Esileht Kodunurk Saumikser – milline?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Saumikser – milline?

Postitas:
Kägu

Pika jahumise peale võiks ju vaadata tööriista võimsust. Seda muide mõõdetakse vattides (W).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pannkoogitainast samas saumikseriga küll ei tee.

Pannkoogitaina teen algusest lõpuni tavalise mikseriga. Iga lisatud komponendi järel mikserdan. Ei jää ühtki tükki ja käib kiiresti,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pannkoogitainast samas saumikseriga küll ei tee.

Pannkoogitaina teen algusest lõpuni tavalise mikseriga. Iga lisatud komponendi järel mikserdan. Ei jää ühtki tükki ja käib kiiresti,

Tavalise mikseriga lendab mul tainas mööda kööki laiali. Vastavat kausi kaant mul ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pannkoogitainast segan ükskõik mis suvalise riistaga, vispli, kahvli vms asjaga. See nõuab nii vähe vaeva, et ühtki masinat ei viitsigi sellepärast üldse välja otsida. Jahu peab lihtsalt järk-järgult lisama ja mingeid tükke ei jää.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalise mikseriga lendab mul tainas mööda kööki laiali. Vastavat kausi kaant mul ei ole.

pane tavalise mikseri segajate külge tavaline papptaldrik kui ei taha spetsiaalset kaant osta rimist või maximast, kus neid umbes 1€ eest müüakse!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.koduekstra.ee/et/a/mikserkauss-kaanega-3l-roosa
https://www.barbora.ee/toode/mikseri-kauss-kaanega-plast-team-2-l

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mingi smegi mikser, see on päris hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen.  Maitsed on erinevad. Meie perele maitseb selline jäätiselaadne kreemjas külm maius. Igaüks tehku täpselt nii nagu meeldib, selle pärast ei pea teiste maitseeelistusi maha tegema.

Meil on ka see nn mingi blenderilaadne topsiga värk, aga seal sees hakkab see külmunud kiht ringi keerlema ja ei saa ilusti purustada.

Saumikseri eelis on see, et  ise liigutad seda täpselt seal kus vaja. Ma arvan, et üleni metallist on kindlasti vastupidavam, eriti kui teha külmunud marjadega midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud saumiksreid ja neil on erinevad otsikud – osadel on 2 tera, teistel jällegi 4 tera nig osadel jällegi ka nagu 4 tera aga 2 neist on nagu orad allapoole.

Milliste teradega kõige parem oleks? Eriti kui tahaks külmutatud asju mikserdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk Saumikser – milline?