Esileht Kasutajaabi ja mõtted Plussid miinused ja otsing perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Plussid miinused ja otsing perekoolis

Postitas:

Kuhu kadusid plussid-miinused? Välja logituna neid ei näe.
Vanasti (ennem kui perekool wp-le üle viidi, paar aastat tagasi) toimis otsing palju paremini. See google custom search-iga ei leia midagi, parem juba google.ee-s otsida 🙁
Samuti peale wp-le üleminekut on perekool jube aeglaseks jäänud. Telefonis laeb kaua, ja arvutis sama. Lehed jäävad ketrama kuni brauserile refresh teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kadusid plussid-miinused? Välja logituna neid ei näe.

See on nõme jah, et enam plusse/miinuseid välja logituna ei näe. Teine väga kummaline asi on, et mõnel kasutajal on võimalus laduda plusse ja miinuseid lõputult. Nagu näha, siis nii mõnigi kasutab seda võimalust ja laob neid ikka mõnuga.

Moded- ehk kommenteerite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kadusid plussid-miinused? Välja logituna neid ei näe.

See on nõme jah, et enam plusse/miinuseid välja logituna ei näe. Teine väga kummaline asi on, et mõnel kasutajal on võimalus laduda plusse ja miinuseid lõputult. Nagu näha, siis nii mõnigi kasutab seda võimalust ja laob neid ikka mõnuga.

Moded- ehk kommenteerite?

Ma arvan, et nad ise ongi neeed kes siin tahavadki poliiitikat juhtida. Ise teeme, ise laome, ise teemad kokku taome!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 13:09; 14.12 23:59; 15.12 11:07; 15.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Plussi-miinuse süsteemiga hetkel tegeletakse, palun veidi kannatust, läheb veel natuke aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks foorumi otsing kadunud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks foorumi otsing kadunud on?

Mis mõttes kadunud. Ei ole ju kadunud. Paremal äärel on kaks nuppu, Lisa ja Otsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kadusid plussid-miinused? Välja logituna neid ei näe.

See on nõme jah, et enam plusse/miinuseid välja logituna ei näe. Teine väga kummaline asi on, et mõnel kasutajal on võimalus laduda plusse ja miinuseid lõputult. Nagu näha, siis nii mõnigi kasutab seda võimalust ja laob neid ikka mõnuga.

Moded- ehk kommenteerite?

Minu meelest (ma ei ole mode) on see võimalus teatud IP aadressidel. Näiteks mina kodus ei saa piiramatult hinnata, töö juures saan.
Mitte niivõrd moded kuivõrd tehniline tugi võiks asja selle külje pealt ka vaagida.
Või siis oleneb see võrguühendusest ja selle kiirusest? Töö juures on mul Telia, kodus Starman, kiirused on küll mõlemas kohas samad.
Mina oma võimalusi ei kasuta, aga see ei tähenda, et mõnel teisel vastav huvi puuduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaks need plussid-miinused seni üldse maha võtma, kuni pole kindel, et üks kasutaja ainult ühe korra saab hääletada? Praegu on see ju täiesti mõttetu: keegi on pahas tujus, kirjutab solvava vastuse ja sealsamas laob sellele 50 plussi, talle mitte meeldinud repliigile paneb mitusada miinust. Asja mõte oli ju ikka selles, et saaks näha, mitu inimest sinu arvamust jagab. Mitte et kui kaua keegi jaksab nupule vajutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Plussi-miinuse süsteemiga hetkel tegeletakse, palun veidi kannatust, läheb veel natuke aega.

Ma LOODAN, et see tegelemine lõpeb sellega, et miinused kaotatakse. Miks see miinuste võimalus üldse loodi, ma ei mõista? Selleks, et siinsesse õelasse keskkonda veelgi rohkem õelust juurde tuua ning vaimselt ebastabiilseid ligi meelitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 12:29; 10.12 09:00; 15.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleva nädala alguseks saab asja korda, teeme ühe muudatuse. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pole ju midagi korras, johhaidii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 12:29; 10.12 09:00; 15.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd pole üldse enam midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale saad laigi panna kui soovid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudatus plusside-miinuste osas praeguseks sisse viidud.

Kasutajate kommentaarid oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll see hindamise probleem pidi ikka suur olema. Aga noh, mis seal ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha muudatusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha muudatusi.

Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas miinuseid ei saagi enam panna? Mis põhjendusega? Mõni kommentaar on ikka nii üle võlli, solvav, labane- peaks ikka saama miinustega ka oma meelsust näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni kommentaar on ikka nii üle võlli, solvav, labane

Kui märkate foorumi reeglite rikkumist, palun teatage ebasobivast kommentaarist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust väga hea lahendus, et miinuseid enam pole! Need ei olnud viimasel ajal enam adekvaatsed ega näidanud midagi – keegi nõrganärviline tegi teema ja kui temaga ei nõustutud, ladus “vastastele” miinuseid nii kuis torust tuli!

Praegune lahendus on väga hea, las jäädagi nii. Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovi miinustamise kadumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 22:19; 14.12 22:27; 14.12 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni kommentaar on ikka nii üle võlli, solvav, labane

Kui märkate foorumi reeglite rikkumist, palun teatage ebasobivast kommentaarist.

Ebasobiva kommentaari jaoks tuleb täita mingi ankeet a la CV ja motivatsioonikirjaga, seda ma küll pole eales viitsinud teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 22:19; 14.12 22:27; 14.12 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttekam oleks siis juba üldse hindamine ära kaotada, mitte nii, et ainult takka kiita saab. Ei poolda sellist muudatust igatahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebasobiva kommentaari jaoks tuleb täita mingi ankeet a la CV ja motivatsioonikirjaga, seda ma küll pole eales viitsinud teha.

Ma piirduksin ebasobivast kommentaarist teatades siiski esialgu vaid meiliaadressiga ja täpsustusse lisaksin sõna “reeglid”. 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebasobiva kommentaari jaoks tuleb täita mingi ankeet a la CV ja motivatsioonikirjaga, seda ma küll pole eales viitsinud teha.

Ma piirduksin ebasobivast kommentaarist teatades siiski esialgu vaid meiliaadressiga ja täpsustusse lisaksin sõna “reeglid”. ????

No vot, see näitab suurepäraselt, kui mõttetu too vorm on. Paljas sõna “reeglid” ei anna üleüldse mitte mingit lisainfot ja mis meiliaadressi puutub, siis… ma olen juba sisse logitud, mu andmed peaksid olema süsteemile igati kättesaadavad ilma neid uuesti sisestamata ju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 22:19; 14.12 22:27; 14.12 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mitte kunagi Perekoolis mingisugust õelust pritsinud ega kedagi mittekonstruktiivselt solvanud ja minusuguseid on Perekoolis ilmselt sadu ja sadu – seepärast ongi nii minu kui teiste minusuguste suhtes miinustamise võimaluse kaotamine ülimalt ebaõiglane.

Miinustamine aitab omamoodi mõista siin käivate inimeste ja teatud mõttes kogu ühiskonna meelsust, suhtumisi, arvamusi jms. Inimene on sotsiaalne loom ja enda võrdlemine teistega käib sotsiaalseks olemise juurde. Näiteks kui minu arvamus saab palju miinuseid, võtan teadmiseks, et minu esitatud arvamus pole ühiskonnas populaarne ja see info on minu jaoks huvitav ja eneseanalüüsi soodustav. Selle info kaudu saan ma ennast nö psühholoogiliselt positsioneerida ja seeläbi ennast ja teisi inimesi paremini mõistma õppida. Ilma miinustamise võimaluseta ei ole Perekoolis enam nii huvitav ja samuti kaob minu jaoks üks suurimaid kokkupuutepunkte laiema üldsusega. Palun andke miinustamise võimalus tagasi!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

Vaat sellisele ülbele kommentaarile( pöördumised: mis sa ülbitsed ja vingu vähem) ja ebaviisakale vastusele paneksin ma kindlasti miinuse. Mõnele ei meeldi keegi konkreetne isik ja sellele peab alati midagi solvavat nähvama, sõltumata mida, ka neid postitusi miinustan. Samuti puudub nüüd võimalus miinustada lausrumalusi ja paraku paljuesinevaid libateemasid ja ka roppusi.
Kokkuvõtteks peaks minu arvamusel miinustamise siiski tagasi panema ja tõepoolest süvenema rohkem veale proges mis võimaldab ühel kasutajal piiramatult hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

Vaat sellisele ülbele kommentaarile( pöördumised: mis sa ülbitsed ja vingu vähem) ja ebaviisakale vastusele paneksin ma kindlasti miinuse. Mõnele ei meeldi keegi konkreetne isik ja sellele peab alati midagi solvavat nähvama, sõltumata mida, ka neid postitusi miinustan. Samuti puudub nüüd võimalus miinustada lausrumalusi ja paraku paljuesinevaid libateemasid ja ka roppusi.
Kokkuvõtteks peaks minu arvamusel miinustamise siiski tagasi panema ja tõepoolest süvenema rohkem veale proges mis võimaldab ühel kasutajal piiramatult hinnata.

101% nõus selle kommentaariga. Kuidas saab teemas siis veel pahameelt ja kommentaariga mitte nõustumist näidata, kui miinuseid ei saa laduda? Isegi enda teemale ühe plussi andmine on kadunud!!:-)
AAAUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Kes siis ikka kiidab, kui ise ka ennast enam kiita ei saa????????
Nüüd on see foorum sama nõme või isegi hullem, kui FB, kus ainult läigitakse, kiidetakse, noolitakse tagumikku, lakutakse taldu! Viga proges tõenäoliselt on aga, kui üks kasutaja saab massiliselt plusse ja miinuseid panna siis ta PEAB SÜSTEEMIGA seotud olema!! Tõenäoliselt hale ja väikese elundiga tegelane. LAs elab siis siin vähemalt ennast Kuningana või Loojana välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 13:09; 14.12 23:59; 15.12 11:07; 15.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Plussid miinused ja otsing perekoolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.