Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna solvus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Sõbranna solvus

Postitas:

Tere kõigile

Lugu selline, et mu parim sõbranna kutsus mind koos tema ja tema mehega nende juurde suvilasse.Suvila asub linnast väga mitme kilomeetri kaugusel ja millegipärast mulle eriti ei meeldi seal olla.Seekord otsustasin, et lähen ikkagi kaasa kuna sõbranna palus, et ma läheksin ja veidi narr oli ära öelda.Nad tulid isegi mulle järgi.Plaan oli siis minna sinna Jaanipäeva pidama.Sõbranna mehe sõber tuli ka ja kui olime seal juba umbes neli tundi olnud ja terve selle aja pidin ma endale ise tegevust leidma siis lõpuks tundsin, et tahaksin siiski koju.Muidugi oleks võinud kohe alguses koju jääda, aga sõbranna ikkagi palus, et ma tuleks ja nagu ütlesin oli paha tunne niisama ära ka öelda.
Kell oli siis juba umbes 1 öösel ja ma olin väga väsinud.Süüa me polnud selle päeva õhtuks ostnud ja sõbranna mees ja omakorda tema sõber mängisid rahulikult arvutis.Tundsin, et tahan koju.Kutsusingi sõbra järgi.Läksin sõbrannale ka seda ütlema ja ainus vastus mis ma sealt sain oli see, et tema on nüüd ülimalt solvunud.Olen varem ka sealtsamast kohast ära läinud pidude aeg.Eelmine kord olid mingid põhjused siiski olemas, aga seekord lihtsalt ei tundnud selle seltskonnaga üldse kokku kuuluvat ja hakkasin asju kokku panema.Mõtlesin, et tegelikult hea ka.Kuna ma ise olen lapseootel siis väsimus tuleb õhtul suhteliselt ruttu ja nemad kavatsesid järgmine päev jooma hakata.Seda ma enne ei teadnud kui kohale jõudsime ja see omakorda pani veel rohkem mõtlema, et tahaks ikkagi minema minna.Sõbranna suutis veel stseeni teha teiste ees.Kirjutasin talle neti teel vabanduskirja ka.Muidugi ma saan temast ka aru, aga sellepärast solvuda, et ma ei tundnud ennast hästi ja tulin koju.Seda ei saa minu meelest pahaks panna kui inimene tahab koju siis ta lähebki.Minu kirja ta ära pole vaatand ja eks ma kujutan ette mismoodi ta teistele mind mustab.Miks ma tean, et ta mustab on see, et ma olen ka ise pealt näinud milliseid stseene ta teistele on korraldanud ja kui halvasti inimestest räägib.Kas selline asi on teie arvates solvumist väärt?Mina isiklikult ei pahandaks kui sõbranna ütleb, et ta läheb koju, sest ta ei tunne end mugavalt ja tahab minna.
Olgu veel öeldud, et pool aastat tagasi oli sama sõbrannaga tüli.Tookoord olid sõbranna asjad minu korteris.Mina olin enda eksmehega mujal ja mõtlesime, et pikutame mõnusalt enne kui tööle lähen.Ma olin siis öövahetuses ja sõbranna teadis seda.Kell 8 õhtul(tund aega enne mu töö algust) ta siis helistas, et tal nüüd kohe neid asju vaja.Mina olin linna teises otsas ja selgitasin talle, et peab järgmise päevani ootama.Tookoord sõimas mul näo täis ja siis nädal aega hiljem kirjutas, et ärme üldse sellest enam räägi ja teeme näo nagu seda ei oleks.See ajas segadusse, sest kõigepealt ta korraldab stseeni kuhu kaasab ka teised meie sõbrad ja pole isegi nõus asju selgeks rääkima ja siis tuleb jutuga, et unustame ära.Selline tunne nagu suhtleks mingi primadonnaga, et kui tema viipab siis nii peabki olema.Nüüd tuli vist väga pikk tekst, aga oli vaja ennast kuskile tühjaks rääkida????

+4
-41
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale punkti ja küsimärki käib tühik.

Teksti on raske kommenteerida. Sa nimetad sellist inimest oma parimaks sõbrannaks? Ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise.

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rase naine ütleb, et ta ei tunne ennast hästi ja peab koju saama, siis ei ole siin mingit küsimust. Kuigi rasedus ei ole haigus, on siin ikkagi võimalikud vägagi rasked komplikatsioonid, mida tihti ei pruugi ette teada. Raseda soovi saada koju oma turvalisse keskkonda (olgem ausad, ka joovast seltskonnast eemale), oma inimeste keskele ja arstiabi vahetusse lähedusse tuleb võtta täie tõsidusega. Seda enam, et sa organiseerisid isegi transpordi ise.

See sõbranna on väga mürgine isik sinu elus. Sinust saab varsti ema ja sa peaksid põhjalikult järele mõtlema, millised on inimesed ja keskkond, kus su laps kasvama hakkab. See kirjeldatud seltskond ei ole hea ei su lapsele ega sulle endale. Palun vaheta seltskonda.

+28
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 06:46; 26.06 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed.
Oskad sa öelda, miks sa oled temaga sõber? Miks sa lähed kohta, mis sulle ei meeldi, inimestega, kes sulle ei meeldi? Kui selline on su parim sõbranna, missugused need teised veel on? Selle kohta on ütlemine, et selliste sõpradega pole vaenlasi vajagi.
Ja kes oleks pidanud sind seal lõbustama ometi, süüa ostma ja tegema? Kui “mehed” vajusid mängima, siis oleks võimalus olnud ju selle sõbrannaga siis jutustada. Kui ma nüüd aru saan, et oled rase ja üksik, siis polnud see ju sõbrannal pahasti mõeldus, et sa jaaniõhtul üksi linnas kodus ei peaks olema. Kui sulle seal pole kunagi meeldinud, siis poleks lihtsalt tasunud minna.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jutukese oleks saanud ju palju lühemalt kirja panna:

Kamp osse otsustasid kokku saada.

Kaks neist hakkasid arvutimängu mängima, üks oli rase ja see tahtis koju. Neljas läks selle peale endast välja.

Oli tore õhtu ja seltskond.

+50
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jutukese oleks saanud ju palju lühemalt kirja panna:

Kamp osse otsustasid kokku saada.

Kaks neist hakkasid arvutimängu mängima, üks oli rase ja see tahtis koju. Neljas läks selle peale endast välja.

Oli tore õhtu ja seltskond.

Ja õhtuks polnud süüa, aga järgmine päev oli plaan jooma hakata.

+42
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat tagasi olid veel eksiga ja nüüd juba uus mees ja kõht ees?

+28
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 11:34; 23.06 13:29; 23.06 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat tagasi olid veel eksiga ja nüüd juba uus mees ja kõht ees?

See käib neil tänapäeval väga kiiresti.

Aga see on muidugi ka hea küsimus, et miks seda “sõpra” (eeldatavasti on see lapse isa, sest kes ikka öösel kell 1 viitsiks kuhugi suvalisele rasedale järgi sõita) siis sinna suvilasse kaasa ei kutsutud?
Ta ei oska arvutimängu?

Või siis ilmselt see sõbrannast Baba-Jagaa ei salli seda uut sõpra?

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat tagasi olid veel eksiga ja nüüd juba uus mees ja kõht ees?

On ikka väike fantaasia inimesel. Laps võib ju ka exi oma olla.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka väike fantaasia inimesel. Laps võib ju ka exi oma olla.

Sul on omal null fantaasiat.
Tema ju absoluutselt ei oleta, kes lapse isa on, mina tegin seda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka väike fantaasia inimesel. Laps võib ju ka exi oma olla.

Assoo, mingi eriline fantaasia peab olema, et tuvastada, kes sellise inimese lapse isa on. Eks või ju ka keegi kolmas veel olla, kellest pole juttu olnudki. Kõik variandid on minu jaoks üsna imelikud. Eks, uus mees, kolmas tüüp.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 11:34; 23.06 13:29; 23.06 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Laps on tõesti mu eksi oma.Läksime kuu aega tagasi lahku, aga laps juba olemas.Ja järgi tuli mulle mu sõber mitte mingi uus mees.????

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Laps on tõesti mu eksi oma.Läksime kuu aega tagasi lahku, aga laps juba olemas.Ja järgi tuli mulle mu sõber mitte mingi uus mees.????

Et siis täna öösel/hommikul said lapsega “ühele poole” ?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sõbranna mees ja rasedus jutust ära võtta, siis oleksin arvanud, et 8-aastane kirjutas.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedal on igav, keegi teda ei lõbusta, süüa ka ei anta … tubli tüdruk, et koju tagasi läksid:)

Tegelikult on see jutt üsna lapsik, tundub, et olete veel väga noored. Eks edaspidi oled targem – kui juba ette tead, et suvilas ei meeldi, siis pole mõtet minna.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks edaspidi oled targem – kui juba ette tead, et suvilas ei meeldi, siis pole mõtet minna.

Võiks endale ka juhiloa hankida, ei pea keset ööd virisema hakkama, kes mind ära viib.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 11:34; 23.06 13:29; 23.06 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingit virinat.Ma küsisin sõbralt ja tema oli nõus mind ära viima.Kogu lugu.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.Ma küsisin sõbralt ja tema oli nõus mind ära viima.Kogu lugu.

Selle “sõbra” kohta ilmselt öeldakse friends with benefits.

Mina küll ei viitsiks öösel kell üks kuhugi “väga mitme kilomeetri kaugusele” sõita, et mingit udu kuskilt koju tuua.
Kes ei saanud aru, et tal seal nagunii ei sobi olla, aga ikka ronis sinna kohale. Ja magama ei tahtnud seal minna.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole midagi peale sõpruse.Ära hakka arvamagi.Ja teema küsimus oli hoopis teine, aga sina hakkad suvaliste asjade kallal närima 😀

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teema küsimus oli hoopis teine, aga sina hakkad suvaliste asjade kallal närima ????

Ma ei hakanud närima, vaid mul hakkas lihtsalt igav.

Sest juba kohe oli selge, et teema küsimus on selles, et sinu sõbranna on suht Eesti keskmine ossitar ja temast ei ole mõtet kolm lehekülge edasi jahuda.

Või siiski, tahad sa seda teha?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et saad sõbranna mehe sõbra näol lapsele isa, aga tema hoopis mängis arvutis ja siis otsustasid, et pole mõtet oma aega raisata seal ning läksid koju?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see lapse isa siia puutub.Ei huvita mind sõbrannade mehed ????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu nagu okei, aga ma ei saa aru, mis põhjusel te endale süüa kaasa ei ostnud? Ise oled veel rase. Kui ma rase olin, siis ma korraga küll palju süüa ei tahtnud, aga ilma mingi näksita kotis ma kodust välja minna ka ei saanud, muidu hakkas ühel hetkel silme ees lihtsalt virvendama. 😀

Aga üldiselt ega sa ise parem ei ole kui see su sõbranna. Kui ei taha kaasa minna, siis vabandad kenasti ja ütled, et praegu ei ole hea aeg, väsid ruttu vms vabandus. Mitte nii, et lähed sinna, kaasa midagi ei osta, istud vingus näoga ja ootad et sind lõbustataks ja kui midagi eriti ei toimu, siis tuled tulema. Sõbrannale ütled alles siis kui juba minek, et ma nüüd lähen… Ma ka solvuks sellise asja peale.

Ja kui mitterasedad inimesed kavatsevad jaanipäeval alkoholi juua, siis see pole ka mingi asi, mis oleks kuidagi ootamatu või pahakspandav. Ma su jutust loen välja, et see sulle ka ei meeldinud.

Nii et sõbrannaga paras paar. Kui te omavahel suhelda ei oska, siis mis parata. Püüdke leppida teineteise miinustega, kui on soov edasi sõbrannatada.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma analoogilisi kirjutisi loen, siis mu esimene mõte on, et mis tööd need inimesed teevad, kes neid palkab ja kui palju nad teenivad?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi liba ju. Jaanipäeva pole üldse olnudki veel, kui see libatekst kirja on pandud.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 00:54; 04.07 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma analoogilisi kirjutisi loen, siis mu esimene mõte on, et mis tööd need inimesed teevad, kes neid palkab ja kui palju nad teenivad?

Issanda loomaaed ongi kirju. Ka nemad peavad elus hakkama saama, lapsi kasvatama ja jaanituld tegema. Enamus tulevad päris hästi toime.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole libatekst.Jaanipäeva pidime varem ära pidama

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 03:06; 23.06 14:18; 23.06 16:49; 23.06 17:17; 23.06 20:15; 24.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Laps on tõesti mu eksi oma.Läksime kuu aega tagasi lahku, aga laps juba olemas.Ja järgi tuli mulle mu sõber mitte mingi uus mees.????

Nii nunnu, ma panen ka naerunäo: 🙂

Ei olnud mingit virinat.Ma küsisin sõbralt ja tema oli nõus mind ära viima.Kogu lugu.

Aga tee ikka juhiload ära, kuidas sa oma titega ringi liikuma hakkad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile

Lugu selline, et mu parim sõbranna kutsus mind koos tema ja tema mehega nende juurde suvilasse.Suvila asub linnast väga mitme kilomeetri kaugusel ja millegipärast mulle eriti ei meeldi seal olla.Seekord otsustasin, et lähen ikkagi kaasa kuna sõbranna palus, et ma läheksin ja veidi narr oli ära öelda.Nad tulid isegi mulle järgi.Plaan oli siis minna sinna Jaanipäeva pidama.Sõbranna mehe sõber tuli ka ja kui olime seal juba umbes neli tundi olnud ja terve selle aja pidin ma endale ise tegevust leidma siis lõpuks tundsin, et tahaksin siiski koju.Muidugi oleks võinud kohe alguses koju jääda, aga sõbranna ikkagi palus, et ma tuleks ja nagu ütlesin oli paha tunne niisama ära ka öelda.

Kell oli siis juba umbes 1 öösel ja ma olin väga väsinud.Süüa me polnud selle päeva õhtuks ostnud ja sõbranna mees ja omakorda tema sõber mängisid rahulikult arvutis.Tundsin, et tahan koju.Kutsusingi sõbra järgi.Läksin sõbrannale ka seda ütlema ja ainus vastus mis ma sealt sain oli see, et tema on nüüd ülimalt solvunud.Olen varem ka sealtsamast kohast ära läinud pidude aeg.Eelmine kord olid mingid põhjused siiski olemas, aga seekord lihtsalt ei tundnud selle seltskonnaga üldse kokku kuuluvat ja hakkasin asju kokku panema.Mõtlesin, et tegelikult hea ka.Kuna ma ise olen lapseootel siis väsimus tuleb õhtul suhteliselt ruttu ja nemad kavatsesid järgmine päev jooma hakata.Seda ma enne ei teadnud kui kohale jõudsime ja see omakorda pani veel rohkem mõtlema, et tahaks ikkagi minema minna.Sõbranna suutis veel stseeni teha teiste ees.Kirjutasin talle neti teel vabanduskirja ka.Muidugi ma saan temast ka aru, aga sellepärast solvuda, et ma ei tundnud ennast hästi ja tulin koju.Seda ei saa minu meelest pahaks panna kui inimene tahab koju siis ta lähebki.Minu kirja ta ära pole vaatand ja eks ma kujutan ette mismoodi ta teistele mind mustab.Miks ma tean, et ta mustab on see, et ma olen ka ise pealt näinud milliseid stseene ta teistele on korraldanud ja kui halvasti inimestest räägib.Kas selline asi on teie arvates solvumist väärt?Mina isiklikult ei pahandaks kui sõbranna ütleb, et ta läheb koju, sest ta ei tunne end mugavalt ja tahab minna.

Olgu veel öeldud, et pool aastat tagasi oli sama sõbrannaga tüli.Tookoord olid sõbranna asjad minu korteris.Mina olin enda eksmehega mujal ja mõtlesime, et pikutame mõnusalt enne kui tööle lähen.Ma olin siis öövahetuses ja sõbranna teadis seda.Kell 8 õhtul(tund aega enne mu töö algust) ta siis helistas, et tal nüüd kohe neid asju vaja.Mina olin linna teises otsas ja selgitasin talle, et peab järgmise päevani ootama.Tookoord sõimas mul näo täis ja siis nädal aega hiljem kirjutas, et ärme üldse sellest enam räägi ja teeme näo nagu seda ei oleks.See ajas segadusse, sest kõigepealt ta korraldab stseeni kuhu kaasab ka teised meie sõbrad ja pole isegi nõus asju selgeks rääkima ja siis tuleb jutuga, et unustame ära.Selline tunne nagu suhtleks mingi primadonnaga, et kui tema viipab siis nii peabki olema.Nüüd tuli vist väga pikk tekst, aga oli vaja ennast kuskile tühjaks rääkida????

Minumeelest te sobite sõbrannaga kenasti.
2 ullikest keset pasamerd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest te sobite sõbrannaga kenasti.
2 ullikest keset pasamerd.

Ei sobi ju, kui käituvad imelikult, solvuvad pidevalt ja tehakse teemasid.

Isegi need ullikesed, kuigi nad seda mõlemad on, ei sobi alati omavahel. Hoolimata sellest, et sarnased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.06 10:58; 23.06 12:58; 23.06 13:19; 23.06 17:09; 23.06 19:17; 25.06 08:34; 26.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna solvus