Esileht Pereelu ja suhted Rikutud jaanipäev – sõprade tüli

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Rikutud jaanipäev – sõprade tüli

Postitas:

PS oleme meiegi võõrustanud nii, et suurem tüli (no mitte päris otsusega lahkuminekuks) just minuteid tagasi olnud. Oleme võõrustanud ka nii, et juba nädal aega pole enne omavahel rääkinud, ainult vaikselt tere ja head aega ja kõik. Kuskil poole peo peal hakkab mees mulle pugema. Peo hilisemas staadiumis ei saa ma isegi toolilt tagumikku kergitada, kui mees küsib, kas ma tahan vett, veini, pleedi, kohvi, kampsunit või salatit, et ta kohe jookseks ja kohe tooks. Õhtul silitab vargsi selga ja sosistab vabandusi (mille peale ma vaikin mõistatuslikult ???? ) ja hommikul (kui ma järjekindlalt olen ikka teises toas maganud) tervitab lillekimbu ja põhjalikult koristatud peoalaga, pestud nõude ja koristatud köögiga, ise näeb välja nagu kutsikasilmadega päike. Ehkki algses tülipõhjuses võisin olla vähemalt osaliselt süüdi hoopis mina.

Minu arust selline naine on pesueht manipulaator.

Sama mõte tekkis. Eriti tore oli see “vaikin mõistatuslikult”. No mida asja…????

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS oleme meiegi võõrustanud nii, et suurem tüli (no mitte päris otsusega lahkuminekuks) just minuteid tagasi olnud. Oleme võõrustanud ka nii, et juba nädal aega pole enne omavahel rääkinud, ainult vaikselt tere ja head aega ja kõik. Kuskil poole peo peal hakkab mees mulle pugema. Peo hilisemas staadiumis ei saa ma isegi toolilt tagumikku kergitada, kui mees küsib, kas ma tahan vett, veini, pleedi, kohvi, kampsunit või salatit, et ta kohe jookseks ja kohe tooks. Õhtul silitab vargsi selga ja sosistab vabandusi (mille peale ma vaikin mõistatuslikult ???? ) ja hommikul (kui ma järjekindlalt olen ikka teises toas maganud) tervitab lillekimbu ja põhjalikult koristatud peoalaga, pestud nõude ja koristatud köögiga, ise näeb välja nagu kutsikasilmadega päike. Ehkki algses tülipõhjuses võisin olla vähemalt osaliselt süüdi hoopis mina.

Minu arust selline naine on pesueht manipulaator.

Sellest teemast rääkides, siis lapsepõlvesõbra naine küll teie sõber ei olnud. Miks te ta üksinda jätsite, kui teine palus tulla ja toidudki seal olid?

Teiseks selline naisepoolne käitumine klassifitseerub lausa vaimse vägivalla alla. Minu eksmees oli selline ja sellel põhjusel abielu lõppeski. Keegi ei jõua lõpmatult pugeda inimesele, kes on tülide põhjustamises veel ise süüdi ka. Mõni vist ei saagi täiskasvanuks ja ainult sellises vaikimismängud tõmbavadki käima.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt lähevad kooselud lõhki, kui vaikimisperioodid tekivad.

Tavaliselt need vaikimisperioodid tekivad siis, kui kooselu hakkab lõhki minema. Sest kaua sa ketrad ühte ja sama asja, lisaks kaob lootus, et selle mehe/naisega üldse on mõtet midagi rääkida, sest enne pole nagu mõikand. Tavaliselt on paaridel ajast aega teatud kindlad lahendamata teemad ja tüliküsimused, mis aeg-ajalt pinnale ujuvad. Mõned neist on isiksuslike erimeelsuste ja “miks pole naine nii nagu mees!” taustal, mõned on muud probleemid.

Ma ei saanud kunagi sellest vaikimisest aru…et mis mõttes pole mõttekam asja ära klaarida/püüda klaarida, aga viimase aasta-kahe jooksul olen kah paraku vaikima hakanud. Muidugi ei suuda ma nädalat vaikida ja üleüldse on minu vaikimine põhjustatud pigem sellest, et mitte emotsioonidega peale lennata, vaid rahulikult enne seedida ja siis püüda rääkida. Ja vaikimine ka seetõttu just, mis ära mainitud, et tundub mõttetu rääkida, kuna nii ära leierdatud teema(d) ja ei mõika miskit.

Sama asi selle ajaga, et igal inimesel erinev…nõustun täielikult. Võtan paratamatult asju hinge liiga tugevalt, JUST enda LÄHEDASE inimese poolt öeldut. Mõnikord ei suuda ühest asjast üle saadagi, kui juba mingi uus asi peale tuleb. Ning siis imestatakse, et miks minevikus elad ja ära mõtle üle jnejnejne????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et suurt sõprust kummagi poolega teil vist pole või situatsioonid nii tavalised, et enam ei vaevu muretsema või….. Ei kujutaks ette, et ise ei prooviks (peale probleemist teadassaamist) sõbraga ühendust saada täpsustamiseks, et kas temaga on kõik korras või jätaks ühe sõpradest (kes vähemalt teavitas olukorrast ning oli valmis ikkagi võõrustama) jaanipäeval keerulisemas situatsioonis üksi. Kui tõesti lähevad lahku ja ühises seltskonnas ei suuda olla, siis eelistaksin sõpra, kes hingelt rohkem sõber ja/või kellele tundub olevat liiga tehtud vms. Aga see otsus ilmselt hiljem rohkem teades, mis toimub.
Elus võib mis iganes probleeme ette tulla, aga siis võiks sõpradele vähemalt teatada, et ma pole praegu suuteline pidu korraldama või ise osalema või korraldame teistmoodi jne. Seega mulle tundub (ilma ühtegi osapoolt tundmata, ükski pool pole rohkem sõber), et tekkinud olukorras (arutamata, kes ja kui palju tekkinud tüli õhutas) suutis see võõrustaja naine ise pigem kõigi teiste peale mõelda (mehe pärast mures, korraldaks ka ürituse). Kui see mees nii suures tülis oli, et ka sõpradelegi teatamata kõik sinnapaika jättis, siis ilmselt poleks see pidu ilma pingeteta ühele poole saanud isegi kui mõlemad kohal ning alguses tülist keegi midagi poleks teadnud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS oleme meiegi võõrustanud nii, et suurem tüli (no mitte päris otsusega lahkuminekuks) just minuteid tagasi olnud. Oleme võõrustanud ka nii, et juba nädal aega pole enne omavahel rääkinud, ainult vaikselt tere ja head aega ja kõik. Kuskil poole peo peal hakkab mees mulle pugema. Peo hilisemas staadiumis ei saa ma isegi toolilt tagumikku kergitada, kui mees küsib, kas ma tahan vett, veini, pleedi, kohvi, kampsunit või salatit, et ta kohe jookseks ja kohe tooks. Õhtul silitab vargsi selga ja sosistab vabandusi (mille peale ma vaikin mõistatuslikult ???? ) ja hommikul (kui ma järjekindlalt olen ikka teises toas maganud) tervitab lillekimbu ja põhjalikult koristatud peoalaga, pestud nõude ja koristatud köögiga, ise näeb välja nagu kutsikasilmadega päike. Ehkki algses tülipõhjuses võisin olla vähemalt osaliselt süüdi hoopis mina.

Minu arust selline naine on pesueht manipulaator.

Sama mõte tekkis. Eriti tore oli see “vaikin mõistatuslikult”. No mida asja…????

Ma ju kirjeldasin ühes postituses, et kui mina olin kasvõi osaliselt süüdi, olin ma selleks hetkeks ammu vabandust palunud ja vaikimine tuli mehe poolt, kuna ta ei suutnud nii kiiresti andestada. Muidugi polnud need mingid petmised vms, lihtsalt olmetülid. Inimene ei saa oma tundeid lülitada sisse-välja, et kohe lepime, kui teine vabandust palub.
Peo ajal aga vaikimine kaob, aga kui olen mitu päeva oodanud, et mees minuga tavapäraselt rääkima hakkaks, siis keset pidu see pisut ka võtab aega, kuni tavaliseks muutud ja aru saad, et nüüd ONGI see tüli päriselt möödas. “Vaikin mõistatuslikult” oli muidugi eneseirooniaga öeldud.

Neid juhuseid on kooselu ajal olnud mitu. Pakun, et 6 tüli on meil olnud kindlasti, kui mitte 7.

/sel aastal 27 aastat kooselu

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.06 11:06; 25.06 11:24; 25.06 12:30; 25.06 13:29; 26.06 17:06; 26.06 17:54; 27.06 12:47; 30.06 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et põhimõtteliselt on su mehele vaja klaasikest kangemat.

Meil ei jagata mehele konjakit vaid pühade ajal preemiaks ja mõõdutopsiga. Baarikapp ja veinikülmik on meile mõlemale kodus alati ligipääsetavad 🙂

Ei suutnud ju andestada, kui mees sulle peol käed külge pani. Ikka magasid eraldi.

Nojah, Kui temal läheb mitu päeva, et mulle andestada, siis võib minul võtta ka ühe öö, et tüli täielikult unustada. Ega armastus seepärast veel kadunud pole. Minu emotsioonid ega tunded ei käi ka nupust, et mees võtab ümbert kinni ja plaks – naine sekundiga rahul ja õnnelik.

Eraldi magamine pole mingi karistus, katastroof ega katsumus, vähemalt meile. Lepitusseks oleks ka parem mitte kell 4 öösel külaliste lahkumise järel väsinuna. Pärast korralikku und, hambapesu, dušši ja aspiriini 🙂 Vähemalt mina eelistan voodis selliseid mehi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.06 11:06; 25.06 11:24; 25.06 12:30; 25.06 13:29; 26.06 17:06; 26.06 17:54; 27.06 12:47; 30.06 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajuvaba. Kas tõesti jätsegi selle naise üksinda ja läksite omakeskis pidu panema? Wtf mis sõbrad te olete? Ma teiesuhiste tibladega ei suhtleks enam never, ka siis mitte, kui mehega ära lepiks!

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wtf, mees on sõber, aga tema pikaajaline abikaasa ei ole???

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wtf, mees on sõber, aga tema pikaajaline abikaasa ei ole???

Paraku nii osad naised asju ette kujutavadki.

Ja see “sõbra” (kes on tegelikult tagapingimees) naine on lihtsalt üks segav ja tüütu objekt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.06 08:30; 25.06 09:31; 25.06 18:59; 25.06 19:16; 25.06 19:21; 26.06 19:39; 30.06 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) minu arust ei oleks tohtinud küllakutsunud mees ära sõita. äärmiselt vastutustundetu ja lugupidamatu külaliste suhtes. minu arvates on see nii inetu käitumine, et seediksin veel kaua ja mõtleksin, et mis inimene see küll on, kes nii käitub. mulle tundub inimesena, keda ei saa usaldada ja kelle peale ei saa üldse loota.
2) küllakutsunud naine on tubli ja vastutustundlik, püüdis mehe korraldatud sigadust heaks teha ja tekkinud olukorra eest vastutust võtta kõigi vahenditega nii, et külalised võimalikult vähe ebamugavust peaksid taluma. tõesti minu lugupidamine.
3) lugesin kaks korda ja seda osa, miks te kohale ei läinud, ma ei saanudki aru. ja ei saanudki. teid kutsuti, te korraldasite koos, teil on paari aastakümne pikkune traditsioon, teid kutsuti veel korra ja te ei läinud. miks?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajuvaba. Kas tõesti jätsegi selle naise üksinda ja läksite omakeskis pidu panema? Wtf mis sõbrad te olete? Ma teiesuhiste tibladega ei suhtleks enam never, ka siis mitte, kui mehega ära lepiks!

Jah, valiti vingem pidu, kus polnud isegi lõket.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepitusseks oleks ka parem mitte kell 4 öösel külaliste lahkumise järel väsinuna. Pärast korralikku und, hambapesu, dušši ja aspiriini ???? Vähemalt mina eelistan voodis selliseid mehi.

Peale pidu magama minnes te siis ei pesegi hambaid ega ennast?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 08:52; 27.06 08:07; 27.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepitusseks oleks ka parem mitte kell 4 öösel külaliste lahkumise järel väsinuna. Pärast korralikku und, hambapesu, dušši ja aspiriini ???? Vähemalt mina eelistan voodis selliseid mehi.

Peale pidu magama minnes te siis ei pesegi hambaid ega ennast?

Ikka. Miks sa seda küsid. Ülalpool kirjeldan seda, et eelistame lepitusseksi mitte väsinuna ja pärast pikka pidu kell 4. Seejärel kirjeldan tegevusi pärast korralikku und, mis veel enne seksi (taas) oleks meeldiv ära teha. See on ka üsna selgelt seal kirjas.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.06 11:06; 25.06 11:24; 25.06 12:30; 25.06 13:29; 26.06 17:06; 26.06 17:54; 27.06 12:47; 30.06 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepitusseks oleks ka parem mitte kell 4 öösel külaliste lahkumise järel väsinuna. Pärast korralikku und, hambapesu, dušši ja aspiriini ???? Vähemalt mina eelistan voodis selliseid mehi.

Peale pidu magama minnes te siis ei pesegi hambaid ega ennast?

Nad ehk pesevad siis ka, aga ASPIRIINI tuleb neil ju võtta hommikul! Enne aspiriini ei ole see mees ju võimeline pärast pidu seksima.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 19:09; 27.06 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ehk pesevad siis ka, aga ASPIRIINI tuleb neil ju võtta hommikul! Enne aspiriini ei ole see mees ju võimeline pärast pidu seksima.

Aa, ma mõtlesin, et aspiriin ja uni olid naisele, dušš ja hambapesu meespoolele

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 08:52; 27.06 08:07; 27.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale pidu magama minnes te siis ei pesegi hambaid ega ennast?

Ikka. Miks sa seda küsid. Ülalpool kirjeldan seda, et eelistame lepitusseksi mitte väsinuna ja pärast pikka pidu kell 4. Seejärel kirjeldan tegevusi pärast korralikku und, mis veel enne seksi (taas) oleks meeldiv ära teha. See on ka üsna selgelt seal kirjas.

Saan aru, et te ei eelista lepitusseksi väsinuna. Alles kell 4 pärast pikka pidu võiks selline asi kõne alla tulla. Kui peo ja kella neljase lepitusseksi vahele mahutada korralik uni, siis tuleb tülliminek ja seejärgne pidu üsna varaõhtul ära lõpetada. Ma ainult ei saa aru, mis tegevusi sa peale rahustavat und ja enne seksi veel korraldama pead, et seksi (taas) meeldivalt ära teha? Ütled küll, et see kõik oli seal (kus?) kirjas, aga minu silmad ei näinud midagi. Sa oled võlgu detailsemaid seletusi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arutasime, aga ühisele seisukohale ei jõudnud. Kas keskealised ja kui see oluline peaks olema, kõrgharitud, inimesed pidanuks tüli ”edasi lükkama” ja traditsioonilise ning ette valmistatud jaaniku hambad ristis ära pidama või oleks kutsutud ja ettevalmistusi teinud külalised pidanud hoolimata juhtunust kohale minema. Mida teie teinuks?

Antud juhul oli ju mees see, kes ei suutnud “tüli edasi lükata” ning peopaigast ära sõitis, miks te siis naisele käru keeramises osalesite?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled võlgu detailsemaid seletusi

Ütlesin, et seks sellisel juhul on võimalik alles hommikul. Võlgu ma sulle pole midagi, kui siis muige 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.06 11:06; 25.06 11:24; 25.06 12:30; 25.06 13:29; 26.06 17:06; 26.06 17:54; 27.06 12:47; 30.06 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin ikka arutada või seisukohta võtta. Jätke see teema rahule. Neil oli tüli, emotsioonid keesid üle, nii kogu see loll olukord tekkis. Mida sa tagantjärele arutamisega saavutada tahad? Teistel niigi endalgi halb, kõik nüüd kaasteadjad nende tülis.

Oleksite võinud ka teistega koos ikkagi seal peol olla. Pidu ju ikkagi toimus ja saan aru, et olite oodatud, peremehe asukohast olenemata. Peoperenaine oli viisakas ja andis teile eelnevalt teada, et mees on mujal, aga seda tegi ta ju ilmselt selleks, et mitte peol hakata kõigile ükshaaval selgitama, et miks siis ikka meest kodus pole. See, et te kohale ei läinud, on natuke arusaamatu ja osa seltkonnast oma koduõuele kutsusite. Kui ise pea kaotasite ja jaanipoest loobusite, siis mida siin ikka teha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise pea kaotasite ja jaanipoest loobusite, siis mida siin ikka teha.

Siin oleks aidanud ainult ÜKS asi – õigel ajal teematada!

Kui perekoolikas omapäi, ilma kägude käest küsimata, mingi otsuse vastu võtab, siis see võib vabalt hiljem valeks osutuda. Ja sellest oma peaga otsustamisest tuleb ainult jama; sõpruskonnad pööravad tülli, külalistega tülitsetakse ning sõbrannasid jäetakse maha.

Need juhtumid on viimasel ajal kahjuks sagenenud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.06 08:30; 25.06 09:31; 25.06 18:59; 25.06 19:16; 25.06 19:21; 26.06 19:39; 30.06 19:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Rikutud jaanipäev – sõprade tüli