Esileht Pereelu ja suhted Seks kaitsevahenditeta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Seks kaitsevahenditeta

Postitas:
Kägu

Kuidas toimub üleminek kaitsevahenditeta seksile?

Olen selles vallas kogemustevaene. Mul on olnud ainult üks sekspartner palju aastaid – minu eksmees. Nüüd oleme ammu lahutatud. Pärast pikka üksiolekut leidsin kellegi, kellega kohtume. Koos me ei ela. Kohtume umbes kord 1-2 nädala jooksul. Tänaseks oleme seksi mõttes koos olnud 5 kuud. Minu jaoks on elementaarne kasutada kummi. Tema tahaks ilma.

Kuidas teie olete selle asja korraldanud? Kas mõlemad käivad arstil ja esitavad tõendi? Või lihtsalt usaldate teatud aja möödudes?

Mees väidab, et tema on puhas. Kuna ta on doonor, siis on kõik kontrollitud. Isegi esitas mingi väljavõtte augustikuust, kus oli kinnitus, et HIVi pole ja süüfilist (oli vist süüfilis?) ka mitte. Ometigi, on ju terve rida haigusi, mida doonoriverest ei kontrollita.

Mina ise olen täiesti terve, kuna pärast mehest lahkuminekut on olnud mitu günekoloogilist operatsiooni, enne mida tehti absoluutselt kõik testid.

 

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui te juba nii kaua koos olete olnud, siis sa peaksid juba veits seda mees ka tundma, et kas tema väidet usaldada või mitte. Võid ju talt siiski nõuda ka teiste haiguste kohta tõendit, aga siis peaksid ise ka ikkagi arsti juures käima ja tõendi võtma, et oleks ikka võrdne.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt tuleb teha enne kõik testid ja kondoomist loobuda vaid siis, kui mõlemad on puhtad. Ja paberi peal küsid näha ka. Mis aga absoluutselt ei tähenda, et ta edaspidi mingite naistega ei magaks ja seda ilma kondoomita…kui ta juba sinuga ilma eelistab. Pole öeldud, et tegemist kokku lepitud monogaamse püsisuhtega ehk siis sellise ebamäärase suhtluse puhul ei saa kunagi kindel olla, et teine teistega ei ole. Sel juhul kindlasti ja ainult kondoom kogu aeg edasi ka. Enda tervise huvides.

Ise olen kahjuks varasemalt teinud rumaluse ja olnud paari mehega kondoomita, kellega ka sedasi mitmeid kuid omavahel kohtunud. Olen korduvalt ise testitud, aga mehed üldiselt ei taha üldse end testida. Günekoloog teinud alati need põhilised suguhaiguste testid, aga hepatiiti pole kordagi kontrollitud. Nüüd mõtlesingi, et lähen igaks juhuks ise raha eest C ja B-hepatiidi osas testima ning B-hepatiidi vastu vaktsineerima. Kahjuks pole sageli kummagi nende puhul mingeid sümptomeid ja tundub, et niisama nende osas ei testita. Günekoloog testinud vaid neid tüüpilisi suguhaigusi. Siis võibki olla, et mõlemad paberite järgi puhtad ,aga aastaid hiljem tuleb välja, et hepatiit hoopis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks kondoomita ja anaalseks või tagumiku lakkumine= oraal-fekaalne bakteri manustamine.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean sõpruskonnas ühte naistemeest, kes eelistab kaitsevahenditeta seksida ja seda olen kuulnud temaga koos olnud tüdrukute käest.  Ma ei saa aru, kuidas tüdrukud sellega nõus on. Igaljuhul olen kindel, et see mees arvab ka, et on kindlasti puhas.

Tihti on inimestel veel mingi rumal arusaam, et see inimene on korralik ja kindlasti puhas. Tegelikult ei paista keegi haigena välja ja piisab ainult ühest korrast, et haigus külge saada. Ei pea üldse kuidagi liiderlike eluviisidega olema.

Minu pika jutu kokkuvõte on, ma testiks end ja paluks temal ka testid teha. Ja seda eeldusel, et olete monogaamses suhtes, muidu on ka see testimine mõttetu.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks kondoomita ja anaalseks või tagumiku lakkumine= oraal-fekaalne bakteri manustamine.

Mis see hetkel asjasse puutub?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei julge enam naistele keelekat ka teha, mõni naise endine sexpartner peale anaalset lakkumist lakub ka kliitorit ja ongi kogu moos, enda suu ka siis fekaalbaktereid täis.

 

 

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks kondoomita ja anaalseks või tagumiku lakkumine= oraal-fekaalne bakteri manustamine.

Mis see hetkel asjasse puutub?

https://forte.delfi.ee/artikkel/120130600/eestis-tostab-taas-pead-fekaal-oraalse-levikuga-a-viirushepatiit

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean sõpruskonnas ühte naistemeest, kes eelistab kaitsevahenditeta seksida ja seda olen kuulnud temaga koos olnud tüdrukute käest. Ma ei saa aru, kuidas tüdrukud sellega nõus on. Igaljuhul olen kindel, et see mees arvab ka, et on kindlasti puhas.

Tihti on inimestel veel mingi rumal arusaam, et see inimene on korralik ja kindlasti puhas. Tegelikult ei paista keegi haigena välja ja piisab ainult ühest korrast, et haigus külge saada. Ei pea üldse kuidagi liiderlike eluviisidega olema.

Minu pika jutu kokkuvõte on, ma testiks end ja paluks temal ka testid teha. Ja seda eeldusel, et olete monogaamses suhtes, muidu on ka see testimine mõttetu.

Jahavad ühte ja smaa riista ja siis muöjetavad omavahel? Veidike veider või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean sõpruskonnas ühte naistemeest, kes eelistab kaitsevahenditeta seksida ja seda olen kuulnud temaga koos olnud tüdrukute käest. Ma ei saa aru, kuidas tüdrukud sellega nõus on. Igaljuhul olen kindel, et see mees arvab ka, et on kindlasti puhas.

Tihti on inimestel veel mingi rumal arusaam, et see inimene on korralik ja kindlasti puhas. Tegelikult ei paista keegi haigena välja ja piisab ainult ühest korrast, et haigus külge saada. Ei pea üldse kuidagi liiderlike eluviisidega olema.

Minu pika jutu kokkuvõte on, ma testiks end ja paluks temal ka testid teha. Ja seda eeldusel, et olete monogaamses suhtes, muidu on ka see testimine mõttetu.

Nii on. Ma kohanud samasuguseid mehi (kusjuures ka pealtnäha korralikke ja eelnevalt abielus pereisasid), kes reaalselt arvavad, et kuidagi peale vaadates saab öelda, kas inimene on puhas või mitte. Kui vähe partnereid ja püsisuhteid ning muidu nagu korralik, hoolitsetud inimene ,siis kindlasti puhas. Absurd! Lugegu natukegi suguhaiguste kohta. Suur osa sageli ei anna mitte mingisuguseid sümptomeid. Ja nii toimubki see valimatu levitamine. Rõve!

MITTE KEEGI ei saa öelda ise lambist ,et on puhas, sest tema lihtsalt usub ja arvab nii. See tuleb laboratoorselt ära tõestada. Ma olen 5 mehega lähemalt kokku puutunud ja kahjuks neist 3 põhimõtteliselt ei tahtnud end testida ja rajasid oma usalduse sellele, et no mina olen puhas ja korralik. Aga nemad? Loogika selles, et nemad ei karda mult midagu saada. Aga mina??? Jäle! Mehed kardavad proovi võtmist ja valu jne.

Mul üks kunagine pika suhte eks, kel pärast mind olnud mitmeid partnereid (sealhulgas väga kahtlaseid ja mitme mehega samal ajal magavaid, üldse paljud partneritega naisi) pole ka ilmselt siiamaani kordagi oma elus testima jõudnud. Sest meestel keeruline seda tasuta saada ja ka ei viitsi, kardab vms. Mul hea meel, et kui tutvusime, siis olime mõlemad süütud. Sellise ajaloo ja taustaga nagu tal nüüd olnud, ma teda enam ei tahaks. Tundub tõesti eemaletõukavalt rõve.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui doonor, siis vähemalt HIV ja B hepatiit puuduvad. HPV-d nagunii meestel ei testita minuteada. Tripper ja trihhomonoos on ravitavad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Ma ei saa aru, miks te mind miinustate? Ma ju ise arvan täpselt samamoodi nagu teie. Lihtsalt tahtsin teada teiste kogemusi, kuidas reaalselt sellises olukorras käitutakse? Kas päriselt esitatakse üksteisele tõendeid? Mina ei ole siiani olnud nõus kondoomi ära jätmisega.

Perekooli yxikmees on kirjutanud testimisest ja tõendi esitamisest. Aga arvestades, kuidas tema reaalselt oma partnereid vahetab ja suguelu elab, ei usu ma mitte iialgi, et ta käib arstil ja testimas end.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju nad on miinustamise selgeks saanud. Üks on näiteks teavitamise selgeks saanud. Küsida, et miks miinustad või teavitad – vastus – kehitab õlgu ja eemaldub.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt tahtsin teada teiste kogemusi, kuidas reaalselt sellises olukorras käitutakse? Kas päriselt esitatakse üksteisele tõendeid?

Muu rasestumisvastase vahendi peale läheksin mina üle siis kui on mõlemapoolselt kokku lepitud, et oleme omavahel paarisuhtes. Lihtsalt kellegagi aeg-ajalt “kohtudes” mina isiklikult mingit vahendit ei paigaldaks, kuna sellised suhted ei pruugi olla püsivad ja pole mõtet oma organismi koormata. Mingeid tõendeid ei ole kunagi kelleltki küsinud, kuna suhtesse ei läheks mehega, kelle suhtes usaldus puudub ja ei ole ka kokku puutunud mehega, kelle jaoks ei oleks normaalne, et mõlemad käivad enne muudele vahenditele üle minemist kontrollis ära.

Juhul kui teie omavaheline suhe ei ole kindel ja sa ei saa olla veendunud, et ta samal ajal ka teiste naistega suhteid ei oma, siis mida see tõendi esitamine sulle annaks? Ainult selle teadmise, et ta oli testimise hetkel terve.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt tahtsin teada teiste kogemusi, kuidas reaalselt sellises olukorras käitutakse? Kas päriselt esitatakse üksteisele tõendeid?

Muu rasestumisvastase vahendi peale läheksin mina üle siis kui on mõlemapoolselt kokku lepitud, et oleme omavahel paarisuhtes. Lihtsalt kellegagi aeg-ajalt “kohtudes” mina isiklikult mingit vahendit ei paigaldaks, kuna sellised suhted ei pruugi olla püsivad ja pole mõtet oma organismi koormata. Mingeid tõendeid ei ole kunagi kelleltki küsinud, kuna suhtesse ei läheks mehega, kelle suhtes usaldus puudub ja ei ole ka kokku puutunud mehega, kelle jaoks ei oleks normaalne, et mõlemad käivad enne muudele vahenditele üle minemist kontrollis ära.

Juhul kui teie omavaheline suhe ei ole kindel ja sa ei saa olla veendunud, et ta samal ajal ka teiste naistega suhteid ei oma, siis mida see tõendi esitamine sulle annaks? Ainult selle teadmise, et ta oli testimise hetkel terve.

Ja mida annab teadmine, et mees väidab et testid puhtad. Kuidas sa saad teada, et see tõele vastab, kui pole näinud? Tore on, et usaldad, aga on neid naisi olnud küllalt, kes oma mehi usaldavad. Teemaalgataja mõtleb ka nähtavasti lihtsalt mehe usaldamise peale, sest korralik mees ehk.

Mina küll mingi usalduse pärast ei paneks oma tervist pandiks ega riskiks elukestva haiguse saamisega nagu nt HIV. Alguses tuleb ikka tõestada et puhas ja hiljem peab jääma usalduse juurde, sest no kes püsisuhtes pidevalt testimas käib.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina muideks ei nõustuks küll kuidagi oma organismi “koormama” lihtsalt sellepärast, et mees ei taha ega viitsi kondoomi kasutada. Kui naine hormonaalseid vahendeid ei taha ka mees vasektoomiat ei soovi, siis jääbki kondoom.

Mingi mehe pärast pille ei võtaks. Võtan kuna muud probleemid ja pool aega polegi meest olnud. Kui probleeme poleks, siis ka keelduks pille võtmast, mis siis et kondoomiga on tüütu jännata ja pole ka piisavalt turvatunnet tekitav raseduse vältimise osas. Kalliks läheb ka kui aktiivsem seksuaalelu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätaks rasedusvastaste vahendite teema praegu välja. Mul rasestumise ohtu ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis ongi mehele selge sõnum, et ilma monogaamse püsisuhteta sa kondoomist ei loobu. Ja sellele eelnevad nagunii ka testid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean sõpruskonnas ühte naistemeest, kes eelistab kaitsevahenditeta seksida ja seda olen kuulnud temaga koos olnud tüdrukute käest. Ma ei saa aru, kuidas tüdrukud sellega nõus on. Igaljuhul olen kindel, et see mees arvab ka, et on kindlasti puhas.

Tihti on inimestel veel mingi rumal arusaam, et see inimene on korralik ja kindlasti puhas. Tegelikult ei paista keegi haigena välja ja piisab ainult ühest korrast, et haigus külge saada. Ei pea üldse kuidagi liiderlike eluviisidega olema.

Minu pika jutu kokkuvõte on, ma testiks end ja paluks temal ka testid teha. Ja seda eeldusel, et olete monogaamses suhtes, muidu on ka see testimine mõttetu.

Tundub nii sarnase isiku moodi kellega hetkel liini ajan,raiub et ilma ja ilma. Ma loll usaldasin teda ka veel, tunneme paar kuud. No ma ei tea. Mis ta eesnime esimene inistsiaal on? Paistab jah naistemees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MITTE KEEGI ei saa öelda ise lambist ,et on puhas, sest tema lihtsalt usub ja arvab nii. See tuleb laboratoorselt ära tõestada

Ma arutlen nii. Oletame, et tegu on naistemehega, kes nõustub testi tegema. Küsimus-kaua test võiks kehtida? Teeb testi ja selgub, et mees on ilma haigusteta. Hakkate siis omavahel ilma kondoomita asjatama. Kuu aja pärast asjatab mees ka teise naisega. Veel kuu aja pärast kolmandaga. Mis ma öelda tahan on see, et ega see paber ka sind ei päästa, kui mees ei ole sulle truu. Ilmselt päästaks see, et hakkate mõlemad iga kuu end testima, aga kas viitsite ja kuidas see suhtele mõjuks? Peamiseks jääb ikka usaldus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arutlen nii. Oletame, et tegu on naistemehega, kes nõustub testi tegema. Küsimus-kaua test võiks kehtida? Teeb testi ja selgub, et mees on ilma haigusteta. Hakkate siis omavahel ilma kondoomita asjatama. Kuu aja pärast asjatab mees ka teise naisega. Veel kuu aja pärast kolmandaga. Mis ma öelda tahan on see, et ega see paber ka sind ei päästa, kui mees ei ole sulle truu

Arvan täpselt sama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean sõpruskonnas ühte naistemeest, kes eelistab kaitsevahenditeta seksida ja seda olen kuulnud temaga koos olnud tüdrukute käest. Ma ei saa aru, kuidas tüdrukud sellega nõus on. Igaljuhul olen kindel, et see mees arvab ka, et on kindlasti puhas.

Tihti on inimestel veel mingi rumal arusaam, et see inimene on korralik ja kindlasti puhas. Tegelikult ei paista keegi haigena välja ja piisab ainult ühest korrast, et haigus külge saada. Ei pea üldse kuidagi liiderlike eluviisidega olema.

Minu pika jutu kokkuvõte on, ma testiks end ja paluks temal ka testid teha. Ja seda eeldusel, et olete monogaamses suhtes, muidu on ka see testimine mõttetu.

Tundub nii sarnase isiku moodi kellega hetkel liini ajan,raiub et ilma ja ilma. Ma loll usaldasin teda ka veel, tunneme paar kuud. No ma ei tea. Mis ta eesnime esimene inistsiaal on? Paistab jah naistemees.

Eks selliseid on palju, aga E.P

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli yxikmees on kirjutanud testimisest ja tõendi esitamisest. Aga arvestades, kuidas tema reaalselt oma partnereid vahetab ja suguelu elab, ei usu ma mitte iialgi, et ta käib arstil ja testimas end.

No tema ju siingi ütleb, et käib sellepärast doonoriks, et seal võetakse suuremad haigused välja. Mingi väike tripper pole hullu. Arsti juurde ta muidugi ei lähe ja kondoomi ei tarvita.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli yxikmees on kirjutanud testimisest ja tõendi esitamisest. Aga arvestades, kuidas tema reaalselt oma partnereid vahetab ja suguelu elab, ei usu ma mitte iialgi, et ta käib arstil ja testimas end.

Ikka käisin. Meil oli siis Raplas vanakooli nahaarst, kes küsimuse peale, et sooviksin tõendit, pakkus tõendiks ,,tõmmist,, analüüsi tulemustest.

Viimased 10 aastat on mul olnud 3 partnerit, neist 2-ga plaanisin nagunii kooselu ja kolmandaga kasutasin kaitsevahendeid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli yxikmees on kirjutanud testimisest ja tõendi esitamisest. Aga arvestades, kuidas tema reaalselt oma partnereid vahetab ja suguelu elab, ei usu ma mitte iialgi, et ta käib arstil ja testimas end.

Ikka käisin. Meil oli siis Raplas vanakooli nahaarst, kes küsimuse peale, et sooviksin tõendit, pakkus tõendiks ,,tõmmist,, analüüsi tulemustest.

Viimased 10 aastat on mul olnud 3 partnerit, neist 2-ga plaanisin nagunii kooselu ja kolmandaga kasutasin kaitsevahendeid.

Kahe naisega korraga kooselu või? Mis kooseluvorm see on ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas toimub üleminek kaitsevahenditeta seksile?

Olen selles vallas kogemustevaene. Mul on olnud ainult üks sekspartner palju aastaid – minu eksmees. Nüüd oleme ammu lahutatud. Pärast pikka üksiolekut leidsin kellegi, kellega kohtume. Koos me ei ela. Kohtume umbes kord 1-2 nädala jooksul. Tänaseks oleme seksi mõttes koos olnud 5 kuud. Minu jaoks on elementaarne kasutada kummi. Tema tahaks ilma.

Kuidas teie olete selle asja korraldanud? Kas mõlemad käivad arstil ja esitavad tõendi? Või lihtsalt usaldate teatud aja möödudes?

Mees väidab, et tema on puhas. Kuna ta on doonor, siis on kõik kontrollitud. Isegi esitas mingi väljavõtte augustikuust, kus oli kinnitus, et HIVi pole ja süüfilist (oli vist süüfilis?) ka mitte. Ometigi, on ju terve rida haigusi, mida doonoriverest ei kontrollita.

Mina ise olen täiesti terve, kuna pärast mehest lahkuminekut on olnud mitu günekoloogilist operatsiooni, enne mida tehti absoluutselt kõik testid.

tõend kehtib täpselt selle hetkeni, kui laborist tulemus tuleb. Sa ju ei tea, mida teine pärast vereanalüüsi andmist tegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on lihtsalt sekssuhe, siis kondoomiga.

Kui on potentsiaali enamaks, st mõlemad on armunud, näevad ühist elu ja tulevikku, siis vastavalt usaldusastele jätaks kokku kolides kondoomid ära ka ilma paberil tõendit nõdumata, sest koosellu astumine eeldabki seda, et inimene on muis valdkondades ja üldse igatepidi mus usalduse äratanud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta küll ausalt ette, et arstitõendeid hakkaks üksteisele esitama. Maailm on ikka suht veidraks muutunud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta küll ausalt ette, et arstitõendeid hakkaks üksteisele esitama. Maailm on ikka suht veidraks muutunud.

Maailm om veider ainult seetõttu, et partnereid pole enam üks (abikaasa mõlemil esimene ja viimane), vaid palju. Armastus on ilus ja püha, ainult teoorias.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas toimub üleminek kaitsevahenditeta seksile?

Olen selles vallas kogemustevaene. Mul on olnud ainult üks sekspartner palju aastaid – minu eksmees. Nüüd oleme ammu lahutatud. Pärast pikka üksiolekut leidsin kellegi, kellega kohtume. Koos me ei ela. Kohtume umbes kord 1-2 nädala jooksul. Tänaseks oleme seksi mõttes koos olnud 5 kuud. Minu jaoks on elementaarne kasutada kummi. Tema tahaks ilma.

Kuidas teie olete selle asja korraldanud? Kas mõlemad käivad arstil ja esitavad tõendi? Või lihtsalt usaldate teatud aja möödudes?

Mees väidab, et tema on puhas. Kuna ta on doonor, siis on kõik kontrollitud. Isegi esitas mingi väljavõtte augustikuust, kus oli kinnitus, et HIVi pole ja süüfilist (oli vist süüfilis?) ka mitte. Ometigi, on ju terve rida haigusi, mida doonoriverest ei kontrollita.

Mina ise olen täiesti terve, kuna pärast mehest lahkuminekut on olnud mitu günekoloogilist operatsiooni, enne mida tehti absoluutselt kõik testid.

Ma arvan, et olulisim asi kondoomi ära jätmisel on usaldus, et oled monogaamses suhtes. Kas usaldad meest selliselt? Kas ise soovid olla monogaamses suhtes temaga?

Samuti. Ise arvad, et oled puhas, aga samas oled selle mehega 5 kuud maganud. Ma ausalt öeldes ei usaldaks kondoomi ka 100% ja ikka käiks testims, kui sugulisel teel levivaid haigusi kardad.

Testi tegemine on igatahes hea. Ka enda jaoks lihtsalt ja kui arvad, et mehe ette näidatud test su südant rahustab, siis miks mitte seda paluda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks kaitsevahenditeta