Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2024

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Septembribeebid 2024

Postitas:
Kägu

Hei!

Mul kõik hästi. Enesetunne läks paremaks, energiat on juurde tulnud. Eile käisin OSKARis, beebit mõõdeti 4-6 päeva suuremaks ning saime ka soo teada 😊. Kõhtu ka juba näha, eelmine rasedus polnud seda näha u18 nädalani 😅.

Hea meelega liituks FB grupiga.

Sidrun 12+3

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roosakaru siis mei on rasedus päris sarnane, minul täitub 11 nädalat täpselt homme ja ka Oscari analüüse andma nädala alguses 🙂 . Kas on plaan ka Panoramat või Niptify´d lisaks teha?

 

Tervitades Rukkilill94

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, kas sa oled Pelgulinnas arvel? Kas küsisid ise soo kohta või arst ise ütles, et tulemas poiss või tüdruk. Nimelt olen aru saanud, et kõik arstid ei ütle/ei näe kohe Oscaris sugu.

🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, kas sa oled Pelgulinnas arvel? Kas küsisid ise soo kohta või arst ise ütles, et tulemas poiss või tüdruk. Nimelt olen aru saanud, et kõik arstid ei ütle/ei näe kohe Oscaris sugu.

🙂

Olen ITKs arvel. Eks ma ise taipasin ja arst kinnitas.🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, millise arsti juures OSCARis käisid?

Aga ma ise ei plaani lisa uuringuid teha niisama. Pole eelneva kahega teinud, ei tee ka seekord. Lihtsalt soo teada saamiseks ma ei hakka eraldi maksma. Teada saan nii ehk naa ju 😀 Neid uuringuid juba niisama ka palju.

RoosaKaru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, millise arsti juures OSCARis käisid?

Aga ma ise ei plaani lisa uuringuid teha niisama. Pole eelneva kahega teinud, ei tee ka seekord. Lihtsalt soo teada saamiseks ma ei hakka eraldi maksma. Teada saan nii ehk naa ju 😀 Neid uuringuid juba niisama ka palju.

RoosaKaru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, millise arsti juures OSCARis käisid?

Ma ise ei plaani lisa uuringuid teha niisama. Pole eelneva kahega teinud, ei tee ka seekord. Lihtsalt soo teada saamiseks ma ei hakka eraldi maksma. Teada saan nii ehk naa ju 😀 Neid uuringuid juba niisama ka palju.

RoosaKaru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun, millise arsti juures OSCARis käisid?

Ma ise ei plaani lisa uuringuid teha niisama. Pole eelneva kahega teinud, ei tee ka seekord. Lihtsalt soo teada saamiseks ma ei hakka eraldi maksma. Teada saan nii ehk naa ju 😀 Neid uuringuid juba niisama ka palju.

RoosaKaru


Dr. Anastassia Levin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tänase seisuga 11+1 (uh järgi 11+2). Oscar on 1.03, aga tegin lisaks ka Niptify uuringu. Nüüd ootangi tulemusi, kui kõik korras, olen ka FB grupiga liitumisest huvitatud.

Vaarikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Meie nööp on 10+3 nädalat, märtsi keskel oscar.

Ma ka liituks meelsasti fb grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Vahepeal oli probleem foorumiga, kus kirjutasin pika teksti ära ja siis tuli välja, et see üles ei läinudki ja nii mitu korda, andsin alla lõpuks. Seega koliks ka pigem FB-sse ja eelistaks samuti väiksemat gruppi.

Endast siis nii palju, et hetkel 11+1 ja täna käisin andsin Oscari jaoks analüüsid. Oscar ise on 4.03 Väike kõht on ees ja ümber riideid enam kanda ei saa. Lähedasemaid teavitasime jooksvalt pärast esimest visiiti, raske oleks varjata kui endal pidevalt selline surnumatja nägu ees on iiveldusest.. ehk siis iiveldus on täiega kohal olnud.

Käpik
11+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on tänasega 11+4 ja Oscari analüüsid antud ja Oscar 04.03. Ei jõua ära oodata, hetkel ei ole perele teatanud, plaanis seda teha peale Oscarit siis natuke kindlam tunne 🙂

 

Rukkilill94

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka OSCARis ära. Korralik aktivist on kõhus. Kõik oli korras ja paremgi veel. Seega saan kulgeda rahuliku südamega edasi 🙂

Tähtaega ei liigutatud, kuigi mõõtis loote paar päeva suuremaks.

Aga ma tunnen liigutusi. Seda ei aja kolmanda raseduse ajal enam ei tea millega segamini. 12 nädalat ja no see väike tegelane ikka vahepeal möllab ja õrnalt on tunda teatud asendites ja pigem ümber riietusega 😀

RoosaKaru

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

RoosaKaru, mul ka selline tunne, et ma tunneks juba liigutusi justkui. Ise olen seda siiani gaasideks pidanud, sest pole 12ndl isegi täis ja värska on tihe kaaslane kuna üks vähestest asjadest, mis iiveldust natukenegi leevendab. Kuigi olen lugenud, et teise lapsega hakkad liigutusi ka varem tundma, siis ei suuda kuidagi uskuda, et juba 😅

Aga tore, et kõik hästi. Ei jõua ka esmaspäeva ära oodata, et näeks oma täpikest jälle.

Käpik
11+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Minul ka Oscaris käidud ja kõik oli korras. Täna 12+2 ja TA 11.09. Kas keegi on juba loonud privaatse septembribeebide grupi, millega liituda saaks? Võin selle ka ise teha, kui keegi pole veel jõudnud🙂

Vaarikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaarikas meil siis hetkel sama TA 😀

Ei tea et FB grupp loodud oleks, võid ise selle ära teha küll 🙂

RoosaKaru

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, vahva, RoosaKaru🙂

Kes soovivad liituda privaatse väikese FB grupiga, kirjutage septembribeebid2024@gmail.com. Lisage juurde oma Perekoolinimi ja FB nimi.

Vaarikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mul siin vahepeal nii kehv olla olnud, et vaevu eksisteerin ja FBga pole jaksu olnud tegeleda. Muidu lõin juba kunagi meili “esimesele 10-le” valmis, aga Vaarikas – kuidas olukord on? Kas grupp juba täis? Palju üldse vastu võtad gruppi? 🙂 Äkki ma siis liitun, mitte ei hakka ise mässama 😅

Oscarist nii palju, et sugu teada ei saanud, aga muidu kõik hästi. Näidud ideaalses korras ja riskid madalad. Suurust hinnati minu OV-arvestusest mitu päeva suuremaks ja n-ö ametliku arvestuse järgi 7 päeva suuremaks, pakkudes TAks 31.august. Arstivisiit ootab ees, eks siis kuuleb, mis see ametlik TA lõpuks jääb mulle.

Enesetunne jätab aga soovida. Pidev iiveldus ja oksendamine ajab hulluks… just avastasin, et umbes kuu-poolteist veel ja siis vähemasti esimese raseduse põhjal võiks iivelduse osas paremaks minna olukord. Loodan, et pigem varem 😁

Kõigile uutele tere ja jaksu beebi ootamisel! Mõnusat paisumist! 🙂

Metsakutsu

14+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, kahju kuulda, et end halvasti tunned, Metsakutsu. Meid hetkel 5, nii et 5 liiget võtan kindlasti veel vastu. Muidugi oled oodatud liituma:)

Vaarikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2024