (kestnud 4 kuud) see eneseväärikuseta naine,kes on oma mehe armuke. (15 aastat kooselu, väiksed lapsed, mehel orbiidil naine,kes temasse ära armus). Mina nende “suhtest” tean iga väiksemat detaili, teise naise jaoks olen mina mehe eksnaine.

Miks ma sellel kõigel toimuda lasen? Miks ma lasen oma tunnetel trampida? Ma tõesti ei tea! Olen muutunud suht ükskõikseks ja pühendun hetkel tööle ja lastele, aga samas mul on oma mehega hea klapp,lähedus ja vaatamata sellele,et mina olen hetkel armukese rollis, ei suuda ma oma mehest loobuda ja naudin mehega omavahelist lähedust palju rohkem kui siis kui ma veel ise püüdsin hoida pingsalt kooselu koos ja ikka korralikult patja nutsin.

Mis saab edasi,näitab aeg

Maksad kätte?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saab edasi,näitab aeg

Maksad kätte?[/quote]

Kas sulle tundub nii?????
See hetk kui mina käed tõstsin ja alla andsin,et no hea küll kui kooselu lõpp,siis lõpp. Olgu õnnelikud! Oli mees see,kes niiöelda tagasi ujus ja minult lähedust ja toetust otsib. Miks mees teise naisega suhtlemist ära ei lõpeta, vaid laseb endasse rohkem armuda…ta ei tea isegi miks. Aga kuna mul puudub eneseväärikus,siis olengi nõus olema oma mehe armuke,sest nagu juba ütlesin, naudin mina oma mehe lähedust hetkel palju rohkem kui siis kui mina pidin pingutama,et ta mu kõrval oleks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 12:00; 14.11 12:35; 14.11 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saab edasi,näitab aeg

Maksad kätte?

Kas sulle tundub nii?????

See hetk kui mina käed tõstsin ja alla andsin,et no hea küll kui kooselu lõpp,siis lõpp. Olgu õnnelikud! Oli mees see,kes niiöelda tagasi ujus ja minult lähedust ja toetust otsib. Miks mees teise naisega suhtlemist ära ei lõpeta, vaid laseb endasse rohkem armuda…ta ei tea isegi miks. Aga kuna mul puudub eneseväärikus,siis olengi nõus olema oma mehe armuke,sest nagu juba ütlesin, naudin mina oma mehe lähedust hetkel palju rohkem kui siis kui mina pidin pingutama,et ta mu kõrval oleks.[/quote]
————–
Vastan järgmises aknas ja vt mu kommentaari 11:30

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kättemaks mitte sõna sõnalt, aga kaudselt – mehele, suheldes temaga, kuigi tunded surnud, armukesele, teades, et nendegi suhe on vaid pettus jne. Las olla, ma usun, et see annab sulle mingi egobuusti, ja ego on sul kindlasti haiget saanud.

Mõtlen, et kuidas sa talud seda, et su mees kepib sind ja veel kedagi… ? Naudid sellist “lähedust”?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sellist petmist kõrvalt näinud. Oli inetu. Algul abielus mees pettis suhtes oleva naisega ja siis otsustas, et tahab luua oma naisega peret ning jättis selle naise. Vähem kui kuu pärast seda pettis oma abikaasat juba uue naisega, kes oli ise ka abielus. Tulemuseks oli kuus murtud südant ja kaks lahutust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kättemaks mitte sõna sõnalt, aga kaudselt – mehele, suheldes temaga, kuigi tunded surnud, armukesele, teades, et nendegi suhe on vaid pettus jne. Las olla, ma usun, et see annab sulle mingi egobuusti, ja ego on sul kindlasti haiget saanud.

Mõtlen, et kuidas sa talud seda, et su mees kepib sind ja veel kedagi… ? Naudid sellist “lähedust”?

Sulle on kaks korda vastatud. Ikka surud peale OMA ainuõget diagnoosi, ja igaks juhuks tänitad takka ka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema räägib armukesepidamisest, seega nõrganärvilistele ei soovita.

On selline olukord, et pere kõrvalt peetakse mingeid muid suhteid, ei pea silmas üheöö libastumisi, vaid pikemaid kõrvalsuhteid. Ma ei küsi siit, mida teha? Mind pigem huvitab, mismoodi seda korraldatakse ja mis toimub nende hinges, kes nii elavad? Siin on kindlasti neid, kes ise sellises olukorras olnud, kas petja või petetav või see kolmas. Olge head, rääkige oma lugu, ükskõik mis rollis olite. Miks, kuidas, kuidas ennast tundsite, mis viis (lõpp)lahenduseni jne. Ma ei ole mingi ajakirjanik vms, vaid lihtsalt ise ka sattunud inimsuhetega sahkerdamisse aga endal enam mõistus ei võta lihtsalt, mismoodi edasi minna.

On tekkinud suletud ring.

Olen siin teistes teemades lugedes mõnikord saanud mingile ummikseisus mõttele tee lahti. Isegi lahmivad stereotüüpsed must-valged arvamused on abiks, kuigi elus hea-halb valikuid tihti polegi.

Tümitada võite ka, eks seegi aitab, kõrvalt vaadates märkab kindlasti asju selgema pilguga.

Sõna armukesepidamine kõlab nagu loomapidamine. See armukesena peetav on tegelikult inimene, elus inimene. Ja kui arukese pidajal on enda vajadused olulisemad ja tähtsamad, siis võetaksegi loom – armukene. Keegi kelle peal oma ihasid rahuldada ja kelle võib rahulikult pidamata jätta, kui enam isu pole. Eks selline suhtumine, et teine on loomana sinu elus, keda sa pead, ole inimeseks kasvamise üks teekond. Aga niikaua kui teine inimene on pidamiseks, olgu siis armukesena või oma mehena/naisena, niikaua ei õnnestugi suhted kui sellised. Teine inimene pole pidamiseks ja vaevalt sa tahad, et sind ka loomana peetaks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema räägib armukesepidamisest, seega nõrganärvilistele ei soovita.

On selline olukord, et pere kõrvalt peetakse mingeid muid suhteid, ei pea silmas üheöö libastumisi, vaid pikemaid kõrvalsuhteid. Ma ei küsi siit, mida teha? Mind pigem huvitab, mismoodi seda korraldatakse ja mis toimub nende hinges, kes nii elavad? Siin on kindlasti neid, kes ise sellises olukorras olnud, kas petja või petetav või see kolmas. Olge head, rääkige oma lugu, ükskõik mis rollis olite. Miks, kuidas, kuidas ennast tundsite, mis viis (lõpp)lahenduseni jne. Ma ei ole mingi ajakirjanik vms, vaid lihtsalt ise ka sattunud inimsuhetega sahkerdamisse aga endal enam mõistus ei võta lihtsalt, mismoodi edasi minna.

On tekkinud suletud ring.

Olen siin teistes teemades lugedes mõnikord saanud mingile ummikseisus mõttele tee lahti. Isegi lahmivad stereotüüpsed must-valged arvamused on abiks, kuigi elus hea-halb valikuid tihti polegi.

Tümitada võite ka, eks seegi aitab, kõrvalt vaadates märkab kindlasti asju selgema pilguga.

Sõna armukesepidamine kõlab nagu loomapidamine. See armukesena peetav on tegelikult inimene, elus inimene. Ja kui arukese pidajal on enda vajadused olulisemad ja tähtsamad, siis võetaksegi loom – armukene. Keegi kelle peal oma ihasid rahuldada ja kelle võib rahulikult pidamata jätta, kui enam isu pole. Eks selline suhtumine, et teine on loomana sinu elus, keda sa pead, ole inimeseks kasvamise üks teekond. Aga niikaua kui teine inimene on pidamiseks, olgu siis armukesena või oma mehena/naisena, niikaua ei õnnestugi suhted kui sellised. Teine inimene pole pidamiseks ja vaevalt sa tahad, et sind ka loomana peetaks.

See sõna kõlab nii jah. Aga see oli lihtsalt sõna. Tegelikult ei ole kahte sarnast suhet inimeste vahel ja nii ka armukesesuhteid on nii-ja naasuguseid.
Aga sinu kommentaaris on mõte sees ja ma mõtlen seda edasi. Ma otsin oma ummikust väljapääsu ja kõik mu oma peas olevad mõtted selle teemaga seoses olen ma juba tuhat korda ära ja läbi mõtelnud

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 08:26; 14.11 08:51; 14.11 08:52; 14.11 09:05; 14.11 11:30; 14.11 12:08; 14.11 12:55; 14.11 12:56; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kättemaks mitte sõna sõnalt, aga kaudselt – mehele, suheldes temaga, kuigi tunded surnud, armukesele, teades, et nendegi suhe on vaid pettus jne. Las olla, ma usun, et see annab sulle mingi egobuusti, ja ego on sul kindlasti haiget saanud.

Mõtlen, et kuidas sa talud seda, et su mees kepib sind ja veel kedagi… ? Naudid sellist “lähedust”?

Sest mul puudub eneseväärikus!!! Minu jaoks oli,on ja jääb mu mees eluarmastuseks. Jah,ma olin vahepeal väga-väga katki ja lubasin endale,et ei mingit andestust. Aga südant sundida ei saa ja kordan veel,et ma tõesti ei tea miks ma sellisel olukorral toimuda lasen ja miks ma lasen oma tunnetel trampida. Ma ei tea!

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 12:00; 14.11 12:35; 14.11 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis ka empaatiat välistava isiksushäirega nagu siin nimetati,pereema, kes juba mitu aastat ka kõrvalsuhtes.
Minu abielust kadusid intiimsuhted kuna abikaasa ei soovi ja nii võimatu kui see kunagi ei tundunud, tekkiski ühel hetkel kõrvalsuhe. Normaalne see olukord muidugi pole, aga head lahendust seni kuskilt ei paista. Nagu siin varem märgiti, on ka minul tegelikult armuke see plaaster, mis minu peret koos hoiab.
Empaatiavõime on enda arvates hästi arenenud, aga kahte elu korraga elada on pagana raske ja pigem üritan asju pidevalt nii korraldada, et kõik rahul oleksid ja võrdselt tähelepanu saaksid. Esimesel kohal on muidugi üldse lapsed.
Mis sellest kõigest lõpuks saab näitab aeg.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaga isiklikku suhet omamata, arvan täitsa neutraalselt positsioonilt, et kui abielus on ühel poolel selgelt suurem seksisoov kui teisel, siis on sel teisel armukese võtmine õigustatud. Võib ju küsida, kas siis see palju suurem seksisoov suhte algul juba välja ei paistnud? Aga alati vist ei paista. Madal libiido võib elu jooksul süveneda. Terviseprobleemide tõttu, stressi tõttu, kaalutõusu tõttu ei taha enam niigi palju, kui suhte esimestel aastatel. Kui siis aga on juba soetatud ühine kodu, paar last, ühine tutvusringkond ja sulandutud abikaasa sugulaste ringi, siis on lihtsam võtta armuke, kui hakata seksi pärast kogu siduvat võrgustikku purustama.
Ei pea õigeks, kui lõbu pärast nopitakse õisi abielu kõrvalt, lihtsalt selle pärast, et on võimalik.
Ei pea ka õigeks, kui abielus on lisaks seksile ka muud asjad halvasti, et siis võetakse armuke justnagu valuvastane ravim. Sel juhul, kui juba kõik on halvasti, tuleks ikkagi see abielu lõpetada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted pereelu ja (kõrval)suhted