Esileht Pereelu ja suhted Suhe Muusikuga

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Suhe Muusikuga

Postitas:

Miks on pealkiri suhe muusikuga? Sest ta ise kordab mulle pidevalt, et on “Muusik”. Ta ei ole staar vms. Teeb tellimuste peale muusikat, õpetab seda teistele ja kirjutab sahtlisse omaloomingut. Ta seletab oma käitumist sellega, et on muusik jne. Varasemates suhetes pole selliseid kogemusi üldse olnud.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 00:14; 04.04 03:03; 04.04 03:05; 04.04 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selliseks koosluseks peab olema väga tugev iseloom. naine – sa pead teadma, kes sa oled ja kindlasti peavad sul olema huvid, millega sa tegeled iseseisvalt, sõltumatult oma Muusikust.

ausalt, ma ei kujuta ette sellist olukorda, et loovisiksusena tegelen süvitsi oma asjaga ja siis tuleb keegi suvalisel hetkel mingi suhtejutuga. saadaks ikka pikalt p….e.

Lihtsalt tuleb omada seda radarit või tundlaid. kui pole siis pole.

Isiklikku vabadust tuleb samuti anda. Ilma selleta on ikka väga jube elu. Kuidas elada käsi-käes ja näpp-pees?

 

Kainenemiseks panin eelnevalt lingi, aga sõnad ka:

Tere süütu suguühe ühest kaugest ajast Terje…Malle…Maire…sa vist ei öelnd’ki nime Ma seesama Toomas, kes su juurde roomas naine…koomas…kaine…no pole oluline Enne restorani lavalt silmis läige kaval a-moll…f-duur…jutt loll…tervitus nimeline see kes laulab söögiks, hiljem ühiskoogis sulle…ainult…hullem…romansi imemine Õues kohisevad puud sulle tere hommikut sa ei suudelnudki kuud hoopis mingit muusikut värvi koorub vannitoas baaripukist lilla kints august alla kraanijoas voolas lootus leida prints Meil on sama maitse, pole sinu maitse mina…ja ka…sina…ei ole taevaline vahel linnas näeme, vestlemagi jääme teemad…jõnkse…teevad, ja naer on vaevaline Õues kohisevad puud sulle tere hommikut sa ei suudelnudki kuud hoopis mingit muusikut värvi koorub vannitoas baaripukist lilla kints august alla kraanijoas voolas lootus leida prints Sa ei olnud mingi bitch lihtsalt mina olin lits Õues kohisevad puud sulle tere hommikut sa ei suudelnudki kuud hoopis mingit muusikut värvi koorub vannitoas baaripukist lilla kints august alla kraanijoas voolas lootus leida prints#Dagö#Muusik

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline naine unustabki mehe vahepeal ära, kui sel need hood peale tulevad, mil ära kaob ja kuskil hämaratel alleedel hulgub. Kui see uuesti naise ust kraapima tuleb, siis naine vbl laseb sisse, aga vbl ei lasegi enam.

Edukate muusikute puhul kraabib ikka naine ust, mitte mees.
Juhul, kui mees on see nö. muusik.

Sal-Salleri juhtumi oled juba unustanud?
Kohe lisandub siia Padari juhtum.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 11:47; 04.04 12:32; 04.04 17:47; 04.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et ma oma vana teemat ei oska leida. Paneks oma samasuguse hala sulle siia näidiseks mille umbes 15 aastat tagasi tegin.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 01:02; 04.04 11:05; 04.04 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et ma oma vana teemat ei oska leida. Paneks oma samasuguse hala sulle siia näidiseks mille umbes 15 aastat tagasi tegin.

Mul küll kahju ei ole, et sa oma 15a tagasi mõeldud mõtteid uuesti mõelda ega kirja panna ei suuda.

Su paremad päevad ilmselt ongi möödas ja jäävad sinna 15 – 20a taha.

+1
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 11:47; 04.04 12:32; 04.04 17:47; 04.04 18:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See muusik sul on kõige ehtsam nartsissist ehk siis psühhopaat. Isegi ju ütles sulle, et on tundetu, aga mitte sellepärast, et ta on muusik vaid sellepärast, et ta on psühhopaat.

Kas tuleb tuttav ette? https://naistekas.delfi.ee/artikkel/81871953/kui-sina-oled-empaat-ja-tema-nartsissist-siis-teie-suhe-labib-need-20-ebameeldivat-etappi

Loe psühhopaatidest veel siit : https://naistekas.delfi.ee/artikkel/81185745/kaheksa-marki-et-tegu-on-psuhhopaadiga-kellest-peaksid-heaga-eemale-hoidma?

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks minu pereliiget on muusikud, kuigi neil on ka muud sissetulekud muusika kõrvalt. Ise nad end “muusikuks” ei tituleeri, kuid nad on muusikutena piisavalt tuntud ning figureerivad ka meedias siiski eelkõige muusikutena. Seetõttu on tutvusringkonnas palju teisigi muusikabusinessi inimesi ning minu arvates mitte ühtegi teemaalgatuses toodud halba iseloomujoont ei saa “välja vabandada” muusikuks olemisega. Isegi kui inimene on sajaprotsendiliselt muusikas sees, on ta eelkõige ikkagi inimene, ning kõik tema käitumismustrid tulenevad sellest, et ta on inimene, mitte elukutse, ehk siis tema olemust ja sotsiaalset suhtlust defineerib tema sisemine kompass inimesena. Sinu eluteele on lihtsalt s*tt inimene sattunud, muud ei midagi. Kui sulle meeldibki selline “närvikõdi” ja selja taga halamine, siis oletegi paras paar, hala edasi. Kui aga selline nartsissism ja superego ikka tegelikult ka häirib, siis a) tõsine, siiras, süüdistustevaba jutuajamine või b) oma eluga edasi minemine võiks mingi samm paremuse poole olla.

Tean, armastus on pime ja mida halvemini inimesed meiega käituvad, seda enam soovime me endale ja maailmale tõestada, et ma siiski olen armastust väärt ja saan hakkama ja panen lõpuks selle teise inimese ennast armastama ja austama… aga seda ei juhtu. Mitte kunagi. Selle asemel hoopis kaotad ajapikku kogu austuse ja armastuse iseenda vastu. Sinust saab tühi koht, selline tüüp, kelle kohta öeldakse, et tuled põlevad, aga kedagi kodus ei ole. Seda tahadki?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See muusik sul on kõige ehtsam nartsissist ehk siis psühhopaat. Isegi ju ütles sulle, et on tundetu, aga mitte sellepärast, et ta on muusik vaid sellepärast, et ta on psühhopaat.

Kas tuleb tuttav ette? https://naistekas.delfi.ee/artikkel/81871953/kui-sina-oled-empaat-ja-tema-nartsissist-siis-teie-suhe-labib-need-20-ebameeldivat-etappi

Loe psühhopaatidest veel siit : https://naistekas.delfi.ee/artikkel/81185745/kaheksa-marki-et-tegu-on-psuhhopaadiga-kellest-peaksid-heaga-eemale-hoidma?

Teemaalgataja, loe kindlasti see esimene artikkel läbi. Kui tegu nartsissistiga, siis jäädki kannatama. Nemad ei ole kunagi süüdi, hoopis sina oled see, kes silmad peast nutab ja pidevalt vabandab ja end süüdi tunneb. Su kaaslane oskab sulle sellise tunde luua. Teda muuta pole võimalik, ainult murda. Küll mul oleks hea meel kui sellest suhtest minema saad, lapsi teil ka õnneks ei ole.

See laps, mis tal varasemast on, palju ta temaga suhtleb, kus ja kuidas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 16:05; 05.04 16:03; 07.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sellel muusikul  sissetulekuid on selles keerulises ajas?

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta seletab oma käitumist sellega, et on muusik jne.

Kui loll saab üks perekooli naine olla?

“Ma olen kaaslase vastu siga ja võin seda olla, kuna ma olen asfaldilaotaja.
Ja me olemegi sellised vastutustundetud tüübid, meile on tähtis vaid asfalt.”
No halloo.

Sa kas oled selle Tebiiliga koos või ei ole, see on sinu valik. On ta siis muusik või teerulli juht.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See muusiku amet sobib nartsissistile ju hästi pettevarjuks oma sigaduste tegemiseks ja elustiili õigustamiseks. Näiteks kunstnik sobib ka teoorias, kah “vaba hing”, aga muusik on parem sest harju keskmisel tasemel mingi pilli saab iga sisuliselt andetu tüüp ka mehhaaniliselt selgeks. Kunstivaldkonnas nii kaugele minimaalse talendita ei jõua, seal nõutakse omaloomingut, mitte mingit mõttetut p***ska sahtlisse, mida antud mees ilmselt heal juhul toodab.

Kahjuks väljakujunenud nartissismi ravida ega muuta ei saa, see on suitsiid-missioon. Võibolla kui ta ise kuidagi aru saaks et ta on lihtsal tavaline s**pea mitte muusik, ja otsib abi ja püüab end ravida, aga sellised on vist vaid muinasjuttudes olemas. Las leiab kaaslase kellele see sobib (igasugu inimesi on ju olemas).

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole lapsi, ma tunnen, et olen liiga noor veel ????

Sest kui ma ei vabanda siis viha võib kesta päevi. Ta ignoreerib, ei räägi, blokeerib numbri, et muul ajal helistada ei saaks jne. Ma ei taha, et sellised asjad juhtuks.

JOOOOOOOOKSE!!!!!!!!!!!!!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nagu eriti variante, mida ta selle naistuttava juures teeb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nagu eriti variante, mida ta selle naistuttava juures teeb…

Mismõttes pole variante?
On muidugi ja päris palju: tema lakub naist sealt, naine võtab temal suhu, teevad 69-t ehk mõlemad korraga jne.
Siin ainult variandid ongi.

AGa põnev on muidugi see, et osadele perekoolikatele sellised kaaslaste kõrvalhüpped lausa meeldivad.
Kui ei meeldiks, siis ilmselt inimene ju ei elaks sellist elu.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa halad, see on ju sinu valik. VALIK. Saad aru?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jookse. Õpi teiste vigadest. Ma loll olin ka mitu aastat taolises suhtes, aga mulle öeldi lihtsalt, et “suhelda tahan, aga siduda ei taha”. See oli siis õigustuseks teistele naistele ja ärakadumistele. Tõsi, ka see tüüp mängis hästi kitarri ja laulis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta parem paar teist groupiet ka punti ja lõbutsege kõik koos M-iga korralikult, varsti oled vana ja kole ja siis kahju kui pole isegi midagi meenutada. Ainukene häda siin vast ongi, et mingit oma jäika arusaama elust proovid teisele poolele peale suruda.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 06:43; 11.04 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jookse. Õpi teiste vigadest. Ma loll olin ka mitu aastat taolises suhtes, aga mulle öeldi lihtsalt, et “suhelda tahan, aga siduda ei taha”. See oli siis õigustuseks teistele naistele ja ärakadumistele. Tõsi, ka see tüüp mängis hästi kitarri ja laulis.

Mul meenus, et ema esimene abikaasa, täielik tola, tema mängis ka kitarri. Naistele väga meeldis, kohe nii väga, et vahel kadus kodust terveks nädalavahetuseks. Aga asjade osas, mida mehed osta võiks, oli täielik mannanäpp. Niisiis meil lapsena kodus oligi nii, et meestetöid tegi vanaisa ja siis diivani peal istus meil ka üks muusik. Õnneks mu emal oli mõistust selline inimene oma elust välja visata.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 16:05; 05.04 16:03; 07.04 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“I’m With the Band”, Pamela Des Barres.
https://www.theguardian.com/global/2018/may/06/good-time-girl-memories-of-a-super-groupie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 06:43; 11.04 07:16;
To report this post you need to login first.

Minu meelest on see mees rohkem M.nn kui Muusik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et ma oma vana teemat ei oska leida. Paneks oma samasuguse hala sulle siia näidiseks mille umbes 15 aastat tagasi tegin.

Hm. Kas sa oma kasutajanime alt enda tehtud teemasid vaadates ka ei leia?
Mis selle loo pealkiri või märksõnad olid?
Ma loeks küll huviga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli ajal kuulusin peamiselt muusikutest, näitlejatest  koosnevasse seltskonda.

“Näitlejaid käib meil harva” 😉

See peab küll väga tähtis muusik olema, et amet lausa suure tähega kirjutatud 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peetakse silmas ehk seda varasemat teemat?  https://foorum.perekool.ee/teema/elu-muusikuga/

Olen olnud abielus loomeinimesega, kelle üheks valdkonnaks oli muusika. Seeläbi on kokkupuuteid olnud paljude muusikutega- nii tuntud kui tundmatutega. Sõltuvalt isiksusest on nad erinevad ja see hakkab rolli mängima ka nende väljundi leidmises muusikale . On väga ratsionaalseid tegelasi, aga Sinu kirjeldatu on ikka teist tüüpi.  Mulle sattus kahjuks ka see teine tüüp. Kui kokku saime siis olime noored- ma uskusin juttu” et praegu on raske aeg”, “raha pole elus peamine”, “palgatöö on kellegi teise orjamine”, “tema küll ei kavatse ühiskonna järgi painduda”, kuulasin suuri innustavaid monolooge tema nägemusest mis ja kuidas, kahju oli mul tast ka alati kui ta ebaõnnestus- ja kõik oli ikka kellegi teise süü. Proovisin igati toeks olla – mis kõik kokku lõppes vaikselt enda elust loobumise ja lõpuks üldse ise kõiges süüdi olemisega.

“Muusikud” on sageli väga kaootilised. Seda kõiges- rahas, aja planeerimises, inimsuhetes (inimene pole mõeldud ju monogaamseks), laste kasvatamises (lapsed kasvavad ju ise), ühiskonnanormidest kinni pidamisel jms. Nad on väga egoistlikud, kuid suudavad selle “maha müüa” kõige muu pähe. Lõpuks kahtled oma vaimses tervises. Ajaga kõik kiiksud ka süvenevad ja mitte paremuse poole.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe Muusikuga