Esileht Hobinurk Pulss – viimane osa

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )

Teema: Pulss – viimane osa

Postitas:
Kägu

Mitte laste lõbustamine pole tobe, vaid see, kui nõmedalt see näitleja mängib.

Endiselt ei mõista. Mis seal niiväga tobedat on?

Maitse asi.

No kui näitleja mängib klouni, siis on tobedus ju selle rolli osa, mida ta mängib. Sa väidad, et ta mängib tobedat asja liiga tobedalt? Või mida.

Klouni saab ka kihvtilt mängida, tema mängib nõmedalt. Mida me vaidleme siin, mulle ei meeldi, sulle meeldib.

Täpselt, see ka minu arvamus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Klouni saab ka kihvtilt mängida, tema mängib nõmedalt. Mida me vaidleme siin, mulle ei meeldi, sulle meeldib.

Mind ka häirib, KUIDAS see näitleja klouni mängib. Klouni mängimine haigetele lastele iseenesest on tore.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes küsis Luka edasikasvatamise kohta, siis ei taha kurvaks teha, aga klounirolli mängija etendab selles osas järjest suuremat rolli… 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind ka häirib, KUIDAS see näitleja klouni mängib. Klouni mängimine haigetele lastele iseenesest on tore.

Nojah, kui klouniga seoses ikka ainult Oleg Popov silma ette ilmub, on raske maailma teistmoodi tajuma õppida küll. Ja mida vanemaks saad, seda raskem. Harju ära.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes küsis Luka edasikasvatamise kohta, siis ei taha kurvaks teha, aga klounirolli mängija etendab selles osas järjest suuremat rolli… 🙂

Räägi ikka. Mul on nt hea meel, et Marleena mahalaskmisest ette teadsin, muidu oleks liiga julm olnud. See kloun (ma ei teagi ta nime) hakkab Lukat kasvatama? Nojah, kahju, et siis harjumuspärane isa talle ka alles ei jää.. 😔

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägi ikka. Mul on nt hea meel, et Marleena mahalaskmisest ette teadsin, muidu oleks liiga julm olnud. See kloun (ma ei teagi ta nime) hakkab Lukat kasvatama? Nojah, kahju, et siis harjumuspärane isa talle ka alles ei jää.. 😔

üks ei välista teist…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kusjuures jubedalt pressib end ise peale muserdunud Ilmarile.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll teie piinlikkust ei mõista. Ka Eesti lastehaiglates on liikvel kloun-arstid, kes aitavad haiglas olevate laste tuju üleval hoida. Positiivne meeleolu on ravi õnnestumiseks oluline, see on teaduslikult tõestatud fakt.

Väga tubli, et valgustate mind kloun-arstide vajalikkusest, kes Eesti lastehaiglates tegutsevad. Ja olen täiesti kursis, et meeleolu ülevalhoidmine on väga oluline. Tõsiselt tubli, et sellist üldteada asja nii tõsisel toonil taas üle kordate. Mina ei lähtunud sellest, mis sellised klounid meie lastehaiglates korda saadavad, mina nimelt ei näinud sellel seriaalil ja meie lastehaiglal mingit seost. Minule tundus selles seriaalis see rollisooritus tobe. Teil palun mitte tuua paralleele teaduslike faktidega, kuidas klounid lapspatsientidel üldiselt tuju üleval hoiavad. Sest see seriaal, millest jutt on, on midagi muud.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle see naine väga jälle meeldib, just klounina. Mis te arvate, et haiglas peaks kloun hundirattaid viskama ja tantsima? Tema rollil on peened nüansid, mis sobivad just sinna- neile lastele, kellest mõnelegi see aeg haiglas on viimane. See rahulik hääl, kõnekujundid jne, pisikesed abivahendid jne. Minule väga meeldib!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle see naine väga jälle meeldib, just klounina. Mis te arvate, et haiglas peaks kloun hundirattaid viskama ja tantsima? Tema rollil on peened nüansid, mis sobivad just sinna- neile lastele, kellest mõnelegi see aeg haiglas on viimane. See rahulik hääl, kõnekujundid jne, pisikesed abivahendid jne. Minule väga meeldib!

😀
Kas juba ei jõua kohale, et asi pole selles, mida kloun teeb või ei tee, vaid selles, et jube kehv näitleja on. St, siin mitmete arust, aga on ka neid, kellele ta meeldib ja fine. Jäägu nii.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

eil palun mitte tuua paralleele teaduslike faktidega, kuidas klounid lapspatsientidel üldiselt tuju üleval hoiavad. Sest see seriaal, millest jutt on, on midagi muud.

Olgu, me siis rohkem ei too. Proovime rahu säilitada. Me ei teadnud, et see seriaal midagi muud on, kui haiglaelust rääkiv film.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks kahe lausega, millest see Olavi vaen Lenita vastu?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks kahe lausega, millest see Olavi vaen Lenita vastu?

Olavi lõi kunagi Lenitale külge, aga Lenita lõpetas selle suhte. Selle peale Olavi solvus ja hakkas kiusama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olgu, me siis rohkem ei too. Proovime rahu säilitada. Me ei teadnud, et see seriaal midagi muud on, kui haiglaelust rääkiv film.

Öeldi juba korduvalt, et klounid haiglates on toredad, aga osadele ei meeldi, kuidas see näitleja seda klouni mängib. Sulle meeldib, väga tore siis, äkki lepiks sellega, et kõigile ei meeldi. Ei ole vaja hakata heietama, kui oluline on laste meeleolu üleval hoidmine, mille vastu keegi pole vaielnudki.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leidsin küll Jupiterist hooaja üles, kuid olen alles vaatamises alguses. Kas Lenita saab lõpuks Olavist ka jagu või mitte?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leidsin küll Jupiterist hooaja üles, kuid olen alles vaatamises alguses. Kas Lenita saab lõpuks Olavist ka jagu või mitte?

Saab

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen 6. hooaja vaatamisega jõudnud 12. episoodini ja järjest kurvemaks läheb. Mul on silmad muidugi eriliselt märja koha peal ka, iga osa puhul olen saanud nutta.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hakkasin ka Jupiterist vaatama ja olen terve päeva seda teinud. Õnneks on puhkus ja õnneks on väljas vihmane.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See Johanna peeditamine arstide poolt hakkab küll üle viskama. Ega ta mu lemmiktegelane kaugeltki pole, aga see kisub tüütuks juba, mis temaga tehakse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See Johanna peeditamine arstide poolt hakkab küll üle viskama. Ega ta mu lemmiktegelane kaugeltki pole, aga see kisub tüütuks juba, mis temaga tehakse.

Kui aus olla, siis ei suuda mõista Johannat, et minnakse ja räägitakse peaarstiga. Nagu pooletoobine, teised arstid ütlesid oma arvamuse välja ja siis jookseb patsiendile kaebama.
Kui aus olla, siis ise käituks sellise kaebajaga samamoodi – las lõikab varbaküüsi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, õigustab oma käitumist ja raiub nagu rauda, et Ilmari tegi vea, andmata endale aru, et tema ise tegi ka vea, kui raviveast patsiendile, aga mitte peaarstile rääkis nagu asjaajamiskorras ette oli nähtud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just lõpetasin 6-da hooaja vaatamise. See hooaeg oli kuidagi palju mõnusam. Lõpp oli küll väga kurb. Teab keegi kas 7 hooaega ka millalgi vaadata saab?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, õigustab oma käitumist ja raiub nagu rauda, et Ilmari tegi vea, andmata endale aru, et tema ise tegi ka vea, kui raviveast patsiendile, aga mitte peaarstile rääkis nagu asjaajamiskorras ette oli nähtud.

Äkki kellelgi on meeles, siis Johanna ise tegi õena ka mingi vea ühe lapse protseduuriga, pärast käis feikpõhjendusega (et viib läbi küsitlust) patsiendi kodus uurimas, kuidas tal tervis on. Ta oma veast ei kippunud väga kellama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ka nõus, et 6. hooaeg on väga mõnus. Meeldib, et Marjutil on seal suurem roll kui varasemalt, samuti nii mõnelgi teisel osalisel.
Johanna ja kloungi muutuvad palju sümpaatsemaks hooaja lõpupoole 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avastasin Pulsi sarja alles hiljuti, olen vaadanud 5. ja 6. hooaja Jupiterist ära, väga meeldib see sari. Kas eelnevaid hooaegu saab ka kuskilt vaadata?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avastasin Pulsi sarja alles hiljuti, olen vaadanud 5. ja 6. hooaja Jupiterist ära, väga meeldib see sari. Kas eelnevaid hooaegu saab ka kuskilt vaadata?

Leidsin järgmised osad https://www.ruutu.fi/haku/Syke ja kuskil nägin ka eelmisi, aga momendil ei leia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatasin ka kuuenda hooaja ära, võrreldes viiendaga tõesti palju põnevam. Kes seitsmendat näinud, kas see muslimi tüdruk abiellub ja kas läheb parameedikuks õppima? Nikke jääb halvatuks?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Yle Areena lehel on 1.-4. hooaeg vaadatavad.

https://areena.yle.fi/1-3148871

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ETV alustas eilsest Pulsi kuuenda hooaja näitamist 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ETV alustas eilsest Pulsi kuuenda hooaja näitamist 🙂

Ja subtiitrid olid täiesti sassis , vahepeal suisa täitsa ilma ! Aga õnneks oli mul Jupiteris juba nähtud.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )

Esileht Hobinurk Pulss – viimane osa