Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidja soonib nahka

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Rinnahoidja soonib nahka

Postitas:
Kägu

Kust ostate rinnahoidjaid, mis ei sooni? Millist tegumoodi peaksin vaatama? Olen normaalkaalus, aga ikka ajavad rinnahoidjad soonima. Justkui kammitsaist vabanemise tunne on, kui ära võtan, ja naha sisse jäävad punakad soonimise jäljed.
Mulle istub number 75B, olen proovinud ka 80B, aga siis jääb jällegi natuke lötendama.
Tahaksin osta kuskilt kohapealt mõne hea rinnahoidja, mitte veebipoest. Muudkui käin eri poodides vaatamas ja mõnda ka proovin, aga poes ju ei saa aru ka, kas hakkab soonima.
Olen pelglikum inimene, ei meeldi, et müüja tuleb minuga koos riidevahetuse kardina taha olukorda hindama ja nõu andma.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka ülikeeruline normaalseid rinnahoidjaid leida omale. Sadade kaupa proovinud neid, ja kui sobiva leian, siis kannan ribadeks enne kui uut hakkan otsima, lihtsalt ei jaksa mõeldagi sellele protsessile. Samas, kui ikka sobib, siis on ka kabiinis aru saada ja tunda kohe, et on hea olla. Kui kellelgi on tõesti mingi hea nõu, eks siis andke teada. Võibolla minu lahendus end oimetuks proovida ja vanade risudega aastaid läbi ajada ei ole päris optimaalne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust ostate rinnahoidjaid, mis ei sooni? Millist tegumoodi peaksin vaatama? Olen normaalkaalus, aga ikka ajavad rinnahoidjad soonima. Justkui kammitsaist vabanemise tunne on, kui ära võtan, ja naha sisse jäävad punakad soonimise jäljed.

Mulle istub number 75B, olen proovinud ka 80B, aga siis jääb jällegi natuke lötendama.

Tahaksin osta kuskilt kohapealt mõne hea rinnahoidja, mitte veebipoest. Muudkui käin eri poodides vaatamas ja mõnda ka proovin, aga poes ju ei saa aru ka, kas hakkab soonima.

Olen pelglikum inimene, ei meeldi, et müüja tuleb minuga koos riidevahetuse kardina taha olukorda hindama ja nõu andma.

Proovi 75C, võib päästa olukorra või on see korv liiga suur? Tundub kummaline soovitus, aga mina sain number suurema korviga samale asjale abi. Rind sai vabamaks ja korv ei venitanud enam muud kangast pingule.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle istub number 75B, olen proovinud ka 80B, aga siis jääb jällegi natuke lötendama.

75B ja 80B ei saagi mõlemad sobida. Kui lähed ümbermõõdus suuremaks, siis mine korvis väiksemaks ja vastupidi. Proovi ja katseta, mis sobib.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui sobiva leian, siis kannan ribadeks enne kui uut hakkan otsima

Kui leiad sobiva, siis osta neid mitu tükki. Ma kannangi ühte mudelit põhiliselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendasin olukorra spordirinnahoidjaga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga katseta poodides nagu Lindex, H&M – seal ei tule keegi sulle kardina juurde kaasa. Aga 75B võid proovida jah 80A või 70C. Mina proovin ostes alati nii, et tagus võiks kõige väiksemaks minna kuna üldjuhul pigem kandes pesu venib.
Aga igapäevaseks riietuse alla on mugavad sellised laia osaga https://www.lindex.com/ee/p/8104303-80-black-seamless-push-up-bra

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobivad Passionata tooted, aga just ilma tugikaarteta mudelid, näiteks niisugune: https://www.kaubamaja.ee/passionata-rinnahoidja-f0652792-must

Ostes arvasin, et eiiteaa, aga reaalselt kõige mugavam asi, mida terve päev kanda, kui peab kuskil olema, et terve päeva peab vastu pidama.

Kui ei pea pidulik olema, siis vali tugikaarteta või spordirinnahoidja. Suurema korvi proovimise soovitus on samuti väga hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka ülikeeruline normaalseid rinnahoidjaid leida omale. Sadade kaupa proovinud neid, ja kui sobiva leian, siis kannan ribadeks enne kui uut hakkan otsima, lihtsalt ei jaksa mõeldagi sellele protsessile. Samas, kui ikka sobib, siis on ka kabiinis aru saada ja tunda kohe, et on hea olla. Kui kellelgi on tõesti mingi hea nõu, eks siis andke teada. Võibolla minu lahendus end oimetuks proovida ja vanade risudega aastaid läbi ajada ei ole päris optimaalne.

Äkki siis ostad mitu tükki, kui nii mugava korra oled leidnud ennast pikalt proovima sundinuna?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka sama probleem. Lahendasin sellega, et ostsin endale mõned erinevat värvi nn pikendused, mille saab panna sinna konksude ala vahele. Nüüd on oluliselt mugavam ja saab vastavalt vajadusele lasta laiemaks ja kitsamaks ümbert. Maksavad vähe need vidinad, aga minu jaoks asendamatud. Pane otsingusse rinnahoidja pikendus vms … Ja teine reegel on mul, et kui leian mugava, ostangi ainult selliseid. Olen selles vanuses, et soovi nagunii kellelegi muljet avaldada enda mugavuse arvelt 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kannan juba aastaid Sloggi zero feel rinnahoidjaid. Väga mugavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need särgi moodi on väga mugavad muidugi, igasugused ilma tugikaarteta tegelased ka, aga need ei toeta ka suurt midagi. Võib-olla sul muidugi polegi seda tuge nii vaja. Soovitan proovida eri suurusi. Vahel suurus muutub elu jooksul. Ja mõnel rinnahoidjal on nii nõme tegumood, et see ei sobigi igaühele, nii et soovitan ka eri tegumoega rinnahoidjaid eri suurustes proovida. Need pikendused on mu arust pigem ajutine lahendus. Olen kasutanud, aga kui lihtsalt võtsin suurema ümbermõõduga rinnahoidja, siis enam ei tahtnud neid vanu pikendustega variante kasutada. Ja suurem korv võib ka vahel imet teha. Aga mingil määral ongi rinnahoidjad nõmedad, soonivad ja ebamugavad, vähemalt selline on minu kogemus. Või siis võtad selle särgilaadse, aga see on peeaegu sama hea, kui polegi rinnahoidjat, kuigi väiksema rinna puhul ei pruugi see erinevus ja tunne nii äärmuslik olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kannan juba aastaid Sloggi zero feel rinnahoidjaid. Väga mugavad.

Mina kaaa!

Ma ei sallinud rinnahoidjaid silmaotsaski  – koju jõudes alati esimese asjana rebisin seljast. Kuni leidsin sloggi zero. 😀 see kõlab nagu mingi reklaam.

Muide, mul ka 75B suurus. Aga sloggi ostan lihtsalt suurus M ja asi mutt.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neis S, M ja L suuruses rinnahoidjaid saavadki kanda max B-korviga naised.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need särgi moodi on väga mugavad muidugi, igasugused ilma tugikaarteta tegelased ka, aga need ei toeta ka suurt midagi. Võib-olla sul muidugi polegi seda tuge nii vaja.

Esiteks, mida niiväga B-korvil toe(s)tada on? Teiseks, ammu on kindlaks tehtud, et klassikalised traadid ei mõju rinnakoele üldse hästi, nt hõõrumine, venitusarmid rinnakoe venimisest jne, väiksemad kaebused, muidugi mitte rinnavähk, nagu internetitarkused leelotavad. JA nii on, et ümbermõõdu suurenedes peaks korv vähenema, 70C=75B=80A (no ei võrdu just,aga umbes selline on loogika). Kolmandaks on neid rinnahoidjatüüpe sellepärast just nii palju (alates balconette kuni backless jnejnejne), et iga rind leiaks omale sobiva.  Ise kasutasin tavalisi “T-särgi” rinnahoidjaid kerge ühtlase polsterdusega, et nibu välja ei paistaks. Mina olen just avastanud enda jaoks need Sloggi zero feel taolised särkrinnahoidjad, enam ei mingit lollakat haakidega pusimist ja oma b-korviga küll ei kurda “toestuse puudumist”. Soovitan proovida.

Võta suuremas riidepoes mitu suurust kaasa, osta sobivaim ja kandmisega selgub, kas sobib. Kui väga sobib, ostad kuu aja pärast veel 1 paari või 2.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui väga sobib, ostad kuu aja pärast veel 1 paari või 2.

Rinnahoidja kohta ei kasutata mõistet paar. Paarid on sokkidel või kinnastel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, neid traatidega rinnahoidjaid ma ei kanna enam ammu.

Sloggid ja need särk- või top-tüüpi rinnahoidjad, millel pole ei traate ega ka haake, on tõeliselt mugavad.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B-korvi on ka vaja toestada. Mul on 85A ja B. Sõltuvalt tootjast. Ilma rinnahoidjata on väga ebamugav olla.

Aga poest leian väga harva miskit sobivat. Proovin alati mitmeid enne kui ostan. Ja ka siis võib seisma jääda kuna ei sobi.

Netist ei julge midagi osta.

Ma enamvähem tean mis firma mudelid sobivad, alati kui kuskil outletis või soodusmüügil näen, proovin erinevaid. Kui sobib, ostan ära. Ei pea ju ostma tingimata. Nii ei teki vajadust mingile rinnahoidjajahile minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JA nii on, et ümbermõõdu suurenedes peaks korv vähenema, 70C=75B=80A

Sellist jama ei maksa küll ajada.
Üldse ei imesta, et nii paljud kannavad vale suurust, kui selliseid asju usutakse- korv liiga väike ja tekib topeltrind, ümbermõõt liiga suur ja haagid on kuskil turja peal.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei sallinud rinnahoidjaid silmaotsaski  – koju jõudes alati esimese asjana rebisin seljast. Kuni leidsin sloggi zero. ???? see kõlab nagu mingi reklaam.

Kodus ei peagi rinnahoidja seljas olema, kui sul 75B või sarnane väike rind.
Mina kodus ei kanna, rind ilus prink ka viiekümbisena.
Kui 75B soonib, on ümbermõõt liiga väike ning tuleks valida 80A. Rinnahoidja tuleks osta sellise ümbermõõduga, et alustada kõige kitsamaks tegevast haagist. Kui see on mugav, on rinnahoidja paras.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JA nii on, et ümbermõõdu suurenedes peaks korv vähenema, 70C=75B=80A

Sellist jama ei maksa küll ajada.

Üldse ei imesta, et nii paljud kannavad vale suurust, kui selliseid asju usutakse- korv liiga väike ja tekib topeltrind, ümbermõõt liiga suur ja haagid on kuskil turja peal.

See on täiesti levinud õpetus ka rinnahoidjatootjatelt, mitte kellegi siinse väljamõeldis – aga see ei ole alati ühtne, kuna tootjate ja mudelite lõikes siiski suurused erinevad.

If you need to go down a cup size for fit, go up one band size, and vice versa. For example, if a 34C is too big for you in the cups, move to a 36B. Use the bra size chart here to make sure you are moving up or down a bra size correctly, and remember that your bra size might change slightly depending on the brand or type of bra. It may take some trial and error to find the perfect fit.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju raske vötta kätte mõõdulint ja ennast ära mõõta. Kui rinna-alune mõõt on 70 cm, siis ei saa kuidagi sobida hoidja, mille mõõt on 80 cm. Tiss vajub läbi sealt vahelt, rinnahoidja pole tihedalt ümber.
Korvide suurusega on nagu on, need on tootjatel erinevad. A korviga on vo ükskõik, mis suurus seljas või kas üldse rinnahoidja on. Aga suurema rinna puhul on lihtsam ennast täpselt ära mõõta, kui eksperimenteerida suvaliste suurustega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JA nii on, et ümbermõõdu suurenedes peaks korv vähenema, 70C=75B=80A

Sellist jama ei maksa küll ajada.

Üldse ei imesta, et nii paljud kannavad vale suurust, kui selliseid asju usutakse- korv liiga väike ja tekib topeltrind, ümbermõõt liiga suur ja haagid on kuskil turja peal.

Loomulikult on selline loogika, et kui korvis lähed suuremaks, siis võta ümbermõõt väiksem ja vastupidi. Seda siis paraja suuruse otsimisel.

Mingid Sloggy XXL särkrinnahoidjaid kandvad paksud maakad siin targutamas, kellel ei ole isegi elementaarseid teadmisi rinnahoidjate suurussüsteemist.

 

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine pesupoodi, kus teenindaja aitab  sul õige pesu valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B-korvi on ka vaja toestada. Mul on 85A ja B. Sõltuvalt tootjast. Ilma rinnahoidjata on väga ebamugav olla.

Huvi pärast küsin, et miks on vaja b rinda toetada? Mina kannan neid üle pea antavaid rinnahoidjaid. Need ei toeta eriti ja ma ei tunne et vaja oleks. Ainult sportides on selle pehme veniva rinnahoidjaga ebamugav. Siis kannan sporditoppe. Aga ka need ostan suurema ümbermõüduga, et hingata ebamugav poleks..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B-korvi on ka vaja toestada. Mul on 85A ja B. Sõltuvalt tootjast. Ilma rinnahoidjata on väga ebamugav olla.

Huvi pärast küsin, et miks on vaja b rinda toetada? Mina kannan neid üle pea antavaid rinnahoidjaid. Need ei toeta eriti ja ma ei tunne et vaja oleks. Ainult sportides on selle pehme veniva rinnahoidjaga ebamugav. Siis kannan sporditoppe. Aga ka need ostan suurema ümbermõüduga, et hingata ebamugav poleks..

Mul on ka B korv, aga lihtsalt särgiga on ikka maru ebamugav, rinnad siiski vetruvad- eriti kiiremini kõndides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, et miks on vaja b rinda toetada? Mina kannan neid üle pea antavaid rinnahoidjaid. Need ei toeta eriti ja ma ei tunne et vaja oleks. Ainult sportides on selle pehme veniva rinnahoidjaga ebamugav. Siis kannan sporditoppe. Aga ka need ostan suurema ümbermõüduga, et hingata ebamugav poleks..

Sa push up rinnahoidjaid ei kanna? Need sinu kantavad on jõledad, rinnad mööda keha laiali.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa push up rinnahoidjaid ei kanna? Need sinu kantavad on jõledad, rinnad mööda keha laiali.

Ei kanna push upi. Nendega on nii suured rinnad, et nagi jääks ette, segavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B-korvi on ka vaja toestada. Mul on 85A ja B. Sõltuvalt tootjast. Ilma rinnahoidjata on väga ebamugav olla.

Huvi pärast küsin, et miks on vaja b rinda toetada? Mina kannan neid üle pea antavaid rinnahoidjaid. Need ei toeta eriti ja ma ei tunne et vaja oleks. Ainult sportides on selle pehme veniva rinnahoidjaga ebamugav. Siis kannan sporditoppe. Aga ka need ostan suurema ümbermõüduga, et hingata ebamugav poleks..

Jälle huvitav loogika- spordirinnahoidja ostad suurema, et ebamugav poleks. Tegelikult peaks spordirinnahoidja just eriti tihedalt ümber olema, valus vaadata neid naisi, kellel tissid joostes ja hüpates loperdavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kanna push upi. Nendega on nii suured rinnad, et nagi jääks ette, segavad

B-korviga? Hahhhahhaaa. Loll jutt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnahoidja soonib nahka