Esileht Pereelu ja suhted Pikk abielu ja vajaduste muutused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Pikk abielu ja vajaduste muutused

Postitas:

Ei osanud paremini sõnastada aga küsimus eelkõige teile, pikalt koos olnud 40+ paaridele: kas teil on niiöelda vajadused seksi osas muutunud? Oleme abielus üle 20a ja kaks pea teismelist last olemas.
Meil on olnud suhteliselt stabiilne abielu, ei mingeid petmisi ega muid suuri probleeme. Kuni viimase ajani.. nimelt tekivad meil suured vaidlused seksi sageduse suhtes. Mees on olnud koguaeg suure vajadusega, esimesed 10a. pea iga päev ja mulle sobis samuti nii. Pärast laste sündi aga minu seksi vajadus hakkas kahanema, tänaseks olen 43 ja kord nädalas on mulle ideaalne. See aga tekitab viimasel ajal meie vahel tülisid, kuna mehe vajadused pole muutunud karvavõrdki. Ta ei mõista mind ja võtab seda kui isiklikku solvangut, tunneb ennast ära-tõugatuna. Mis mind eriti häirib on see, et me ei saa päevagi enam ilma et ta ei hädaldaks ja süüdistaks mind ebaõiglusest tema suhtes. Minu jaoks tekitab see tema seksi-vajaduse jutt ja survestamine aga pinget ja stressi, seks on järjest rohkem hakanud tunduma kui vastumeelne sunnitöö. Tema näägutamine on ära võtnud ka viimase isu.
Ma saan aru, et abielludes on meil kohustused leida kompromisse ja tulla teineteise soovidele vastu. Olen üritanud lugeda kuidas erivajadustega toime tulla nii et mõlemad oleks Ok, aga suurem osa soovitused on umbes sellised, et see kellel väiksem vajadus on ilmselt midagi viga ja peaks midagi ette võtma selles osas. Aga kui mulle sobib meie kiire ja väsitava elutempo juures kord nädalas? Minu jaoks ei ole ju see probleem. Pealegi hirmutab mind see, et me ju jääme järjest vanemaks ja olen kindel et see probleem vaid suureneb meie puhul.
Lisan ka siia, et mees on väga heas füüsilises vormis, trennis käib 6X nädalas, välimuses ei ole asi minu jaoks, ikka minus endas see probleem. Mees ka pingutab väga, aitab majapidamistööde ja lastega, väga hooliv muidu kõige muu suhtes.
Ise käin samuti trennis ja tervis Ok, ainult pidev väsimus laste ja töö tõttu. Õhtul tahan vaid magada ja siis hakkab meil tüli magamistoas pihta, pea iga õhtu. Ma ei tea mis nõu ma tahaksin… ilmselt viga minus ja peaksin pingutama rohkem.
Kuidas teil – pikalt koosolnud paaridel – kas on vajaduste osas muutusi toimunud?

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismelised lapsed on ju nii suured, et mis väsimust nad saavad tekitada? Kui lapsed on juba sellises vanuses, siis tehke mõni romantiline väljasõit ja nagistage paar päeva omavahel.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 aastat abielus ja suhelda mehega ei suuda? Suu vett täis kui mees näägutab ja õiendab? Miks ometi? Aga räägi ometi, et naise kõige tundlikumad seksuaalsust tekitavad organid on …. kõrvad. KUi mehe jutt on vastik, siis keha sulgeb end. Minge mõlemad nõustaja juurde, kehad on küll vananenud, kui mõistus on jäänud sinna 20ndate algusesse. Suhted ja suhtlemine on taandarenenud. Siin peale nõustaja küll mingit võimalust pole asja lahendada. 40nesed, kes ei suuda lahendada omavahelisi eriarvamusi muud viisi kui tülides, on tegelikult õudukas. Mida te siis kogu selle aja teinud olete suhtes, kui isegi suhtlema pole õppinud? Minge mõlemad nõustaja juurde. Saate täpselt teada, mis on enda teha ja mis teise teha ja mida teine tapab teises oma oskamatusega suhelda.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks teismeliste lastega väsimust ei või olla?

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta suud muuks kui näägutamiseks ja mees rahul.
Kui ei suuda lase mees vabaks. Tundub norm mees olema.

+2
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see põhjus siis muu ikka on kui mees enam sind ei eruta ja seepärast on sul kadunud huvi seksi vastu. Tegelikult sa ju tõukad meest eemale, selles osas on mehel õigus. Ega teie pole ainuke paar kes seksipuudumise pärast lahku lähevad. Väga paljud paarid lähevad. Mees leiab uue naise keda ta erutab ja sina teed oma eluga mida sa ise soovid.

Seda kõike nimetakse lahendamatuks erimeelsuseks. Miski ei pane sind seksima ja tema siis tülitseb kuni lähete lahku. Minumeelest pole siin omavahel isegi midagi selgeks rääkida.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 16:48; 30.11 17:06; 30.11 17:57; 30.11 18:43; 01.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain praegu aru, et arvad, et mees peab minema kompromissile, sina mitte. Sina soovid kord nädalas ja mees iga päev? Kui mõlemad vastu tuleksite, siis kesktee on ju 3-4x nädalas. Minu pärast leppige või kindlad päevad kokku. Nt E, K, R, P, T, N, L.

Siis mees teab, millal saab ja sina tead, millal peab.

Lisan veel, et kui õhtul oled väsinud, siis peaksid hommikud suurepäraselt sobima.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliseks seks on ju kodutöö nagu koristamine, kokkamine jne. Suhte nimel peab tegema neid asju ja kui ei taha teha, siis pole ka suhet.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 16:48; 30.11 17:06; 30.11 17:57; 30.11 18:43; 01.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommenteerin teismeliste lastega seonduvat väsimust.
Paljud väikelapsed magavad kenasti, mul laste vanuses 3-12 ei olnud mingit väsimust. Lapsed lähevad väiksena vara magama ja saab veel omaette midagi lugeda ja lõdvestuda, seksida saab ka enne südaööd.
Teismelised lapsed tatsuvad hilistundideni mööda elamist ringi ja no ei saa seksilainele kui kuuled kuidas teismeline toimetab veel. Teiseks minu teismelistel on trennid ja muud hobid, mis lõpevad nii hilja, et käime neil autoga järel. Kolmandaks võib teismelistel olla probleeme, mis võtavad vaimselt nii läbi, et see avaldub ka füüsiliselt. Ma olin reaalselt zombi nädal aega kui mu teismeline laps teatas kord, et tal on depressioon ja ta ei suutnud hommikul kooli minna.
Seks iga päev oleks minu jaoks liig ja kui mees pole mõistev teeks see asja kindlasti raskemaks. Ilmselt see ongi see kõige keerulisem koht. Kui mu mees muutuks keeldumise peale pahaseks, siis ma ei tahaks ka enam mitu päeva. Seda võid oma mehele öelda, et tema negatiivne reaktsioon “ei” peale teeb ka järgmise kahe päeva soovid vähetõenäoliseks.
Mul on väga tark mees. Üldiselt tahame mõlemad ca. 3-4 korda nädalas, aga kui mul mõnikord isu pole ja keeldun, ütleb mees hea küll ja võtab mu lihtsalt kaissu. Tema mõistev suhtumine ja hellus viivad selleni, et mul ikkagi tekib isu.
Mõnikord kui mul isu pole, aga mees on “selle” pilguga mind magama kutsunud, loen enne voodisseminekut erootilisi novelle. Ajab kiima küll. Ja kui endal on suur iha, siis saad ka paremini aru, et tahtja rollis pole ka lihtne olla kui teine ei taha.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mees vist ei saa peaaegu üldse, naine ju ei ütle, et ta isegi kord nädalas praegu seksib.
Ime, et mees veel viitsib näägutada või manguda. Ära muretse, mingil hetkel ta lõpetab mangumise. Ja üldse suhtlemise. Kaua sa ikka lolli möngid.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 17:33; 30.11 18:36; 01.12 07:42; 08.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast! Kõige paremini vist mõistab mind see vastaja kellel teismelised lapsed. Minu lapsed on tegelikult 8 ja 13. Tegemist on nendega rohkem kui küll sest vaja neid vedada mööda trenne, muusikakooli, aidata õppida jne. Kõige raskem ongi just see, et nad lähevad suhteliselt hilja magama, või noh pigem samal ajal kui meie ja selleks ajaks olen ma nii väsinud ja unine et lihtsalt ei suuda füüsiliselt. Mees ärkab kell 5 hommikul ja see ajab ka minu üles, seega pikad päevad teevad oma töö. Olengi üritanud hommikuti pigem, tihti aga on siis kiire ja alati ei õnnestu. Nii palju lisaks, et kuigi mulle sobiks 1 kord nädalas, tegelikkuses seksime 2-3 korda nädalas seda siis mehe survestamise ja minu süümepiinade tõttu (ülejäänud päevad tülitseme selle üle) mis ongi teinud minu jaoks seksi kui “tööks”, lihtsalt ma ei tea kuidas seda oma peas positiivseks tegevuseks mõelda enam.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast! Kõige paremini vist mõistab mind see vastaja kellel teismelised lapsed. Minu lapsed on tegelikult 8 ja 13. Tegemist on nendega rohkem kui küll sest vaja neid vedada mööda trenne, muusikakooli, aidata õppida jne. Kõige raskem ongi just see, et nad lähevad suhteliselt hilja magama, või noh pigem samal ajal kui meie ja selleks ajaks olen ma nii väsinud ja unine et lihtsalt ei suuda füüsiliselt. Mees ärkab kell 5 hommikul ja see ajab ka minu üles, seega pikad päevad teevad oma töö. Olengi üritanud hommikuti pigem, tihti aga on siis kiire ja alati ei õnnestu. Nii palju lisaks, et kuigi mulle sobiks 1 kord nädalas, tegelikkuses seksime 2-3 korda nädalas seda siis mehe survestamise ja minu süümepiinade tõttu (ülejäänud päevad tülitseme selle üle) mis ongi teinud minu jaoks seksi kui “tööks”, lihtsalt ma ei tea kuidas seda oma peas positiivseks tegevuseks mõelda enam.

See on ju pseudopõhjendus. Kui sulle meeldiks seks, siis lapsed läheks ise trenni ja sina seksiks. Sul on probleem selles, sina ei taha mehega seksida, mees tahab ja sul on vaja oma soovimatust põhjendada ja siis sobib ettekäändeks tuua näiteks lastega tegelemine. mõni teine hakkab ilgelt koristama, nõusid pesema… Egas siis me rumalad ei ole, kõik on elanud koos ja kogenud samu probleeme ja ettekäändeid.

Sestmõttes kui mees sind ei eruta, siis pead sellest kuidagi mehele teada andma. Kui jätkad pseudopõhjendustes elamist, siis teie suhe laguneb ära ja suure tüliga. Mõistlik oleks siis ikkagi rääkida.

+5
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 16:48; 30.11 17:06; 30.11 17:57; 30.11 18:43; 01.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mees vist ei saa peaaegu üldse, naine ju ei ütle, et ta isegi kord nädalas praegu seksib.

Ime, et mees veel viitsib näägutada või manguda. Ära muretse, mingil hetkel ta lõpetab mangumise. Ja üldse suhtlemise. Kaua sa ikka lolli möngid.

Olen mõelnud sellele ja isegi välja käinud korduvalt et kui ta nii õnnetu on seksi vähesuse tõttu, siis ma olen valmis ta vabaks laskma, sest ma kahtlen et minu vajadus tagasi tuleb nii nagu enne lapsi 20nendates oli. Ja kui päris aus olla, siis ma isiklikult eelistaksin pigem üksi vana olla kui pidevalt stressis õnnetu seksinäljas kaaslasega. Ma hoolin temast nii palju küll et ma teda kinni ei hoiaks. Olen ise mõelnud minekut teha sest ma ei jõua enam. Asi on ka selles, et ta on alati mind rohkem armastanud kui mina teda. Ma ei arva, et ta ei leiaks uue ja parema samade vajadustega kaaslase, ilmselt ka noorema, sest ta on edukas ja näeb oma vanustega võrreldes väga hea välja. Aga tema jaoks oleks probleem mind jätta, ta on alati armukade olnud ja ta ei suudaks mõelda et keegi teine tuleks tema asemele… see pigem ego värk tema puhul. Ta ütleb iga päev et ta ei jäta mind ükskõik kui “ebaõiglaselt” ma teda kohtlen ja vihastab kui pakun lahkumineku varianti, sest tema ei saa ei kuidas ma nii lihtsameelne olen abielu suhtes. Tema enda sõnul, kuigi ta on rahulolematu seksi osas, on talle veel olulisem pere kus lapsed kasvavad isa ja emaga.
Ise mõtlen et kui nii jätkub, siis kui lapsed suured teen ise minekut.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa koguaeg väsinud oled, siis äkki peaksid sellega midagi ette võtma

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 18:23; 30.11 18:35; 30.11 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole selles et mees ei eruta, mul pole vajadust rohkem kui kord nädalas seksida. Kas see on siis nii ebanormaalne minu vanuses paarisuhetes? Kui me lahku läheksime, eelistaksin uksi jääda sest ma ilmselt ei suudaks alustada otsast uue mehega uute suurte ootustega (nagu suhte alguses ikka). Pealegi, minu vanuses paremat ma nagunii ei leiaks, tean isegi.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa koguaeg väsinud oled, siis äkki peaksid sellega midagi ette võtma

Olen proovinud. Võtan vitamiine, teen trenni, söön väga tervislikult ja olen normaal kaalus. Käin arstil proove tegemas et väsimuse põhjusi leida. Pole midagi avastanud ja siis ise mõtlen et ilmselt paratamatu vananemise kõrvalnähtus. Mul on alati olnud suur unevajadus, viimased aastad on meil töö tõttu väga vara olnud ärgata ja ma pole siiani päris ära harjunud sellega. Mees see vastu valmis igal ajal igas olekus. Siit ka meie tülid…

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehke siis graafik ja mõlemad peavad sellest kinni pidama

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 18:23; 30.11 18:35; 30.11 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpeta ära see “vajadus”. Et kui ma muidu seksiks iga päev, aga kui nt partner on reisil vms, siis lähen ja otsin igaks õhtuks uue partneri, sest mul on “vajadus”?
Sulle on öeldud, sa ei armasta seda meest. Nii lihtne see ongi.

+3
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 17:33; 30.11 18:36; 01.12 07:42; 08.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees leiab kellegi noore, kellel hormoonid veel yleval, ja ajaks siis neid asju temaga hoopis. Muu kodune elukorraldus sama. See oleks ehk lahendus. Eks 40+mehed ikka hakkavad mingi hetk nooremaid jahtima. Kui on edukas mees, ehk leiab mone liblika. Samas ma ei tea kas naised ikka taluvad seda, kui mees toesti oma vajadusi kellegi teisega rahuldaks. Ikka tekiks ehk armukadedus, mis rikuks suhte.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpeta mehele onaneerimine selgeks, osta talle mõni meeste sekslelu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 16:48; 30.11 17:06; 30.11 17:57; 30.11 18:43; 01.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel käed on terved?
Ma ei saa aru: kui mees tahab seksida, siis ta peab seda saama. Kui naine ei taha seksida, siis temal ei saa olla õigust mitte seksida.
Ise olen 50. Mul pole seksinälga. Mees väidab, et temal on, aga kui asjaks läheb, vajub sageli poole pealt ära. Nii et jutuks hea küll. Meestel on see kepijutt rohkem kõva mehe juurde käiv jutt.
Mina olen ammu oma mehele ütelnud: palun, võid lahkuda. Mina ei soovi sinuga nii palju seksida. Kõik. Ja mida rohkem ta õiendab, seda vähem ma tahan temaga seksida. Täiesti lihtne ja loogiline.
Loomulikult seksivajadus ajas muutub. Ja kui ta muutub sellises tempos, et 50-aastane mees tahab iga päev ja samavana naine 3x kuus, siis mina leian, et kindlasti ei peaks naine olema see, kes mehe kinnihoidmise eesmärgil mehega seksida pingutab.

Kui mees naise juurest keeldub ära minemast, siis ta võib ju aliexpressist omale selle seksinuku tellida. Need näevad täitsa päris välja, itsitavad ja kui stepslisse panna, lähevad ka soojaks. Palun väga, rautagu, kui parem hakkab.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse põhjal mulle tundub, et sul on elus vedanud. Sul on hea, edukas, heas füüsilises vormis mees, kes on olnud sulle truu üle 20 aasta ja armastab sind endiselt väga palju. Sul pole olnud väga raskeid probleeme abielus ja sa oled lihtsalt mugavaks muutunud. Kui minul oleks selline mees, siis ma arvan, et teeksin endaga tööd ja püüaks oma seksuaalsuse uuesti üles leida, tooksin mingeid väikseid erutavaid nõkse-mänguasju-rollimänge magamistuppa. Väärt mehe nimel tasub pingutada.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan ikka meest, kuid minu jaoks ei ole seksi sagedus mõõdupuuks. Mulle meeldib ta väga inimesena, eriti tema üli-vastutustundlikkus laste ja pere suhtes mida tundub vähestel meestel olevat. Ta ise väidab, et teeb kõike vaid minu ja laste heaks. Selle koha pealt pean tunnistama, et võtan vahel kõike iseenesest mõistetavalt ja kui muuseas, peaksin tänulikkust rohkem välja näitama ja ta soovidele vastu tulema. Näen kuidas meie tutvusringkonnas mitmed lahku lähevad ja kuulen neilt et on palju hullemaid probleeme kui meil. Ma ise olen selle voodielu probleemi oma peas suuremaks mõelnud kui see ilmselt on. See on selle tulemusel et mees on palju rohkem selle kohapealt ette heiteid tegema hakanud kui varem ja sellel on hoopis vastupidine effekt minu jaoks.
Siia vahele küsiksin huvi pärast teilt 40+ pikas suhtes/abielus naistelt, mitu korda nädalas teie seksite? Kas omal vabal soovil või pigem kohustusest mehe ees?
Lugesin mingit raamatut mõned aastat tagasi, kus väideti, et suurem osa abielu naistest suhtuvad seksisse kui kohustusse.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 16:23; 30.11 17:51; 30.11 18:15; 30.11 18:23; 30.11 18:30; 30.11 20:02; 01.12 01:13; 01.12 15:02; 01.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin mingit raamatut mõned aastat tagasi, kus väideti, et suurem osa abielu naistest suhtuvad seksisse kui kohustusse.

kui see aitab pikka ja muidu head suhet päästa, siis jumal sellega. teetegi kokkuleppe, kui mitu korda nädalas seksite.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 18:23; 30.11 18:35; 30.11 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma füüsilise läheduseta hakkab paraku ka muu lähedus vähenema, eriti meeste jaoks. Olen abielus 31 aastat, mehe seksuaalsus on alati olnud kõrge. Esimesed 20 aastat ei möödunud päevagi ilma seksita, hiljem on mõni päev ka vahele jäänud.
Võib ju piirduda kiire kähkukaga, ei pea alati pikka eelmängu eeldama. Muidugi võib ka öelda, et täna ei saa, aga ta võtab seda tõesti kui isiklikku solvangut. Olen hakkama saanud ja loodan ka edaspidi saada. Teistpidi on ju meelitav, kui oled ikka veel nii paljude aastate järel nii ihaldusväärne.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud. Võtan vitamiine, teen trenni, söön väga tervislikult ja olen normaal kaalus. Käin arstil proove tegemas et väsimuse põhjusi leida.

Äkki siis jätaks mõne trenni ära? Jääks energiat seksiks ka.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin sinuga samas seisus ja meie läksime lõpuks lahku, kui lapsed suured. Nüüd olen kolm aastat üksi elanud ja senini roosa ja rõõmus, et on kadunud aastaid kestnud õhtune pinge kohustusest seksida. See oli ikka väga väsitav, kuulata päevast päeva vihjeid ja nalju, mis alati seksiga seotud olid. Liiati sain mina orgasmi vahekorra ajal üsna kohe kätte, aga mehele meeldis pikk saagimine, et “naudingut jätkuks kauemaks”. Enam iial ei hakka ma kellegagi koos elama, ei taha tunda sellist pidevat survet. Nüüd teen mis tahan: kui tahan – magan; kui tahan – vahin telekat; kui ei viitsi, ei raseeri ennast mitu kuud. Mulle sobib.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 20:22; 01.12 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis see annab sulle, kui ma ütlen, et me seksime paar korda nädalas ja vahel harvemini, sest oleme mõlemad tihti kodust ära? Ka seda võin öelda, et minu kodus on pigem mees see, kes võib olla väsinud ja ei jaksa, kuigi ka minul on vahel see põhjendus.
Inimesed võivad ikka selles osas olla väga erinevad. Kuidas see sind aitab?

Aga ma arvan, et sind aitaks eraldi magamistuba. Saaksid rahus oma voodisse magama minna, kui oled väsinud ja ennast välja magada – sina ju tegelikult ei pea kell 5 ärkama… või pead? Ma arvan, etsu väsimuse põhjuseks võibki lihtsalt olla krooniline une puudus.

Muidugi on ka see, et pikaajalises suhtes tuleb tahes-tahtmata kire elus hoidmisega vaeva näha. Soovita oma mehele näägutamise asemel hoopis midagi romantilist/kirglikku ette võtta ja tee seda ise ka vastavalt sellele, mis teie jaosk erutav on…

Ja kui päris aus olla, siis nagu paljud teisedki on vastanud, kõlab su postitustest, et ega sa oma meest eriti ei armasta. Mugav oled. Aga võibolla annab seda kunagist armastust siiski kuidagi ellu äratada, kui leiad(te) selle õige vürtsi üles.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttavad mõtted, aitäh!
Kooselu 20+ ja kaks last. Ma tundsin pikka aega sama ahistust ja tüdimust sellest, et ma pean, mitte tahan seksida. Hiljuti aga avastasin enda jaoks lingam massaaži õpetused koos paljude muude videoõpetustega netis (Beducated) ning mul tekkis ootamatult teine suhtumine seksi ja lähedusse- ma tahan mehele naudingut pakkuda, olla teadlikult protsessi ajal kohal (mitte päevaplaani koostamas) ja ei oota tagasi midagi, sest see on meile mõlemale nauding. Ei saa väita, et intiimsust palju rohkem on, ent ma tunnen selle osas hoopis teisiti.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead teemaalgataja kui palju on ka neid õnnetuid naisi, kelle mehed ei taha üldse või peaaegu üldse. Ehk vastus sinu küsimusele, paar aastat üldse ei seksi enam, enne seda järsku tuli mõnda aega kord kvartalis sageduseks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikk abielu ja vajaduste muutused