Esileht Koolilaps Seksiga alustamise iga

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Seksiga alustamise iga

Postitas:
Kägu

Pealkiri on ju täiesti eksitav. Sisu ütleb, et pooled noortest pole 18 eluaastaks seksiga veel alustanud. See keskmine vanus 15 aastat kehtib ainult varem alustanud noorte kohta. Seega 15 aastaselt seksuaaleluga alustanud noorte protsent on alla 50% noortest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle nüüdse statistika peale tekib küsimus, et kas nad vajavad kaitset. St vajavad küll täiskasvanute eest. Aga omavahel seksivad nad ikka. Kes peaks kaitsma lapsi ka teiste laste eest? Teine laps võib ju samamoodi manipuleerida ja teist ära kasutada.

Kust sa võtad, et laste partnerid olid ka ise lapseeas?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gümnaasiumi lõpetatakse praegu 19 aastaselt keskmiselt. 18-aastastest on vaid pooled süütud, keskmiselt kaotatakse süütus 15-aastaselt. Järelikult viivad pooled emmed gümnaasiumis lapsukesi vihmaga autoga kooli, et lapsekene saaks natukenegi rohkem magada….sest nad on oma ööd sisustanud varajase seksiga. Mina pole puritaan, aga emmetada-memmetada inimest, kes elab regulaarset seksuaalelu ma küll ei viitsiks. Süüa peab andma ja katuse kapeakohale, aga kui saab (regulaarselt) seksitud, omab sageli ka kindlat partnerit, siis saab ka ise iga pagana ilmaga kooli ja ise oma kingad parandusse vidud, ise poes käidud ja ise perele aegajalt söök tehtud. Kae mul “vaeseid väsinud õlekoormatud õpilasi, kelle õiguste eest emmed peavad võitlema, sest ilm, neli aastaaega, õpetajad, haridussüsteem, ülemaailmne imperialism ja suur õpikormsrmus kiusavad vaeseid noori teismelisi seksuaalselt aktiivseid noori ja nende seas suguelupaare”

+3
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kae mul “vaeseid väsinud õlekoormatud õpilasi, kelle õiguste eest emmed peavad võitlema, sest ilm, neli aastaaega, õpetajad, haridussüsteem, ülemaailmne imperialism ja suur õpikormsrmus kiusavad vaeseid noori teismelisi seksuaalselt aktiivseid noori ja nende seas suguelupaare”

See oli küll veider purtsatus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kae mul “vaeseid väsinud õlekoormatud õpilasi, kelle õiguste eest emmed peavad võitlema, sest ilm, neli aastaaega, õpetajad, haridussüsteem, ülemaailmne imperialism ja suur õpikormsrmus kiusavad vaeseid noori teismelisi seksuaalselt aktiivseid noori ja nende seas suguelupaare”

See oli küll veider purtsatus.

Aga suht tõene nende teemade valguses, kus õigustatakse, miks oma hilisteismelisi kooli ja trenni sõidutada. Tavaliselt siis ju öeldakse, et vaene laps saab niigivähe magada.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga suht tõene nende teemade valguses, kus õigustatakse, miks oma hilisteismelisi kooli ja trenni sõidutada. Tavaliselt siis ju öeldakse, et vaene laps saab niigivähe magada.

Palun selgita seost seksimise ja ööune vahel? Kas seksida on võimalik ainult öösel ja une arvelt? Kui jah, siis palun põhjenda. Ma ei näe selles viidatud vastuses vähimatki loogikat. Eraldi öösel seksimas kuskil vaevalt et mõni teismeline käib. Oma peika-pruudiga seksitakse päeval peale kooli ja juhuseks toimub pidudel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kui 15a alles alustatakse seksimisega, ma tean vähemalt nelja tüdrukut, kes olid sellises vanuses juba raseduse lõpus, ühel õnnestus isegi “emaks” saada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Koolilaps Seksiga alustamise iga