Esileht Pereelu ja suhted söödaks mehele teise naise ette

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: söödaks mehele teise naise ette

Postitas:

Mida sa selle all silmas pead? Mislaadi teemad?

Ei see ei ole sinu mees, ära muretse.
Tõenäoliselt sul pole Wooli-laadset kalatööstust ja su mees ei ole ka lihtne liiklusmärgipaigaldaja, 1500€/kuus.

Aga too mees on minu diivanil küll paar korda ööbida tahtnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime nii 20-30 aasta pärast sellel teemal uuesti.

Me ikka räägime kohe, sest sinu poolt pakutud aja pärast mulle ei sobi. Ma olen siis juba pensionil.
Ja selge see, et kui oled võtnud ilusa ja targa omale naiseks ja see muutub vingatsiks, siis tuleb uus võtta.
Mitte küla pealt teiste meeste omi (ok, vblla ka vabasid) noolimas käia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime nii 20-30 aasta pärast sellel teemal uuesti.

Me ikka räägime kohe, sest sinu poolt pakutud aja pärast mulle ei sobi. Ma olen siis juba pensionil.

Ja selge see, et kui oled võtnud ilusa ja targa omale naiseks ja see muutub vingatsiks, siis tuleb uus võtta.

Mitte küla pealt teiste meeste omi (ok, vblla ka vabasid) noolimas käia.

Ära tule mulle rääkima, et Sa nii vanad oled, et 20ne aasta pärast pensionil oled 😀
Päris kummaline on mõelda, et üks 45+ mees siin sõna võtab ja veel sellist noortepärast kirjastiili kasutab. EI USU ja ei hakka mitte kunagi uskuma, räägi, mis tahad.

Esiteks ei ole see lahutamine ka midagi nii lihtne, kui on pangalaen ja lapsed. Päris paljud mehed virelevad kehvas suhtes (ka naised) just nimelt sellel põhjusel.

No ja mis siis sellest, kui oledki pensionil, mina olen ka ja siis ju aega küll siin klõbistada ja elukogemusi jagada.
Seega mina ootan rahulikult pensini ära.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tule mulle rääkima, et Sa nii vanad oled, et 20ne aasta pärast pensionil oled ????
Päris kummaline on mõelda, et üks 45+ mees siin sõna võtab ja veel sellist noortepärast kirjastiili kasutab. EI USU ja ei hakka mitte kunagi uskuma, räägi, mis tahad.

Mina tänan komplimendi eest. (noortepärane kirjastiil)
Ma olen isegi rutem pensionil, kui 20a.

Ja noh, pole hullu.
Tavaliselt peetakse mind üldse naiseks ja mis kõige hullem, nooreks ja kogenematuks naiseks.
Aga käod ei ole tavaliselt kõige selgeltnägevamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tule mulle rääkima, et Sa nii vanad oled, et 20ne aasta pärast pensionil oled ????

Päris kummaline on mõelda, et üks 45+ mees siin sõna võtab ja veel sellist noortepärast kirjastiili kasutab. EI USU ja ei hakka mitte kunagi uskuma, räägi, mis tahad.

Mina tänan komplimendi eest. (noortepärane kirjastiil)

Ma olen isegi rutem pensionil, kui 20a.

Ja noh, pole hullu.

Tavaliselt peetakse mind üldse naiseks ja mis kõige hullem, nooreks ja kogenematuks naiseks.

Aga käod ei ole tavaliselt kõige selgeltnägevamad.

Ju Su jutt siis nii naiivne ja kogenematu inimese oma tundub, et nooreks naiseks peetakse 😀
Mõtlemise koht äkki, mitte ei ole vaja kahelda teiste selgeltnägemisvõimetes.
Soos ma ei kahtle, aga vanuses küll.
Aga vahet pole, ole nii vana kui oled.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kummaline on mõelda, et üks 45+ mees siin sõna võtab ja veel sellist noortepärast kirjastiili kasutab.

Päris kummaline, et sa 45+ inimesi nii vanadeks pead, olgu siis mehi või naisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 21:44; 13.02 02:07; 13.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju Su jutt siis nii naiivne ja kogenematu inimese oma tundub, et nooreks naiseks peetakse ????
Mõtlemise koht äkki, mitte ei ole vaja kahelda teiste selgeltnägemisvõimetes.

See mida mass kellekski peab või ei pea, ei ole mõtlemise koht.
See on nende probleem. Osad võivad isegi ropendavat blogijat heaks kirjanikuks pidada, andku minna.

Ja tihti nad ei saa tagamõttest aru ja lahmivad niisama.
Nagu siingi teemas, et a`la KÕIK mehed on sellised ja sellised. Ei ole, igasuguseid on. Nagu ka naisi.
Lihtsalt arvajal puudub teistsugustega kogemus. (ja ma ei öelnud praegu, et s…magnetitega tegu vms hullemat)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt sul pole Wooli-laadset kalatööstust ja su mees ei ole ka lihtne liiklusmärgipaigaldaja, 1500€/kuus.

See pidi naljakas olema või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 13.02 12:28; 13.02 13:27; 13.02 16:43; 13.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi naljakas olema või?

Loomulikult, see ei pidanud üldsegi mitte naljakas olema. (näited olid muidugi pisut utreeritud)

Aga ka seliseid suhteid on reaalelus täiesti olemas. Kus sa siiani elanud oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 02:01; 13.02 17:25; 13.02 20:56; 17.02 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidi naljakas olema või?

Loomulikult, see ei pidanud üldsegi mitte naljakas olema. (näited olid muidugi pisut utreeritud)

Aga ka seliseid suhteid on reaalelus täiesti olemas. Kus sa siiani elanud oled?

Ei saanud sellest imelikust näitest aru, sest Wooli tean. Aga umbes selline varalise seisu vahe meil võib isegi olla. Mis selles siis imelikku? Mulle ei vastatud, miks see “liiklusmärgipanija” kodust väljas magamas käib. Meil selliseid lasteaiaprobleeme ei ole. Muidu koos ju polekski või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 17:24; 13.02 12:28; 13.02 13:27; 13.02 16:43; 13.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kummaline on mõelda, et üks 45+ mees siin sõna võtab ja veel sellist noortepärast kirjastiili kasutab.

Päris kummaline, et sa 45+ inimesi nii vanadeks pead, olgu siis mehi või naisi.

Ei pea vanaks, sest olen ise samas vanuses, aga kummaline on küll, kui selles vanuses meesterahvas sellises foorumis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea vanaks, sest olen ise samas vanuses, aga kummaline on küll, kui selles vanuses meesterahvas sellises foorumis on.

See on küll väga imelik seisukoht.
Kas need 45+ mehed polegi sinu arvates inimesed, et nad foorumites võiks sõna võtta?
Või mida sa täpsemalt öelda tahtsidki?
Kas sinu ideaalmees püherdab kuskil kuuri taga plastikust õlletaaras ja foorumites enam ammu ei osale?

Reaalselt täitsa huvitaks su arvamus. (kuigi, ette olen pea kindel, et vaevalt, et sealt midagi tarka tuleb)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 02:01; 13.02 17:25; 13.02 20:56; 17.02 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julmad mängud. Tegelikult lugu elust enesest. Mul täditütre sõbranna mõtles et paneks ka mehe proovile ja rääkis täditütre ära et see ta meest võrgutaks (nad ei tundnud eelnevalt üksteist). Täditütrele aga hakkas see mees väga meeldima ja nüüdseks juba 16 aastat abielus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et selliste mõtetega naine, nagu teemaalgataja ei ole sobiv paarisuhteks. Kuivsul puudub igasugune usaldus ja austus oma mehe vastu, milleks siis koos olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks panna proovile. Enamus mehi võib ära võrgutada. Kuid üsna suur osa neist ei hakkaks ise võõrast naist võrgutama, kui omal naine olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks panna proovile. Enamus mehi võib ära võrgutada. Kuid üsna suur osa neist ei hakkaks ise võõrast naist võrgutama, kui omal naine olemas.

Tõutäkk, kust sina oma uued naised võtad? Ja kuhu vanad jäävad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:11; 12.02 15:19; 16.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea vanaks, sest olen ise samas vanuses, aga kummaline on küll, kui selles vanuses meesterahvas sellises foorumis on.

See on küll väga imelik seisukoht.

Kas need 45+ mehed polegi sinu arvates inimesed, et nad foorumites võiks sõna võtta?

Või mida sa täpsemalt öelda tahtsidki?

Kas sinu ideaalmees püherdab kuskil kuuri taga plastikust õlletaaras ja foorumites enam ammu ei osale?

Reaalselt täitsa huvitaks su arvamus. (kuigi, ette olen pea kindel, et vaevalt, et sealt midagi tarka tuleb)

Ära ole asjades ette kindel ega eelda.
Kui Sinu arvamus on, et on ainult kaks varianti, kas foorumid või õlletaara, siis mul on lihtsalt kahju.
Minu ideaalmehel on hoopis intelligentsemad huvid, kui naistefoorumis pläkutamine.
5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt.

??? Miks? Kas mees ei tohigi huvi tunda, millest naised jahuvad? Mina olen meestefoorumis “luurel” käinud – väga hariv.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 13:37; 12.02 15:13; 17.02 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea vanaks, sest olen ise samas vanuses, aga kummaline on küll, kui selles vanuses meesterahvas sellises foorumis on.

See on küll väga imelik seisukoht.

Kas need 45+ mehed polegi sinu arvates inimesed, et nad foorumites võiks sõna võtta?

Või mida sa täpsemalt öelda tahtsidki?

Kas sinu ideaalmees püherdab kuskil kuuri taga plastikust õlletaaras ja foorumites enam ammu ei osale?

Reaalselt täitsa huvitaks su arvamus. (kuigi, ette olen pea kindel, et vaevalt, et sealt midagi tarka tuleb)

5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt.

Viiekümpine mees mõnikord siin lugemas vbl ei olekski veider, aga IGAS teemas IGA päev sõna võtta on rohkem kui imelik. Passis võib ju M olla, selle vastu ei vaidlegi

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ideaalmehel on hoopis intelligentsemad huvid, kui naistefoorumis pläkutamine.
5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt.

Nüüd sa pisut sõitsid metsa omadega – sellisel juhul see ideaalmees su unistuseks jääbki ju.

Sest SULLE ju pläkutamine väga meeldib ja ilmselget sa intelligentsele mehele vestlusparteriks ei ole ega suudagi seda olla.

P.S See, et pere tähendab sinu jaoks naine, see on kah pisut eelmine sajand.
Või lausa nõuka.
(minu arvates on nõme väide, et perekool = naistefoorum)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 02:01; 13.02 17:25; 13.02 20:56; 17.02 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ideaalmehel on hoopis intelligentsemad huvid, kui naistefoorumis pläkutamine.

5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt.

Nüüd sa pisut sõitsid metsa omadega – sellisel juhul see ideaalmees su unistuseks jääbki ju.

Sest SULLE ju pläkutamine väga meeldib ja ilmselget sa intelligentsele mehele vestlusparteriks ei ole ega suudagi seda olla.

P.S See, et pere tähendab sinu jaoks naine, see on kah pisut eelmine sajand.

Või lausa nõuka.

(minu arvates on nõme väide, et perekool = naistefoorum)

Ma olen naine ja naistefoorumis mõnikord sõna võtmine on täiesti ok. See ei tähenda, et ma siin päevas-päeva pläkutaks. Pere ei tähenda minu jaoks sugugi ainult naist, aga selle foorumi olemus on siiski “naistekas”. See aga selleks.

Ära minu pärast muretse 🙂
Minul on intelligentne ideaalmees kodus olemas ja ei jää sugugi unistuseks. Tegemist on väga huvitate hobidega inimesega, millest osad meil ka kattuvad. Tal poleks aegagi siin pidevalt sõna võtta.
Kuna ma siiski veedan oluliselt rohkem aega hoopis mujal, kui siin foorumis, siis on teemasid, millest minuga vestelda küll ja rohkemgi veel. Ära anna teiste kohta hinnanguid ilma neid tundmata.
Ütlen ka kohe, et mina ei andnud hinnaguid vaid ütlesin, et minu jaoks on hale, kui 5kümpine mees siin sõna võtab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma siiski veedan oluliselt rohkem aega hoopis mujal, kui siin foorumis, siis on teemasid, millest minuga vestelda küll ja rohkemgi veel. Ära anna teiste kohta hinnanguid ilma neid tundmata.
Ütlen ka kohe, et mina ei andnud hinnaguid vaid ütlesin, et minu jaoks on hale, kui 5kümpine mees siin sõna võtab.

“Ära anna hinnanguid” ja samas, kle, “mees sa oled hale”? Või sa tõesti tunned mind nii hästi, et ENDALE lubad hinnaguid, teistele mitte?

Su argumendid on nõrgad, iseenesele vasturääkivad ja ebaloogilised.

Loomulikult, anonüümse tegelasena saad sa tüüpilise perekoolikana 5000€ palka (loe: on mees täitsa olemas ja huvitavate hobidega jne kõik elu on superilus, valge aiaga maja ja labrador ka veel) ja suudad kõik musta valgeks rääkida.
Pärast mõningast mõtlemist.

Aga ma olen kindel, et kuskilt ostast sul sel teemal king ikka väga kõvasti pigistab.
Kui sellisel moel ja täiesti lambist oma solvavaid hinnanguid tuled loopima, a`la see on naiste foorum ja astu minema. Või et sa oled hale.
Ma ei osta su juttu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma siiski veedan oluliselt rohkem aega hoopis mujal, kui siin foorumis, siis on teemasid, millest minuga vestelda küll ja rohkemgi veel. Ära anna teiste kohta hinnanguid ilma neid tundmata.

Ütlen ka kohe, et mina ei andnud hinnaguid vaid ütlesin, et minu jaoks on hale, kui 5kümpine mees siin sõna võtab.

“Ära anna hinnanguid” ja samas, kle, “mees sa oled hale”? Või sa tõesti tunned mind nii hästi, et ENDALE lubad hinnaguid, teistele mitte?

Su argumendid on nõrgad, iseenesele vasturääkivad ja ebaloogilised.

Loomulikult, anonüümse tegelasena saad sa tüüpilise perekoolikana 5000€ palka (loe: on mees täitsa olemas ja huvitavate hobidega jne kõik elu on superilus, valge aiaga maja ja labrador ka veel) ja suudad kõik musta valgeks rääkida.

Pärast mõningast mõtlemist.

Aga ma olen kindel, et kuskilt ostast sul sel teemal king ikka väga kõvasti pigistab.

Kui sellisel moel ja täiesti lambist oma solvavaid hinnanguid tuled loopima, a`la see on naiste foorum ja astu minema. Või et sa oled hale.

Ma ei osta su juttu.

Ma EI OLE öelnud, et Sa oled hale vaid et – 5kümpine mees naistefoorumis mõjub kuidagi väga haledalt. Vahet näed?
Põhjendasin, miks ma ei usu, et Sa keskealine mees oled ja järjest vähem ma seda usun.
Ka ei ole ma kordagi öelnud et Sa oled hale või, et astu minema :O Minu poolest ole siin rõõmsalt edasi, mind Sa ei häiri kuidagi, ma ei olnud varem Sind isegi märganud mitte, kui siin teemas, ma ei jälgi postitajate nimesid.
See, et see on naistefoorum on minu isiklik arvamus ja see ei tähenda, et ma Sind siit ära ajan. See, et Sa pool mu jutule juurde mõtled ja seda isiklikult võtad on sügavalt Sinu probleem. Mina ei ole mingit hinnangut otse Sinu kohta andnud.
Ei, ma ei saa 5000 palka, mul ei ole maja, mul ei ole ka labradori, aga mul on tõesti mees, kellel ei oleks iial aega siin foorumis istuda ja seda veel nii tihti et ta teaks rääkida sellest, milline on tüüpiline perekoolikas 😀
Aga Jumal Sinuga, ka mul on muud teha, kui siin vaielda ja lükata ümber midagi, mida ma pole öelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.02 12:40; 13.02 13:15; 13.02 14:30; 13.02 14:50; 13.02 19:33; 17.02 10:54; 18.02 10:19; 19.02 05:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted söödaks mehele teise naise ette