Esileht Pereelu ja suhted Petmine, segadus..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Petmine, segadus..

Postitas:

Minu mure ulatub mitme aasta tagusesse tülisse oma elukaaslasega. Ja ma tunnen, et see ei ole lõppenud. Oleme koos olnud 4 aastat, kõik algas suurepäraselt, tundsin et olen leidnud selle õige. (Tegelikult, tunnen siiani aga miski kraabib hinge)
Enne seda suhet olin ma pikalt vallaline, elasin elu, käisin pidudel ja magasin paljude meestega. Tegin oma nö nooreaja lollusi. Suhtesse minnes kripeldas mul paar kuud see, et tundsin et ma ei ole enam mina ise. Mina, kes ma käisin iga nädalavahetus pidudel, suhtlesin paljude meestega, sain tihti komplimente. Nüüd olin ma keegi teine ja see teine oli minu jaoks võõras. Harjusin sellega, ja praegu ma ei igatsegi oma vana elu tagasi, kuigi hirm on selle ees, et kui ma praeguse elukaaslasega lahku läheks, algaks see kõik ‘noorusaeg’ otsast peale. Aga nüüd olen ma hakanud seda uut mina armastama. Küll aga ei armasta ma seda, et ma ei suuda lahkuda. 2 aastat tagasi leidsin ma oma elukaaslase konto, võõra nime ja piltidega instagramis. Ta suhtles seal paljude naistega ja saatsid omavahel paljaid pilte. Ma ütlesin seda talle ja sellele järgnes suur tüli. Ta vabandas ja mina andestasin. Edaspidi olin ettevaatlikum aga ei läinud kaua mööda, kui avastasin tema mälupulga, millel oli tuhandeid paljate naiste pilte ja videosid. Ka sellele järgnes tüli aga siis ta enam isegi ei vabandanud nii nagu varem. Mina palusin, et me kokku jääks. Uskusin, et ta muutub. Umbes aasta hiljem leidsin jälle instagrami konto, võõra mehe nimega. Aga meiliaadress klappis minu mehe omaga. Tõstsin jällegi teema üles, sest see, mis sealt vastu vaatas oli minu jaoks vastik. Ma olen ilus, seksikas, väga ilusa kehaga ja ma usun täiesti kindlalt, et ta saab minult väga head seksi. Ma armastan teda väga palju, ma olen valmis kõik andestama. Kuni asi jõudiski selleni, et ta pettis mind. Füüsiliselt magas teise naisega. Ja siin minu mõistus lõppeb otsa. See oli paar kuud tagasi. Kui ma seda teada sain, siis ta ei rääkinud minuga, nähvas vaid vastu. Ma palusin, ma anusin päevi, et me kokku jääks. Ütlesin, et olen valmis andestama. Ja jäimegi. Praegu mõeldes selle peale, kui palju pisaraid olen pidanud valama ja kui palju olen andestanud, läheb mul süda pahaks. Aga ma armastan teda. Ja ma tahan temaga koos olla ja samas väidab ka tema, et tahab mind. Siiski, miski on, mis mind hinges kraabib ja see teeb mulle iga päev haiget. Ma ei tea, kas ma tegin õigesti, et olen kõik andestanud, ja kas see on ikka armastus mida ma tema vastu tunnen, mitte lihtsalt kiindumus ja hirm üksiolemise ees? Ma lihtsalt tunnen et ma ei saa ilma temata ja samas mind häirib, et ma olen ise pidanud teda alati tagasi paluma.. ma olen nii segaduses, et ei tea enam ise ka mis on õige.

+1
-46
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 22:06; 08.07 22:28; 08.07 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Su eneseväärikus on? Tõsiselt. Tema petab Sind ja Sina anud, et jääme ikka kokku. Hale.

+42
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled idioot…

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma tean, et see kõlab eneseõigustamisena, aga ma mõtlen alati sellele, et äkki see petmine oligi ühekordne eksimus ja inimestele tuleks ju andestada..?</p>

0
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 22:06; 08.07 22:28; 08.07 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded on väga petlikud vahel. Ja võib ka nii olla, et nad ei peta, aga neid peab sõeluma ja siis nad rahunevad maha, saad aru mis millest tuleb.

Ma sinu asemel läheks suhtepuhkusele. Aga võib olla ka vahetaks paarisuhte enesearmastuse vastu. Nii kauaks kui vaja ja vastused leiad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu sa ise ütlesid, et olid ka suht lõdva kummiga. Saad aru, et keegi sind tegelikult ei tahtnud muuks kui panemiseks. Nüüd siis klammerdud.

Sul mõistlikum vana elu jätkata.

+17
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Su mees petab sind edasi, sest ta teab, et sa annad talle ikka andeks. Tal pole midagi kaotada.

Minu jaoks oleks asi eneseväärikuses. Kas ma tahan olla see inimene, kelle elukaaslane teiste naisega paljaid pilte saadab? Ei. Kas ma tahan olla koos mehega, kes mind petab? Ei.

Elu on lühike ja parem seda veeta koos inimesega, kes sind austab.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et keegi ei suuda seda mõista, olen isegi oma head sõbrannad kaotanud, sest olen selles mehes nii kinni. Aga ma tõesti ei oska midagi teha, ise tunnen, et tahan olla koos aga samas hirm on nii suur ja seda uuesti läbielada ei tahaks, sest võttis eluisugi ära..

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 22:06; 08.07 22:28; 08.07 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma palusin, ma anusin päevi, et me kokku jääks. Ütlesin, et olen valmis andestama.

No mida pekki? Sina nutad, anud ja palud. Mis siin veel andestada on? Mees ilmselgelt ei ole valmis oma elu muutma, tema tahab elada nö lõbusat elu. Sinu valik on, kas tahad sellist meest või mitte. Pole mõtet rääkida armastusest, sest ilmselgelt ei armasta sa seda meest sellisena nagu ta on. Sa tahad teda muuta. Lase tal minna, on teil mõlemal kergem.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema pettis ja sina pidid paluma, et te kokku jääks? Võeh. Ma ei tahaks sinu nahas olla.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad olete toksilised. Mees ei hoia pükse jalas ja sina klammerdud, et ta sinuga jääks?

Ütle, et see on liba ja sa päriselt omad raasukest eneseväärikust? 😀

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui erinevad võivad ikka inimeste arusaamad ja käitumine olla!

Teemaalgatajat lugedes tundsin, et ma vastandun absoluutselt iga tema teo ja mõttega.

Alustades sellest, et “nooruses magasin paljude meestega”. Ma ei ole kunagi mõistnud neid naisi. Mu meelest teevad niimoodi naised, kellel on madal enesehinnang. Ja ei ole vaja hakata nüüd rääkima, et sellised naised ongi suurema seksivajadusega. No ei ole! Enamasti need naised ei saa seksist ise suurt midagi. Nad teevad seda mingi puudujäägi korvamiseks – on see siis tunnustusevajadus, emotsionaalse läheduse puudumine, selleks, et äge mees tahab ju nii vmt. Aga no see selleks!

Teine, mida ma aga absoluutselt ei mõista – mees petab ja käitub rõvedalt ning ilmselgelt ei kavatsegi end muuta ja tema anub, et mees teda maha ei jätaks. No misasja? Mees petab ja sina palud andeks? Tavaliselt on ikka nii, et see, kes on halvasti käitunud palub andeks, aga teie peres palub andeks see, keda petetakse. Kas sa ikka saad aru, et suhte jätkudes see jääbki nii olema?

Vanema inimesena ütlen, et peaaegu täiesti kindlalt see mees end ei muuda. Kui jääte kokku, siis avastad regulaarselt neidsamu asju, mida üleslugesid – tutvumiskuulutused, sõnumid teiste naistega, reaalne petmine jne.

Mina isiklikult lõpetaksin suhte juba pärast esimest petmist. Ok, mina olen muidugi teine äärmus, aga siiski…

Sulle ei oska muud soovitada, kui et jäta see mees, kus see ja teine. Ja palun! Tegele oma enesehinnanguga!

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armastan teda väga palju, ma olen valmis kõik andestama.

Isegi nii “magasin iga ettejuhtuvaga” – naine peaks ju aru saama, et sellest, et SINA ARMASTAD, suhteks ei piisa.
Mees ju sind ei armasta, tal on lihtsalt mugav.

Ja kui, nagu sa väidad, sa “ei suuda minema jalutada”, siis saab sellest ainult ühe järelduse teha: sulle endale salamisi isegi meeldib see olukord.

Aga kui inimesele meeldib, siis mida siin perekoolis halada?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 08:24; 09.07 21:00; 09.07 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise tead, et seksil pole armastusega miskit pistmist. Ja petta saab siis kui on lubatud truu olla.  Sinu vaikimis ootus ei ole mehe väljaöeldud lubadus. Petmine saab toimuda siis kui on lubatud truu olla. Kui sellist lubadust pole, teed lihtsalt tühjast tüli. Küll aga saad alati öelda, et sina sellist suhet ei taha ja elada üksi. Teine ei muutu mitte kunagi sinna suunas, kuhu sina tahad. Nii et ela, kui võtad meest sellisena nagu on ja sulle see sobib ja koli välja kui selgu, et sa ei taha sellist elu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väkk, kui kalts naine. See mees on suure tõenäosusega maganud teiste naistega kõik see aeg-nüüd jäi lihtsalt vahele. Sellise suhtumisega naist, kes ennast ei väärtusta, ei väärtusta ega armasta teised ka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin pidudel ja magasin paljude meestega

Füüsiliselt magas teise naisega

kui palju pisaraid olen pidanud valama

Nagu loodusõpetuse toiduahel juba.  Seeaeg kui sinu mehel jummalailus t.. ümber pöörles, nutsid sina kodus. Nüüd on tema kord lihtsalt pisaraid valada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tahad olla koos sellise mehega, siis ole. Lihtsalt lepi sellega, et ta kepib teisi naisi. Lihtne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et teemaalgataja sellest “hirmust kolm kuud üksi olla” üle ei saagi ja üritab oma mehikest veelkord “muuta”.
Ja parim variant selleks on muidugi – temaga laps saada.

Kui mees siis kah raseduse ajal juhtub petma (mida ta 98% tõenäosusega teeb; 2% puhul on tegu lihtsalt ootamatu terviserikkega), siis see mees kindlasti ei sobi teemaalgatajaga kooseluks.

Seega: TA, sul oleks selle lapsetegemisega viimane aeg pihta hakata. See ei käi ju üleöö ja võib juhtuda, et isegi enne, kui kõht paisuma hakkab, on juba mees niisamamgi uttu tõmmanud.

Seega – kiirusta!

/kolm kuud on ühe inimese elus ülipikk aeg.
Aga praktika näitab, ety just need kõige rohkem ette halajad ja “armastajad” just selle aja kulutavad oma üksiolemisele.
Pärast seda on juba uus isakalkun platsis.
Vaadake kasvõi meie purjus peaga austraallasi pedeks sõimavaid blogijatädisid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, ma saan sinust aru. Sa oled temast sõltuvuses. Kindlasti ta käitub muul ajal sinuga väga hästi ja armastusväärselt ning sa lihtsalt ei suuda uskuda, et ta on samal ajal ka selline jobu, kes sind petab 🙁

See ei pruugigi armastus olla, mida tema vastu tunned. Kindlasti on sul lootus leida tõeline armastus, kus sinuga ei käituta nii halvasti, aga jah, nagu siin on ka mainitud, siis köige olulisem oleks sul leida enesearmastus!!! Kui sa ta maha jätad, oled sa enda üle tulevikus uhke ja tänulik jaei, sa ei pea hakkama jälle pidutsema ja meestega magama, nüüd oled sa targem-ise utled ju, et armastad sellist ennast, kes seda ei tee. Hoia end uue suhte jaoks, mis kindlasti kunagi tuleb! Vahepeal lihtsalt parane sellest suhtest ja leia ennast uuesti üles.

Sellest tagasi palumisest saan mina ka aru, mul oli ka sõltuvussuhe, milles armastus ei ole tõene kahjuks 🙁 “”armastan” enda eks meest  siiani, kuigi kolisin ära, ma ei tohi temaga mingil juhul kohtuda, sest siis kohe tahaks talle kaela rippuda  (loe selle kohta- väärastunud suhtes esineb  stockholmi sündroom nagu pantvangi situatsioonis).

Tema käitus minuga ka vahepeal eriti halvasti, ta ei petnud, aga muud moodi. Ja kui ma sellele reageerisin ära minemisega, siis alati olin mina see, kes pidi ennast tagasi koju paluma… 🙁 valus 🙁 Nad on lihtsalt nii osavad…

Sest alati me loodame, et teine muutub… kuni tulebki aru saada, et ta ei muutu.

Mina proovin endale seda koguaeg meenutada, sest ma annaksin kõik, et temaga ikka koos olla, kui meie elu oleks ainult selline nagu ma ette kujutan ja nagu on nendel headel hetkedel! Aga ma tean juba, et ta ei muutu!

Nagu sina tead, et ta ei muutu!!! Sest sa oled seda korduvalt ja korduvalt kogenud. Ja ta enam isegi ei vabanda, ta ei tunne süüd sinu ees 🙁 Ja kuigi sa tunned, et armastad teda ja tahad temaga igal juhul koos olla, siis sa pead teadma, et seda valu teeb ta sulle veel ja veel ja veel..

Parem endale oleks teha see valu korra ja lõplikult ja siis saab alata paranemise protsess.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest tagasi palumisest saan mina ka aru, mul oli ka sõltuvussuhe, milles armastus ei ole tõene kahjuks ???? “”armastan” enda meest  siiani, kuigi kolisin ära, ma ei tohi temaga mingil juhul kohtuda, sest siis kohe tahaks talle kaela rippuda  (loe selle kohta- väärastunud suhtes esineb  stockholmi sündroom nagu pantvangi situatsioonis).

Las ma arvan – sul on samuti vähem, kui kolm kuud veel möödas?

Kohe saab see aeg täis ja siis ripud juba sama kirglikult kuskil mujal. Ja “Stockholm version” 2 ruulib täiega.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 08:24; 09.07 21:00; 09.07 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustades sellest, et “nooruses magasin paljude meestega”. Ma ei ole kunagi mõistnud neid naisi. Mu meelest teevad niimoodi naised, kellel on madal enesehinnang. Ja ei ole vaja hakata nüüd rääkima, et sellised naised ongi suurema seksivajadusega. No ei ole! Enamasti need naised ei saa seksist ise suurt midagi.

Ma täiega vaidleksin vastu, Ma olen ilus, atraktiivne naine, kel ei ole kunagi olnud meestepuudust. Ja ma olen eluaeg olnud suure seksivajadusega, oo…mulle meeldib seks nii väga. Jah, olen maganud paljude meestega, kavatsen teha seda ka edaspidi, kui välimus ja seksuaalsus vähegi võimaldavad. Risti ette ei löö mitte millegi ees. Ja seksist saan ma nii mõndagi, nii kehale kui oma vaimule. Ma ise olen vanuses 50+ ja mu partner on 60 – meie seks on tõepoolest imeline, meie kahe jaoks.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:15; 09.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis ilu, atraktiivsus, mitmed partnerid ja suured vajadused ei käi käsikäes.

Ei käigi käsikäes. Aga temal juhuslikult need käivad.
Haruldaselt juhuslikult. Mis on väga parim variant, sest tal meeste (ehk loe meespartnerite) hankimisega, tänu sellele, mingeid probleeme ei ole.

Naisi on igasuguseid, olgem ausad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 08:24; 09.07 21:00; 09.07 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustades sellest, et “nooruses magasin paljude meestega”. Ma ei ole kunagi mõistnud neid naisi. Mu meelest teevad niimoodi naised, kellel on madal enesehinnang. Ja ei ole vaja hakata nüüd rääkima, et sellised naised ongi suurema seksivajadusega. No ei ole! Enamasti need naised ei saa seksist ise suurt midagi.

Ma täiega vaidleksin vastu, Ma olen ilus, atraktiivne naine, kel ei ole kunagi olnud meestepuudust. Ja ma olen eluaeg olnud suure seksivajadusega, oo…mulle meeldib seks nii väga. Jah, olen maganud paljude meestega, kavatsen teha seda ka edaspidi, kui välimus ja seksuaalsus vähegi võimaldavad. Risti ette ei löö mitte millegi eest. Ja seksist saan ma nii mõndagi, nii kehale kui oma vaimule. Ma ise olen vanuses 50+ ja mu partner on 60 – meie seks on tõepoolest imeline, meie kahe jaoks.

No eks erandeid on ju alati! Aga enamasti kirjutavad need “paljude meestega maganud”, et pole oma elus kordki orgasmi kogenud ja seksivad vaid mingil muul x põhjusel.

P.S Ma sinu asemel ei kujutaks end ette teab-mis-seksikuningannaks. Eranditult iga naine saab seksi, kui vaid ise tahab. Olgu ta välimus või intelligents milline tahes. Arvata, et ma saan seksi nii palju kui tahan, sest olen üliilus naine, on lihtsalt väga rumala naise unistus 😀 KÕIK NAISED, kes tahavad, saavad seksi.

 

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 22:52; 10.07 00:14; 10.07 00:16; 18.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvata, et ma saan seksi nii palju kui tahan, sest olen üliilus naine, on lihtsalt väga rumala naise unistus ???? KÕIK NAISED, kes tahavad, saavad seksi.

Sul mingi kadedus või mis? Ma ei ole mingi ‘väga rumal naine’ – kust võta seda?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:15; 09.07 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvata, et ma saan seksi nii palju kui tahan, sest olen üliilus naine, on lihtsalt väga rumala naise unistus ???? KÕIK NAISED, kes tahavad, saavad seksi.

Sul mingi kadedus või mis? Ma ei ole mingi ‘väga rumal naine’ – kust võta seda?

Mille peale peaks kadedus olema? Selle peale, et kõik naised, kes vähegi tahavad, saavad seksi?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 22:52; 10.07 00:14; 10.07 00:16; 18.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ilus, atraktiivne naine, kel ei ole kunagi olnud meestepuudust.

Siinkohal lisan. Mitte ükski rumal naine ei ole ilus ja atraktiivne! Meestepuudust pole mõistagi ka rumalatel, nii et usun su juttu.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 22:52; 10.07 00:14; 10.07 00:16; 18.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Alustades sellest, et “nooruses magasin paljude meestega”. Ma ei ole kunagi mõistnud neid naisi. Mu meelest teevad niimoodi naised, kellel on madal enesehinnang. Ja ei ole vaja hakata nüüd rääkima, et sellised naised ongi suurema seksivajadusega. No ei ole! Enamasti need naised ei saa seksist ise suurt midagi. Nad teevad seda mingi puudujäägi korvamiseks – on see siis tunnustusevajadus, emotsionaalse läheduse puudumine, selleks, et äge mees tahab ju nii vmt.

</p>
Kui suur on sinu valim, et seda täie kindlusega väita?

Ja mida tähendab vmt? Tean vms (või muud sellist) ja jmt (ja mitmed teised), aga vmt?

 

Teemalgatajale ütleks, et kui selle mehe eluviis sulle ei sobi, siis tuleb lahku minna. Kui sa lahku minna ei taha, siis ära nuhi ja nuusi, vaid lepi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mure ulatub mitme aasta tagusesse tülisse oma elukaaslasega. Ja ma tunnen, et see ei ole lõppenud. Oleme koos olnud 4 aastat, kõik algas suurepäraselt, tundsin et olen leidnud selle õige. (Tegelikult, tunnen siiani aga miski kraabib hinge)

Enne seda suhet olin ma pikalt vallaline, elasin elu, käisin pidudel ja magasin paljude meestega. Tegin oma nö nooreaja lollusi. Suhtesse minnes kripeldas mul paar kuud see, et tundsin et ma ei ole enam mina ise. Mina, kes ma käisin iga nädalavahetus pidudel, suhtlesin paljude meestega, sain tihti komplimente. Nüüd olin ma keegi teine ja see teine oli minu jaoks võõras. Harjusin sellega, ja praegu ma ei igatsegi oma vana elu tagasi, kuigi hirm on selle ees, et kui ma praeguse elukaaslasega lahku läheks, algaks see kõik ‘noorusaeg’ otsast peale. Aga nüüd olen ma hakanud seda uut mina armastama. Küll aga ei armasta ma seda, et ma ei suuda lahkuda. 2 aastat tagasi leidsin ma oma elukaaslase konto, võõra nime ja piltidega instagramis. Ta suhtles seal paljude naistega ja saatsid omavahel paljaid pilte. Ma ütlesin seda talle ja sellele järgnes suur tüli. Ta vabandas ja mina andestasin. Edaspidi olin ettevaatlikum aga ei läinud kaua mööda, kui avastasin tema mälupulga, millel oli tuhandeid paljate naiste pilte ja videosid. Ka sellele järgnes tüli aga siis ta enam isegi ei vabandanud nii nagu varem. Mina palusin, et me kokku jääks. Uskusin, et ta muutub. Umbes aasta hiljem leidsin jälle instagrami konto, võõra mehe nimega. Aga meiliaadress klappis minu mehe omaga. Tõstsin jällegi teema üles, sest see, mis sealt vastu vaatas oli minu jaoks vastik. Ma olen ilus, seksikas, väga ilusa kehaga ja ma usun täiesti kindlalt, et ta saab minult väga head seksi. Ma armastan teda väga palju, ma olen valmis kõik andestama. Kuni asi jõudiski selleni, et ta pettis mind. Füüsiliselt magas teise naisega. Ja siin minu mõistus lõppeb otsa. See oli paar kuud tagasi. Kui ma seda teada sain, siis ta ei rääkinud minuga, nähvas vaid vastu. Ma palusin, ma anusin päevi, et me kokku jääks. Ütlesin, et olen valmis andestama. Ja jäimegi. Praegu mõeldes selle peale, kui palju pisaraid olen pidanud valama ja kui palju olen andestanud, läheb mul süda pahaks. Aga ma armastan teda. Ja ma tahan temaga koos olla ja samas väidab ka tema, et tahab mind. Siiski, miski on, mis mind hinges kraabib ja see teeb mulle iga päev haiget. Ma ei tea, kas ma tegin õigesti, et olen kõik andestanud, ja kas see on ikka armastus mida ma tema vastu tunnen, mitte lihtsalt kiindumus ja hirm üksiolemise ees? Ma lihtsalt tunnen et ma ei saa ilma temata ja samas mind häirib, et ma olen ise pidanud teda alati tagasi paluma.. ma olen nii segaduses, et ei tea enam ise ka mis on õige.

Võta ennast kokku ja põgene, ära jumala eest palu sellist ega saa lapsi temaga. Lõpetad hullumajas niiviisi. Ta hakkab sulle järjest rängemini haiget tegema, naudib, et palud tagasi.

Ma olen sarnast asja kogenud. Mees küll ei petnud, aga oli osav manipulaator. Kõiges olin mina süüdi. Sõnades rääkis armastusest, tegudes oli minuga väga julm. Ta ei hoolinud minust. Raiskasin ilusaid aastaid oma elust.

Usu, et armastavaid ja mitte haigettegevaid mehi on olemas. Mul on selline olnud juba viimased neli aastat.

No see, et magatakse mitmete meestega näitab, et emotsionaalsel tasandil on inimesel midagi valesti. See on vale tee austusväärse suhteni, pealegi naisterahvale väga ohtlik tee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mure ulatub mitme aasta tagusesse tülisse oma elukaaslasega. Ja ma tunnen, et see ei ole lõppenud. Oleme koos olnud 4 aastat

Jaaaa. On see alles pikkkkk ajalugu. Elu untsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees siis kah raseduse ajal juhtub petma (mida ta 98% tõenäosusega teeb; 2% puhul on tegu lihtsalt ootamatu terviserikkega)

Stats or gtfo. Ära palun laia, aitäh!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Petmine, segadus..