Esileht Pereelu ja suhted Sooneutraalne küsimus lahkumineku ja petmise kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Sooneutraalne küsimus lahkumineku ja petmise kohta

Postitas:

Kui üks abielu- või kooselupool teist petab ja see teine sellest teada saades tahab lahku minna, siis kumb on selles lahutuses/pere lõhkiminekus süüdi – kas see, kes pettis, või see, kes otsustab lahutuse algatada? Arvestage, et peres on ka lapsed ja pettev osapool pole lahkuminekust tegelikult huvitatud.

Kui sooneutraalselt ei suuda mõelda, siis andke vastus kahele eraldi küsimusele –
1. kui naine petab ja mees tahab selle peale lahutust, kumb on lahkuminekus/pere lõhkiminekus süüdi, mees või naine?
2. kui mees petab ja naine tahab selle peale lahutust, kumb on lahkuminekus/pere lõhkiminekus süüdi, naine või mees?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 13:17; 10.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla inimene, mis maailmas sa küll elad?!

1.Kui naine petab ja mees algatab sellepärast lahutuse, siis mees on kahekordne mölakas- esiteks ei ole ta suutnud seda suhet hoida, et naine on olnud sunnitud mujalt otsima, ja teiseks, selle asemel et puudujääke pakkuma hakata, hoopis lahutab- ilmselgelt on perelõhkujaks mees!

2.Kui mees petab, siis on ta ju mölakas ja naine teeb õigesti kui sellise kõrval end alandada laseb! Seega pettev nees on alati perekõhkuja!

Kokkuvõtteks. Ükskõik kes petab või mis põhjustel pere laguneb, süüdi on A-LA-TI mees! Punkt!

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüdi on petja. Alati.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla inimene, mis maailmas sa küll elad?!

1.Kui naine petab ja mees algatab sellepärast lahutuse, siis mees on kahekordne mölakas- esiteks ei ole ta suutnud seda suhet hoida, et naine on olnud sunnitud mujalt otsima, ja teiseks, selle asemel et puudujääke pakkuma hakata, hoopis lahutab- ilmselgelt on perelõhkujaks mees!

2.Kui mees petab, siis on ta ju mölakas ja naine teeb õigesti kui sellise kõrval end alandada laseb! Seega pettev nees on alati perekõhkuja!

Kokkuvõtteks. Ükskõik kes petab või mis põhjustel pere laguneb, süüdi on A-LA-TI mees! Punkt!

Üldiselt arvavad mehed, et süüdi on naine. Siinsamas perekooliski on mitu teemat, kus mees petab, naine tahab lahku minna ja mehe meelest on naine süüdi. Või siis mees tahtis lahku minna, läks ka ja nüüd on naise peale tige ja räägib lastele, et ema on süüdi. Mis imelikus maailmas sina küll elad?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 13:17; 10.03 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe loodi alguses mõlemapoolset truudust lubades, siis on süüdi see, kes petab. Kui suhe loodi mingite muude lubaduste alusel, siis on suhte lõppemises süüdi see teine, kellele järsku enam vanad lubadused ja korraldus ei sobi.

Enamustel on käsil selline halli ala suhe, kus kumbki midagi ei räägi, aga üks eeldab truudust, teine eeldab vabadust. Lahku minnes on tüli suur ja mõlemad teise peale solvunud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Naine on süüdi
2. Mees on süüdi

Ehk siis süüdi on alati petja, olenemata soost.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige pullim koht tekstis on, et “petja tegelikult lahkuminekust huvitatud pole.” Hahaa.
Mis ta siis tahab? Kooki süüa ja seda ka alles hoida?

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks abielu- või kooselupool teist petab ja see teine sellest teada saades tahab lahku minna, siis kumb on selles lahutuses/pere lõhkiminekus süüdi – kas see, kes pettis, või see, kes otsustab lahutuse algatada? Arvestage, et peres on ka lapsed ja pettev osapool pole lahkuminekust tegelikult huvitatud.

Kui sooneutraalselt ei suuda mõelda, siis andke vastus kahele eraldi küsimusele –

1. kui naine petab ja mees tahab selle peale lahutust, kumb on lahkuminekus/pere lõhkiminekus süüdi, mees või naine?

2. kui mees petab ja naine tahab selle peale lahutust, kumb on lahkuminekus/pere lõhkiminekus süüdi, naine või mees?

Süüdi? Seaduse järgi on igal inimesel õigus lahutada. Ja selleks on vajalik ainult inimese enda otsust. Ta ei pea süüdistama ei ennast ega teisi. Kui ei taha enam koos elada, siis lahutab. Mis süüd sa siin otsid? Tegemist ei ole kriminaalse teoga, et süüd siin oleks kellelegi. Selle postituse põhjal ütleks, et otsi kiiresti abi. Selline mõtlemine tekitab sulle väga palju probleeme oma elus, mille sa süüdistad teisi. Aga põhjus on endas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukogemus on näidanud, et reaalses elus on süüdi alati armuke.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed ei suuda oma suhet hoida, siis on suhte purunemises süüdi mõlemad. Võib olla mõni erand on olemas, kus on tõesti vaid ühepoolne süü, aga ma väga ei usu.

Võtame ühe laiendatud olukorra. Üsna hariliku. 40-ndates naine ei taha enam seksi. Mees nurub ja lunib, aga naine ei taha. Mees saab kurjaks ja käratab, et ma lähen siis litsidesse. Naine näägutab vastu, et mine-mine, nagunii pole sinust mingit minejat. Mees paneb suu kinni ja paneb Tinderisse kuulutuse üles, varsti on tal armuke. Naine saab teada, vihastab ja algatab lahutuse.
Palun diagnoosi – kes on pere lõhkiminekus süüdi?

Teine olukord. Ka üsna harilik. Mees ei viitsi naisele enam eelmängu teha, tahab lihtsalt seksida ja asi vask. Naine nii ei taha, püüab ikka mehele vihjata ja otse öelda, aga ei midagi. Lõpuks naine lihtsalt keeldub seksist. Edasi vt eelmine punkt. Ja kes on süüdi?

Inimsuhetes on nii palju tahke, et täiesti mõttetu on hakata jälitama, kes on süüdi. Igale süüle eelneb mingi eelmine süü või tegematajätmine, mis kõik kokku viivad lõpuks krahhile.

Mõlemad on süüdi.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.03 17:45; 11.03 09:29; 11.03 19:36; 12.03 09:24; 12.03 12:35; 12.03 14:30; 12.03 15:17; 12.03 17:29; 12.03 19:01; 12.03 20:03; 12.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.
Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Ma ei tea, mis asjaga ma peaks vastu pead saama, et petta ja kõrvalsuhet ajada.
Nojah, see on vist võimalik, kui ma oma kaaslast ei austa. Aga – kuidas mul on elukaaslane, keda ma ei austa? Müstiline.
Minu peas käivad asjad sedapidi. Enne vana kaaslasega asjad lõpetada ning siis uue kaaslasega alustada.

Mul pole isegi varases nooruses kaht peikat korraga olnud.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 23:16; 12.03 14:35; 12.03 14:43; 12.03 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku.

Kui kaaslane rahuldab suuremas jaos, aga on aspekte, milles kohe üldse mitte, siis ju ei kisu lahku minema.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 00:54; 11.03 14:14; 11.03 20:55; 12.03 12:28; 12.03 17:16; 12.03 20:38; 12.03 22:18; 13.03 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.

Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Ma ei tea, mis asjaga ma peaks vastu pead saama, et petta ja kõrvalsuhet ajada.

Nojah, see on vist võimalik, kui ma oma kaaslast ei austa. Aga – kuidas mul on elukaaslane, keda ma ei austa? Müstiline.

Minu peas käivad asjad sedapidi. Enne vana kaaslasega asjad lõpetada ning siis uue kaaslasega alustada.

Mul pole isegi varases nooruses kaht peikat korraga olnud.

Jep. Paistab, et sina oled lihtsalt kõrgemal arengutasemel, kui enamik inimesi, st võtad vastutuse oma õnne eest endale. Paraku madalama arengutasemega inimesed niimoodi ei oska, ikka jäädakse mingisse punkti kinni, süüdistatakse teist ja raisatakse oma väärtuslikku elu viletsate suhete/töö jms peale.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed ei suuda oma suhet hoida, siis on suhte purunemises süüdi mõlemad. Võib olla mõni erand on olemas, kus on tõesti vaid ühepoolne süü, aga ma väga ei usu.

Võtame ühe laiendatud olukorra. Üsna hariliku. 40-ndates naine ei taha enam seksi. Mees nurub ja lunib, aga naine ei taha. Mees saab kurjaks ja käratab, et ma lähen siis litsidesse. Naine näägutab vastu, et mine-mine, nagunii pole sinust mingit minejat. Mees paneb suu kinni ja paneb Tinderisse kuulutuse üles, varsti on tal armuke. Naine saab teada, vihastab ja algatab lahutuse.

Palun diagnoosi – kes on pere lõhkiminekus süüdi?

Teine olukord. Ka üsna harilik. Mees ei viitsi naisele enam eelmängu teha, tahab lihtsalt seksida ja asi vask. Naine nii ei taha, püüab ikka mehele vihjata ja otse öelda, aga ei midagi. Lõpuks naine lihtsalt keeldub seksist. Edasi vt eelmine punkt. Ja kes on süüdi?

Inimsuhetes on nii palju tahke, et täiesti mõttetu on hakata jälitama, kes on süüdi. Igale süüle eelneb mingi eelmine süü või tegematajätmine, mis kõik kokku viivad lõpuks krahhile.

Mõlemad on süüdi.

Ära unusta märkida, et ainult nende kahe näite puhul on mõlemad süüdi.

Paraku petavad mehed ka seksijumalannade kõrvalt ja naised voodis (ja ka muidu) ülihooliva mehe kõrvalt. On ikka küll ja küll olukordi, kus üks pool ei ole teise petmises süüdi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.03 08:31; 11.03 19:28; 12.03 05:38; 12.03 05:40; 12.03 16:36; 12.03 18:50; 12.03 18:54; 12.03 19:10; 13.03 20:54; 13.03 20:57; 13.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku petavad mehed ka seksijumalannade kõrvalt ja naised voodis (ja ka muidu) ülihooliva mehe kõrvalt. On ikka küll ja küll olukordi, kus üks pool ei ole teise petmises süüdi.

Polegi öelnud, et üks pool on teise petmises süüdi. Ütlesin, et mõlemad on süüdi. Ja süü võib olla ka selles, et sul on kaaslasele ebarealistlikud ootused või et sa ei ole abielludes sobivust õigesti hinnanud, oled valinud omale ägeda elumehe, mitte vaikse nohiku, kes sind armastas ja jumaldas. Suhe on tervik, algab esimesest tutvuse päevast.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.03 17:45; 11.03 09:29; 11.03 19:36; 12.03 09:24; 12.03 12:35; 12.03 14:30; 12.03 15:17; 12.03 17:29; 12.03 19:01; 12.03 20:03; 12.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kokku oli tuldud kokkuleppel truud olla ja üks rikkus kokkulepet, siis tema tõttu sai algne seis (otsus koos olla) kõigutatud.

Teisel poolel on täielik õigus üle hinnata, kas ta tahab olla koos uutel tingimustel.

Esialgsetel tingimustel liidu lagunemises on süüdi kokkuleppe rikkuja.

Mis see sugu siia puutub?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.

Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Ma ei tea, mis asjaga ma peaks vastu pead saama, et petta ja kõrvalsuhet ajada.

Nojah, see on vist võimalik, kui ma oma kaaslast ei austa. Aga – kuidas mul on elukaaslane, keda ma ei austa? Müstiline.

Minu peas käivad asjad sedapidi. Enne vana kaaslasega asjad lõpetada ning siis uue kaaslasega alustada.

Mul pole isegi varases nooruses kaht peikat korraga olnud.

Sama siin. No kuidas aitab petmine halba suhet parandada? Ainult hullemaks saab ju teha! Kui partner ei kõlba, lähed lahku ja leiad uue ning parema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 13:11; 11.03 15:51; 11.03 20:31; 12.03 14:20; 12.03 14:20; 12.03 14:49; 12.03 20:51; 13.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas aitab petmine halba suhet parandada? Ainult hullemaks saab ju teha! Kui partner ei kõlba,

Ei ole iga petmine seotud halva suhtega. Kui petmise all mõeldakse seksi kellegi teisega, siis see ei pruugi üldse olla seotud “kõlbmatu partneriga”, vaid saja muu asjaga, partner kõlbab ikka.
Halvast suhtest minnaksegi enamasti lahku, selleks pole mingit petmist vajagi. Pigem tekivad petmised siis, kui millestki jääb puudu, aga suurem osa asju partneriga kõlbab küll.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 00:54; 11.03 14:14; 11.03 20:55; 12.03 12:28; 12.03 17:16; 12.03 20:38; 12.03 22:18; 13.03 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere lõhkumist alustab petja. Kui teine pool petmisest teada saades lahku minna tahab, siis see on petja “töötulemuste” vormistamine, mitte pere lõhkumine.

Seda, et pettev osapool lahkuminekust tegelikult huvitatud ei ole, tuleks tal mõelda juba enne petmist.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas aitab petmine halba suhet parandada? Ainult hullemaks saab ju teha! Kui partner ei kõlba,

Ei ole iga petmine seotud halva suhtega. Kui petmise all mõeldakse seksi kellegi teisega, siis see ei pruugi üldse olla seotud “kõlbmatu partneriga”, vaid saja muu asjaga, partner kõlbab ikka.

Halvast suhtest minnaksegi enamasti lahku, selleks pole mingit petmist vajagi. Pigem tekivad petmised siis, kui millestki jääb puudu, aga suurem osa asju partneriga kõlbab küll.

Kahjuks kõike head korraga ei saa – seks ühelt ja puhtad sokid teiselt. Ükski inimene pole ideaalne, igaühel jääb kuskilt puudu. Püsipartner valitakse hoolikalt plusse ja miinuseid kaaludes. Petjad ise tavaliselt küll nii tolerantsed pole, kui kaasa ka puudujäävat osa mujalt saama läheb…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 13:11; 11.03 15:51; 11.03 20:31; 12.03 14:20; 12.03 14:20; 12.03 14:49; 12.03 20:51; 13.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudkindlaid vastuseid saavad siinkohal anda vaid ideaalsed inimesed, kel on perfektne suhe ideaalse inimesega. Või vähemalt kindel usk sellesse, et neil see kindlasti luua õnnestub. Raske saab olema teile see päev, kui selgub, et teil pole ühtki kolmest. Ei ole ideaalsed teie kaasad, ei ole ideaalsed teie suhted, ei ole ideaalsed teie isegi. Halb on see, et “ideaalsed” inimesed ei märka ennast parandada ega lepi oma kaasade või suhete puudustega. Hulk draamasid tuleb üle elada, enne kui elu reaalsused kohale hakkavad jõudma.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudkindlaid vastuseid saavad siinkohal anda vaid ideaalsed inimesed, kel on perfektne suhe ideaalse inimesega. Või vähemalt kindel usk sellesse, et neil see kindlasti luua õnnestub. Raske saab olema teile see päev, kui selgub, et teil pole ühtki kolmest. Ei ole ideaalsed teie kaasad, ei ole ideaalsed teie suhted, ei ole ideaalsed teie isegi. Halb on see, et “ideaalsed” inimesed ei märka ennast parandada ega lepi oma kaasade või suhete puudustega. Hulk draamasid tuleb üle elada, enne kui elu reaalsused kohale hakkavad jõudma.

Eks kuidagi peab ju end lohutama, kui sitas suhtes vegeteerid: “niikuinii läheb kõigil kunagi halvasti”. Aga vot ei ole see nii. Raske tunnistada, täitsa mõistetav.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.03 08:31; 11.03 19:28; 12.03 05:38; 12.03 05:40; 12.03 16:36; 12.03 18:50; 12.03 18:54; 12.03 19:10; 13.03 20:54; 13.03 20:57; 13.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kuidagi peab ju end lohutama, kui sitas suhtes vegeteerid: “niikuinii läheb kõigil kunagi halvasti”. Aga vot ei ole see nii. Raske tunnistada, täitsa mõistetav.

Mind hakkas tõesti huvitama – kui pikk elukogemus ja kui pikk suhe sul on ning mida üldse sa elust õppinud oled, kui nende hulka ei kuulu arusaam, et never say never – mis täna tundub iseenesestmõistetavalt välistatud, võib homme ja teise nurga alt vaadates tunduda täitsa vastuvõetava variandina võrreldes ülejäänud variantidega?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.03 17:45; 11.03 09:29; 11.03 19:36; 12.03 09:24; 12.03 12:35; 12.03 14:30; 12.03 15:17; 12.03 17:29; 12.03 19:01; 12.03 20:03; 12.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.
Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Kõigega oled rahul. Armastad ka. Ainus, mis puudub, on seks. Ja kui see puudub, on ikka jama majas küll. See hakkab enesehinnangule aja jooksul. Täiesti mõistan, et seda mujalt võetakse.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:49; 11.03 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.

Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Kõigega oled rahul. Armastad ka. Ainus, mis puudub, on seks. Ja kui see puudub, on ikka jama majas küll. See hakkab enesehinnangule aja jooksul. Täiesti mõistan, et seda mujalt võetakse.

Kas varem oli seks olemas? Keegi ei muutu niisama aseksuaalseks. Naine tahab armastust näha, kuulda ja tunda, et seksiisu püsiks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 13:11; 11.03 15:51; 11.03 20:31; 12.03 14:20; 12.03 14:20; 12.03 14:49; 12.03 20:51; 13.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas varem oli seks olemas? Keegi ei muutu niisama aseksuaalseks. Naine tahab armastust näha, kuulda ja tunda, et seksiisu püsiks.

Ja miks alati arvatakse, et naine on see, kes “ei” ütleb? Lugedes PK teemasid, küllalt on mehi, keda ei huvita, ei taha – ja sama häda.
Aseksuaalseks ei muutu, aga kui seksi koht suhtes on partneritel erinev, siis pika peale tuleb see välja. Ja suhet suunab see, kes vähem tahab. Sest tema on vähemaga rahul.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.03 00:54; 11.03 14:14; 11.03 20:55; 12.03 12:28; 12.03 17:16; 12.03 20:38; 12.03 22:18; 13.03 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas varem oli seks olemas? Keegi ei muutu niisama aseksuaalseks. Naine tahab armastust näha, kuulda ja tunda, et seksiisu püsiks.

Ma olengi naine. Mul oligi seksiisuga kõik korras. Mehel kadus see peale lapse sündi. Kannatasin 3 aastat ja magasingi teisega. Selleks hetkeks olin jõudnud sinnani, et arvasin ennast frigiid olevat. Rääkimata sellest, et mees mind ei ihalda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:49; 11.03 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kuidagi peab ju end lohutama, kui sitas suhtes vegeteerid: “niikuinii läheb kõigil kunagi halvasti”. Aga vot ei ole see nii. Raske tunnistada, täitsa mõistetav.

Mind hakkas tõesti huvitama – kui pikk elukogemus ja kui pikk suhe sul on ning mida üldse sa elust õppinud oled, kui nende hulka ei kuulu arusaam, et never say never – mis täna tundub iseenesestmõistetavalt välistatud, võib homme ja teise nurga alt vaadates tunduda täitsa vastuvõetava variandina võrreldes ülejäänud variantidega?

Ühe mehega kooselu 7a, teise mehega 20a. Petjale olen kinga andnud, seega ei teoretiseeri niisamuti. Mingisugust teist nurka petmise puhul minu jaoks ei eksisteeri.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.03 08:31; 11.03 19:28; 12.03 05:38; 12.03 05:40; 12.03 16:36; 12.03 18:50; 12.03 18:54; 12.03 19:10; 13.03 20:54; 13.03 20:57; 13.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles mõttes ikka teist tüüpi inimene, et ma ei saa sellest petmise vajadusest aru.

Kui ma pole rahul oma kaaslasega, siis ma lähen lahku. Päriselt ka see on kaasajal võimalik!

Kõigega oled rahul. Armastad ka. Ainus, mis puudub, on seks. Ja kui see puudub, on ikka jama majas küll. See hakkab enesehinnangule aja jooksul. Täiesti mõistan, et seda mujalt võetakse.

Enne mujalt võtmist saab ka olemasolevast partnerist lahku minna.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.03 08:31; 11.03 19:28; 12.03 05:38; 12.03 05:40; 12.03 16:36; 12.03 18:50; 12.03 18:54; 12.03 19:10; 13.03 20:54; 13.03 20:57; 13.03 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mujalt võtmist saab ka olemasolevast partnerist lahku minna.

Krt küll, nii juhm ei pea ju olema? Lahku tuleb minna siis, kui partner ei sobi, on ebameeldiv, suhe ei suju. Kui partnerilt seksi ei saa, aga muidu on kõik suhtes korras, siis on sinu arust õige lahutada, lastele ütledki, et “emme/issi meeldib mulle muidu küll, aga seksi ei ole, seepärast lahutan”???? Sügavalt rumal (ja tegelikult eluvõõras) vaade.

Mingisugust teist nurka petmise puhul minu jaoks ei eksisteeri.

Jah, seda on näha jah. Mitte et võimetus teisi nurki näha positiivne omadus oleks.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.03 17:45; 11.03 09:29; 11.03 19:36; 12.03 09:24; 12.03 12:35; 12.03 14:30; 12.03 15:17; 12.03 17:29; 12.03 19:01; 12.03 20:03; 12.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Sooneutraalne küsimus lahkumineku ja petmise kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.