Esileht Pereelu ja suhted Sain tuttavaks ühe mehega..

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Sain tuttavaks ühe mehega..

Postitas:

Huvipuudusega naise tunneb selle järgi aru, et ta kunagi ise juttu ei alusta. Mees alustab esimest korda või teist korda. Kui siis naine ei alusta, siis on selge. Ise pole mõttet joosta teise järgi kui sellest nagunii midagi ei saa. Too mees ootas aja ära ja nüüd juba tegeleb teisega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvipuudusega naise tunneb selle järgi aru, et ta kunagi ise juttu ei alusta. Mees alustab esimest korda või teist korda. Kui siis naine ei alusta, siis on selge. Ise pole mõttet joosta teise järgi kui sellest nagunii midagi ei saa. Too mees ootas aja ära ja nüüd juba tegeleb teisega

No, sisuliselt jäi ikkagi minu sõnum viimaseks, millele temalt vastust ei tulnud. Ja nüüd ikkagi kirjutasin, et oli vahva ja kas ta sooviks minuga veel kohtuda (pakkusin mida võiksime teha), sest temaga oli huvitav. Humoorikalt, No pressure stiilis. Aga ta ei ole vastanud, nii et ju siis see huvi nii nagu tekkis, nii ka kadus. Kuigi numbrite vahetamine oli tema initsiatiiv, et võiksime midagi koos teha. Säh sulle siis… Jääb lihtsalt üks veider kogemus tollest päevast. Tänan kaasamõtlejaid!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.

Huvipuudusega naise tunneb selle järgi aru, et ta kunagi ise juttu ei alusta. Mees alustab esimest korda või teist korda. Kui siis naine ei alusta, siis on selge. Ise pole mõttet joosta teise järgi kui sellest nagunii midagi ei saa. Too mees ootas aja ära ja nüüd juba tegeleb teisega

Tubli oled! Vähemalt on sul nüüd vastus olemas ja saad eluga edasi minna. Milleks ennast praadida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahsoo

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Huvipuudusega naise tunneb selle järgi aru, et ta kunagi ise juttu ei alusta. Mees alustab esimest korda või teist korda. Kui siis naine ei alusta, siis on selge. Ise pole mõttet joosta teise järgi kui sellest nagunii midagi ei saa. Too mees ootas aja ära ja nüüd juba tegeleb teisega

No, sisuliselt jäi ikkagi minu sõnum viimaseks, millele temalt vastust ei tulnud. Ja nüüd ikkagi kirjutasin, et oli vahva ja kas ta sooviks minuga veel kohtuda (pakkusin mida võiksime teha), sest temaga oli huvitav. Humoorikalt, No pressure stiilis. Aga ta ei ole vastanud, nii et ju siis see huvi nii nagu tekkis, nii ka kadus. Kuigi numbrite vahetamine oli tema initsiatiiv, et võiksime midagi koos teha. Säh sulle siis… Jääb lihtsalt üks veider kogemus tollest päevast. Tänan kaasamõtlejaid!

Meenus üks vana anekdoot, kus ka sõbranna kurtis teisele, et potentsiaalne peigmees kadus ootamatult orbiidilt, et ju siis ikka ei olnud huvitatud. Ja sõbranna siis lohutas, et miks sa kohe kõige hullemat mõtled, äkki jäi lihtsalt auto alla.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 18:39; 31.07 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

Milline keskealine kirjutab korduvalt “dejdi”?? Ainult peast vähe lihtsake…

Nii lahe sõna just!

Ju ta välismaal elab.
https://tyda.se/search/dejta?lang%5B0%5D=en&lang%5B1%5D=sv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmmz..Aga anna mehele õng. Paljud ütlevad, et ära ennast lolliks tee ja helista.
Võid helistada mehele ja niisama lobiseda vms.
Mehena see oleks päris suur vihje, et naine on huvitatud edasisest suhtlusest. Kui naised huvi ei tunne hoiavad eemale.
Kui mees siis ka loid on , siis ta lihtsalt pole huvitatud ja irw sa ei tee ennast ka lolliks.
Naljakas, et keskealistele inimestele peab õpetama kuidas käituda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmmz..Aga anna mehele õng. Paljud ütlevad, et ära ennast lolliks tee ja helista.

Võid helistada mehele ja niisama lobiseda vms.

Mehena see oleks päris suur vihje, et naine on huvitatud edasisest suhtlusest. Kui naised huvi ei tunne hoiavad eemale.

Kui mees siis ka loid on , siis ta lihtsalt pole huvitatud ja irw sa ei tee ennast ka lolliks.

Naljakas, et keskealistele inimestele peab õpetama kuidas käituda.

Mis sa enam õpetad, juhtum on juba suletud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa enam õpetad, juhtum on juba suletud.

Mina olen üdini romantik ja olen avatud võimalusele, et mees on hetkel kusagil karup***es ja ei saa kirja kätte. Ja siis kui saab, siis läheb põnevaks. Igal juhul jälgin lootusrikkalt teemat 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 16:19; 27.07 21:12; 28.07 13:08; 01.08 13:27; 01.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ise talitad samade nõuannete järgi? Või oled see, kes ei taha enda silmis lolliks jääda? Võtad ise enamasti ühendust või võetakse sinuga?

Muidugi talitan ise samade nõuannete järgi. Enda küpsetamine ja ebamäärane piinlev ootamine ja teadmatus on nii kulutavad, et eelistan kiiret külma dušši. Ja mõnikord on ka häpiend, kui ei proovi, ei saa ka teada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 16:19; 27.07 21:12; 28.07 13:08; 01.08 13:27; 01.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ta helistas 🙂
Rääkisime 2 tundi telefoniga ja veetsime eile pool päeva koos. Aga nii kahju, et kuigi igati tore mees, siis päris kindlalt ei ole ta oma eelmisest suhtest üle saanud (kuigi see lõppes aasta tagasi).. Seda eksijuttu oli üle võlli palju (halvustamist ja maha tegemist), see oli ikka täieg turn-off minu jaoks. Esimesel korral tundus just, et nii avatud ja siiras mees, rääkisime mõlemad oma suhetest, aga see oleks võinud sinna jääda ja nüüd uued teemad peale tulla.

Seega siit mingit suhet ma küll tekkimas ei näe, ma ei taha olla lohutuseks kellelegi. Millest on kahju, ta väga meeldis mulle. Eks veidi ise ka mõtlesin talle tähed ja kuu selga, esimest korda kohtudes ju seda tunnet polnud, alles pärast hakkas kerima ja vaevama. Kui oleks jäänudki ainult see esimene ühine päev, siis ma olekski arvanud, et eluarmastus libises käest. Nüüd aga pärast telefonivestlusi ja kohtumist on igasugune armumisetunne kadunud.

Tänan, väga hea teema tuli sellest, ei tekkinud mingit sõimu ja mõnitamist.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Sain tuttavaks ühe mehega..