Esileht Sünnitus Sünnitusmaja ja söök (ITK)

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Sünnitusmaja ja söök (ITK)

Postitas:

Mina sünnitasin eile ITKs 🙂

laps sündis kell 01:30, peale sünnitust toodi jogurtit ja teed, olin haiglas muidugi ainult 2h enne sünnitamist, aga kuna oksendasin väga palju sünnituse ajal siis oli see väga abiks!

 

hommikusöögiks oli puder, juustuleib ja kohvi, lõunasöögiks oli ühepajatoit, morss ja võileib, magustoiduks oli mingi kohupiimalaadne asi moosiga, õhtusöögiks oli kanasupp, smuuti ja munavõi võileib. Peale sünnitust maitsesid kõik väga hästi!

 

mul on endal kaasas smuutisid (neeed nn beebitoidud), kuivatatud puuvilju, vett ja üht teist veel, olen lisaks snäkkinud kogu aeg, väga abiks on kui on midagi endale ekstra meelepärast ja head kaasas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et ITK menüü on sama, mis kolm aastat tagasi, kui seal viimati olin. Toit ei ole just hea, aga söödav. Palju rohkem kui maitse, segas mind see, et enamus toitudest on sellist tüüpi, mis panevad kõhu kinni (riisi puder, sai, munavõi jne). Viimane asi mida peale sünnitust tahaks on vetsus käimine veel raskemaks teha, eriti peale rasket sünnitust ja rebendeid 🙁 saan aru küll, et kõikidele patsientidele on ette nähtud sama toit, aga just seetõttu tõi mees enamus toidu väljast sisse minu jaoks ja selle koolisöökla elamuse sõi ise ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas boltida ja woltida lubatakse praegusel ajal? sügisel veel sai, aga kuidas praegu olukord?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 11:38; 17.01 06:35; 22.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas boltida ja woltida lubatakse praegusel ajal? sügisel veel sai, aga kuidas praegu olukord?

Ma usun, et ei lubata. Samahästi saaks mees või mõni muu pereliige tuua. Pakid jäetakse ka kuskile vastuvõttu ja siis kunagi jagatakse laiali. Elad paar päeva üle või paki endale suuremas koguses igasuguseid snäkke kaasa. Haiglas saab 3x päevas süüa. Palju veel vaja on?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 23:48; 05.01 17:32; 07.01 10:08; 23.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas boltida ja woltida lubatakse praegusel ajal? sügisel veel sai, aga kuidas praegu olukord?

Ma usun, et ei lubata. Samahästi saaks mees või mõni muu pereliige tuua. Pakid jäetakse ka kuskile vastuvõttu ja siis kunagi jagatakse laiali. Elad paar päeva üle või paki endale suuremas koguses igasuguseid snäkke kaasa. Haiglas saab 3x päevas süüa. Palju veel vaja on?

No äsjasünnitanud naisele oleks ikka rohkem vaja, eriti eeldades, et õhtusöök haiglates on enamasti kella 17 ajal. Mul on alati peale sünnitust tohutu nälg mitu nädalat olnud, pakin ka seekord snäkke kaasa, aga ilmselt jääb väheks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 10:26; 06.01 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas boltida ja woltida lubatakse praegusel ajal? sügisel veel sai, aga kuidas praegu olukord?

Ma usun, et ei lubata. Samahästi saaks mees või mõni muu pereliige tuua. Pakid jäetakse ka kuskile vastuvõttu ja siis kunagi jagatakse laiali. Elad paar päeva üle või paki endale suuremas koguses igasuguseid snäkke kaasa. Haiglas saab 3x päevas süüa. Palju veel vaja on?

No äsjasünnitanud naisele oleks ikka rohkem vaja, eriti eeldades, et õhtusöök haiglates on enamasti kella 17 ajal. Mul on alati peale sünnitust tohutu nälg mitu nädalat olnud, pakin ka seekord snäkke kaasa, aga ilmselt jääb väheks.

See pigem individuaalne ja harjumustes kinni. Minu jaoks oli haigla poolt pakutav toit piisav ja jäi ülegi. Ma ei olegi harjunud palju sööma ja pidevalt midagi näksima. Sellest tingituna on ka kõht ja lapsed pigem väiksemad olnud. Mul on alati peale sünnitust tohutu väsimus olnud. Söögist ei taha mõeldagi, saaks vaid magada.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 23:48; 05.01 17:32; 07.01 10:08; 23.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks ootamatult erakorrsliseks keisriks. Enne 13 h jooksul isu polnud. Ämmakss ütles enne, et mingil juhul ära söö müslibatoone, et teevad kõhule liiga. Pärast olin 2 päeva haigla puljongidieedil. Hiljem ok söögid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas boltida ja woltida lubatakse praegusel ajal? sügisel veel sai, aga kuidas praegu olukord?

Ma usun, et ei lubata. Samahästi saaks mees või mõni muu pereliige tuua. Pakid jäetakse ka kuskile vastuvõttu ja siis kunagi jagatakse laiali. Elad paar päeva üle või paki endale suuremas koguses igasuguseid snäkke kaasa. Haiglas saab 3x päevas süüa. Palju veel vaja on?

No on tõesti rohkem vaja kui see, mis siin pakutakse. Keskmiselt on hommikusöögiks mingisugune puder vōi piima-riisisupp, kõrvale viil leiba, kohviks seda lurri ei saa nimetada. Lõunaks jälle mingi lurr supp ja õhtuks siis paar kartulit ja paki pihv. Kellaajad 8 – 12 – 18. Võib-olla olen mina imelik, et mul kõht tühjaks jääb.. 😀

 

Aga vastuseks mu küsimusele – saab kûll woltida ja boltida, isegi ise saab alla ukse juurde maskiga vastu minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 11:38; 17.01 06:35; 22.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus beebi nii kaua on kui ise alla vastu minna?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus beebi nii kaua on kui ise alla vastu minna?

Eks ikka oma voodikeses.

Kus see beebi siis nt WC-s käimise ajal on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma voodis jah. See käik võtab üsna vähe aega – liftiga alla ja liftiga üles. Nii väiksed beebid enamasti magavad. Muidugi halb jah kui ajastus ei klapi ja näiteks söögiaeg just. Siis ma usun saaks mõnda ämmaemandat või praktikanti paluda enda eest käia…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 11:38; 17.01 06:35; 22.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakad pole jooksupoisid, ise pead minema. Jätad lapse palatisse. Ma sünnitasin paar päeva tagasi ja ämmakad olid üsna ülekoormatud. Maja rahvast täis..

Ütleme nii, et söök on seal täielik kräpp. Maitse poolest just. Kogused on normid ja kellaajad samuti. Mul polnud kordagi tunnet, et kõht tühi või peaks juurde tellima. Võtsin kaasa mõned puuviljapüreed ja banaane, aga viisin need sama targalt koju tagasi. See-eest jõin liitrite kaupa vett. Paraku kõik privaatpalatid oli hõivatud ja pidin olema ühispalatis, kus teine ema kogu aeg virises kui vähe süüa antakse ning peab tellima boltiga burgerit juurde. Ma valvasin ta beebit kuni ta kulleril vastas käis ja oma toitu sõi. Lõhnade tõttu palusin palatis seda mitte teha. Mina sain 36h hiljem koju, sest beebi sai piisavalt toitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 23:48; 05.01 17:32; 07.01 10:08; 23.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Sünnitus Sünnitusmaja ja söök (ITK)