Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kass kodus

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Rasedus ja kass kodus

Postitas:

Soovitan siis kiiremas korras abordile aeg panna. Kui juba kass närvi ajab ja sa temaga hakkama ei saa, siis laps teeb sinust psûhhopaadi. Mul on su kassist ja tulevasest lapsest väga kahju ning loodan, et kuskil kasvõi kauges tulevikus hakatakse lapsesaamist piirama ka närvikava põhjal, mis sinusugusel väga auklik on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga öeldaksegi ju, et koduloom on proovikiviks, kas oled valmis lapsi saama! kui juba loomajärel koristamin eon nii tüütu ja stressirohke, mis siis veel lapsega saab!

Lapsed suudavad ikak palju rohkem segadust korraldada, ja ma ei räägi siin ainult mähkemvahetust. Ikak juba nõks vanemast lapsest….meil näiteks ükspäev joonistas laps musta rasvakriidiga kollasele seinale kenad suured ringid…ma ei tea, miks ta alati musta sellisteks sigadusteks valib ???? Nüüd on jälle kriidid keelu all ja ainult pliitasid lapsele lubatud. Laps saab kohe 3 ja vildikaid ei julge tutvustadagi, panipaigas ootab ikeast toodud kahepoolne tahvel, millele saab markeritega joonistada, aga no ei saa ju välja tuua seda…

Ma ei tea, millest see oleneb, aga meie peres kasvab kolm last ja mitte ükski pole sellise sigadusega hakkama saanud.
Kaks kastreeritud kassi on märksa rohkem pahandusi korraldanud.
Muidugi võiks vabalt olla ka teistpidi. Pereliikmed ühtmoodi kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 11:59; 16.10 13:38; 20.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viisin oma isase loomaarstile kastreerimiseks, aga too arvas, et vara veel, et las isane saab veidi isane ennem olla ja tulge mõne aja pärast tagasi. No ja siis too isane sai meil pojad. Kõik 6 poega sama ema lapsed, samamoodi õpetatud kassiema poolt, aga vot ühel oli hoopis teine iseloom. 5 tükki olid kenad nunnud, pissisid ilusasti liivakasti ja käitusid korralikult, aga üks oli paras väänik. Ükshaaval hakkasid pojad uutesse kodudesse kolima ja väänik jäi viimaseks. Enne kui uude koju jõudis, oli juba tita majas. Kogu aeg pidi pilk peal olema, et kass talle midagi ei teeks. Magas minu juures vankris toas. Kui ise kuhugi liikusin, liikus vanker koos minuga. Üks kord jäi pilk veidi kõrvale ja oli kohe kass vankris end tita näo peale kerra kerinud. Sain kohe jaole, aga olen kuulnud, et kassid on ennegi beebisid lämmatanud.
Leia parem kassile uus kodu, on hing rahul.
Teised kaks kassi on nagu rahu ise. Praegu laps juba aastane. Aeleb neil seljas ja sikutab vahest sabast ja kassid ei tee midagi. Kassidele laps ka meeldib. Kolmekesi koos on nad tore seltskond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga õhtul tulla töölt koju ja ainult korista kassi järele.

kujuta ette, pead oma kodulooma eest hoolitsema, milline üllatus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 06:11; 18.12 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kastreeritud saab

vastutustundetu “loomaarmastaja”, su tunded kalduvad üle su lapsele…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 06:11; 18.12 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu noor emane kass (oli selleks hetkeks juba steriliseeritud), hakkas ka liivakasti kõrvale junne poetama. Uurisin ja avastasin, et see on kassiomanikel üsna levinud probleem, soovitati proovida kahte liivakasti. Mul oli teine liivakast ka käepärast võtta ja sellest hetkest saati ei tee kass enam mitte kunagi mitte midagi põrandale (juba pea aasta aega nii). Kasutabki mõlemat, vahel tundub, et ühte rohkem, aga siiski mõlemat. Pisut tülikas on ja paigutusel tuleb mõelda, et esteetilisem vaatepilt oleks, aga õnneks mul on mõlemad silma alt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siis kiiremas korras abordile aeg panna. Kui juba kass närvi ajab ja sa temaga hakkama ei saa, siis laps teeb sinust psûhhopaadi. Mul on su kassist ja tulevasest lapsest väga kahju ning loodan, et kuskil kasvõi kauges tulevikus hakatakse lapsesaamist piirama ka närvikava põhjal, mis sinusugusel väga auklik on.

miks kohe peab nii jubedasti ütlema? kui selline test oleks enne lapsesaamist, arvad, et ise saaks läbi?
siin te üksteist ei tunne, aga kui vestleksid mõne sõbraga, kellel on samasugune olukord koduloomaga, mõistaksid, et see võib päris lootusetuks teha. kui ta poleks vastutustundlik ja hooliv, poleks ta üldse närvis, oleks esimese asjana kassi kliinikusse süstile viinud.
loom on loom, ja mõnest ei käi jõud üle. pole harv, kui kassil või koeral on käitumisprobleemid, pissivad igale poole ja lõhuvad. ei ole tingimata omaniku viga ka, sest samal inimesel võib vabalt olla teine loom, kellel pole probleeme. on vahendeid, mida saab proovida, pihustatavad hormoonid, piirdumine vaid ühe koduloomaga, dressuur jne. aga mõnikord ei jää midagi üle, kui tuleb agressiivne loom magama panna või ära anda hoopis teise keskkonda, nt maale vabakäigule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass on kastreeritud nüüd juba üle kuu aja. Kass 11 kuune isane. Käituda ei oska siiamaani, pigem ütleks, et on hullemaks läinud. Lõhub nahast toole rohkem kui enne, ta lausa närib tooli polstrini välja, kui keelan või pritsin veepritsiga siis paneb jooksub ja mõni hetk hiljem tuleb teeb sama asja. Maha on teinud veel kaks korda, karistasin selle eest. Piss nii palju ei haise, peale kastreerimist. Kassi liivakast asub wc nurgas ja meil vannitoa uks koguaeg lahti, et kass saaks käpaga ukse lahti lükata. Enne tegi alati käpaga aga nüüd ei tea miks aga närib hammastega ust lahti. On ukse ära närinud.Kass ise teeb ikka mis tahab, kàib mööda söögilauda jne. Mina selle kassiga enam kakelda ei jaksa ja ilmselt annan ära. Olen siis paha aga mis teha. Ei ole vaja pidada looma, kes ainult elamist lõhub. Kassil on olemas oma kriipimispuu, pesa, mänguasjad jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 11:17; 12.10 12:25; 12.10 17:20; 13.10 12:05; 13.01 11:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedus ja kass kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.