Esileht Kodunurk Telefonile kaitseklaasi paigaldamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Telefonile kaitseklaasi paigaldamine

Postitas:
Kägu

Palun soovitage, kes pakub sellist teenust soodsalt.

Telia esindusest ja miskist mobiilipoest uurisin. Sealsed hinnad tundusid uskumatud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soodsalt paned ise. Mobiiliparandused ilmselt ka mõnevõrra soodsamad kui esindused, paljud panevad tasuta, kui klaasi neilt ostad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ise, see ei ole keeruline. Vaata mõnda juhendit youtubest näiteks. Oluline on teha alt klaas puhtaks korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhelinfix.

https://puhelinfix.ee/

Väga soodne ja hea teenindus, olen kõik oma pere seadmed  seal parandanud (ekraan katki, aku paisunud jne), kaitseklaasi pealepanek läks 15eurot maksma.

Asukoht Tallinn

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koduleht neil hetkel rivist väljas..

Asub Tallinnas,  Tartu mnt 56

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil panevad lapsed (teismelised). Kusjuures ise tahavad, nii et soodne ja õpetlik kah. Kõige viimasele iPhone´i mudelile pannes natuke muretsesin, aga no neil on vist sünnist saadik juba see käpas, ei usu, et kuskil paremini pandaks. Klaasid tellin Hiinast mitmekaupa, nüüd paljudel Euroopas laod, käibemaks pannakse kohe ostes ja tulevad kohale rutem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klaasid ja kaitsekiled Hiinast odavalt tellitud ja peale paneme kodus ise. Oluline on ekraan ilusti puhtaks saada. Kaitseklaasidel puhastuslapid ka komplektis kaasas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa üldse aru, miks seda pannakse. Kole ka. Ei pane ei kilet ega ammugi mitte kaasi.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa üldse aru, miks seda pannakse. Kole ka. Ei pane ei kilet ega ammugi mitte kaasi.

Klaas kole? See ei paista ju väljagi. Kui ei teaks, et klaas on peal, ei saaks arugi.  Kaitseb ekraani hästi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ikka. Selle paari minuti eest, mis paigaldamisele kulub, ei raatsi küll maksta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa üldse aru, miks seda pannakse. Kole ka. Ei pane ei kilet ega ammugi mitte kaasi.

Miks pannakse turvaklaasi? Muidugi ekraani kaitseks ju. Näha pole ju midagi, mis seal kole võiks küll olla?? Aga kaitseb väga hästi (no reklaamis näitab, et haamrilöökigi talub, pole proovinud, aga kukkumise eest küll kaitseb.) Kõik, kes korra iPhone maha pillanud ilma kaitseklaasita, on ikka selle turvaklaasi peale pannud (peale ekraanivahetust…)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ise, kuidas siis veel. Selle jaoks pole mingeid erioskuseid vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks pannakse turvaklaasi? Muidugi ekraani kaitseks ju. Näha pole ju midagi, mis seal kole võiks küll olla?? Aga kaitseb väga hästi (no reklaamis näitab, et haamrilöökigi talub, pole proovinud, aga kukkumise eest küll kaitseb.) Kõik, kes korra iPhone maha pillanud ilma kaitseklaasita, on ikka selle turvaklaasi peale pannud (peale ekraanivahetust…)

Muidugi on näha see jura seal klaasil. Ma olen uue iphone ostnud, kui klaas puruks. Uued ei purunegi, koguaeg kukub.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa üldse aru, miks seda pannakse. Kole ka. Ei pane ei kilet ega ammugi mitte kaasi.

Klaas kole? See ei paista ju väljagi. Kui ei teaks, et klaas on peal, ei saaks arugi. Kaitseb ekraani hästi.

See tädi on igas telefoni teemas kohal ja püüab kõiki veenda, et kaitseklaas on kole ja mõttetu. Ja alati uhkustab juurde, et temal küll kohe kindlasti ei ole sellist asja vaja. Just! Selgitab seda nagu miskit erilist saavutust ja tubliduse märki, et tal seda ei ole ja et ta seda ei pane.

Ilmselgelt ei saa inimene isegi aru, millest jutt käib. Kuidas saab olla kole miski, mis ei paista välja? Ma saan oma telefoni pealt aru, et klaas on peal ainult selle järgi, kui ma küünega ekraani servast tõmban.

Ta vist arvab, et jutt käib telefoni kaantest või miskist ümbrisest.

Ega see klaas ainult kukkumise puhul kaitse. Mul oli uus telefon  vaid nädalake. Polnud klaasi jõudnud veel peale panna. Ja juba oli ekraanil mingi kerge kriim. Ilmselt oli käekotis luku või millegi vastu läinud.

Lihtsalt imelik, et ta viitsib plaati kedrata teemast teemasse.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on näha see jura seal klaasil. Ma olen uue iphone ostnud, kui klaas puruks. Uued ei purunegi, koguaeg kukub.

Muidugi! Palju mõttekam on iga kriimu või mõra pärast uus, üle 1 000 euro maksev Iphone osta, kui et osta telefonile üks “mõttetu” 30-eurone kaitseklaas peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tädi on igas telefoni teemas kohal ja püüab kõiki veenda, et kaitseklaas on kole ja mõttetu.

Pealegi vaevavad seda tädikest luulud, ühes teemas väidab, et “koguaeg kukub”, teises teemas uhkustab, kuidas tal mitte kunagi mitte ükski asi käest ei kuku. Miks teda vaevavad teiste inimeste telefonide kaitseklaasid, on arusamatu, kisab nagu oleks keegi talle isiklikult neid peale sundinud, kuigi ise ronib teiste teemadesse targutama.

Mul on 1 kaitseklaas 3 aastat telefonil peal, niikui telefoni uuena ostsin, tellisin ka klaasid. 2.- eest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei saa inimene isegi aru, millest jutt käib. Kuidas saab olla kole miski, mis ei paista välja? Ma saan oma telefoni pealt aru, et klaas on peal ainult selle järgi, kui ma küünega ekraani servast tõmban.

Ära valeta. Kõlari augu toppisid ka kinni?

Mul on iphone ilma klaasita, 1,5 aastaga pole veel ühtki kriimu. Hiljemalt iga 2.a. tagant tuleb nagunii uus telo osta.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära valeta. Kõlari augu toppisid ka kinni?

Tädi on puruloll, aga vähemalt järjekindel. Tead ikka, et klaasid on iga mudeli järgi spetsiaalselt valatud ja kõlari/kaamera jaoks on kohad klaasis sees olemas. No need küll kasutajat ei häiri, aga sa rahune nüüd maha, mine võta oma rohud ära ja vaimse tervise huvides võiksid kaitseklaasi teemadest edaspidi eemale hoida, õrn koht, nagu see sinu jaoks on. See ei puutu sinusse, sest sa neid ju ei kasuta!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi vaevavad seda tädikest luulud, ühes teemas väidab, et “koguaeg kukub”, teises teemas uhkustab, kuidas tal mitte kunagi mitte ükski asi käest ei kuku.

Kusjuures, seda on ta väitnud tõesti, et temal küll ei kuku telefon ega saa kriime. Ilmselt soovis sellega viidata, kui tubli ja korralik ta on. Aga siin teemas lobises välja, et kukub küll ja kohe koguaeg kukub. 😀

Väga imelik tädi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, seda on ta väitnud tõesti, et temal küll ei kuku telefon ega saa kriime. Ilmselt soovis sellega viidata, kui tubli ja korralik ta on. Aga siin teemas lobises välja, et kukub küll ja kohe koguaeg kukub. ???? Väga imelik tädi.

Mine ravile. Pole varem sellist teemat näinud ning tädist on ammugi asi kaugel. Uskumatu inimene.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead ikka, et klaasid on iga mudeli järgi spetsiaalselt valatud ja kõlari/kaamera jaoks on kohad klaasis sees olemas.

No sellest kohast ongi ju aru saada, et mingi kate peal, lammas.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui “see koht” telefoni kasutajat ennast ei häiri, mis “see koht” sind torgib siis?! Mis see sinu asi on, osta omale uusi iphone, aga mis häda on targutada ses teemas? Kui sa ei kasuta, mis häda ajab sind sellesse teemasse üürgama? Pealkiri peaks ju olema selgesti loetav ja arusaadav, et teema pole sinusugusele. Soovitus jääb endiseks- mine võta midagi rahustavat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui “see koht” telefoni kasutajat ennast ei häiri, mis “see koht” sind torgib siis?!

Siis pole vaja valetada, et pole nähtav. Loomulikult on. Ilmselt paned geelküüsi ka, sama paks ja kole.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maakaks unustasid sõimamata ja midagi tarka enam öelda pole? Jää juba vait, mis sulle teiste telefonid ette jäävad, midagi sa seal ei näe ega ei tunne. Mis see sinu asi on, mida teised oma telefonidega teevad? Veelkord, no mida sa ronid siia sõimlema, kui teema sind absoluutselt ei puuduta, midagi tarka sul öelda pole, ainult iniseda. Tõmba tagasi, pole kohustust igas teemas halvustada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead ikka, et klaasid on iga mudeli järgi spetsiaalselt valatud ja kõlari/kaamera jaoks on kohad klaasis sees olemas.

No sellest kohast ongi ju aru saada, et mingi kate peal, lammas.

Ja see on siis kole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead ikka, et klaasid on iga mudeli järgi spetsiaalselt valatud ja kõlari/kaamera jaoks on kohad klaasis sees olemas.

No sellest kohast ongi ju aru saada, et mingi kate peal, lammas.

Ja see on siis kole?

Minul on Samsung ja mitte mingeid kohti pole esipaneelil kõlari ega kaamera jaoks sees. Klaas katab ühtlase kihina kogu paneeli. Kuskilt ei paista välja, et ta seal üldse on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole telefoni esipaneelil kõlari ega kaamera jaoks auke, siis pole ka kaitseklaasil auke, lihtne ju, vastavalt mudelile 🙂 Ja see klaasi äär pole kuskilt otsast nähtav ega ammugi häiriv, kuna on ühtlane telefoni enda ekraaniservaga. Kui kasutajad on rahul, siis mingi kõrvalseisja targutaja mutt pole kobiseja, pole tema asi. Samsungil on täismõõdus ekraan, iphonedel 10+ pole ka enam seda tobedat klahvi nagu vanadel iphonedel oli, midagi kuskile näpu alla ei jää ega sega. Mul on ka kõikidel (laste) ipadidel kaitseklaasid, aastate jooksul on mõranenud 1 kaitseklaas, pole ühtegi pidanud vahetama ega ekraane perandama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas iPhone-idel ei ole mitte tugevdatud klaasid. Mu teismeline midagi rääkis. Tahab osta iPphone 12. Ma ei teagi, kas on vaja kaitseklaas peale. Teisel lapsel on iPhone SE ja sellel oli kaitseklaas peal. Täiesti mõttetu. See pragunes tal igalt poolt ja lõpuks võttis selle ära. Juba aasta olnud ilma ja pole ühtegi pragu sees.
Me oleme ka kaitseklaasid ise peale pannud. Üks kord ostsime kaitseklaasi ja müüja ise pani selle peale tasuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas iPhone-idel ei ole mitte tugevdatud klaasid. Mu teismeline midagi rääkis. Tahab osta iPphone 12. Ma ei teagi, kas on vaja kaitseklaas peale. Teisel lapsel on iPhone SE ja sellel oli kaitseklaas peal. Täiesti mõttetu. See pragunes tal igalt poolt ja lõpuks võttis selle ära. Juba aasta olnud ilma ja pole ühtegi pragu sees. Me oleme ka kaitseklaasid ise peale pannud. Üks kord ostsime kaitseklaasi ja müüja ise pani selle peale tasuta.

Juba iPhone 11 oli maailma tugevaima klaasiga. Perekoolikas tahab ikka klaasi peale panna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba iPhone 11 oli maailma tugevaima klaasiga. Perekoolikas tahab ikka klaasi peale panna.

Sa ikka ei väsi?

Mul on iPhone11. Paar nädalat tagasi ostsin. Kaitseklaasi ei ole veel peal. Just täna vaatasin, et nurga alt paistab, et juba kriimud peal.

Klaasi purunemist ma ei karda. Pole mitte ühegi telefoni ekraani katki teinud. Mälu järgi ei ole ma ka ühtki telefoni maha pillanud. Küll aga jäävad ekraanile kriimud peale. Käekotis tahes või tahtmata puutub teiste esemete vastu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Telefonile kaitseklaasi paigaldamine