Esileht Pereelu ja suhted Probleemi lahendamine

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Probleemi lahendamine

Postitas:
Kägu

Ära sina ennast üles küta. Sa ju igas teemas kommenteerid täpselt sama asja. Ilmselt oled ise see, kellest räägid või see, kellest teema on. Saa juba aru, et siin on rohkem teemasid ja kasutajaid, kui see, millest sina pidevalt räägid.

Perekoolis on teatud inimesed siiski täiesti selgelt äratuntavat. See iseendaga vaidleja (ma nägin sind!) ehk teemaalgataja on üks neist.

Ma isiklikult ei pea õigeks, et vaimselt haiget noort naist üles köetakse ja tema sundmõtetele hoogu juurde antakse.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimesed, miks te vastate talle? See on ju seesama imelik, kes siin pidevalt “sa nägid mind töö juures – ma nägin sind” juttudega teiste inimeste teemasid solgib. Nagu näha, siis aegajalt algatab ise ka teemasid, et saaks samal teemal soiguda.

Palun ärge kütke teda üles. Te näete ise ju ka, et see ei ole terve inimese tehtud teema.

Ta on OriginalTaste?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed, miks te vastate talle? See on ju seesama imelik, kes siin pidevalt “sa nägid mind töö juures – ma nägin sind” juttudega teiste inimeste teemasid solgib. Nagu näha, siis aegajalt algatab ise ka teemasid, et saaks samal teemal soiguda.

Palun ärge kütke teda üles. Te näete ise ju ka, et see ei ole terve inimese tehtud teema.

Ta on OriginalTaste?

Muidugi mitte! Teemaalgataja on vaimse häirega noorem naisterahvas.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimesed, miks te vastate talle? See on ju seesama imelik, kes siin pidevalt “sa nägid mind töö juures – ma nägin sind” juttudega teiste inimeste teemasid solgib. Nagu näha, siis aegajalt algatab ise ka teemasid, et saaks samal teemal soiguda.

Palun ärge kütke teda üles. Te näete ise ju ka, et see ei ole terve inimese tehtud teema.

Muidugi mitte! Teemaalgataja on vaimse häirega noorem naisterahvas.

Mulle jääb mulje, et räägid endast kolmandas isikus. Varem oled ka seda teinud. Siin on tuhandeid kasutajaid ja ei ole võimalik, et sa kedagi tuhandete seast ära tunned. Sul on alati samad kommentaarid, äratuntav stiil. Laskud vestlusse, siis hakkad samade sõnadega sõimama, ja lõpuks esined mõistuse häälena kolmandas isikus. Sul on hirm, et sind tuntakse ära ilmselt. Sa segad detaile kokku, et seda vältida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jääb mulje, et räägid endast kolmandas isikus. Varem oled ka seda teinud. Siin on tuhandeid kasutajaid ja ei ole võimalik, et sa kedagi tuhandete seast ära tunned. Sul on alati samad kommentaarid, äratuntav stiil. Laskud vestlusse, siis hakkad samade sõnadega sõimama, ja lõpuks esined mõistuse häälena kolmandas isikus. Sul on hirm, et sind tuntakse ära ilmselt. Sa segad detaile kokku, et seda vältida.

Miks ma endast peaksin rääkima? Sellele mina viitangi ju, et too noor naine (mina olen muide juba vana inimene) hakkab alati jahuma – peab iseendaga dialoogi teemal, kuidas ta nägi kedagi töö juures. Miks see sinu arvates peaksin mina olema? Minul on sellest neiust kahju. Ja ma lihtsalt ei saa aru, miks tema teemadele nii sisukalt ja pingutatult alati vastatakse, kui on aru saada, et inimesel on jälle hoog peal.

Sa tahad nagu päriselt öelda, et ei tunne ära näiteks Original Taste kommentaare? Tunned ju?! Täpselt samamoodi joonistuvad siin veel välja mõned üksikud tegelased, kelle kommentaarid on alati sõnasõnalt sarnased. Teemaalgatused on täpselt ühesugused. Mine loe teemat otsast peale ja näed, et inimesed ütlevad järjest, et nad on seda sama “probleemi”, samas sõnastuses siit juba korduvalt lugenud.

See, et siin on tuhandeid kasutajaid, ei mängi konkreesel juhul rolli.

Võimalik, et oled harv perekooli kasutaja ja lihtsalt ei ole märganud ega ära tundnud, kui üks ja sama inimene hakkab jälle oma sundmõttelisi heietusi kirjutama.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle jääb mulje, et räägid endast kolmandas isikus. Varem oled ka seda teinud. Siin on tuhandeid kasutajaid ja ei ole võimalik, et sa kedagi tuhandete seast ära tunned. Sul on alati samad kommentaarid, äratuntav stiil. Laskud vestlusse, siis hakkad samade sõnadega sõimama, ja lõpuks esined mõistuse häälena kolmandas isikus. Sul on hirm, et sind tuntakse ära ilmselt. Sa segad detaile kokku, et seda vältida.

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

Nii jaburaid oletusi loeb siit harva.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

Nii jaburaid oletusi loeb siit harva.

Lisaks oled sa see tegelane, kes vajutab neid nuppe: “Kommentaarist on juba teavitatud”. Ainult haige inimene suudab niimoodi järjest igast kommentaarist teavitada.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

Lisaks oled sa see tegelane, kes vajutab neid nuppe: “Kommentaarist on juba teavitatud”. Ainult haige inimene suudab niimoodi järjest igast kommentaarist teavitada.

Nüüd kirjutab juba mitu kommentaari iseendaga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

Lisaks oled sa see tegelane, kes vajutab neid nuppe: “Kommentaarist on juba teavitatud”. Ainult haige inimene suudab niimoodi järjest igast kommentaarist teavitada.

Haige inimene hoopis kõnnib teistest mööda midagi ütlemata ja puurib pilguga samal ajal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jääb mulje, et räägid endast kolmandas isikus. Varem oled ka seda teinud. Siin on tuhandeid kasutajaid ja ei ole võimalik, et sa kedagi tuhandete seast ära tunned. Sul on alati samad kommentaarid, äratuntav stiil. Laskud vestlusse, siis hakkad samade sõnadega sõimama, ja lõpuks esined mõistuse häälena kolmandas isikus. Sul on hirm, et sind tuntakse ära ilmselt. Sa segad detaile kokku, et seda vältida.

Oot, tegelikult oled ju hoopis sina teemaalgajataja ja see, kes siin neid lolle teemasid treib. Ja praegu ka trollid teemat edasi, et siis saaksid oma häire valla lasta.

Teemaalgataja on mees mingite võlaprobleemidega, aga see on keskeas naisterahvas, keda tsiteerid ja arvab, et TA oma probleemiga on naine ja noor, kes tipib lillelises kleidis Torupilli Selveris.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Probleemi lahendamine