Esileht Kodunurk Pesupesemine öösel

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Pesupesemine öösel

Postitas:
Kägu

Elektrit hoiab kokku. soovitatakse masinaga pesu pesta öösel kui ekekter on odavam. Mõistlik tarbijakäitumine.
Kuidas aga pesta öösel kui elad kortermajas. See ju häirib naabreid.
Kas te pesete öösel?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su naaber magab vannitoas või?

 

 

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb majast, praeguses korteris pesu ei pese(tsentrifuug), aga kuivati ja nõudepesumasina luban öö peale jääda. Normaalsete seintega majas kus naabri magamistuba pole mu vannitoa kõrval ilmselt laseksin öösel ka tsentrifuugida.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti pole vahet, et kas pesed öösel või päeval pesu. Elekter on nagunii kallis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vahel kuulen, et kellelgi tsentrifuug käib õhtul hilja või öösel, aga ei saa öelda, et see kuidagi häiriks, sest see nüüd nii kõvasti ka minu korterisse ei kosta.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb jah asjaoludest. Minu masin käib küll nii vaikselt, et kui kortermajas töötaks, siis ei segaks see kedagi, ka mitte mind. Aga tütre üürikas on pesumasin nii lärmakas, et seda küll öösel pesema panna ei saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind häirib ennast tsentrifuug. Eelistan pesta nii, et enne magamaminemist jõuan pesu kuivatisse ümber tõsta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju masinatäie pealt kokkuhoid tuleb, kas 10 senti ära?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pese pesu öösel, aga ma eeldan seda, et kui mul on mingi naabrit häiriv tegevus, siis ta ütleb mulle seda, et teda häirib. Olen ise samamoodi naabritele märku andnud, kui miski häirib, ja eks mulle ka on öeldud, et kle keera muusika vaiksemaks.

Meil väike maja, pole probleemi naabritele öelda. Alati tullakse ikka vastu ka ja mingit hullu mürglit ei ole kellelgi. Kui mul ülemine naaber öösiti pesu peseks, siis ma oma voodisse seda küll ei kuuleks. Rohkem häirib see, kui ta mõnikord kell 23 otsustab tolmuimejaga koristama hakata. Aga samas on see nii lühike müra, et selle üle ma ei ole kaeblema läinud 😀 Kui ta seda igal õhtul samal ajal teeks, siis ma vast ütleks, et segab.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suures kortermajas ei pese öösiti pesu. Mõlematel naabritel on vannitoa”karp” välja lõhutud koos vaheseinaga ja mulle näiteks kostab naabrite varahommikune pesupesemine magamistuppa ära (hoian vannitoa ust lahti). Õnneks öösiti ei pesta, kui maja on eriti vaikne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlematel naabritel on vannitoa”karp” välja lõhutud koos vaheseinaga ja mulle näiteks kostab naabrite varahommikune pesupesemine magamistuppa ära (hoian vannitoa ust lahti).

Mis oleks siis lihtsam kui oma vannitoa uks kinni panna?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlematel naabritel on vannitoa”karp” välja lõhutud koos vaheseinaga ja mulle näiteks kostab naabrite varahommikune pesupesemine magamistuppa ära (hoian vannitoa ust lahti).

Mis oleks siis lihtsam kui oma vannitoa uks kinni panna?

Vannitoa ust hoian lahti liigse niiskuse eemaldamiseks. Tsentrifuugimise ajal mul WC-s seinad värisevad ja lärm on ikka väga kõva. Selle vannitoa ukse sulgemine ei aitaks. Arvan, et naabril masin kas loodi panemata või hakkavad laagrid läbi minema.

 

 

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pesumasinal on ööreziim. St ei tsentrifuugi öösel.

Aga pesen pigem õhtuti pesu et saaks ööseks juba kuivama panna. Mul pole kuivatit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektrit hoiab kokku.

Tarbitav energia hulk jääb vast ikka samaks 😀

Minu ülemine naaber peseb igal päeval ja öösel pesu. Tsentrifuugimine kostub küll, aga õnneks mitte liiga valjult. Seevastu ma tean, et minu masin on küll väga valju tsentrifuugiga ja ealeski ei paneks öösel käima seda. Lisaks, kui pole tegemist pesumasin-kuivatiga, mis kohe pesu kuivatab, siis jäävad ju niisked riided sinna sooja trumlisse istuma? Minul lähevad niimoodi (paariks tunniks ununenud) riided küll hapuks ja vajavad üle pesemist..

Mõlematel naabritel on vannitoa”karp” välja lõhutud koos vaheseinaga ja mulle näiteks kostab naabrite varahommikune pesupesemine magamistuppa ära (hoian vannitoa ust lahti).

Mis oleks siis lihtsam kui oma vannitoa uks kinni panna?

Mul näiteks puudub vannitoal ventilatsioon. Kui käin enne magamaminekut pesus, siis ma ei jäta seda sooja niisket õhku vannituppa kinni.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pese pesu öösel, aga ma eeldan seda, et kui mul on mingi naabrit häiriv tegevus, siis ta ütleb mulle seda, et teda häirib.

Katsu ikka inimeste kombel elada, et naabrid sulle märkusi tegemas ei peaks käima. Kortermajas alati ei saa õigesti arugi kust suunast müra tuleb, piinlik vale inimest süüdistama minna.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju masinatäie pealt kokkuhoid tuleb, kas 10 senti ära?

Tead, asi pole selles. Kortermaja on üks õnnetus juba idee poolest. Seal, kus ma viimati korteris elasin, muidugi öösel ei tohtinud pesu pesta. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta ka õhtul kl 20-21 ajal, sest kellegi lapsed läksid siis juba magama. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta mingitel kellaaegadel, mida oleksid teised pidanud teadma telepaatiliselt, sest väljend naabril oli ikka see “mul just jäi laps päevaunne”. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta laupäeva hommikul enne 10.30, sest “nii vara ei peaks ikka põristama”. Ja siis kohe tuli see laste lõunaune põhjustatud keeld ja siis “laupäeva pärastlõunal tahaks ikka rahu, aga neljandal keegi peseb pesu”. Ja kohe vahetult pärast seda tuli “lapsed tahavad ööks tudisse minna, aga seinad värisevad”

Ja seesama lastevägi võis püjhapäeva hommikul kell 7.15 huilata üle maja ja ei olnud muret kellelegi, sest “nad on ju ainult lapsed”. Meil endal ka palju lapsi, aga nii kanaks ma ei läinud, et mingi pesumasina peale jaurata, omal lapsed kasvatamata.
Ei, minu masina peale ei olud põhjust kaevata, ma pesin pesumajas, et sellest vinguvate emmede kambast pääseda ja mõned riidetükid käsitsi.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju masinatäie pealt kokkuhoid tuleb, kas 10 senti ära?

Tead, asi pole selles. Kortermaja on üks õnnetus juba idee poolest. Seal, kus ma viimati korteris elasin, muidugi öösel ei tohtinud pesu pesta. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta ka õhtul kl 20-21 ajal, sest kellegi lapsed läksid siis juba magama. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta mingitel kellaaegadel, mida oleksid teised pidanud teadma telepaatiliselt, sest väljend naabril oli ikka see “mul just jäi laps päevaunne”. Ja MUIDUGI ei tohtinud pesu pesta laupäeva hommikul enne 10.30, sest “nii vara ei peaks ikka põristama”. Ja siis kohe tuli see laste lõunaune põhjustatud keeld ja siis “laupäeva pärastlõunal tahaks ikka rahu, aga neljandal keegi peseb pesu”. Ja kohe vahetult pärast seda tuli “lapsed tahavad ööks tudisse minna, aga seinad värisevad”

Ja seesama lastevägi võis püjhapäeva hommikul kell 7.15 huilata üle maja ja ei olnud muret kellelegi, sest “nad on ju ainult lapsed”. Meil endal ka palju lapsi, aga nii kanaks ma ei läinud, et mingi pesumasina peale jaurata, omal lapsed kasvatamata.

Ei, minu masina peale ei olud põhjust kaevata, ma pesin pesumajas, et sellest vinguvate emmede kambast pääseda ja mõned riidetükid käsitsi.

Mis kell peeretada võis? Mingi seadus on ka selles Teie viidatud kellaaegade osas?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult öösel

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, pesen. Ainult öösiti pmst pesengi. Viimane laps laekub 22.45 paiku trennist ja siis asjad pesema.

Korralikud masinad nii pesumasin kui kuivati, ei kuule mingit heli isegi kõrvaltuppa, rääkimata naabritele kostumisest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise samamoodi naabritele märku andnud, kui miski häirib, ja eks mulle ka on öeldud, et kle keera muusika vaiksemaks.

Hämmastav! Kuidas selline olukord saab üldse tekkida? Täiskasvanud inimene ei tule iseseisvalt selle peale, et äkki vali muusika häirib teisi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kell peeretada võis? Mingi seadus on ka selles Teie viidatud kellaaegade osas?

Mul ei tulnud siis pähe, et sinu jaoks seda peeretamise-asja küsida.

Kellaaegade suhtes ma ei pidanud vajalikuks sulle täpset graafikut koostada, Eesmärk oli üldiselt kirjeldada kortermajade päevakava. Võtan selle spetsiaalselt sinu jaoks lühidalt kokku nii: “Ükski tegevus kortermajas ei sobi niikuinii naabri jaoks mitte ühessegi päeva ega kellaaega. Erand on Nende Endi lapsekeste hüpped ja huilged”

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kell peeretada võis? Mingi seadus on ka selles Teie viidatud kellaaegade osas?

Mul ei tulnud siis pähe, et sinu jaoks seda peeretamise-asja küsida.

Kellaaegade suhtes ma ei pidanud vajalikuks sulle täpset graafikut koostada, Eesmärk oli üldiselt kirjeldada kortermajade päevakava. …

Elate huvitavas riigis, kus KÜ päevakava on ülimuslikum seadustest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kell peeretada võis? Mingi seadus on ka selles Teie viidatud kellaaegade osas?

Mul ei tulnud siis pähe, et sinu jaoks seda peeretamise-asja küsida.

Kellaaegade suhtes ma ei pidanud vajalikuks sulle täpset graafikut koostada, Eesmärk oli üldiselt kirjeldada kortermajade päevakava. …

Elate huvitavas riigis, kus KÜ päevakava on ülimuslikum seadustest.

Jah, see on tõesti huvitav. Pole näinud jooksval sajandil suuremat kortermaja, kus neid probleeme poleks. Kogu maja elab tavaliselt 4-5 vinguva emmekese taktikepi järgi ning sellele ilule lisab vürtsi paar rõdusuitsetajat, kaks joodikut, kolm tromboonimängijat ja neli mööblinihutajat ja viis koputajat-puurijat.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikud masinad nii pesumasin kui kuivati, ei kuule mingit heli isegi kõrvaltuppa, rääkimata naabritele kostumisest.

Tavaliselt selles asi ongi, et sinul endal, olles samal tasandil, ei ole kuulda, aga alla võib see vägagi kostuda ja hullematel juhtudel lausa vibratsiooni tekitada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su naaber magab vannitoas või?

Pesumasin kostab öösel läbi maja, ei pea vannitoas magama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su naaber magab vannitoas või?

Pesumasin kostab öösel läbi maja, ei pea vannitoas magama.

Nt meie korteri elutoa seina taga on naaberpüstaku vets ja vannituba. Naabrite pesumasin niiväga ei kostnudki, küll aga nende peal oleva korteri oma. Ja see ikka suutis korduvalt me toa ka ära uputada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt meie korteri elutoa seina taga on naaberpüstaku vets ja vannituba.

Väga kummaline maja, tavaliselt ehitatakse ikka püstakud kõrvuti, see on lihtsalt ratsionaalne lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu köögi ja vannitoa seina taga on püstaku trepikoda ja minu magamistoa seina taga on naaberkorteri köök ja vannituba.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kummaline maja, tavaliselt ehitatakse ikka püstakud kõrvuti, see on lihtsalt ratsionaalne lahendus.

Ei ole midagi kummaline, tavaline tüüpprojekt. Kui korrusel on 2 korterit, on lihtne vannitoad kõrvuti panna püstakutes, aga kui rohkem kortereid ja eri tubade arvuga, siis ikka on mõne korteri vann teise korteri eluruumi seina taga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kummaline maja, tavaliselt ehitatakse ikka püstakud kõrvuti, see on lihtsalt ratsionaalne lahendus.

Ei ole midagi kummaline, tavaline tüüpprojekt. Kui korrusel on 2 korterit, on lihtne vannitoad kõrvuti panna püstakutes, aga kui rohkem kortereid ja eri tubade arvuga, siis ikka on mõne korteri vann teise korteri eluruumi seina taga.

Siis on püstakud ka teistmoodi lahendatud, kui just pole tegu nõuka aegse majaga või omaalgatusliku ebaseadusliku ümberehitusega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Kodunurk Pesupesemine öösel