Esileht Kodunurk Täisautomaatne kohvimasin, kas tasub osta?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Täisautomaatne kohvimasin, kas tasub osta?

Postitas:

Saecol pole viga mitte midagi. Jura on marketing ja selle eest maksad enamuse. Loomulikult on ta ka hea masin aga kindlasti mitte hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Palju odavamalt saad täpselt sama hea masina. Usun, et samade ubadega läheks pimetestis jamaks.

Ah ole nüüd.
Pole eriline hinnavahe, meil tööl oli 1000.- Saeco, koohutav maitse. Mitu aastat jebisime, kutsusime spetsialisti kohale, et äkki asi veskis-no ei. Siis ostsime Jura-hoopis teine tera.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 21:55; 20.08 21:18; 21.08 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks piimavahustaja kohta. Ma isegi ei teadnud, et sellised kannud on olemas. Kellel olemas, millist soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks hoopis normaalse kasutatud espressomasina, mitte automaadi. Sellise nagu Itaalias tüüpiliselt levinud on, nt. https://i5.walmartimages.ca/images/Large/221/566/999999-044387221566.jpg. Sel on auruga piimavahustaja ka küljes. Lisaks on boonus see, et masin ei hakka kunagi sul hommikul kell kuus sahtlipuhastust või ubade lisamist nõudma. Minu puhul oleks oht, et selline varahommikul kisa tõstev masin saaks lihtsalt nii tugeva nätaka, et tast jääks ainult lömmis kuhi järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 08:20; 22.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on boonus see, et masin ei hakka kunagi sul hommikul kell kuus sahtlipuhastust või ubade lisamist nõudma. Minu puhul oleks oht, et selline varahommikul kisa tõstev masin saaks lihtsalt nii tugeva nätaka, et tast jääks ainult lömmis kuhi järgi.

millest see siis kohvi teeb kui mitte ubadest? kusjuures ükski täisautomaatne masin (sh jura) mida mina olen kasutanud, ei ole kuuldavalt midgai nõudnud. samuti on võimalik ilma igasuguste tagajärgedeta ignoreerida erinevaid filtrivahetusi või puhastusprogrammi käivitamist soovivaid teavitusi seniks kui su vaimne seisund võimaldab nendega tegelemist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 22:35; 21.08 12:16; 21.08 13:21; 21.08 14:18; 22.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on boonus see, et masin ei hakka kunagi sul hommikul kell kuus sahtlipuhastust või ubade lisamist nõudma. Minu puhul oleks oht, et selline varahommikul kisa tõstev masin saaks lihtsalt nii tugeva nätaka, et tast jääks ainult lömmis kuhi järgi.

Kisa tõstev masin? Segast peksad?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 21:55; 20.08 21:18; 21.08 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kisa tõstev masin? Segast peksad?

Saan aru küll, mis tunne võib olla, kui oma esimeste hommikukohvit tegema minnes masin hoopis puhastust tahab. Teine küsimus muidugi, kas käpaga masinale kohvi jahvatamine ja sättimine eriti kiiremini läheks kui automaatse masina aluse kiire tühjendamine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 08:40; 19.08 08:44; 19.08 13:58; 19.08 14:00; 21.08 12:43; 21.08 14:14; 21.08 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru küll, mis tunne võib olla, kui oma esimeste hommikukohvit tegema minnes masin hoopis puhastust tahab.

ütlen veel kord: sa ei pea seda kohe tegema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 22:35; 21.08 12:16; 21.08 13:21; 21.08 14:18; 22.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on boonus see, et masin ei hakka kunagi sul hommikul kell kuus sahtlipuhastust või ubade lisamist nõudma. Minu puhul oleks oht, et selline varahommikul kisa tõstev masin saaks lihtsalt nii tugeva nätaka, et tast jääks ainult lömmis kuhi järgi.

millest see siis kohvi teeb kui mitte ubadest? kusjuures ükski täisautomaatne masin (sh jura) mida mina olen kasutanud, ei ole kuuldavalt midgai nõudnud. samuti on võimalik ilma igasuguste tagajärgedeta ignoreerida erinevaid filtrivahetusi või puhastusprogrammi käivitamist soovivaid teavitusi seniks kui su vaimne seisund võimaldab nendega tegelemist.

Kusjuures saab seadistada et puhastust kogu aeg ei nõua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru küll, mis tunne võib olla, kui oma esimeste hommikukohvit tegema minnes masin hoopis puhastust tahab.

ütlen veel kord: sa ei pea seda kohe tegema.

Säästa end korrutamisest.
Ma ei räägi katlakivi eemaldusest ega masina sisepuhastusest, jutt oli sahtlipuhastusest. Minu masin ei lase kohvi teha, kui alumine sahtel (kuhu jääkvesi ja kohvipuru koguneb) täis on. Saan aru, et too kommenteerija pidas ka sarnast olukorda silmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 08:40; 19.08 08:44; 19.08 13:58; 19.08 14:00; 21.08 12:43; 21.08 14:14; 21.08 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru küll, mis tunne võib olla, kui oma esimeste hommikukohvit tegema minnes masin hoopis puhastust tahab.

ütlen veel kord: sa ei pea seda kohe tegema.

Säästa end korrutamisest.

Ma ei räägi katlakivi eemaldusest ega masina sisepuhastusest, jutt oli sahtlipuhastusest. Minu masin ei lase kohvi teha, kui alumine sahtel (kuhu jääkvesi ja kohvipuru koguneb) täis on. Saan aru, et too kommenteerija pidas ka sarnast olukorda silmas.

valestimõistmiste vältimiseks tasuks siis end selgelt väljendada – võiks kohe kirjutada sahtlitühjendusest, mitte mingist puhastusest. kaasfoorumlased ei ole mõtetelugejad.

kes on hommikul nõrga närvikavaga, võiks ühtlasi harjutada end õhtuti sahtlit tühjendama, ei ole sugugi raskem kui igakordne käpa tühjendamine.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 22:35; 21.08 12:16; 21.08 13:21; 21.08 14:18; 22.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saecol pole viga mitte midagi. Jura on marketing ja selle eest maksad enamuse. Loomulikult on ta ka hea masin aga kindlasti mitte hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Palju odavamalt saad täpselt sama hea masina. Usun, et samade ubadega läheks pimetestis jamaks.

Ah ole nüüd.

Pole eriline hinnavahe, meil tööl oli 1000.- Saeco, koohutav maitse. Mitu aastat jebisime, kutsusime spetsialisti kohale, et äkki asi veskis-no ei. Siis ostsime Jura-hoopis teine tera.

No vot. Mul hoopis vastupidine lugu. Tööl on Jura, koohutav maitse. Ainult hädakorral joon tööjuures kohvi, sest see on tõsiselt vastiku maitsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:09; 21.08 14:18;
To report this post you need to login first.

tulles tagasi algse teema juurde – mina just hiljuti ostsin samade tingimuste juures. Joon päevas ühe tassi kohvi, aga leidsin, et ka see väärib masinaostmist. Ja olles nüüd mõnda aega kasutanud arvan jätkuvalt nii.
Masina ostsin uue, Stollari nimelise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valestimõistmiste vältimiseks tasuks siis end selgelt väljendada – võiks kohe kirjutada sahtlitühjendusest, mitte mingist puhastusest. kaasfoorumlased ei ole mõtetelugejad.

Sina ei pea kellegi mõtteid lugema, kui tutvuksid enne postitustele üksikult vastamist ka eelneva teemaga. Mina kommenteerisin eelnevalt mainitud olukorda, kus masin vajas

hommikul kell kuus sahtlipuhastust

Üsna selgelt väljendatud mu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.08 08:40; 19.08 08:44; 19.08 13:58; 19.08 14:00; 21.08 12:43; 21.08 14:14; 21.08 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millest see siis kohvi teeb kui mitte ubadest?

Sinna pannakse pakist võetud ja eeljahvatatud kohvipulbrit. Muidugi ei keela keegi värskelt jahvatada, oma valik.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 08:20; 22.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millest see siis kohvi teeb kui mitte ubadest?

Sinna pannakse pakist võetud ja eeljahvatatud kohvipulbrit. Muidugi ei keela keegi värskelt jahvatada, oma valik.

siis on jah eriti mugav – kord-kaks nädalas ubade lisamise asemel tuleb kohvipakk enne iga tassitäit kapist välja võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 22:35; 21.08 12:16; 21.08 13:21; 21.08 14:18; 22.08 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaaluks täisautomaatset vaid suurema kasutuse korral, aga minu norm on ka 1 latte hommikul ning masinaks see https://www.k-rauta.ee/p/kohvimasin-espreso-ec251-b-delonghi/8m48 Olen väga rahul, piimavahustajat pole keeruline puhastada (otsik ära, pesed puhtaks ja paned tagasi), käpp samamoodi. Paari kuu tagant teen katlakivi eemaldust ning kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Kodunurk Täisautomaatne kohvimasin, kas tasub osta?