Esileht Ilu ja tervis Poisil munandis imelik tunne

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Poisil munandis imelik tunne

Postitas:

Poeg (13) ütleb, et ühes munandis on teistmoodi tunne – nagu tunneks munandit vahetevahel. Valuks ta seda ei nimeta, paistes ega punane ei olevat. Ta ei ole ka nagu kindel, kas kujutab seda ette või on tunne päriselt olemas – aga kokkuvõttes on hirmunud ja ärev. Kas on kellelgi mingit teadmist või kogemust, kas sellesse tuleks suhtuda tõsiselt ja kiiresti arstile minna (mida poeg muidugi ei taha, häbeneb), või võib tegu olla fantaasiavalu või kasvuvaluga ning tasub natuke oodata? Poiss on kohe teistsugune, muserdatud, mures ja õnnetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 20:56; 29.07 01:58; 29.07 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kasvab. Kui üle ei lähe, siis ülevaatus ei tee halba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 22:09; 29.07 03:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/munandikeerdumine-ja-selle-tagajarjel-munandi-eemaldamine/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

munandikeerdumine on väga valus asi, olen ma aru saanud, sellega jah emosse ja kiire. Traumat ei ole saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

munandikeerdumine on väga valus asi, olen ma aru saanud, sellega jah emosse ja kiire. Traumat ei ole saanud?

Aga tal ei ole valus, nimetab seda ebameeldivuseks lihtsalt, teistmoodi tunne on. Mis see siis olla võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 20:56; 29.07 01:58; 29.07 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munandi keerdumise korral su poeg piinleks valudes. Nagu ma ennist mainisin võib see olla lihtsalt kasvuaeg.
Teisalt praegu on soojad ilmad ning kindlasti poiss ujumas käinud. Voib olla külmetada saanud ning siis võib olla eesnäärmepõletik. Võib võtta mõned päevad ibuprofeeni. See aitab põletiku vastu ning hoidku end soojas. Kui peaks olema eesnaarmepoletik, siis see tuleb valja ravida, muidu muutub krooniliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 22:09; 29.07 03:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin TÜ Kliinikumi lehelt, et on olemas munandikoti veenilaiendid ehk varikotseele – vat see kirjeldus sarnaneb väga sellele, mida poeg räägib. https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/sagedamini-esinevad-meestehaigused
Polnud kunagi kuulnud sellisest võimalusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 20:56; 29.07 01:58; 29.07 11:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Poisil munandis imelik tunne