Esileht Kodunurk soovitage nõudepesumasinat

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: soovitage nõudepesumasinat

Postitas:

soovitage head 60 cm laiust nõudepesumasinat mille pesutulemus on hea, sisaldaks ka ühte lühiprogrammi, eelloputus võiks olemas olla,  millel ei jääks tablett lahustamata.

olen vaadanud bosch masinaid, kuid neil on nugade kahvlite riiul üleval, see võib teha korvide kõrguse madalamaks, praetaldriku kõrgus on 26,5 cm, kas selline taldrik mahuks bosch masinasse? samas ega mind nugade kahvlite korv ei häiriks, tõenäoliselt saavad seal ka asjad puhtaks

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 16:56; 10.06 18:15; 14.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas selline taldrik mahuks bosch masinasse?

Vaata siis edasi oma “bosch” masinat.

Ja enamus ei oska selle kohta midagi kosta, sest Saksa tootjal nimega Bosch on nõudepesumasinaid, pakun kümneid täiesti erinevaid mudeleid.
Nii 28 taldrikule, kui ka 16cm taldrikule.

Ei ole enam nõukogude aeg, kus kõik teadsid, milline on Snaige mikser või Rekordi nimeline värvitelekas..

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsing jälle katki?
Varsti on varstolmuimeja teema?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 60 cm Boschi masin, millel on nugade-kahvlite jaoks sahtel/riiul, mitte korv. Ja taldrikud on mul 25,5 cm 🙂 Mitte mingit probleemi ei tekita see riiul taldrikute mahutavuse osas. Ainus asi, et koos päris suurte kõrgel jalal punase veini klaasidega ei saa tõesti praetaldrikuid pesta. Natuke tavalisemate veiniklaasidega koos saab, kui ülemise korvi ühelt poolt alla lased (st seltpoolt, kus taldrikud all on, on siin ülemises asendis ja teisele poole paned klaasid ning toda poolt lased ühe sammu võrra alla. Toimib väga hästi. (Ma muidugi ei tea, v-o on kõigil tootjatel võimalik niimoodi ülemise korvi kõrgusega mängida.)

Pidudejärgselt pesen nagunii mitu masinatäit ja siis saab asju mitmeks masinatäieks kombineerida. See ülemine riiul on ka eemaldatav, kui vaja peaks olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 60 cm Boschi masin, millel on nugade-kahvlite jaoks sahtel/riiul, mitte korv. Ja taldrikud on mul 25,5 cm

kas on tõenäoline, et 1 cm kõrgem mahub veel ka masinasse? tablett lahustub masinas korralikult? olen lugenud, et mõned on hädas sellega, et pesutsükli lõppedes on poolik tablett masinas. oled muidu rahul masinaga? kas võib küsida mudeli numbrit?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 16:56; 10.06 18:15; 14.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 60 cm Boschi masin, millel on nugade-kahvlite jaoks sahtel/riiul, mitte korv. Ja taldrikud on mul 25,5 cm

kas on tõenäoline, et 1 cm kõrgem mahub veel ka masinasse? tablett lahustub masinas korralikult? olen lugenud, et mõned on hädas sellega, et pesutsükli lõppedes on poolik tablett masinas. oled muidu rahul masinaga? kas võib küsida mudeli numbrit?

No alumise resti ja tiiviku vahe on napp 30 cm, pigem isegi 29. Kui tahad kindel olla, siis mine proovi oma taldrikuga kuskil poes.

Minul ei ole tableti lahustumisega probleeme olnud, aga mingit ülilühikest programmi ma muidugi tablettidega ei kasuta ka, pigem siis geel.

Vaatasin nüüd mudeli ära, SMV68M90EU. Eks netist leiad, mis sellele tänapäeval vastab ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on AEG. Minu meelest nugade-kahvlite riiuli häda on see, et kui söögiriistade sabad on paksemat sorti ning lisaks ka veel erinevatest komplektidest, on neid keeruline üksteise kõrvale mahutada..Meil on seetõttu sageli kasutuses ka eelmisest masinast pärit korv, mis minu arvates on palju universaalsema mahutavusega, seda just nt erikujuliste riistade osas (tordilabidas, lihanuga, juustunuga). Millele ma ostes tähelepanu ei osanud pöörata, on taldriku hoidikute kõrgus. Kui eelmisl masinal (samuti AEG) olid alumisel restil osad hoidikud kõrgemad ja teised madalamad, siis praegusel on kõik hoidikud vaid madalamad ning suured taldrikud vajuvad üksteisele väga lähestikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest nugade-kahvlite riiuli häda on see, et kui söögiriistade sabad on paksemat sorti ning lisaks ka veel erinevatest komplektidest, on neid keeruline üksteise kõrvale mahutada..Meil on seetõttu sageli kasutuses ka eelmisest masinast pärit korv, mis minu arvates on palju universaalsema mahutavusega, seda just nt erikujuliste riistade osas (tordilabidas, lihanuga, juustunuga).

Mul vastupidi, enam kunagi ei ostaks korviga masinat, söögiriistade riiul üleval on palju parem ja ruumisäästlikum. Korv võtab all ikka väga palju ruumi ära ja korvis koos olles on ka pesutulemus kehvem.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 06:05; 11.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Bosch SMV46DX05E
Valisin spetsiaalselt ilma selle nugade-kahvlite sahtlita mudeli, sest mulle on oluline, et suured taldrikud ja kõrged pokaalid masinasse mahuksid.

Suurimad taldrikud on mul 30cm, pokaalid 25,5cm. Pesen neid küll tegelikult mõlemaid koos alumises korvis. Ülemine korv on tõstetud ülemisse asendisse ja sel juhul sinna enam väga kõrged pokaalid ei mahuks. 23cm pokaal aga mahuks samal ajal ka üles.
Tableti lahustumisega ei ole probleeme olnud, aga ma kasutan pikki programme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 12:59; 11.06 21:39; 12.06 22:56; 13.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see: https://www.bosch-home.ee/tootelist/noudepesumasinad/eraldiseisvad-noudepesumasinad/noudepesumasinad-60-cm/SMS4HVW33E

Taldrikud 27cm mahuvad kenasti sisse ja söögiriistade sahtel on sellel jäik, ei saa eraldi reguleerida nagu uuematel mudelitel, aga ikkagi palju parem kui korv. Lopsakamad riistad nt kulbid  panen keskmise riiuli pokaalihoidja peale ja tuleb jälgida, et tabletihoidjale mingi sang või vars ette ei jää.

Pesutulemus on siiani ideaalne olnud, enamasti kasutan Auto 45-65° programmi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 14:14; 11.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest nugade-kahvlite riiuli häda on see, et kui söögiriistade sabad on paksemat sorti ning lisaks ka veel erinevatest komplektidest, on neid keeruline üksteise kõrvale mahutada..Meil on seetõttu sageli kasutuses ka eelmisest masinast pärit korv, mis minu arvates on palju universaalsema mahutavusega, seda just nt erikujuliste riistade osas (tordilabidas, lihanuga, juustunuga).

No Boschi sahtlitel mingit sellist probleemi küll ei ole, sinna mahub väga palju ja seetõttu ka suuremate käepidemetega asjad. Kui vaja, panen ka mina mõne asja pokaalitoe peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

söögiriistade sahtel on sellel jäik, ei saa eraldi reguleerida nagu uuematel mudelitel,

Kuidas uutel masinatel reguleerida saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taldrikud 27cm mahuvad kenasti sisse ja söögiriistade sahtel on sellel jäik, ei saa eraldi reguleerida nagu uuematel mudelitel, aga ikkagi palju parem kui korv.

Igal juhul parem kui korv. Korv on mõttetu kobakas, võtab kohutavalt ruumi ja allpool olevad otsad ei pese korvis korralikult läbi. Mina panen ka nii, et pannilabidad, suured  kokanoad, pikad puulusikad, tordikahvel jne sellised suuremad riistad (toiduvalmistamise, mitte söömisriistad) panen keskele riiulile pokaalihoidjate vahele, nagu siin juba teised on öelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 06:05; 11.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

söögiriistade sahtel on sellel jäik, ei saa eraldi reguleerida nagu uuematel mudelitel,

Kuidas uutel masinatel reguleerida saab?

https://www.youtube.com/watch?v=iL_PTqNu9EQ

Alates teisest minutist on näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 14:14; 11.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taldrikud 27cm mahuvad kenasti sisse ja söögiriistade sahtel on sellel jäik, ei saa eraldi reguleerida nagu uuematel mudelitel, aga ikkagi palju parem kui korv.

Igal juhul parem kui korv. Korv on mõttetu kobakas, võtab kohutavalt ruumi ja allpool olevad otsad ei pese korvis korralikult läbi. Mina panen ka nii, et pannilabidad, suured kokanoad, pikad puulusikad, tordikahvel jne sellised suuremad riistad (toiduvalmistamise, mitte söömisriistad) panen keskele riiulile pokaalihoidjate vahele, nagu siin juba teised on öelnud.

Mina eelistan korvi, pole tahtmist rokaseid kahvleid riiulivahedesse sättida.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 21:32; 11.06 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul parem kui korv. Korv on mõttetu kobakas, võtab kohutavalt ruumi ja allpool olevad otsad ei pese korvis korralikult läbi.

Võimalik, et see sõltub masinast, aga minu 2 Boschi ei ole kumbki jätnud kahvleid mustaks. Allpool saavad ju olla vaid noaotsad, kui need niipidi panna, lusikad ja kahvlid on ju ikka söömisotsad ülespoole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 12:59; 11.06 21:39; 12.06 22:56; 13.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan korvi, pole tahtmist rokaseid kahvleid riiulivahedesse sättida.

Mismoodi korvi panemine kuidagi mugavam on? Nii ehk naa, rokane on ju ainult pool kahvlit v nuga, käepide peaks ikka puhas olema – sellest võtadki kinni. Minu meelest on korvi palju kehvem panna, sest sinna tuleb panna harud/tera ülalpool, seega tuleb palju rohkem võimelda selle musta kahvliga, et ta õigetpidi korvi maanduks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi korvi panemine kuidagi mugavam on?

Kiiremini saab, pole tahtmist selle laadimisega venitada, korvis pole kunagi midagi mustaks jäänud. Eks see ole harjumise asi ka muidugi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 21:32; 11.06 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti vaata, mitu db on müratase. Mida väiksem number, seda vaiksemalt peseb. Mu vana masin oli 60 db ja no sellest pidi ikka lausa üle rääkima valjult, võimalusel paningi ainult ööseks tööle, nii lärmakas oli. Uus masin on 44 db ja isegi kui kõrval seista, siis vaevu on kuulda, et töötab.

Mul on samuti selline Bosch, millel on ka see ülemine riiul. Mina panen sinna pannilabidaid ja väikseid plastkarpe, mis muidu ümber läheks pesemise ajal. Söögiriistad on alumisel sahtlil korvis, kõik on alati puhtaks saanud seal ilusti. Korvil on võimalus panna iga kahvel vms eraldi auku või see aukudega kaas lahti jätta ja sel juhul on korvil lihtsalt 6 suurt lahtrit. Mina ühekaupa ei viitsi toppida, on lahtiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka mingi kõige kallim Bosch ja tõesti, paremat masinat pole elus olnud. On olnud Electrolux, Candy ja siis veel mingi Smeg, no need olid ikka täitsa viletsad selle viimasega võrreldes. Enam elus ei taha nugade-kahvlite korvi, kui kord juba kasutad seda ülemist riiulit, siis enam ei taha korvi peale mõeldagi. Keskmine riiul on kahe käega sekundiga regulaaritav, kui tahad kõrgemaid taldrikuid-ahjuvorme pesta, tõstad selle kõrgemale ja all on rohkem ruumi. Ülivaikne ka, tuttavad just ostsid uue Electroluxi ja see lärm tundus ikka võimatu, isegi toas segas rääkimist.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 11:11; 13.06 12:13; 18.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tablett lahustub masinas korralikult? olen lugenud, et mõned on hädas sellega, et pesutsükli lõppedes on poolik tablett masinas.

Tablett ei lahustu juhul, kui kasutatakse ülilühikest ja kerget programmi.

Mul on Boschi masin. Olen rahul. Üks parimaid, mis mul on olnud. Mis mahutavusse puutub, siis kõik masinad on siiski standardsuuruses. See tähendab, et kõik 60-sentimeetri laiused masinad on 60 cm laiad. Ja kõikide kõrgus on ka täpselt sama.

Usun, et kõikidel uutel masinatel on võimalik reste liigutada vajadusel alla- või ülespoole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 11:30; 12.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mahutavusse puutub, siis kõik masinad on siiski standardsuuruses. See tähendab, et kõik 60-sentimeetri laiused masinad on 60 cm laiad. Ja kõikide kõrgus on ka täpselt sama.

Seda kindlasti, aga kolmanda, ülemise resti tulekuga pidi paratamatult vähenema allpool kasutada olev ruum. Just selsamal põhjusel, et kõik masinad on ühekõrgused 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam elus ei taha nugade-kahvlite korvi, kui kord juba kasutad seda ülemist riiulit, siis enam ei taha korvi peale mõeldagi. Keskmine riiul on kahe käega sekundiga regulaaritav, kui tahad kõrgemaid taldrikuid-ahjuvorme pesta, tõstad selle kõrgemale ja all on rohkem ruumi.

…ja üleval on kohe vähem ruumi 🙂 Ehk siis kõik sõltub konkreetse kasutaja vajadustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 12:59; 11.06 21:39; 12.06 22:56; 13.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mahutavusse puutub, siis kõik masinad on siiski standardsuuruses. See tähendab, et kõik 60-sentimeetri laiused masinad on 60 cm laiad. Ja kõikide kõrgus on ka täpselt sama.

Seda kindlasti, aga kolmanda, ülemise resti tulekuga pidi paratamatult vähenema allpool kasutada olev ruum. Just selsamal põhjusel, et kõik masinad on ühekõrgused ????

Nojah, seda ei oska tõesti kommenteerida. Mul on oma elu jooksul olnud kokkupuude seitsme erineva masinaga ja mitte ühelgi ei ole olnud seda ülemist resti nugadele-kahvlitele. Ok, töö juures on küll see masin, aga kuna sinna ma lihtsalt viskan sisse ja seda ise kunagi ei käivita ega tühjenda, siis jääb kasutusrõõm ja -mugavus minu jaoks kaugeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 11:30; 12.06 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mahutavusse puutub, siis kõik masinad on siiski standardsuuruses. See tähendab, et kõik 60-sentimeetri laiused masinad on 60 cm laiad. Ja kõikide kõrgus on ka täpselt sama.

Seda kindlasti, aga kolmanda, ülemise resti tulekuga pidi paratamatult vähenema allpool kasutada olev ruum. Just selsamal põhjusel, et kõik masinad on ühekõrgused ????

Nojah, seda ei oska tõesti kommenteerida. Mul on oma elu jooksul olnud kokkupuude seitsme erineva masinaga ja mitte ühelgi ei ole olnud seda ülemist resti nugadele-kahvlitele. Ok, töö juures on küll see masin, aga kuna sinna ma lihtsalt viskan sisse ja seda ise kunagi ei käivita ega tühjenda, siis jääb kasutusrõõm ja -mugavus minu jaoks kaugeks.

Nojah, tootjad ise ütlevad, et söögiriistade sahtliga masinasse mahub kolm komplekti rohkem (15 vrd 12).  Mugavuse vahe on päris suur: me paneme kõik sama tüupi söögiriistad oma nurka kokku ja masinat tühjendades saad võtta ühekorraga kõik kahvlid/lusikad/noad ja panna kolme liigutusega sahtlisse. Korvist pead neid ükshaaval võtma ja sahtlisse sorteerima. Kõlab nagu väike asi, aga tegelikult on tõesti mugav.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just ei kujuta ette, et peaks neid rokaseid nuge-kahvleid kuskile korvi toppima. Korvis oli nii, et kui tahtsid, et rokased otsad puhtaks saaksid, pidid need ülespoole jätma, et sealt vesi lahedalt läbi käiks, ühesõnaga peaaegu viskama need sinna kuidagi, et mitte käsi määrida. Eraldi riiuliga võtab iga lauast tõusja oma kahvli ja noa kätte ja asetab otse riiulile oma kohale (meil ka noad ühes otsas, kahvlid teises, hommikuti on laste vahel võistlus, kes neid sahtlisse ära panna saab).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 11:11; 13.06 12:13; 18.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mingi odavama otsa 60cm laiune Electrolux. Peseb kõik ilusti puhtaks, tablett lahustub alati ära, ka 30min programmiga, aga loputusprogramm (14min) ei kasuta tabletti. Meil on söögiriistade jaoks korv ja ma järgmisel masinal valiks selle sahtli pigem. Korvil on need avad nii väikesed, et meie noad-kahvlid sinna sisse ei mahu, seega on pealmine rest eemaldatud, aga selliselt peab alati jälgima, et riistad poleks üksteise otsas. Masina mahutavust ei oska kommenteerida, kuna puudub võrdlusmoment teiste masinatega. Minu meelest pole ka väga vali masin, soliseb küll mõne programmiga rohkem, aga ei häiri ja üle rääkima kindlasti ei pea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, tootjad ise ütlevad, et söögiriistade sahtliga masinasse mahub kolm komplekti rohkem (15 vrd 12).  Mugavuse vahe on päris suur: me paneme kõik sama tüupi söögiriistad oma nurka kokku ja masinat tühjendades saad võtta ühekorraga kõik kahvlid/lusikad/noad ja panna kolme liigutusega sahtlisse. Korvist pead neid ükshaaval võtma ja sahtlisse sorteerima. Kõlab nagu väike asi, aga tegelikult on tõesti mugav.

Miks sa neid korvi ei saa sordi järgi panna? Mina nt just nii teen ja panen need samuti kolme liigutusega sahtlisse.
Vaatasin huvi pärast ka, et mitme taldriku ruum seal korvi all siis “raisus” on – max nelja.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.06 12:59; 11.06 21:39; 12.06 22:56; 13.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin, et masinatel on see ülemine korv erinev

https://www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/integreeritavad-noudepesumasinad/smv4hvx33e/integreeritav-noudepesumasin-bosch-(13-noudekomplekti)

https://www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/integreeritavad-noudepesumasinad/smv4edx17e/integreeritav-noudepesumasin-bosch-(13-noudekomplekti)

kas ühel neist on mingi eelis teise ees või mitte? (galeriis suuremat pilti vaadates saab erinevusest paremini aru)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 16:56; 10.06 18:15; 14.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ühel neist on mingi eelis teise ees või mitte? (galeriis suuremat pilti vaadates saab erinevusest paremini aru)

mul selline nagu esimesel lingil. Teisel pole ju konkreetseid vahesid söögiriistade jaoks? Tundub ebamugavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 17:44; 10.06 20:47; 11.06 17:39; 11.06 17:40; 11.06 21:40; 12.06 12:41; 13.06 00:37; 16.06 00:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Kodunurk soovitage nõudepesumasinat