Esileht Hobinurk Pidulikud kleidid ja enese paljastamine

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Pidulikud kleidid ja enese paljastamine

Postitas:
Kägu

Ei – absoluutselt ei võrrelnud naisega. Hõimudes ja muudes kultuurides, kus alastus tavaline igapäeva osa, on ka mehed.

Aga meie kultuuris on teistmoodi. Tänapäeval on lihtsalt nii üalju alastust, et paljude meeste meelest pole enam huvitav, nii nad räägivad. Vaata Ambrosio riietust. Milleks?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jenner,*

Need pressivad ennast igale poole. Nii kõrini kogu sellest haledast armeenlaste pundist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ääretult labased kleidid. Huvitav, et naised ise seksualiseerivad ennast niimoodi, aga samas, kui mehed seda kui signaali võtavad, siis tullakse metoo’dega lagedale.

Mis mõttes on enda paljastamine kutse, et iga suva tont võib kallale karata? Sinu arust on nii või?

Mis see enda seksikusega lehvitamine siis sinu meelest muud on kui meeste tähelepanu püüdmine?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see enda seksikusega lehvitamine siis sinu meelest muud on kui meeste tähelepanu püüdmine?

Tähelepanu püüdmine küll, aga mitte ebameeldivate meeste. Iga suva tondi käperdamine ei ole oodatud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jenner,*

Need pressivad ennast igale poole. Nii kõrini kogu sellest haledast armeenlaste pundist.

Kylie ja Kendall ei ole armeenlased. Just saying.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jenner,*

Need pressivad ennast igale poole. Nii kõrini kogu sellest haledast armeenlaste pundist.

Nõus. Õnneks METilt sai Kim kinga. Väidetavalt rikkus ka kleidi eelmisel aastal. Vanity!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas kõik need mehed, kes Hunteri viimase sulepildi peale lahti löövad, ikka teavad, et ta oli tegelikult mees ???? ???? vajuks vist nii mõnelgi lössi.

Ma ka ei teadnud. Täitsa lõpp! Kena ju tegelt.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ääretult labased kleidid. Huvitav, et naised ise seksualiseerivad ennast niimoodi, aga samas, kui mehed seda kui signaali võtavad, siis tullakse metoo’dega lagedale.

Mis mõttes on enda paljastamine kutse, et iga suva tont võib kallale karata? Sinu arust on nii või?

Mis see enda seksikusega lehvitamine siis sinu meelest muud on kui meeste tähelepanu püüdmine?

Ei, see ei ole meeste tahelepanu pyydmine. Voi osalt on, aga see tahelepanu kui selline ei ole eesmark. Eesmark on raha ja kuulsus, kasvoi labi Instagrami jalgijate arvu, mis annab firmadele aluse pakkuda koostood, jne. Uued rollid, uued projektid. Seksuaalsus on siin yksnes vahend kuulsuse ja rahalise soltumatuse saavutamiseks.

See on veel omaette kysimus, et mis on naistele tahtsam, raha voi mehed. Kui saaks kysitleda ausalt koiki maailma naisi, siis voiks tulemused nii mondagi ennast upitavat mehikest yllatada. Targad mehed naevad selle kyynilisuse labi, ja leiavad naise, kes ei ole nii materiaalne ja kes neist endist ka hoolib, kellel on normaalse iseloom.  Lollid mehed ei saa milles i aru, ja arvavad, et lyhike kleit on nende parast selga pandud. Eriti, kui seda kannab staar (kahju on nii rumalatest inimestest). Lollid naised kiidavad takka ka veel.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes on enda paljastamine kutse, et iga suva tont võib kallale karata? Sinu arust on nii või?

Aga mis vajadus on näidata oma paljast rinda või peput stringinööridega? Ma pole seda kunagi teinud ja ei tunne, et olen elust midagi kaotanud. Nad ju saavad ometi aru, et sellel vaibal pildistatuna jõuavad nad iga pervo koju.

Ilmselt sina ei satu ka sellisele galale sellise vaibakese peale ennast näitama ja riietust reklaamima

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sina ei satu ka sellisele galale sellise vaibakese peale ennast näitama ja riietust reklaamima

Mitte ilmselt, vaid 100% ei satu ja ei soovi ka. Ma naudin otseülekandeid ja filme, sarju, ise ei taha osaline olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pluss need, kes sinna sattunud on, no enamik tõsiseltvõetavaid näitlejaid on ju korralikult riides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljastavates kostüümides lähevad sinna nn ühepäevaliblikad ja tühikargajad, normaalsed näitlejad on ka normaalselt riides.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei teadnud. Täitsa lõpp! Kena ju tegelt.

Kas seda ei näe, et kunsttissid on, aga alt on lopergused, ei ole kõige paremini õnnestunud töö.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Targad mehed naevad selle kyynilisuse labi, ja leiavad naise, kes ei ole nii materiaalne ja kes neist endist ka hoolib, kellel on normaalse iseloom.

Ei näe nad läbi midagi. On hulgaliselt mehi, kes on ilusa välimuse õnge läinud ja kullakaevaja majja võtnud. Eriti pimedusega löödud on vanad mehed. Kui need noore naise kätte saavad, siis usuvad igasugu jura, peaasi, et noore naise saaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Targad mehed naevad selle kyynilisuse labi, ja leiavad naise, kes ei ole nii materiaalne ja kes neist endist ka hoolib, kellel on normaalse iseloom.

Ei näe nad läbi midagi. On hulgaliselt mehi, kes on ilusa välimuse õnge läinud ja kullakaevaja majja võtnud. Eriti pimedusega löödud on vanad mehed. Kui need noore naise kätte saavad, siis usuvad igasugu jura, peaasi, et noore naise saaks.

Sinu tsiteeritu ju ütles – TARGAD mehed. Sina räägid ülejäänutest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu tsiteeritu ju ütles – TARGAD mehed. Sina räägid ülejäänutest.

Tarkus sellistel meestel kaob teatud hetkel. Kas arvad, et need Sõõrumaa ja Sõnajala 40 aastat nooremad pruudid oleks nende järele hullud, kui nad oleks suva penskarid? Ja kumbki pole ju loll mees, aga usuvad ikka seda, mida nad uskuda tahavad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu tsiteeritu ju ütles – TARGAD mehed. Sina räägid ülejäänutest.

Tarkus sellistel meestel kaob teatud hetkel. Kas arvad, et need Sõõrumaa ja Sõnajala 40 aastat nooremad pruudid oleks nende järele hullud, kui nad oleks suva penskarid? Ja kumbki pole ju loll mees, aga usuvad ikka seda, mida nad uskuda tahavad.

Aga kust sa tead, mida nad usuvad, näed nende sisse või? Mina arvan, et nad teavad täpselt, miks need noored naised nendega on, pole neil mingeid erilisi illusioone, et naised kohutavalt armastavad. Nad on targad mehed tõepoolest ja võtavad elult seda, mida elu neile pakub – antud juhul raha eest. Uskumisega, et noored naised neid jumaldavad nende endi pärast, ei ole siin midagi pistmist, ei kao nende tarkus kusagile.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sina ei satu ka sellisele galale sellise vaibakese peale ennast näitama ja riietust reklaamima

Mitte ilmselt, vaid 100% ei satu ja ei soovi ka. Ma naudin otseülekandeid ja filme, sarju, ise ei taha osaline olla.

Miks siis võrrelda endaga, Ma pole seda kunagi teinud ja ei tunne…..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu tsiteeritu ju ütles – TARGAD mehed. Sina räägid ülejäänutest.

Tarkus sellistel meestel kaob teatud hetkel. Kas arvad, et need Sõõrumaa ja Sõnajala 40 aastat nooremad pruudid oleks nende järele hullud, kui nad oleks suva penskarid? Ja kumbki pole ju loll mees, aga usuvad ikka seda, mida nad uskuda tahavad.

Aga kust sa tead, mida nad usuvad, näed nende sisse või? Mina arvan, et nad teavad täpselt, miks need noored naised nendega on, pole neil mingeid erilisi illusioone, et naised kohutavalt armastavad. Nad on targad mehed tõepoolest ja võtavad elult seda, mida elu neile pakub – antud juhul raha eest. Uskumisega, et noored naised neid jumaldavad nende endi pärast, ei ole siin midagi pistmist, ei kao nende tarkus kusagile.

[/quote

Sinu tsiteeritu ju ütles – TARGAD mehed. Sina räägid ülejäänutest.

Tarkus sellistel meestel kaob teatud hetkel. Kas arvad, et need Sõõrumaa ja Sõnajala 40 aastat nooremad pruudid oleks nende järele hullud, kui nad oleks suva penskarid? Ja kumbki pole ju loll mees, aga usuvad ikka seda, mida nad uskuda tahavad.

Aga miks te arvate, et Sonajalg on tark mees? Selline eeldus isegi natuke shokeerib mind – koige pohjal, mida ma antud isikust meedia pohjal tean.  Ainult selleparast, et tal on raha? See on sama, mis arvata, et naine on loll, sest ta on ilus. See voib olla nii, aga voib ka mitte olla. See on ammu kindlaks tehtud, et raha tegemiseks, eriti mitte yle teatud taseme, ei pea olema intellektuaal.

Teine eeldus voib toesti olla, et need mehed ei ootagi hoolimist, kuigi see eeldus tundub mulle inimloomuse vastane – enamasti ootab ja eeldab inimene alati, et temast hoolitakse, isegi kui ta suudab endale suure pingutuse abil selgeks teha, et tegelikult see nii ei ole. Lootus sureb viimasena.

Kolmas eeldus on see, et need naised hoolivadki oma meestest, voi vahemalt ise usuvad nii.

Nii et need suhted ei tyhista kuidagi seda, mida ma ytlesin, et targad mehed leiavad endale tavaliselt normaalse naise. Vahemalt moneks ajaks. Jallegi, on vale eeldadada, et normaalne naine on tingimata kole.

 

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle meeste loogika on ka selline lonkav – kui tema(naine) mulle meeldib ja miks ei peaks kõvasti noorem naine meeldima, siis mina järelikult meeldin ju talle ka. Ma olen ju veel täitsa kõva mees (oma arust).   Selle ütles oma raamatus välja  Toivo Tootsen.  Kui see ei ole puhas egoism siis ma ei tea milline see olema peab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle meeste loogika on ka selline lonkav – kui tema(naine) mulle meeldib ja miks ei peaks kõvasti noorem naine meeldima, siis mina järelikult meeldin ju talle ka. Ma olen ju veel täitsa kõva mees (oma arust).   Selle ütles oma raamatus välja  Toivo Tootsen.  Kui see ei ole puhas egoism siis ma ei tea milline see olema peab.

Jah, meeste enesehinnang ongi hea. Mina olen tihti seda kohanud, et nende arvamus on, et kui tuli voodisse, järelikult armastab. Ja kui mina teda tahan, siis järelikult tema tahab ka. Enese suhtes puudub igasugune enesekriitika. Rikastel meestel on see tavaline meeste enesekindlus veel hoopis järgmisel tasemel, seega ma olen kindel, et neil ei ole mitte mingisuguseid kõhklusi, kas need 40 aastat nooremad pruudid neid armastavad ka. Selge see, et armastavad, raha ei puutu asjasse vähimalgi määral.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, meeste enesehinnang ongi hea. Mina olen tihti seda kohanud, et nende arvamus on, et kui tuli voodisse, järelikult armastab. Ja kui mina teda tahan, siis järelikult tema tahab ka. Enese suhtes puudub igasugune enesekriitika. Rikastel meestel on see tavaline meeste enesekindlus veel hoopis järgmisel tasemel, seega ma olen kindel, et neil ei ole mitte mingisuguseid kõhklusi, kas need 40 aastat nooremad pruudid neid armastavad ka. Selge see, et armastavad, raha ei puutu asjasse vähimalgi määral.

Sellega on väga raske võidelda, sest kosmeetikatööstus ja ilutööstus ja juba selle teema pealkiri näitab naiste välimuse rõhutamist. Miks ei võiks näiteks mehed näidata oma kõhulihaseid crop topis? James Charlesid jt üritavad ju seda suunda muuta, onju, aga tavaline heteromees ei hakka nägema välja nagu filmistaar Ryan Reynolds või siis hoopis mõni hoolitsetud geimees. Kui paljud mehed lähevad juukseid siirdama või silmalauge lõikama? Hambakatteid panema? Naised ei tee isegi neid asju enamasti. Ikka alopeetsia puhul soovitame naistele parukat jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selle meeste loogika on ka selline lonkav – kui tema(naine) mulle meeldib ja miks ei peaks kõvasti noorem naine meeldima, siis mina järelikult meeldin ju talle ka. Ma olen ju veel täitsa kõva mees (oma arust).   Selle ütles oma raamatus välja  Toivo Tootsen.  Kui see ei ole puhas egoism siis ma ei tea milline see olema peab.

Ilma enesekindluseta ei saa mitte ühtegi naist mitte kunagi. Pealehakkamine on pool võitu. Sellepärast need mõnikord isegi inetud alfad skoorivadki, et nad on enesekindlad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis võrrelda endaga, Ma pole seda kunagi teinud ja ei tunne…..

Miks võrrelda endaga? Esiteks sellepärast, et ka staaride seas on selliseid, kes ei näita end sel viisil ja nende figuur võrreldes minuga on BOMBA. Mine vaata pilte. Kidman oli päris maitsekas ja sääre näitamine oli ka maitsekalt teostatud. https://www.townandcountrymag.com/style/fashion-trends/g43121061/best-dressed-red-carpet-oscars-2023/ need kõik minu silmis maitsekad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Jamie Lee Curtis oli minu hinnangul üks paremini riietuvaid. See riietus sobis just temale suurepäraselt tema vanust ja keha arvestades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis võrrelda endaga, Ma pole seda kunagi teinud ja ei tunne…..

Miks võrrelda endaga? Esiteks sellepärast, et ka staaride seas on selliseid, kes ei näita end sel viisil ja nende figuur võrreldes minuga on BOMBA. Mine vaata pilte. Kidman oli päris maitsekas ja sääre näitamine oli ka maitsekalt teostatud. https://www.townandcountrymag.com/style/fashion-trends/g43121061/best-dressed-red-carpet-oscars-2023/ need kõik minu silmis maitsekad.

Päris kindlasti ei ole kõik need seal maitsekad. Mitmeid sealseid kleite presenteeritakse juba ka kõige juhedamate kleitide nimekirjades.

Kõik need, kes endale puhvis kardinakuhjad ümber nätserdanud olid, on fopaad. Basset on selline piiripealne, Allison Williams on esimene sellest kategooriast ja allpool on veel mitu tükki, Florence Pugh on kõige jubedam ja Cara Delevingne ei jää palju maha.

Samuti ei ole maitsekas tisside sisekülje välgutamine nt Eva Longoria jt samasugused.

Huvitaval kombel Kidmani kintsuvälgutamine näeb tõesti veidi stiilsem välja kui kohe kõrval sama asja tegev Halle Berry – puusani lõhik ja kaenlaaluseid volte presenteeriv kleidilõige -fuhhh.

Rase Rihanna lateksit meenutavas kunstnahas – ei, ei ole maitsekas.

Olenemata kleidist ei ole kunagi maitsekas kühmus rühiga poseeriv naine nt Rooney Mara ja Phoebe Waller Bridge. Esimene näeb üldse välja nagu oleks raskesti haige, teist vaadates tundub, et ega selga sirgu ei saagi ajada, siis libiseb kleit tisside pealt alla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitaval kombel Kidmani kintsuvälgutamine näeb tõesti veidi stiilsem välja kui kohe kõrval sama asja tegev Halle Berry – puusani lõhik ja kaenlaaluseid volte presenteeriv kleidilõige -fuhhh.

Lugesin mingit artiklit, kus öeldi, et Halle Berry nägi välja kui kunstiteos, kuigi ka minu arvates on see kleit täiesti ebaõnnestunud. Sellega toimub liiga palju asju ja näitab figuuri kehvemana, kui see on. Ütleks, et Berry näeb sellega välja lausa töntsakas ja need voldid rinna juures tõepoolest kandjat ei kaunista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti ei ole kõik need seal maitsekad. Mitmeid sealseid kleite presenteeritakse juba ka kõige juhedamate kleitide nimekirjades.

Kõik need, kes endale puhvis kardinakuhjad ümber nätserdanud olid, on fopaad. Basset on selline piiripealne, Allison Williams on esimene sellest kategooriast ja allpool on veel mitu tükki, Florence Pugh on kõige jubedam ja Cara Delevingne ei jää palju maha.

Samuti ei ole maitsekas tisside sisekülje välgutamine nt Eva Longoria jt samasugused.

Huvitaval kombel Kidmani kintsuvälgutamine näeb tõesti veidi stiilsem välja kui kohe kõrval sama asja tegev Halle Berry – puusani lõhik ja kaenlaaluseid volte presenteeriv kleidilõige -fuhhh.

Rase Rihanna lateksit meenutavas kunstnahas – ei, ei ole maitsekas.

Olenemata kleidist ei ole kunagi maitsekas kühmus rühiga poseeriv naine nt Rooney Mara ja Phoebe Waller Bridge. Esimene näeb üldse välja nagu oleks raskesti haige, teist vaadates tundub, et ega selga sirgu ei saagi ajada, siis libiseb kleit tisside pealt alla.

No kuule, see kõik, mis seal on, on ikka etem, kui https://pagesix.com/2023/03/13/the-best-barely-there-looks-at-the-2023-oscars-ciara-more/#1
Florence Pugh on jube, olen nõus, aga mitte nii jube minu jaoks kui stringid ja läbipaistev kaftan. Rihanna näitab oma kõhtu, seda tegi ka esimese rasedusega. Rase ollakse ju harva, las siis teeb. Mina hindasin eelkõige seda, kui palju näidatakse. Halle Berry näitab vähem kui paljud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu silmis nägi Angela Bassett suurepärane välja. Mitte midagi pole ette heita, ainult see, kuidas kaotada ei osanud ja näost välja luges seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Hobinurk Pidulikud kleidid ja enese paljastamine