Esileht Hobinurk Tallinn-Tartu Lux bussisõit

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Tallinn-Tartu Lux bussisõit

Liinide alt Tallinn-Tartu liini valides siiski osad piletiostjad saavad lähte- ja sihtpunkti muuta (kui siinseid vastajaid uskuda), aga osad mitte (näiteks mina) . Selles seisnebki probleem, millest räägin. See on rakenduse viga.

See ei ole rakenduse viga. See on midagi sinu arvutis/brauseris, mis ei tööta. Mul käituvad windowsis nii chrome kui edge ühtmoodi ja mõlemaga saab ka liinide alt valides algus- ja lõpp-punkte muuta.
Ma ei kahtle, et sul on probleem. Aga ilmselgelt ei saa see olla massiline. Kas sul muudel lehtedel ei esine imelikke asju? Kui sa oled kindel, et sul on uuendatud op. süsteem ja brauser ja seal brauseris pole mingeid lisavidinaid või laiendusi, mis võivad drop-down menüüd blokeerida, siis kõige targem oleks oma probleemist luxexpressile teada anda. Aga alustuseks tuleks ikka brauseri seaded üle kontrollida. Sest rakenduse või veebilehe viga ei ole see kui inimesed kasutavad asju, mis selle rakenduse või veebilehe funktsioone blokeerivad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On selline ütlus- Idiootidega pole mõtet vaielda – nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega:)

Absoluutselt õige ja nõustun.

hmmm, ma julgeksin öelda, et teemaalgataja on üks intelligentsemaid inimesi siinsest PK seltskonnast.

Aitäh.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kahtle, et sul on probleem. Aga ilmselgelt ei saa see olla massiline. Kas sul muudel lehtedel ei esine imelikke asju? Kui sa oled kindel, et sul on uuendatud op. süsteem ja brauser ja seal brauseris pole mingeid lisavidinaid või laiendusi, mis võivad drop-down menüüd blokeerida, siis kõige targem oleks oma probleemist luxexpressile teada anda. Aga alustuseks tuleks ikka brauseri seaded üle kontrollida. Sest rakenduse või veebilehe viga ei ole see kui inimesed kasutavad asju, mis selle rakenduse või veebilehe funktsioone blokeerivad.

Mul on tööarvuti, korralikult hooldatud ja mujal rakendustes pole probleeme olnud. Seega ma eriti ei usu, et minu arvutis probleem võiks olla.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja ongi ju rumal!

hmmm, ma julgeksin öelda, et teemaalgataja on üks intelligentsemaid inimesi siinsest PK seltskonnast.

Oma jauramisega on ta intelligentsusest ikka väga kaugel.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks teemaslgatajale on siin vist ka pooled kommenteerijad rumalad, sest nad ei saa üldse pihta, milles on probleem 🙂

Või on see üks inimene kes läbi mitme kasutaja siin seletab.

Veelkord, tuhmidele :

Teemaalgataja avas luxi kodulehe

Teemaalgataja võttis sealt avalehelt kohe liini Tallinn -Tartu ja üritas sealt kohe saada lennujaamas väljumist

Teemaalgataja ei kasutanud otsingut Sisesta algpunkt, sisesta Lõpp-punkt.

Kui valida avalehel olevate põhiliinide alt kindel alg ja lõõpuktiga liin, siis seal ei saa muuta algpunkti, ei peagi saama

See on sama et ma lähen jahu ja vett poest ostma aga kassas hakkan õiendama et mul oli tegelikult leiba vaja 🙂

Kas nüüd jõudis pärale ?

Ei viitsi printscren tegema hakata

Ei ole brauseri probleem, ei ole vaja T pileti lehele minna.

 

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Veelkord, tuhmidele : Teemaalgataja avas luxi kodulehe Teemaalgataja võttis sealt avalehelt kohe liini Tallinn -Tartu ja üritas sealt kohe saada lennujaamas väljumist Teemaalgataja ei kasutanud otsingut Sisesta algpunkt, sisesta Lõpp-punkt. Kui valida avalehel olevate põhiliinide alt kindel alg ja lõõpuktiga liin, siis seal ei saa muuta algpunkti, ei peagi saama See on sama et ma lähen jahu ja vett poest ostma aga kassas hakkan õiendama et mul oli tegelikult leiba vaja Kas nüüd jõudis pärale ?

Tundub, et sa ise ei saa aru.

Lähed LuxExpressi lehele.

Valid liinide alt nagu teemaalgataja esimese valiku “Tallinn – Tartu”

Lähtekoha kastis on kirjas “Tallinna bussijaam”. Klõpsad sellel, “Tallinna bussijaam” on automaatselt ära valitud ning avaneb drop-down menüü kus on kirjas Tallinn, Eesti” ja selle all omakorda “Tallinna bussijaam”. Fookus on automaaselt lähtekoha kastil.

Hakkad nüüd midagi kirjutama – see kirjutatud teks ilmub lähtekoha kasti ja dropdownis olevad valikud muutuvad vastavalt sinu sisestatud tekstile, kirjutad “Tallinn”, siis näed kõiki bussipeatusi, kus Luxexpress Tallinnas peatub.

Töötab nii telefonis kui arvutis samamoodi, proovitud mitme erineva brauseriga. Ja mitme eri arvutiga.

Teemaalgataja väidab, et tal ei tööta. Kui tal ei tööta ja teistel töötab, siis on asi tema arvutis/brauseris.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord, tuhmidele : Teemaalgataja avas luxi kodulehe Teemaalgataja võttis sealt avalehelt kohe liini Tallinn -Tartu ja üritas sealt kohe saada lennujaamas väljumist Teemaalgataja ei kasutanud otsingut Sisesta algpunkt, sisesta Lõpp-punkt. Kui valida avalehel olevate põhiliinide alt kindel alg ja lõõpuktiga liin, siis seal ei saa muuta algpunkti, ei peagi saama See on sama et ma lähen jahu ja vett poest ostma aga kassas hakkan õiendama et mul oli tegelikult leiba vaja Kas nüüd jõudis pärale ?

Tundub, et sa ise ei saa aru.

Lähed LuxExpressi lehele.

Valid liinide alt nagu teemaalgataja esimese valiku “Tallinn – Tartu”

Lähtekoha kastis on kirjas “Tallinna bussijaam”. Klõpsad sellel, “Tallinna bussijaam” on automaatselt ära valitud ning avaneb drop-down menüü kus on kirjas Tallinn, Eesti” ja selle all omakorda “Tallinna bussijaam”. Fookus on automaaselt lähtekoha kastil.

Hakkad nüüd midagi kirjutama – see kirjutatud teks ilmub lähtekoha kasti ja dropdownis olevad valikud muutuvad vastavalt sinu sisestatud tekstile, kirjutad “Tallinn”, siis näed kõiki bussipeatusi, kus Luxexpress Tallinnas peatub.

Töötab nii telefonis kui arvutis samamoodi, proovitud mitme erineva brauseriga. Ja mitme eri arvutiga.

Teemaalgataja väidab, et tal ei tööta. Kui tal ei tööta ja teistel töötab, siis on asi tema arvutis/brauseris.

olen ikka otseteed läinud, valin lähtekoha ja valin sihtkoha ja valin kuupäeva ja ostan pileti.

kulub 1 minut ja pilet olemas

Ma tõesti ei teadnud et mingeid ümbernurga ringiga minekute tulemusena ka saab pileteid osta. Ei kasuta elus nurgataguseid käike, ikka otseteed

Vabamdust, keda solvas mu eelmine targutamine!

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja väidab, et tal ei tööta. Kui tal ei tööta ja teistel töötab, siis on asi tema arvutis/brauseris.

Järelikult kat78-l ka ei tööta, sest ta näeb sama pilti, mis mina – ei ole võimalik peatusi valida. Järelikult EI ole asi minu arvutis. Tore, hakkama lõpuks tuumani jõudma, eks ole.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult kat78-l ka ei tööta, sest ta näeb sama pilti, mis mina – ei ole võimalik peatusi valida. Järelikult EI ole asi minu arvutis. Tore, hakkama lõpuks tuumani jõudma, eks ole.

Ja kes siin tõi teemaalgataja intelligentsust välja…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult saab kõike valida ja muuta.

Variant üks, liini ei vali hakkad sinna valgesse kasti sisestama lähtekoht Talli või Lennuj ja juba pakutakse Tallinna lennujaam välja.

Variant kaks. Valid Tallinn-Tartu liini allpool olevast kastist (pildil Tartu raekoda). Siis on lähtekoht juba eeltäidetud- Tallinna bussijaam. Lähed sinna peale, see muutub siniseks ja hakkad sisestama lennuj ning muudad Tallinna lennujaamaks. Siis valid kuupäeva ning otsi.

Mozilla firefox win11 arvutis

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

euh, nii lihtsast asjast selline triangel. esilehel on ju kohe 2 suurt valget välja: lähtekoht ja sihtkoht. kirjutad esimesse tallinna l… ja rippmenüü pakub kohe lennujaama.

kuidas te üldse lennupileteid ostate, kui ei suuda oma lähtejaamagi sisestada?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kahtle, et sul on probleem. Aga ilmselgelt ei saa see olla massiline. Kas sul muudel lehtedel ei esine imelikke asju? Kui sa oled kindel, et sul on uuendatud op. süsteem ja brauser ja seal brauseris pole mingeid lisavidinaid või laiendusi, mis võivad drop-down menüüd blokeerida, siis kõige targem oleks oma probleemist luxexpressile teada anda. Aga alustuseks tuleks ikka brauseri seaded üle kontrollida. Sest rakenduse või veebilehe viga ei ole see kui inimesed kasutavad asju, mis selle rakenduse või veebilehe funktsioone blokeerivad.

Mul on tööarvuti, korralikult hooldatud ja mujal rakendustes pole probleeme olnud. Seega ma eriti ei usu, et minu arvutis probleem võiks olla.

Tööarvutil võivad olla tööandja või it teenuse osutaja poolt piirangud peale pandud, mis löövad välja vahest täiesti ootamatutes kohtades.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kuulge, võtke siis telefon, koduarvuti, pereliikme arvuti. nii kasutu ei saa ikka olla,et öäää, mul arvutil ju hooldus tehtud, miks ta mu mõtteid ei loe ja otse lennujaamabussile ei saada. kui siiski esineb probleeme endale vajaliku transpordiviisi leidmisel, proovige erinevaid brausereid: chrome, firefox, edge, thor kas või. küsige chatgpt käest. ei ole keeruline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja ongi ju rumal!

hmmm, ma julgeksin öelda, et teemaalgataja on üks intelligentsemaid inimesi siinsest PK seltskonnast.

Oma jauramisega on ta intelligentsusest ikka väga kaugel.

See on seesama, kes kunagi ühes teemas arvas, et Renault või Dacia või Peugeot (üks neist oli) on parem auto kui BMW:) Luxi lehega mitte toimetulemine on ju selle kõrval köömes. NB. Mul ei ole BMWd.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seesama, kes kunagi ühes teemas arvas, et Renault või Dacia või Peugeot (üks neist oli) on parem auto kui BMW

Täiesti kindlalt pole ma mitte kunagi ühtegi sellist arvamust ei perekoolis ega mujal esitanud. Ära lahmi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Hobinurk Tallinn-Tartu Lux bussisõit