Esileht Pereelu ja suhted Suhe Muusikuga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Suhe Muusikuga

Postitas:

Hei!

Olen suhtes muusikuga. Kõik oli alguses ilus, hea, muinasjutuline. Meil on väga tugev keemia. Vanuse vahe on meil 11 aastat, mees on minust vanem. On ta varem 7-8aastat koos olnud ühe naisega, kellega on tal ka laps. Muidu muul ajal on ta pidanud vaid sõbrannasid lisanditega. Kui minuga kohtus, siis kõik sõbrannad lendasid v.a 1. Temaga on palju probleeme olnud kuid olen mõistnud, et kui tahan koos temaga olla siis pean leppima, et korra nädalas ta mujal käib.

samas on ta muusik ja mul on raske temaga. Ta ei suuda kaks päeva järjest koos olla minuga. Ta vajad rahu ja puhkust. Kui ta on muusikamaailmas(teeb muusikat) siis on ta kadunud ja väga õel inimene. Temaga ei saa isiklikke teemasid arutleda, sest siis ta leiab, et pahandan temaga ja see lõppeb tüliga. Mina võtan süü tavaliselt enda peale ja  vabandan. Tal on raske lapsepõlv, teda on justkui õpetatud “halb” olema. Talle meeldib ka tühjast kohast ära kaduda, lülitab telefoni välja ja lihtsalt on kadunud ja pärast küsides võid pahandada saada. Ma ise olen väga tundlik ja emotsionaalne. Elan kõike väga läbi. samas ta ei talu negatiivsust ja kurbust ehk kui mul halb periood siis tema juurde minna ei tohi praktiliselt. Ise nimetab seda muusiku eluks, et muusikud ongi teistsugused. Nad olevad n-ö “tundetud”

on kellelgi kogemusi n-ö “tundetu” mehega, kellel tegelikult on tunded aga lihtsalt kipub haiget tegema koguaeg?

+6
-51
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 00:14; 04.04 03:03; 04.04 03:05; 04.04 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli ajal kuulusin peamiselt muusikutest, näitlejatest  koosnevasse seltskonda. Tegemist siis meestega. Oi, millise egotripid nad olid. Muidugi oli alati lõbus ja tore aega viita, aga koju küll selliseid ei toonud.  Osad olid ka abielus ja nende naistest oli kahju, sest neid austajannasid oli ikka üksjagu, ka minule ujuti külje alla, et tehku tuttavaks. Hoidsingi rangelt sõbrasuhet, selles piisas täiesti. Seda, et nad sinu muredega oleksid viitsinud tegeleda, eriti ei maksnud loota.

Mingi hetk enam ei viitsinud, abiellusin ja lõin pere sümpaatse ja toreda mehega, kellel oli minu jaoks aega.

+40
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole mingi vabandus, et olen muusik ja võin teise inimesega halvasti käituda. Elasin 14 aastat muusikuga, kel olid naised ümber ja põhivabandus: ma olen ju muusik. Pole nad mingid jumalad ja ei ole neil teisi reegleid. Mina lõpetasin selle pulli kui ühe “sõbrannaga” juba otsapidi abielu plaane tegi, keda mulle serveeriti kui “lihtsalt hea tuttav, sest muusikutel on ju palju naissõpru, sa oled jobu, et seda ei mõista”. Niiet see, et ta muusik on ei puutu asjasse. Kohe näha, et oled ajupestud juba.

+46
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:02; 04.04 11:05; 04.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen suhtes muusikuga. Kõik oli alguses ilus, hea, muinasjutuline. Meil on väga tugev keemia. Vanuse vahe on meil 11 aastat, mees on minust vanem. On ta varem 7-8aastat koos olnud ühe naisega, kellega on tal ka laps. Muidu muul ajal on ta pidanud vaid sõbrannasid lisanditega. Kui minuga kohtus, siis kõik sõbrannad lendasid v.a 1. Temaga on palju probleeme olnud kuid olen mõistnud, et kui tahan koos temaga olla siis pean leppima, et korra nädalas ta mujal käib.

samas on ta muusik ja mul on raske temaga. Ta ei suuda kaks päeva järjest koos olla minuga. Ta vajad rahu ja puhkust. Kui ta on muusikamaailmas(teeb muusikat) siis on ta kadunud ja väga õel inimene. Temaga ei saa isiklikke teemasid arutleda, sest siis ta leiab, et pahandan temaga ja see lõppeb tüliga. Mina võtan süü tavaliselt enda peale ja vabandan. Tal on raske lapsepõlv, teda on justkui õpetatud “halb” olema. Talle meeldib ka tühjast kohast ära kaduda, lülitab telefoni välja ja lihtsalt on kadunud ja pärast küsides võid pahandada saada. Ma ise olen väga tundlik ja emotsionaalne. Elan kõike väga läbi. samas ta ei talu negatiivsust ja kurbust ehk kui mul halb periood siis tema juurde minna ei tohi praktiliselt. Ise nimetab seda muusiku eluks, et muusikud ongi teistsugused. Nad olevad n-ö “tundetud”

on kellelgi kogemusi n-ö “tundetu” mehega, kellel tegelikult on tunded aga lihtsalt kipub haiget tegema koguaeg?

Teil ühiseid lapsi ka on? Väiksed või suured? Mis selle lapsepõlvega siis oli? Kui tema ütleb halvasti, siis miks sina vabandad?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:30; 04.04 04:09; 04.04 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme koos, suhtes, avalikult. See üks proua on tal salajane aga kohe alguse poole rääkis, nad on 13aastat tuttavad. Teab ka too naine, minust sest “sotsiaalmeedia” jne. Ja max 1kord nädalas käib, vahest isegi kuu vahet… ma ei teagi, mis või miks ta otseselt seal käib

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 00:14; 04.04 03:03; 04.04 03:05; 04.04 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lapsi, ma tunnen, et olen liiga noor veel 😀

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 00:14; 04.04 03:03; 04.04 03:05; 04.04 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lapsi, ma tunnen, et olen liiga noor veel ????

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

Ma arvan et sa oled üks väga kena ja hea tüdruk ja tema pole sind grammigi väärt. Seda viimast öeldakse palju, aga nii on. Lapsi pole, mine ära. Tean et kerge öelda, raske teostada, aga ega ta paremsks ei muutu. Kas saad omaealistega suhelda? See suhe on ju rõõmutu ja ahistav. Sinu noorus peaks olema täis rõõmu ja naeru, ära jäta ennast sellest ilma! Kas sul on kuhugi minna? Vanemate juurde nt?

+51
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:30; 04.04 04:09; 04.04 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen viimase kirjutajaga 100% nõus! See ei lähe paremaks ja sina muutud aina õnnetumaks.

Ma olen ka muusikuga suhtes olnud, aga ta pühendus mulle, ei midagi sellist, millest sa räägid. Muusikuks olemine ei vabanda sellist käitumist välja. See on muhas isekus ja empaatia puudumine. Sa oled palju paremat väärt! Väärtusta ennast! Sul on õigus olla õnnelik!

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen suhtes muusikuga. Kõik oli alguses ilus, hea, muinasjutuline. Meil on väga tugev keemia. Vanuse vahe on meil 11 aastat, mees on minust vanem. On ta varem 7-8aastat koos olnud ühe naisega, kellega on tal ka laps. Muidu muul ajal on ta pidanud vaid sõbrannasid lisanditega. Kui minuga kohtus, siis kõik sõbrannad lendasid v.a 1. Temaga on palju probleeme olnud kuid olen mõistnud, et kui tahan koos temaga olla siis pean leppima, et korra nädalas ta mujal käib.

samas on ta muusik ja mul on raske temaga. Ta ei suuda kaks päeva järjest koos olla minuga. Ta vajad rahu ja puhkust. Kui ta on muusikamaailmas(teeb muusikat) siis on ta kadunud ja väga õel inimene. Temaga ei saa isiklikke teemasid arutleda, sest siis ta leiab, et pahandan temaga ja see lõppeb tüliga. Mina võtan süü tavaliselt enda peale ja vabandan. Tal on raske lapsepõlv, teda on justkui õpetatud “halb” olema. Talle meeldib ka tühjast kohast ära kaduda, lülitab telefoni välja ja lihtsalt on kadunud ja pärast küsides võid pahandada saada. Ma ise olen väga tundlik ja emotsionaalne. Elan kõike väga läbi. samas ta ei talu negatiivsust ja kurbust ehk kui mul halb periood siis tema juurde minna ei tohi praktiliselt. Ise nimetab seda muusiku eluks, et muusikud ongi teistsugused. Nad olevad n-ö “tundetud”

on kellelgi kogemusi n-ö “tundetu” mehega, kellel tegelikult on tunded aga lihtsalt kipub haiget tegema koguaeg?

Vabanda, aga sa kirjutad mehest, nagu oleksid koera võtnud, kes ei kuula sõna. Kui oled inimesega koos, siis on see üheselt ja otseselt sinu tahe. Kui teise täiskasvanud inimese käitumine sulle ei sobi, sa lahkud suhtest, mitte ei hakka teda nagu koera treenima ja siis oled hädas, et ei kuula sõna ja nii raske on. Muusik pole mingi tõukoer, mis maksab palju ja seetõttu raske äraanda. Ta on tavaline inimene, kellega sina oled ju koos sellepärast, et oled vaimustuses tema elust ja temast endast. Minul ei ole mingeid kogemusi tõukoerast mehega, kes ei kuula sõna.

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nartsissist, mitte “muusik”, TA.

Ei ole vaja hakata nartsissisti ilustama ning välja vabandama asjaoluga, et ta juhtumisi ka nooti peab.

Muusikuid ei ühenda mitte mingi müütiline “muusikute iseloom”, see on solvav täiesti normaalsetele meestele, kes juhtumisi samuti muusiku elukutset armastavad, aga kes armastavad sellest veel rohkem oma kodu, naist ja lapsi.

Iseasi, kui sa taolist sadomaso suhet naudid…

Siis lase käia, egas keegi sind ei takista.

Õnne ma ei suuda soovida, sorry.

 

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa vend on muusik, aga pole üldse selline nagu see sinu kirjeldatu. Ta on eraklik, tagasihoidlik, väga sõbralik, truu, kannatlik ja mõistev ning igal hetkel ülimalt abivalmis. Ka tal oli väga raske lapsepõlv, mida ta siiamaani väga üle elab. Aga no see pole mingi vabandus, et sitapea olla!

Eks sinu enda valik, kas lepid sellise jobuga või mitte, aga jah, “muusik” pole mingi diagnoos ja asi pole üldse selles, et ta muusik on. Ilmselt oleks ta ka muu elukutsega nõme molkus.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis laps, jookse! Tegemist ei ole suhte, vaid ärakasutamise ja tõsise vaimse vägivallaga. Kui teine juba suhte alguses nii käitub, siis edasi läheb hullemaks. See ei ole armastus, ta ei austa sind.

Sa ei pea taluma teisi naisi, sa ei pea vabandama tema käitumise eest, sa ei pea leppima manipulatsiooni, solvangute ega õelusega, sa ei pea teda mööda ilma taga otsima, kui härra otsustab ignoreerida ja sa ei pea leppima tema õudse iseloomuga.

Palun mõtle nüüd järele, mis nõu annaksid oma lähedasele, kes sellise “suhte” lummuses on? Kas tõesti suudaksid öelda, et armastus on kõige olulisem, et käitugu teine pool, kuidas tahab, need üksikud koosolemise hetked on seda väärt? Aga ei ole! Maailmas on palju armsaid ja normaalseid mehi, kes oma naisi kätel kannavad. Võta mõni selline. Arvan, et pead olema ka väga hea välimusega, vaevalt see muusik sind muidu peaks.

Ja veel üks asi. Tegelikult ei ole suhte alustalaks mitte niivõrd armastus ja armumine. On hoopis austus. Armumine kaob paari aastaga ja armastus sureb pärast seda maru kiiresti, kui austus puudub. Nii et ära otsi meest,  kes kõige ilusamini pea segi ajab, vaid otsi selline, kes austab sind ja keda sina ise. Praegusel juhul on austus sellest võrrandist täitsa puudu, ka muide sinu poolt. Mõtle oma emotsioonid läbi. Jäta armastus korraks kõrvale ja näed, et üle jäävad hirm, vastikus, kurbus, ebaõiglus, nukrus, viha jne. Kui armastus kaob, siis ülejäänud võimenduvad. Ära tee seda endale.

Leia keegi, kes sul aitaks sellest suhtest lahkuda. Mingil juhul ära jää rasedaks ja proovi mitte sõltuda tema rahast. Ma arvan, et sa siiski ei suuda hetkel meie nõuannete järgi toimida,  sest lootus sureb viimasena, aga see, et kirjutasid, on esimene samm. Pane enda jaoks paika vähemalt see piir, mil lahkud. See võib olla see, kui jääb teise naisega teie voodis vahele, toob sulle suguhaiguse, lööb sind, pead hakkama tema käitumise tõttu tarvitama rahusteid või antidepressante vmt. Keegi ei peaks selliselt armastama. Sa pead lahkuma, et mitte lasta oma vaimset tervist hävitada. Saan selleks vaid jõudu ja edu soovida.

+38
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

Hea noor inimene, see ei ole normaalne suhe. Kas sinu esimene suhe? Katsu see seljataha jätta. Asi ei ole selles, et inimene on muusik, kindlasti ei ole kõik muusikud sellised vaimselt ahistajad.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vist üsna noor ja ausalt, palun kuula siinseid nõuandjaid. Sa oled praegu temast nagu pimestatud, kogu jutt on sellest, mida tema tahab ja kuidas ennast tema järgi painutada. Kindlasti ta on mingil tasandil huvitav inimene, aga mida sina ise tahad? Milline sinu enda kujutluses võiks üks suhe olla? Kui vastus on midagi sellist, et aga ma ju ei saa oma soove ja mõtteid avaldada, siis milleks üldse selline suhe? Arvesta, et kõik need jooned süvenevad ajaga, mitte ei parane. Kui ta käitub sinuga nii ajal, kui veel peaks kõik olema uus ja huvitav, siis mis veel edasi saab? Ta ei ärka ühel hommikul teise inimesena, kes sinust hoolib ja sinuga arvestab. Mõtle kasvõi, kui te suhe jõuab kaugemale ja sul on mingi reaalne vajadus teda kätte saada, aga tema parajasti mängib mingit blokeerimismängu ja telefon ei vasta? Sellist suhet saaks pidada ainult siis, kui sul endal oleks ka ükskõik ja ta oleks lihtsalt üks huvitav tutvus, aga ilmselgelt sa ju ootad enamat. Anna endale võimalus see kellegi teisega leida.

Nooremana olen isegi sellisesse “oh, ta on ikka nii diip, ah, kuidas ta kannatab” ämbrisse astunud, aga reaalsuses ei tähenda ükski minevikukogemus ega elukutse vaba voli teisi halvasti kohelda. Mõtteharjutuseks võid proovida ette kujutada, kas tema aktsepteeriks sinu sarnast käitumist ja otsiks sulle vabandusi?

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees oleks samasuguse s*ta iseloomuga kui ta poleks muusik. Tal on praegu lihtsalt nii mugav olla nii siga kui parasjagu pähe tuleb ning vabandada end kunstiinimeseks olemisega välja. Naerukoht! Ta käitubki nii vastikult, sest talle lubatakse seda.

Ja sina oled talle lihtsalt tühi koht. Üks paljudest.

Lihtsalt, mine ära. Tegelikult ka. Ta lihtsalt hävitab sinu ära. Pärast sellist suhet jääb sinust inimvare alles, mida psühholoog ka enam kokku ei lapi. Praegu pääsed veel minimaalsete kahjustustega.

 

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, süda läheb pahaks ja kõik vanad mälestused tulevad meelde. No mis imeinimene see muusik on, et tal on lubatud naistega valimatult ringi tõmmata ja haiget teha? Miks? Ma tunnen väga palju muusikuid ja no ei ole nad sellised. Täpselt sama hoolivad oma perega nagu ükskõik kes. Pigem naeravad nende “elumeeste” üle, kes naisi nagu sokke vahetavad. Minu elukaaslane oleks sama vastiku isrloomuga olnud ka traktoristina, ilmselt poleks tal siis naisi nii palju olnud. Teemaalgataja on ehe näide, miks muusikud naisi saavad, sest alati on selliseid naiivitare, kes kitarril ja lauluhäälel end ära pimestada lasevad. Olin ise ju algul see sama loll naiivitar.
Mis muusik ta on, teeb bändi ja käib kõrtsis esinemas või mängib flööti/viiulit orkestris?

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:02; 04.04 11:05; 04.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma kirjutan vastukaaluks, kuidas minu abikaasa mind kohtleb. Oleme koos juba 12a.

Ta on vaiksemat sorti tõsine ja töökas mees. Ometi leiab ta vähemalt korra paari nädala jooksul aega, et küsida ja tõesti huvi tunda selle vastu, kuidas mul läheb. Praegusel koroona ajal, kui meelelahutust pole ja oled laste/koduga 24/7 kinni, annab üksnes selline küsimine ja hoolimine jõudu juurde.

Lisaks, ma tean, et ma saan tema peale kindel olla absoluutselt iga kell ja igas olukorras. Ta tuleb kohe, ma ei pea kõige eest üksi võitlema ja vastutama. Heaks näiteks oli olukord, kus minu autole (kus olin lapsega kahekesi) sõitis sisse reka. Olime ise terved ja kõik hästi, lihtsalt väga ehmatanud. Mees tõusis sekundipealt laua tagant püsti (kus ta istus väga tähtsal koosolekul inimestega, kes võib öelda, et juhivad riigielu ja koosolekul, mida ta ise kusjuures vedas) ning sõitis otsejoones avariipaika meie juurde.

Need on ainult paar näidet.

Seega, küsi endalt, kas sinu partner:

1. Tunneb siirast huvi sinu heaolu/tervise/tegemiste vastu?

2. Kas ta suudaks enda huvid vajadusel tahaplaanile jätta ja asetada sind (tulevikus ka last) kõigest ettepoole?

3. Kas sa saad tema peale igas olukorras loota ja toetuda? Kas tema on sinu kalju?

Vasta alustuseks nendele küsimustele ausalt ja kui kõik või enamik vastuseid on EI, siis ei ole tegemist hea mehega. Muusik või mittemuusik.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt võiksid kooli minna ja õppida kirjutama. Õudne lugeda. Ja see muusik unusta ka ära, otsi normaalne mees. Ja kuidas siis nii naiivne saab olla, et ei tea, miks sinu Muusik proua juures käib.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe Muusikuga

Miks sa, naine, muusikainimesi mõnitad? Ja veel suure tähega: Muusik.

Sa pole mitte muusikuga suhtes, vaid Deb.iiliga oled suhtes.
Ja kuna sulle see endale meeldib, siis ole edasi; perekooli käokari teda never ei paranda.
Ja nagu siin üks kägu rääkis, siis sellest aru saamiseks, et sa kaelani sita sees oled, kulub tavaliselt 14 aastat.
Seega – lahuta 14st aastast see juba koos oldud aeg maha ja saad teada, kaua sa VEEL pead seda haigust nimega nartsissist-mees kannatama.

Aeg-ajalt võid muidugi sündmuste arengust siin teematada.
Kas see “13 aastat tuntud tädi” on mingi värskema vastu välja vahetatud või on keegi veel kampa juurde lisaks võetud jne põnevaid fakte teie suurepärasest kooselust.
14 aasta pärast on võimalikud ka kõikvõimalikud põnevad lõppmängud teie suhtele, alles see oli, kui analoogiline mees (kah muusik) läks kangiga eksnaise uuele kaaslasele kallale, aga kahjuks lõpetas ise hauas.

+18
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 11:47; 04.04 12:32; 04.04 17:47; 04.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silvia Ilves, sina vä?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:01; 04.04 16:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Silvia Ilves, sina vä?

MIKS sa pead igas teemas ja alati seda oma lolli küsimust küsima?

Sul pole ju 100% mitte mingit selgeltnägemisvõimet.
Sul pole isegi mõistust või mälu ja sul on ilmselgelt alzheimer.
Et teada, et S. Ilves on ise ka muusik ja tema praegune kaaslane EI OLE temast 11a vanem. (vaid isegi pisut noorem)

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 11:47; 04.04 12:32; 04.04 17:47; 04.04 18:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole lapsi, ma tunnen, et olen liiga noor veel ????

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

Väga huvitav, miks sa seda ei taha. Mulle oleks see sellise suhte puhul unistuste täitumine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lapsi, ma tunnen, et olen liiga noor veel ????

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

Väga huvitav, miks sa seda ei taha. Mulle oleks see sellise suhte puhul unistuste täitumine.

Teemaalgataja on alles väga noor ja loll ning idealiseerib suhet üle, eriti sellise muusik-tüüpi mehega. Tunneb, et tema võiks olla see muusa, kes muusik-meest inspireerib ja kes parandab muusik-mehe hingehaavad. Võibolla suhte esimestel paaril kuul isegi inspireeris. Aga muusiktüüpi mehed on rahutud persevestid, kel on vilav pilk ja vajavad esimese armutuhina möödudes juba uut doosi.
Sellise mehega saab enamvähem edukalt suhtes olla naine, kes on ise umbes samasugune ja väga tugev ning iseseisev. Selline naine unustabki mehe vahepeal ära, kui sel need hood peale tulevad, mil ära kaob ja kuskil hämaratel alleedel hulgub. Kui see uuesti naise ust kraapima tuleb, siis naine vbl laseb sisse, aga vbl ei lasegi enam. Teemaalgataja pole paraku seda tüüpi naine, vähemalt veel mitte.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina ullike arvad, et sul on suhe heliloojaga. see labiilne ja  elunäinud mees võtab sind toateenijana. loogiš, et töötava alluva suhtes pole tunded kohustuslikud. ja mida sul nõuda, seda et härra lõpetaks proua panemise või teeskleks romantikat sinu suhtes.

väärid just sellist suhet, kuidas suhtud endasse ja lased partneril ennast kohelda. sinu siinne kirjeldus on nõme vaime vägivald, millest sa pimeda kassipojana kinni hoiad. ennekõike peab huvituma, milline oli sinu lapseaeg, et lepid näruse mehega.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen suhtes muusikuga. Kõik oli alguses ilus, hea, muinasjutuline. Meil on väga tugev keemia. Vanuse vahe on meil 11 aastat, mees on minust vanem. On ta varem 7-8aastat koos olnud ühe naisega, kellega on tal ka laps. Muidu muul ajal on ta pidanud vaid sõbrannasid lisanditega. Kui minuga kohtus, siis kõik sõbrannad lendasid v.a 1. Temaga on palju probleeme olnud kuid olen mõistnud, et kui tahan koos temaga olla siis pean leppima, et korra nädalas ta mujal käib.

samas on ta muusik ja mul on raske temaga. Ta ei suuda kaks päeva järjest koos olla minuga. Ta vajad rahu ja puhkust. Kui ta on muusikamaailmas(teeb muusikat) siis on ta kadunud ja väga õel inimene. Temaga ei saa isiklikke teemasid arutleda, sest siis ta leiab, et pahandan temaga ja see lõppeb tüliga. Mina võtan süü tavaliselt enda peale ja vabandan. Tal on raske lapsepõlv, teda on justkui õpetatud “halb” olema. Talle meeldib ka tühjast kohast ära kaduda, lülitab telefoni välja ja lihtsalt on kadunud ja pärast küsides võid pahandada saada. Ma ise olen väga tundlik ja emotsionaalne. Elan kõike väga läbi. samas ta ei talu negatiivsust ja kurbust ehk kui mul halb periood siis tema juurde minna ei tohi praktiliselt. Ise nimetab seda muusiku eluks, et muusikud ongi teistsugused. Nad olevad n-ö “tundetud”

on kellelgi kogemusi n-ö “tundetu” mehega, kellel tegelikult on tunded aga lihtsalt kipub haiget tegema koguaeg?

Vabanda, aga sa kirjutad mehest, nagu oleksid koera võtnud, kes ei kuula sõna. Kui oled inimesega koos, siis on see üheselt ja otseselt sinu tahe. Kui teise täiskasvanud inimese käitumine sulle ei sobi, sa lahkud suhtest, mitte ei hakka teda nagu koera treenima ja siis oled hädas, et ei kuula sõna ja nii raske on. Muusik pole mingi tõukoer, mis maksab palju ja seetõttu raske äraanda. Ta on tavaline inimene, kellega sina oled ju koos sellepärast, et oled vaimustuses tema elust ja temast endast. Minul ei ole mingeid kogemusi tõukoerast mehega, kes ei kuula sõna.

Kõik õige, ainult vastupidi. See muusik võttis endale (sinu nimetatud) koera. Nüüd keelab käseb poob ja laseb.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:30; 04.04 04:09; 04.04 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://youtu.be/uYkqAqbKCMI

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nartsissist. Olen ise ka sellistega kokku puutunud muusikamaailmas ja muudel aladel. Välismaal, aga nagu näha, siis leidub Eestis ka selliseid. See võib päris traumeeriv olla ja tõesti läheb järjest hullemaks, mida rohkem end jalamatina lased kohelda. Mingil hetkel õpid, et inetul käitumisel pole piire, hoidku selle eest kui hakkab sinu käest raha tahtma või sinuga vägivallatsema. Sul pole muud valikut kui hakata end väärtustama. Mõtle, mida SINA elult tahad ja ära jää halba suhtesse kinni.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa teemaalgataja endast nii halvasti arvad, et oled nõus vabatahtlikult kellegi heaolu nimel ennast alandama, vaimselt alla suruma? Sul ei ole enda arvates tõesti siis mingit väärtust?? Ja kelle nimel? Inimese, kes sind alandab ja saastaks peab

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen suhtes muusikuga. Kõik oli alguses ilus, hea, muinasjutuline. Meil on väga tugev keemia. Vanuse vahe on meil 11 aastat, mees on minust vanem. On ta varem 7-8aastat koos olnud ühe naisega, kellega on tal ka laps. Muidu muul ajal on ta pidanud vaid sõbrannasid lisanditega. Kui minuga kohtus, siis kõik sõbrannad lendasid v.a 1. Temaga on palju probleeme olnud kuid olen mõistnud, et kui tahan koos temaga olla siis pean leppima, et korra nädalas ta mujal käib.

samas on ta muusik ja mul on raske temaga. Ta ei suuda kaks päeva järjest koos olla minuga. Ta vajad rahu ja puhkust. Kui ta on muusikamaailmas(teeb muusikat) siis on ta kadunud ja väga õel inimene. Temaga ei saa isiklikke teemasid arutleda, sest siis ta leiab, et pahandan temaga ja see lõppeb tüliga. Mina võtan süü tavaliselt enda peale ja vabandan. Tal on raske lapsepõlv, teda on justkui õpetatud “halb” olema. Talle meeldib ka tühjast kohast ära kaduda, lülitab telefoni välja ja lihtsalt on kadunud ja pärast küsides võid pahandada saada. Ma ise olen väga tundlik ja emotsionaalne. Elan kõike väga läbi. samas ta ei talu negatiivsust ja kurbust ehk kui mul halb periood siis tema juurde minna ei tohi praktiliselt. Ise nimetab seda muusiku eluks, et muusikud ongi teistsugused. Nad olevad n-ö “tundetud”

on kellelgi kogemusi n-ö “tundetu” mehega, kellel tegelikult on tunded aga lihtsalt kipub haiget tegema koguaeg?

Alguses ongi kõik asjad ilusad ja muinasjutulised, eriti kui tegu on nartsissistiga. Ei ole vahet, mis ala inimesega tegu. Loe, siin on teema nartsissistidest.

Minu abielu on väliselt väga tore. Pool linna kadestab mind sellise mehe pärast. Sirge, konkreetne, ringi ei tõmba. Tülisid on ju ikka pea kõigil ja nii läks ka minul aega aru saamaks, et ka vaimne vägivald on vägivald. Õigemini ma ei tulnud ise selle peale, enne kui üks hea sõber ütles, et kuule, see, mis teil seal toimub, pole normaalne. Elu hirmu all, a´la “nüüd ma lähen ära” jne.

Kuidas siis roosamannast sai selline elu? Eks see juhtus siis kui mina hakkasin ka oma nõudmisi esitama, mitte ei lasknud enam vaid enda seljas sõita. Unusta palun ära see, et sina oled süüdi. Mõnes asjas ehk oled, aga kindlasti mitte kõiges. Nartsissistid loovadki sinus sellise tunde, kus hakkad ennast süüdistama ja alandama. Löö selg sirgu, ära tee tema käitumisest välja, ignoreeri. Asja peale, mis enne ajas nutma, hakka naerma. Ega teda muuta ei ole võimalik, ainult murda. Ja lisaks, jookse.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 16:05; 05.04 16:03; 07.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

</p>

Silvia Ilves, sina vä?

<p style=”text-align: left;”>MIKS sa pead igas teemas ja alati seda oma lolli küsimust küsima?

Sul pole ju 100% mitte mingit selgeltnägemisvõimet.

Sul pole isegi mõistust või mälu ja sul on ilmselgelt alzheimer.

Et teada, et S. Ilves on ise ka muusik ja tema praegune kaaslane EI OLE temast 11a vanem. (vaid isegi pisut noorem)

S.Ilves, kas tõesti sina vä?

 

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:01; 04.04 16:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe Muusikuga