Esileht Pereelu ja suhted Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )

Teema: Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…

Postitas:
Kägu

Poleks see olnud mina, oleks ta nagunii kuskile mujale läinud.

Aitäh sulle, üllas samariitlane! Mis küll maailmast saaks kui sinusuguseid ei oleks! Ükski mees ei püsiks oma laste ema ja pere juures!

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisetunne, mees käib armukeste juures, tinderdab. Tõesti midagi ei näe ja aru ei saa? Siis on lisaks madalale enesehinnangule veel ka puruloll.

Arvad, et tinderdab naise ees? Armukeste juures käib öösiti? Puruloll oled sa ise. Terve perekool on täis naisi, kes vannuvad, et nende mees ei peta. Nagu nad teaksid, kui petaks.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “hoorapunker” oli koht, mille ostsime koos, et sinna oma ühine kodu rajada 🙂

Ju neil kahepeale miski hoorapunker olemas. Mees aga siiski elab naise ning lastega.

[/quote]

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku ei lugenud mina küll välja, et nad koos elaks. See mees ei ela ju kellegagi, vaid igatseb oma laste ema

Mees elab ju kodus.

Sellest ei saagi aru. Igal juhul lugedes mehe juttu. Kui nad koos teemaalgataja elavad, kas siis mees tunnistas üles, et käib veel Tinderis ringi vaatamas? Tinderis siis kohtus kohe uue naisega, kes on teemaalgataja, ja kohe läks jutt viimasele olnud suhtele ehk teemaalgatajale ja sellele, kuidas mees ei ela laste emaga koos. Sellest kõigest loen ma välja, et mees teab suurepäraselt, kellega ta vestleb ja laseb mängul käia, teeb vihjeid, et tahab koos elada enda laste emaga ja tahab teemaalgatajast lahku minna. Otse ei taha öelda, aga vihjeid ju teeb.

Ei tea ta siiamaani, et minuga suhtleb. Tinderis väidab, et ta ei ela kellegiga koos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “hoorapunker” oli koht, mille ostsime koos, et sinna oma ühine kodu rajada ????

Ohohh, et koduselav mees ning armuke panid kahe peale 200 tuhat hakkama, aga ometi mees on Tinderis, kodust ära ei tule ning väidab end üksi elavat? Jee, right.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi patoloogilise valetaja peale oma aega ei raiskaks rohkem. Naisele annaks anonüümselt teada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisetunne, mees käib armukeste juures, tinderdab. Tõesti midagi ei näe ja aru ei saa? Siis on lisaks madalale enesehinnangule veel ka puruloll.

Arvad, et tinderdab naise ees? Armukeste juures käib öösiti? Puruloll oled sa ise. Terve perekool on täis naisi, kes vannuvad, et nende mees ei peta. Nagu nad teaksid, kui petaks.

Ei, terve PK on täis naisi, kes väidavad, et sisetunne ei peta kunagi ja nad on mingil imelisel moel teadlikud igast mehe mõttest, käigust ja flirdivirvendusest. Ja maha jäetakse mees ka muidugi sisetunde sunnil, väitku too mida tahab. Sest kui naisel juba on sisetunne, siis mees ON armukesepidaja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea ta siiamaani, et minuga suhtleb. Tinderis väidab, et ta ei ela kellegiga koos.

Mina arvan, et saab aru, et suhtleb sinuga. Lihtsalt teeb nägu, et ei saa. Kui ta päriselt ei saaks aru, oleks ta tahtnud selle sinu poolt esitatud naisega juba ammu reaalselt kokku saada. See mitte koos elamine on tüüpiline vale, mida ta ilmselt on sulle varem ka rääkinud kui veel koos olite. Kuna ta teab, et see oled nagunii sina seal, ja tal pole sinu järgi erilist huvi, ei ole ta ka avaldanud soovi sinuga kokku saada ja jätkab sama stooriga.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi patoloogilise valetaja peale oma aega ei raiskaks rohkem. Naisele annaks anonüümselt teada.

Rääkida võib ju palju. Mul on ka üks tuttav, kes on tegelikult pikaajalises suhtes, aga aegajalt läheb kallimaga tülli. Peale seda võtab fb kohe suhtestaatuse maha, hakkab postitama avalikult jama stiilis, et tegelikult pole kõik nii nagu paistab ja muud taolist, mida võiks tahte korral mitmeti mõista. Mõne aja pärast saavad omavahel jälle asjad korda, tuleb suhtestaatusesse kohe muudatus, et jälle suhtes ja ka jamapostitusi jääb vähemaks. Mõneks ajaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi patoloogilise valetaja peale oma aega ei raiskaks rohkem. Naisele annaks anonüümselt teada.

Rääkida võib ju palju. Mul on ka üks tuttav, kes on tegelikult pikaajalises suhtes, aga aegajalt läheb kallimaga tülli. Peale seda võtab fb kohe suhtestaatuse maha, hakkab postitama avalikult jama stiilis, et tegelikult pole kõik nii nagu paistab ja muud taolist, mida võiks tahte korral mitmeti mõista. Mõne aja pärast saavad omavahel jälle asjad korda, tuleb suhtestaatusesse kohe muudatus, et jälle suhtes ja ka jamapostitusi jääb vähemaks. Mõneks ajaks.

Meil vist sama tuttav. Aeg-ajalt ikka juhtub, et tema FB suhtestaatus on märgitud “it’s complicated”. Paari nädala pärast jälle suur romantika ja armastus, kuniks poole aasta pärast jälle sama lugu. Ja nii juba aastaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka üks tuttav, kes on tegelikult pikaajalises suhtes, aga aegajalt läheb kallimaga tülli. Peale seda võtab fb kohe suhtestaatuse maha, hakkab postitama avalikult jama stiilis, et tegelikult pole kõik nii nagu paistab ja muud taolist, mida võiks tahte korral mitmeti mõista.

Jubedad sellised manipulaatorid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisetunne, mees käib armukeste juures, tinderdab. Tõesti midagi ei näe ja aru ei saa? Siis on lisaks madalale enesehinnangule veel ka puruloll.

Arvad, et tinderdab naise ees? Armukeste juures käib öösiti? Puruloll oled sa ise. Terve perekool on täis naisi, kes vannuvad, et nende mees ei peta. Nagu nad teaksid, kui petaks.

Need vaesed mehed, kes oma peredega peavad koos elama….kes nemad küll päästaks? Kuigi teatud sorti naised tunnetavad endas seda missiooni – olla see päästja. Kahjuks ei suuda nad aga pärast olukorraga ka ise toime tulla – olla mitterutiinne naine ja ema, olla peaaegu ideaalne, sest ta peab oskama hallata ja toime tulla kärgperendusega ja armastama mehe kõiki lapsi, kuna tema valis juba täiesti teadlikult  sellise elu. Hallata meest, kes kõrvalt teisi sebib ja seksib ja otsib, sest ka seda teadis naine enne juba.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka üks tuttav, kes on tegelikult pikaajalises suhtes, aga aegajalt läheb kallimaga tülli. Peale seda võtab fb kohe suhtestaatuse maha, hakkab postitama avalikult jama stiilis, et tegelikult pole kõik nii nagu paistab ja muud taolist, mida võiks tahte korral mitmeti mõista.

Jubedad sellised manipulaatorid.

Jah, ja jubedad on eriti ka need, kes elavad kodus oma perega, aga otsivad teisi salaja – aga PASSIVAD ikka kodus edasi, õudsed ussid ja  argpüksid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei suuda nad aga pärast olukorraga ka ise toime tulla – olla mitterutiinne naine ja ema, olla peaaegu ideaalne, sest ta peab oskama hallata ja toime tulla kärgperendusega ja armastama mehe kõiki lapsi, kuna tema valis juba täiesti teadlikult  sellise elu. Hallata meest, kes kõrvalt teisi sebib ja seksib ja otsib, sest ka seda teadis naine enne juba.

Koos elada sellisega ei tahaks, niisama põrutada kannatab. Oma lapsi kasvatagu laste emaga, uus naine ei peagi lastega toime tulema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei suuda nad aga pärast olukorraga ka ise toime tulla – olla mitterutiinne naine ja ema, olla peaaegu ideaalne, sest ta peab oskama hallata ja toime tulla kärgperendusega ja armastama mehe kõiki lapsi, kuna tema valis juba täiesti teadlikult sellise elu. Hallata meest, kes kõrvalt teisi sebib ja seksib ja otsib, sest ka seda teadis naine enne juba.

Koos elada sellisega ei tahaks, niisama põrutada kannatab. Oma lapsi kasvatagu laste emaga, uus naine ei peagi lastega toime tulema.

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei suuda nad aga pärast olukorraga ka ise toime tulla – olla mitterutiinne naine ja ema, olla peaaegu ideaalne, sest ta peab oskama hallata ja toime tulla kärgperendusega ja armastama mehe kõiki lapsi, kuna tema valis juba täiesti teadlikult sellise elu. Hallata meest, kes kõrvalt teisi sebib ja seksib ja otsib, sest ka seda teadis naine enne juba.

Koos elada sellisega ei tahaks, niisama põrutada kannatab. Oma lapsi kasvatagu laste emaga, uus naine ei peagi lastega toime tulema.

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

mõni mees ei kuluta oma lastele aega ka siis, kui ühtegi teist naist silmapiirilgi ei ole.

need, kes aktiivselt oma laste kasvatuses osalevad, üldiselt vasakule ei jookse iga seeliku järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei suuda nad aga pärast olukorraga ka ise toime tulla – olla mitterutiinne naine ja ema, olla peaaegu ideaalne, sest ta peab oskama hallata ja toime tulla kärgperendusega ja armastama mehe kõiki lapsi, kuna tema valis juba täiesti teadlikult sellise elu. Hallata meest, kes kõrvalt teisi sebib ja seksib ja otsib, sest ka seda teadis naine enne juba.

Koos elada sellisega ei tahaks, niisama põrutada kannatab. Oma lapsi kasvatagu laste emaga, uus naine ei peagi lastega toime tulema.

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

mõni mees ei kuluta oma lastele aega ka siis, kui ühtegi teist naist silmapiirilgi ei ole.

need, kes aktiivselt oma laste kasvatuses osalevad, üldiselt vasakule ei jookse iga seeliku järgi.

Aga sel juhul, kui selline mees, siis iga uus suhe võimendab seda rongaisandust ju veelgi. Pigem on see uus naine miinuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

Hetkel tundub küll, et aega raiskab nende luuremängudega eksarmuke. Kas armukesel on tagala? Mees raiskab nagunii, aga selle vahega, et temal on vajadusel oma kätega ehitatud kindlus. Armukeseks võtab järgmise, samal ajal geenid edasi lastesse antud, bioloogiline roll sellega täidetud, naisevõtt tehtud, sama naise poolt lapsed hoitud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

Ega mees ööpäevaringselt lastega tegele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta seob ennast kuidagi mehega, kellel on lapsed, siis ta ei saa olla lihtsalt. Ta sekkub sel juhul ju passiivselt, ehk raiskab mehe aega, mis mehel peaks kuluma laste peale. Siis on ju sekkumine.

Ega mees ööpäevaringselt lastega tegele.

Ega tõesti, ju sellised nagunii tegelevad miinimumprogrammi järgi, sest nende fookus ja energia on alati mujal.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ja nüüd mõtlen siin… esimene mõte oli talle “kätte maksta”, rääkida ka ta laste emale milline tõbras ta tegelikult on.

Loe Gunnar Aarma “Mõtlemise salapära”, mitte tõbras mees, vaid tundub täitsa normaalne ja tavaline mees olema. Googelda: ” Mees on tihti isandast ja perekonnapeast muutunud naise abiliseks ja käsutäitjaks”.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas selliste meeste nimed saaks avalikustada, et teaks kui ise sellie otsa satun?

Tegemist on ilmselgelt valetaja ja jobuga, kellel aga on ka väga meeldivaid omadusi ja suudab naisi ära rääkida/võluda. Need on ohtlikud tüübid.

Mul on hea meel, et said ta “kätte” ja said teada kes ta tegelikult on. Aga kuidas kätte maksta? Teeks midagi ikka suuremat kui vaid ise temaga kohtumine.

Tema scämmis sind. Scämmi sina teda. Ikka täiega ja suurelt. Mu ideed selleks on vbl liiga grazyd, et siin välja pakkuda. Ei tea, ehk eemaldatatakse foorumitest.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hea meel, et said ta “kätte” ja said teada kes ta tegelikult on. Aga kuidas kätte maksta?

Parim kättemaks on kättemaksust loobumine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema scämmis sind. Scämmi sina teda. Ikka täiega ja suurelt. Mu ideed selleks on vbl liiga grazyd, et siin välja pakkuda. Ei tea, ehk eemaldatatakse foorumitest.

Vabandust, mis keeles sa siin kirjutada püüad? ????

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas selliste meeste nimed saaks avalikustada, et teaks kui ise sellie otsa satun?

Tema scämmis sind. Scämmi sina teda. Ikka täiega ja suurelt. Mu ideed selleks on vbl liiga grazyd, et siin välja pakkuda. Ei tea, ehk eemaldatatakse foorumitest.

vot nendest tahaks kuulda küll

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldib see teile või mitte, aga tänu armukesele paljud abielus püsti püsivad. Sest armuke täidab abielus tekkinud tühimikku või puuduvat lüli. Kui armuke maha jätab, siis laguneb ka abielu. Mina olen täheldanud, et mehed abielluvad pigem kohusetundest kui armastusest. Naised jällegi on hüsteerilised klammerdujad. Hoitakse ka kaabakatest, kriminaalidest ja pedofiilidest kümne küünega kinni. Ei lahku enamus naisi petva abikaasa juurest pea püsti, vaid algab pea liiva all elamine.

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Yks reegel!
mees kes raagib teisi taga, raagib ka sind.
Olen juba vanamutt ja mul on elus 2 päris meest olnud.  Kumbki ei oelnud oma ekside kohta yhtki halba sona, ehkki ma neid pinnisin. Selle teise mehe ma votsin muide tinderist. Oli ammu lahus, mitte ma ise polnud perelohkuja.
Just selliste kriteeriumite alusel, mis tavaliselt naistele ei meeldi, tuleb mees valida:

mehel peab olema laps, siis ta teab, mis on ohverdus, kannatlikkus  ja isaks olemine.

mees peab seda last toetama ja armastama. See naitab vastutustunnrt. Ilmselgelt  ta armastab ka teie yhiseid lapsi ja kui miskit peaks juhtuma, ei aura ta ara.

mees ei tohi kiruda oma eksi.  Ehkki uue naise egole on see meeldiv, siis tôde on hoopis see, et eksikirujad on

a) mehed, kes endal syyd ei näe

voi

b) mehed kes on psyhhopaatidest manipuleerijad, kes teavad täpselt, et kiida lolli, tômbab lôhki

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised jällegi on hüsteerilised klammerdujad. Hoitakse ka kaabakatest, kriminaalidest ja pedofiilidest kümne küünega kinni

Selle osaga nõus. Perekooliski kiidetakse oma mehi, et kuradile või per**e küll regulaarselt saadab, aga siis palub iga kord ilusti vabandust. Või “õnneks joob nii täis end harva, et seltskonnas rüselema kipub ja alati pärast on tal nii piinlik”. Ma oleks kadunud pärast esimest korda nagu tulepurujutt. Olengi, muidugi, ega siin teooriat pritsi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised jällegi on hüsteerilised klammerdujad. Hoitakse ka kaabakatest, kriminaalidest ja pedofiilidest kümne küünega kinni

Selle osaga nõus. Perekooliski kiidetakse oma mehi, et kuradile või per**e küll regulaarselt saadab, aga siis palub iga kord ilusti vabandust. Või “õnneks joob nii täis end harva, et seltskonnas rüselema kipub ja alati pärast on tal nii piinlik”. Ma oleks kadunud pärast esimest korda nagu tulepurujutt. Olengi, muidugi, ega siin teooriat pritsi.

Mis kristlikust arusaamast ja “teise põse pööramisest” on saanud?
Fool me once, fool on me…
Maailm ongi katki tänu emantsipeerunud indiviididele, kest leivad, et andestust pole olemas. On isiklikud jooned – petmine, vägivald. Kas paar korda aastas nosu täis tõmmata on põhjus, mis käod karjuma “jookse, kohe!” paneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fool me once, fool on me…

fool me once, shame on me…nii on see lause

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Ta ei tea, et suhtleb Tinderis minuga…