Esileht Ilu Soovitage palun külmavaresele talveks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Soovitage palun külmavaresele talveks

Postitas:

sooja pikka jope-mantlit. Tõesti, mis oleks soe ja pikkust põlve alla. Selline kossakas. Ei tohi olla must, pruun, valge, tumesinine. Mul on juba praegu külm. Ma olen nagu hernekepp ja vererõhk ka madal. Külm kogu aeg. Mul on üks tagant pikema sabaga paks jope ka, aga põlved jahedas ja sellest ei piisa.

Hinnaklass- minu meelest on 250-350 (Didriksons) nats kallis. Ehk ikka on midagi muud ka kvaliteetset ja sooja olemas. No kui te ütlete, et kohe üldse pole midagi muud, siis ostan Didriksoni. Nägin, et on mingid pikad variandid olemas. Aga samas ei tea, kas need soojad ikka on.

Ah- jaa- peale esimest- teist pesu ei tohiks vooder kokku minna õmbluste juurde.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Teeklaasi täis valget viina teeb sooja tunde sisse.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sulemantel, 165€: Hall 

või beež, 236€

itaalia 38 on väiksem kui meil müüdav saksa mõõt

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 17:53; 02.12 17:58; 02.12 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sulemantel, 165€: Hall

või beež, 236€

itaalia 38 on väiksem kui meil müüdav saksa mõõt

Lühikesed.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja odavamatest kohtadest võid vaadata Sportsdirecti

Näiteks selline hall, 96€

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 17:53; 02.12 17:58; 02.12 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sulemantel, 165€: Hall

või beež, 236€

itaalia 38 on väiksem kui meil müüdav saksa mõõt

  1. Lühikesed.

Aga kui pikk sa oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis ometi sooja voodriga püksid.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sulemantel, 165€: Hall

või beež, 236€

itaalia 38 on väiksem kui meil müüdav saksa mõõt

mitte lihtsalt veidi väiksem, vaid meie mõistes 34 või lausa põhjamaine 32.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Aga kui pikk sa oled?

[/quote]

164, aga need joped pole põlvedeni ja allapoole.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis ometi sooja voodriga püksid.

Jah, mul on. Aga kui kuhugi siseruumidesse lähed hakkab nendega palav. Tahaks nagu tavaliste teksadega või soojade retuusidega ka käia.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Didriksoni omad on siis pikad? Ma olen ise ka nende parkasid pildi pealt vaadanud, aga proovima minna ei ole viitsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline. 

Selline. 

Selline. 

Kuigi 164 pikale inimesele on ikka juba mõnigi eelnevate vastajate pakututest päris pikk seljas. Mu pakututest esimene, arvan, lohiseks üldse mööda maad. Modell 177 cm pikk.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Didriksoni omad on siis pikad? Ma olen ise ka nende parkasid pildi pealt vaadanud, aga proovima minna ei ole viitsinud.

Jah, osa mudeleid pikad. Kui ikka pildil ka eest põlveni, siis pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline.

Selline.

Selline.

Kuigi 164 pikale inimesele on ikka juba mõnigi eelnevate vastajate pakututest päris pikk seljas. Mu pakututest esimene, arvan, lohiseks üldse mööda maad. Modell 177 cm pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline.

Selline.

Selline.

Kuigi 164 pikale inimesele on ikka juba mõnigi eelnevate vastajate pakututest päris pikk seljas. Mu pakututest esimene, arvan, lohiseks üldse mööda maad. Modell 177 cm pikk.

Väga ilusad. Pean xs suurust proovima.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline.

Selline.

Selline.

Kuigi 164 pikale inimesele on ikka juba mõnigi eelnevate vastajate pakututest päris pikk seljas. Mu pakututest esimene, arvan, lohiseks üldse mööda maad. Modell 177 cm pikk.

Modellidele tehakse näidismudelid, reaalselt müüdavad tooted ei ole nii pikale kasvule mõeldud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[/quote]

sooja pikka jope-mantlit. Tõesti, mis oleks soe ja pikkust põlve alla. Selline kossakas. Ei tohi olla must, pruun, valge, tumesinine. Mul on juba praegu külm. Ma olen nagu hernekepp ja vererõhk ka madal. Külm kogu aeg. Mul on üks tagant pikema sabaga paks jope ka, aga põlved jahedas ja sellest ei piisa.

Hinnaklass- minu meelest on 250-350 (Didriksons) nats kallis. Ehk ikka on midagi muud ka kvaliteetset ja sooja olemas. No kui te ütlete, et kohe üldse pole midagi muud, siis ostan Didriksoni. Nägin, et on mingid pikad variandid olemas. Aga samas ei tea, kas need soojad ikka on.

Ah- jaa- peale esimest- teist pesu ei tohiks vooder kokku minna õmbluste juurde.

Istu toas parem, kui mitte midagi ei sobi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sooja pikka jope-mantlit. Tõesti, mis oleks soe ja pikkust põlve alla. Selline kossakas. Ei tohi olla must, pruun, valge, tumesinine. Mul on juba praegu külm. Ma olen nagu hernekepp ja vererõhk ka madal. Külm kogu aeg. Mul on üks tagant pikema sabaga paks jope ka, aga põlved jahedas ja sellest ei piisa.

Hinnaklass- minu meelest on 250-350 (Didriksons) nats kallis. Ehk ikka on midagi muud ka kvaliteetset ja sooja olemas. No kui te ütlete, et kohe üldse pole midagi muud, siis ostan Didriksoni. Nägin, et on mingid pikad variandid olemas. Aga samas ei tea, kas need soojad ikka on.

Ah- jaa- peale esimest- teist pesu ei tohiks vooder kokku minna õmbluste juurde.

Istu toas parem, kui mitte midagi ei sobi.

[/quote]
Tänan, see on ka hea mõte!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 17:28; 02.12 17:57; 02.12 18:52; 02.12 18:54; 02.12 20:08; 02.12 20:09; 02.12 20:10; 02.12 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline sulemantel, 165€: Hall

või beež, 236€

itaalia 38 on väiksem kui meil müüdav saksa mõõt

Suht lirakad tunduvad ka, soojad küll mitte. Ilmselgelt ei ostaks Itaalia jopet ka kui meeletu külmavares ta on.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 22:52; 03.12 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noomi mantlid Stockmannis.

nt sellised

(vali seal lingil teine värvitoon rippmenüüst)

hind jääb normaalolukorras 49-69€ vahele, hulludel päevdel ja soodukate ajal võib ka alla 30€ga kätte saada.

skandinaavia toode ja mõeldud just põhja-maisesse talvesse.

enamik pikad, paksud ja karvase äärega kapuutsiga. mul on üks tumesinine ja teine beež. halle ja rohekaid olen ka müügil näinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht lirakad tunduvad ka, soojad küll mitte.

Refrigiwear sulemantel ei ole mingi “lirakas itaalia jope”. ka teine tollel lingil olev on sulgedega. Need on kerged ja väga soojad. Samamoodi soe on too Sportsdirecti Karrimori mantel, ka see on sulemantel.

Inimene otsis sooja jope-mantlit, mis ei oleks musta värvi ja ka mitte liiga kallis. Nüüd siin on talle lingitud hulk musta värvi suvalisi vatiinmantleid, mis tõesti teemaalgatajale kohe pikkuse tõttu meeldisid. Jee. No ostku siis endale see montoni toode, aga võib kindel olla, et see ei ole nii soe kui sulgedega vooderdatud mantlid. Olen omal nahal selle läbi katsetanud, muidu ei soovitaks. Ainuke nõuanne oleks mul selline, et sulemantlit ei tasu ise küll pesema hakata, seda ikka keemilises. Vatiinjopet võib muidugi ka ise pesta, sellega pole erilist ohtu, et omadusi kaotab.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 17:53; 02.12 17:58; 02.12 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need Montoni omad on kahtlaselt lirakad jah. Ma poes vaatasin seda viimast, kuna välimus oli päris kena. mul oli üks Mosaici sulemantel, mis ajas pidevalt sulgi välja, tüütu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et nagu päriselt ei leia pikka jopet?…

Nt Nike?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmavaresele ei soovitaks kindlasti vatiiniga jopet-mantlit osta. Isikliku kogemuse põhjal väidan, et nendega on külm. Olen ka külmavares.

Soojad ja mõnusalt kerged on sulejoped-mantlid. Aga üldiselt on suleasjad siiski kallid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled peenike nagu hernekepp, siis ju võid rahuliku südamega soojasid talvepükse kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Save the duck

Fjällräven

Joutsen

Head asjad on kallimad kui sinu hinnaklass, aga sellised nad juba on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina õmblesin endale pika sooja mantli ise, kuna mul oli sama häda nagu Sinul. Kangadzunglist sain materjali.  Nüüd olen otsustanud järgmise mantli osta Luhtast. Seal tundub väga kvaliteetne kaup, kui reisi ajal kauplustes olen uurinud. Sõbranne ostis kunagi kaltsukast kollase seest karusnahaga sooja mantli, kandis üle 10 aasta veel. Kollane tunduks kahtlane, aga see mantel püsis puhas ja ilus! Siis me uurisime, kust mantel pärit on – Luhta oli see.

https://luhta.com/fi/fi/c/all/naiset/takit/pitkat-takit

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht lirakad tunduvad ka, soojad küll mitte.

Refrigiwear sulemantel ei ole mingi “lirakas itaalia jope”. ka teine tollel lingil olev on sulgedega. Need on kerged ja väga soojad. Samamoodi soe on too Sportsdirecti Karrimori mantel, ka see on sulemantel.

Inimene otsis sooja jope-mantlit, mis ei oleks musta värvi ja ka mitte liiga kallis. Nüüd siin on talle lingitud hulk musta värvi suvalisi vatiinmantleid, mis tõesti teemaalgatajale kohe pikkuse tõttu meeldisid. Jee. No ostku siis endale see montoni toode, aga võib kindel olla, et see ei ole nii soe kui sulgedega vooderdatud mantlid. Olen omal nahal selle läbi katsetanud, muidu ei soovitaks. Ainuke nõuanne oleks mul selline, et sulemantlit ei tasu ise küll pesema hakata, seda ikka keemilises. Vatiinjopet võib muidugi ka ise pesta, sellega pole erilist ohtu, et omadusi kaotab.

Ega kõik sulgedega ei ole kohe automaatselt soojad, oleneb ju kui palju seal neid sulgi on ja pealisriidest ka. Ostsin ka sulemantli (mitte nende firmade oma), ja isegi talvemantel ja puha, aga no saab kanda max miinus 3, väga jahe ikka sellega. See lingitus Refr….wear vms, siis seal yooxi lehel küll sarnane jope ei ole mis seal kodulehel on. Äkki see ongi soe siis, pole kursis. Ennem ostaks Sportsdirectist midagi, seal tunduvad tõesti soojemad olevat. Sealt olen kunagi tellinud ühe jope, täiesti soodne hind oli ja polnud üldse sule oma ka aga siiani kõige soojem üldse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 22:52; 03.12 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled külmavares, siis miks sa tahad kokkuhoida? Osta korralik jope, mis kestab aastaid ja on soe.
Mina olen ka külmavares ja ma keeldun külmetamast. Mina ostsin endale matkaspordist korraliku matka jope, pole kordagi külma tundnud. Lisaks ostsin ka korraliku meriino soojapesu.
Mina ei saa aru miks hoida sellise koha pealt kokku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan Didriksonsi, neil on pikki mudeleid ja see kestab sul aastaid. Värvivalikut on ka. Tasub investeerida. Otsi soodukaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Ilu Soovitage palun külmavaresele talveks