Esileht Ilu ja tervis Tere. Soovin arstilt rohtu.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Tere. Soovin arstilt rohtu.

Postitas:
Kägu

Idioot. Ausalt. Vot sellise suhtumisega arst ajabki hulluks ja hsuda. Lihtne ju. Korrigeeri doosi ( kui ma ütlen, et tsh järgi peaks mu doos olema 50% väiksem, ft4 järgi 25% väiksem ja ft3 järgi on ehk paras, siis küsimus on-mis on õige doos).

Aga miks sa seal arsti juures käid siis üldse, kui ise oled ikka targem? Tundub, et vaimse tervisega on hoopis probleem, mitte kilpnäärmega. Psühhiaatrist võiks alustada, siis endokrinoloog. Perearst ei oskagi kõike nii täpselt määrata.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

Kui paks sa oled üldse? Kui piisavalt paks, siis mine maooperatsioonile. Maopael pannakse juba siis, kui KMI on 30 ja kui mingid muud haigused ka veel on, siis juba KMI-ga alates 25. Depressioon näiteks on ka näidustus. Sellega võtab küll 20 kilo vabalt alla ja nälga pole. Kui päris paks pole, siis muidugi haigekassa ei maksa.

Ma ei ole paks. Mul on lihtsalt meeletu söögiisu. Mul ongi tahtejõud ja trikid, et asendada nt pontšikud millegi muuga. Ma larbin vett või dieetpepsit või proteiinijooke. Ma teen korralikult trenni. Võrreldes eelmise aastaga olen juurde võtnud kõigest 5 kilo. Mitte keegi ei tee mulle maoppi ega kirjuta välja tablette, sest ma olen ju nii tubli. Pole ju med näidustust. Kuni ma enam ei jaksa. Ja siis võtan rahumeeli 10 kg kuuga juurde.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idioot. Ausalt. Vot sellise suhtumisega arst ajabki hulluks ja hsuda. Lihtne ju. Korrigeeri doosi ( kui ma ütlen, et tsh järgi peaks mu doos olema 50% väiksem, ft4 järgi 25% väiksem ja ft3 järgi on ehk paras, siis küsimus on-mis on õige doos).

Aga miks sa seal arsti juures käid siis üldse, kui ise oled ikka targem? Tundub, et vaimse tervisega on hoopis probleem, mitte kilpnäärmega. Psühhiaatrist võiks alustada, siis endokrinoloog. Perearst ei oskagi kõike nii täpselt määrata.

Kui sa siin nii vabalt diagnoose määrad, äkki lähed ise arsti juurde. Sul on taskupsühholoogi kompleks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole paks. Mul on lihtsalt meeletu söögiisu. Mul ongi tahtejõud ja trikid, et asendada nt pontšikud millegi muuga. Ma larbin vett või dieetpepsit või proteiinijooke. Ma teen korralikult trenni. Võrreldes eelmise aastaga olen juurde võtnud kõigest 5 kilo. Mitte keegi ei tee mulle maoppi ega kirjuta välja tablette, sest ma olen ju nii tubli. Pole ju med näidustust. Kuni ma enam ei jaksa. Ja siis võtan rahumeeli 10 kg kuuga juurde.

Pigem siis polegi midagi erilist häda, tahad lihtsalt viriseda. Mine tee üks kanepipläru või võta konjakit ja rahune maha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idioot.

“Tere! Soovin leida arsti, kes oleks idioot ja kirjutaks mulle välja ravimit, mis on juba 15 aastat Eestis ja paljudes muudes riikides keelatud!” Kõlab kutsuvalt ükskõik millise arsti jaoks, eksole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tõsiselt rääkida, siis Mysimba toime on samuti söögiisu pärssimine. Nagu Reductililgi, on temalgi kõrvaltoimed. Minu jaoks olid need piisavalt talumatud, näiteks.

Samuti võib toimida semaglutiid (Ozempic) hästi, aga ka selle kõrvaltoimed võivad osutuda talumatuks. Ja ta võib ka mitte toimida.  Jällegi olen enda peal proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Idioot.

“Tere! Soovin leida arsti, kes oleks idioot ja kirjutaks mulle välja ravimit, mis on juba 15 aastat Eestis ja paljudes muudes riikides keelatud!” Kõlab kutsuvalt ükskõik millise arsti jaoks, eksole.

Arstid kirjutavad igapäevaselt välja veelgi hullemaid asju, nt vähihaigetele ja keegi ei huvitu kõrvaltoimetest. Sest vähihaige sureb piisavalt kiirelt ära. Mina aga pean elama veel nii 40 a, lihtsalt mul puudub elukvaliteet. Kannata ära, ära hädalda, “võta konjak” (tead, ei saa võtta, ma ei saa lubada endale tühje kaloreid)

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannata ära, ära hädalda, “võta konjak” (tead, ei saa võtta, ma ei saa lubada endale tühje kaloreid)

Ei tee see 100 kcal sulle mitte midagi. Ega soovitus ei olnudki terve pudel pintslisse pista.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On! Aga samal ajal tõmbab julmalt ka söögiisu alla.

Soovitad siis seda sööma hakata inimesel, kellel pole tähelepanuhäiret? See mõjutab ju ajutööd, mitte pole niisama mingi suva ravim. Kõigele lisaks suurendab see depressiooni. Äkki putukamürki siis äkki, see võtab ka söögiisu maha.

Mis mõttes ma soovitan inimesel seda sööma hakata? Just kirjutasingi ju, et Concerta sisaldab midagi narkootilist ja mina selle kasutamist heaks ei kiida. Minu pereliige lõpetas selle võtmise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei kiida teemaalgataja juttu ja väljendumist, aga vist ainsana saan tema murest aru ja tean, mida ta tunneb.

See jutt, et kilpnäärme alatalitlus on tabletiraviga ilusti kompenseeritav ei ole päris õige. Ka minul on alatalitlusega seotud hädad aegajalt kallal, ehkki võtan rohtu korralikult ja analüüside järgi peaks praegu kõik korras olema. Pidev väsimus ja teotahtetus, külma- ja kuumahood. Kuiv nahk, väljalangevad juuksed, kõhukinnisus, kähe hääl, halb mälu, paistetamine, depressioon… Neist kõige hullem on taltsutamatu söögiisu. No midagi ei ole teha – lihtsalt sööks koguaeg. Terve elu on üks piinarikas kontroll ja enesepiitsutamine – ära söö! ära söö! ära söö! Iga sissesöödud kalorit tuleb tervete inimestega võrreldes topelt koormusega ära kulutada. Ehk siis see kalor, mis tervel inimesel kulub ära märkamatult, selle kulutamiseks peab haige pöörast vaeva nägema.

Minul juhtus hiljuti selline lugu, et kõik kolm analüüsi näitasid nii erinevaid numbreid, et ravidoosi oligi keeruline määrata. TSH näitas tugevat ületalitlust. Jah, alatalitlus oli muutunud ületalitluseks. FT3 ja FT4 näitasid aga väga tugevat alatalitlust. Arstid olidki nõutud, et kumba siis nüüd ravida, kas alatalitlust või ületalitlust. Enesetunne oli nii kohutav, et hea meelega poleks voodist üldse tõusnudki. Nägemine muutus kahekordseks ja moonutatuks ning silmi ei saanud õigesti liigutada.

Seega, ei ole see nii lihtne midagi, et mine arsti juurde, tee analüüsid ja lase omale õige ravidoos määrata. Päeva jooksul ju ikka hormonaalne tase kõigub ning karta on, et hommikune tablett ei pruugi päeva jooksul üles-alla hormoonide kõikumist sellisel moel ära katta, nagu see toimub tervetel inimestel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei kiida teemaalgataja juttu ja väljendumist, aga vist ainsana saan tema murest aru ja tean, mida ta tunneb.

See jutt, et kilpnäärme alatalitlus on tabletiraviga ilusti kompenseeritav ei ole päris õige. Ka minul on alatalitlusega seotud hädad aegajalt kallal, ehkki võtan rohtu korralikult ja analüüside järgi peaks praegu kõik korras olema. Pidev väsimus ja teotahtetus, külma- ja kuumahood. Kuiv nahk, väljalangevad juuksed, kõhukinnisus, kähe hääl, halb mälu, paistetamine, depressioon… Neist kõige hullem on taltsutamatu söögiisu. No midagi ei ole teha – lihtsalt sööks koguaeg. Terve elu on üks piinarikas kontroll ja enesepiitsutamine – ära söö! ära söö! ära söö! Iga sissesöödud kalorit tuleb tervete inimestega võrreldes topelt koormusega ära kulutada. Ehk siis see kalor, mis tervel inimesel kulub ära märkamatult, selle kulutamiseks peab haige pöörast vaeva nägema.

Minul juhtus hiljuti selline lugu, et kõik kolm analüüsi näitasid nii erinevaid numbreid, et ravidoosi oligi keeruline määrata. TSH näitas tugevat ületalitlust. Jah, alatalitlus oli muutunud ületalitluseks. FT3 ja FT4 näitasid aga väga tugevat alatalitlust. Arstid olidki nõutud, et kumba siis nüüd ravida, kas alatalitlust või ületalitlust. Enesetunne oli nii kohutav, et hea meelega poleks voodist üldse tõusnudki. Nägemine muutus kahekordseks ja moonutatuks ning silmi ei saanud õigesti liigutada.

Seega, ei ole see nii lihtne midagi, et mine arsti juurde, tee analüüsid ja lase omale õige ravidoos määrata. Päeva jooksul ju ikka hormonaalne tase kõigub ning karta on, et hommikune tablett ei pruugi päeva jooksul üles-alla hormoonide kõikumist sellisel moel ära katta, nagu see toimub tervetel inimestel.

Mina see kilpnäärmik, aga ma ei ole TA. Ma lihtsalt sasn aru, et miks pöördutakse äärmuslike meetodite poole.

PS jälgi vaid ft3, selle järgi kasuta tablette. Ülejäänud unusta ära, need pole olulised. Proovi ka jooditablette, nt lambertsi omi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ADd, millega buliimiat ravitakse, nt.

Ma pidasin tegelikult näiteks Mysimbat silmas. Ja teemaalgataja küsitud sibutramiin ei keelatud mitte amfetamiiniga suguluse tõttu, vaid eluohtlike kõrvaltoimete tõttu ära. Võimalik kahju oli suurem kui kasu.

Tegelikult sai üks või kaks 150kg paksu infarkti (Reducsin võib tõsta vererõhku – endal madal, seega pigem kasulik) ja sellepärast keelati ära EL. Lõpuni ei suudetud tõestada, et paksud sai infarkti ülekaalu tõttu või ravimist.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutas Concertat. Ilmselt sama ravim, millest siin juttu.

Arvatavasti mitte, see on hoopis tähelepanuhäire raviks.

See on ju ATH ravim. Jutt on siin Reducsinist, mis kaotab söögiisu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kasutanud (Reducsini) ja ainus asi mis on toiminud. Söögiisu kadus teiseks päevaks täiesti, asendus vaid suure januga, veepudel peab tõesti kogu aeg kõrval olema, sest muidu kuivab keel suulakke. Kõrvaltoimeid ei esinenud ja sain üsna kerge vaevaga 25kg maha.

P.S mõttetu on inimestel, kes pole iialgi ülekaalu olnud, targutada teemal, et “aga sööge vähem”. Kui see käikski vaid sõrmenipsust, poleks maailmas ainsatki paksu. Ma arvan, et ükski tablett pole halvem tervisele, kui 20-30kg ülekaalu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S mõttetu on inimestel, kes pole iialgi ülekaalu olnud, targutada teemal, et “aga sööge vähem”. Kui see käikski vaid sõrmenipsust, poleks maailmas ainsatki paksu. Ma arvan, et ükski tablett pole halvem tervisele, kui 20-30kg ülekaalu.

Minul näiteks on olnud ülekaal, on ka kilpnäärme alatalitlus, aga teemaalgataja polegi ülekaalus ega paks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutas Concertat. Ilmselt sama ravim, millest siin juttu.

Arvatavasti mitte, see on hoopis tähelepanuhäire raviks.

See on ju ATH ravim. Jutt on siin Reducsinist, mis kaotab söögiisu.

Keegi pole ju vastupidist väitnudki. Küll erinevad ravimid, aga suht sarnase toimeainega. Concerta võtab samamoodi söögiisu nulli. Samas tõstab oluliselt vererõhku ja omab teisi sarnaseid kahjulikke kõrvalmõjusid, mida siin nimetatud nn kehakaalu alandajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Sest nad ei VIITSI. Mõtle kui mõnus, sööd ühes käes nt pirukas ja teises tablett. Ja kilosid ei kogune. Mõnuss

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kasutanud (Reducsini) ja ainus asi mis on toiminud. Söögiisu kadus teiseks päevaks täiesti, asendus vaid suure januga, veepudel peab tõesti kogu aeg kõrval olema, sest muidu kuivab keel suulakke. Kõrvaltoimeid ei esinenud ja sain üsna kerge vaevaga 25kg maha.

P.S mõttetu on inimestel, kes pole iialgi ülekaalu olnud, targutada teemal, et “aga sööge vähem”. Kui see käikski vaid sõrmenipsust, poleks maailmas ainsatki paksu. Ma arvan, et ükski tablett pole halvem tervisele, kui 20-30kg ülekaalu.

Miks see paksude populatsioon aina suureneb, ka Eestis? Kindlasti jaa jaa kõigil on kilpnääre haige. KINDLASTI pole asi selles, et inimesed aina laisemaks muutuvad, nutikate persetavad ja valmistoitu söövad. Alkotarbimine on ka väga popp, lugedes kasvõi perekooligi

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see paksude populatsioon aina suureneb, ka Eestis? Kindlasti jaa jaa kõigil on kilpnääre haige. KINDLASTI pole asi selles, et inimesed aina laisemaks muutuvad, nutikate persetavad ja valmistoitu söövad. Alkotarbimine on ka väga popp, lugedes kasvõi perekooligi

Ja mis sinu kraaksumise mõte oli antud teema kontekstis?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see paksude populatsioon aina suureneb, ka Eestis? Kindlasti jaa jaa kõigil on kilpnääre haige. KINDLASTI pole asi selles, et inimesed aina laisemaks muutuvad, nutikate persetavad ja valmistoitu söövad. Alkotarbimine on ka väga popp, lugedes kasvõi perekooligi

Ja mis sinu kraaksumise mõte oli antud teema kontekstis?

Mõte pn see, et nähke ise vaeva JA tulevad ka  tulemused, mitte ärge lootke tablettide ja maolõikusele

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see paksude populatsioon aina suureneb, ka Eestis? Kindlasti jaa jaa kõigil on kilpnääre haige. KINDLASTI pole asi selles, et inimesed aina laisemaks muutuvad, nutikate persetavad ja valmistoitu söövad. Alkotarbimine on ka väga popp, lugedes kasvõi perekooligi

Ja mis sinu kraaksumise mõte oli antud teema kontekstis?

Mõte pn see, et nähke ise vaeva JA tulevad ka tulemused, mitte ärge lootke tablettide ja maolõikusele

Aga sina näe vaeva oma sita iseloomu parandamiseks. Peaks ju lihtne olema, aga ikka oled sita iseloomuga. Mis küll aitaks. Muudkui peresendad nutikas ja sõimad.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõte pn see, et nähke ise vaeva JA tulevad ka tulemused, mitte ärge lootke tablettide ja maolõikusele

Inimesed on erienevad. Mõne jaoks on see pidev vaevanägemine väga kurnav ja hakkab ajudele. Kogu energia, mis tavainimesel läheb tööle, perekonnale, oma elu parandamisele, meeldivate asjade tegemisele, läheb sellisel inimesel kaaluga tegelemisele. Kogu elu keerleb ainult söömise ja kaalu ümber. Olen olnud Fitlapi grupis. Mõnel langeb kaal 30 kg väga lühikese ajaga, teisel langeb täpselt sama programmiga 0,5 kg kuus. Siis ongi väga raske motivatsiooni säilitada. Ja siis saab see inimene suure vaevaga sinna normaalkaalu ülempiiri peale ja ikka mõni tuleb targutama, et kuule, ära õgi nii palju. Näe vaeva ja tulevad ka tulemused. Loomulikult on inimesi, kellel polegi muud varianti kui tabletid ja maolõikus, sest nende nähtud vaev on niigi suurem, kui sinusugune üldse suudab ette kujutada, aga tulemus on ikkagi kehv.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Mul ei ole kilpnääret. Tahtejõuga ja ise ei tee ma midagi.

(muidu olin ma 20 a 52 kg)

Kas sa kilpnäärmehormoone võtad ikka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme asendusravi on suhteliselt lihtne arstlik tegevus. Kui doos on paigas ja hormoonide tase normaliseerunud, tuleb nii depressiooni, suurenenud söögiisu kui ka ülekaalu põhjusi otsida mujalt. Kui oled endiselt hüpotüreoosis, tuleks eeskätt keskenduda asendusravi doosi korrigeerimisele koostöös arstiga. Kindlasti mitte tarvitada illegaalseid ha ohtlikke ravimeid. Kui tõesti on tarvis ravimit, mis aitab söögiisu reguleerida, pea nõu oma endokrinoloogiga. Mysimba on selleks tarvitusel, mõni arst kasutab off-label ravimina ka semaglutiidi (Ameerikas on ülekaalu näidustusel lubatud). Võimalik, et vaja oleks hoopis hästi valitud amtidepressanti. Aga ennekõike tuleb L-Thyroxini doosid korda saada niimoodi, et kilpnäärme puudumine elukvaliteeti ei mõjuta. Eestis on sadu inimesi, kellel on kilpnääre eemaldatud ning kes elavad täiesti tavalist elu, on normaalkaalulised ega pea end milleski võrreldes tavainimesega piirama (v.a vajadus regulaarselt asendusravi võtta ja aeg-ajalt selle adekvaatsust vereanalüüsiga kontrollida).

Arst

Idioot. Ausalt. Vot sellise suhtumisega arst ajabki hulluks ja hsuda. Lihtne ju. Korrigeeri doosi ( kui ma ütlen, et tsh järgi peaks mu doos olema 50% väiksem, ft4 järgi 25% väiksem ja ft3 järgi on ehk paras, siis küsimus on-mis on õige doos).

Tead, mu perearst kirjutab juba aastaid välja doosiks 25…tõeline proff.

Kui sul kilpnääret pole või see sisuliselt ei tööta, siis 25 doosiks on muidugi naljanumber. Tuleb mõistlik endokrinoloog leida ja tema juures käia. Jah, näidud kõiguvad ja TSH on vaid üks hormoon, aga kas ei peaks koostöös endokrinoloogiga õige doosi leidma? Arvestades kõiki hormooniväärtuseid ja enesetunnet. Perearsti juures käiakse aega-ajalt analüüse kordamas siis, kui sobiv raviskeem on paigas ja olukord stabiilne. Ajal, mil kilpnääre veel töötab, ongi muidugi hästi raske mingit stabiilset olukorda saada ja see aeg võib olla väga pikk. Mu ühel sugulasel kulus ca 4-5 aastat kui saadeti radioaktiivset joodi neelama ja pärast seda sai mõne aja jooksul olukorra stabiilseks ning vajaliku hormoonikoguse paika. Teine sugulane on oma autoimmuunse kilpnäärmehaigusega praeguseks juba üle 5 aasta niisama olnud. Vahepeal tegi vist aasta jagu ravi, aga nüüd on stabiilne ja ravi ei vaja. Aga ega see tervenemist tähenda, lihtsalt hetkel on stabiilne ja hästi. Millalgi  tõenäoliselt läheb jälle haigus edasi.

Kui ülekaal on kilpnäärmehaigusest, siis võiks ju ometi proovida natuke juurdevõetava hormooni annust suurendada, mitte riskida ohtliku ravimiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

Kui paks sa oled üldse? Kui piisavalt paks, siis mine maooperatsioonile. Maopael pannakse juba siis, kui KMI on 30 ja kui mingid muud haigused ka veel on, siis juba KMI-ga alates 25. Depressioon näiteks on ka näidustus. Sellega võtab küll 20 kilo vabalt alla ja nälga pole. Kui päris paks pole, siis muidugi haigekassa ei maksa.

Ma ei ole paks. Mul on lihtsalt meeletu söögiisu. Mul ongi tahtejõud ja trikid, et asendada nt pontšikud millegi muuga. Ma larbin vett või dieetpepsit või proteiinijooke. Ma teen korralikult trenni. Võrreldes eelmise aastaga olen juurde võtnud kõigest 5 kilo. Mitte keegi ei tee mulle maoppi ega kirjuta välja tablette, sest ma olen ju nii tubli. Pole ju med näidustust. Kuni ma enam ei jaksa. Ja siis võtan rahumeeli 10 kg kuuga juurde.

nagu ise oleks kirjutanud. Ma ka jube tubli, muudkui jooksen ja teen trenni ja joon coca zerot. Mingi aeg suutsin söömist piirata ka ikka päris hästi, olin väga sale. Six pack kõhul ja kõik ribid olid loetavad. Nüüd enam mitte ja nüüd kohe üldse ei saa pidama. Veini joon ka, siis on korraks kergem ja savi.  Aga pärast suuremas augus edasi. Uneprobleemid, energiapuudus. Miljon korda mõelnud, et hakkan “normaalseks”. Tahtmisest ja mõtlemisest on üksi vähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nagu ise oleks kirjutanud. Ma ka jube tubli, muudkui jooksen ja teen trenni ja joon coca zerot. Mingi aeg suutsin söömist piirata ka ikka päris hästi, olin väga sale. Six pack kõhul ja kõik ribid olid loetavad. Nüüd enam mitte ja nüüd kohe üldse ei saa pidama. Veini joon ka, siis on korraks kergem ja savi.  Aga pärast suuremas augus edasi. Uneprobleemid, energiapuudus. Miljon korda mõelnud, et hakkan “normaalseks”. Tahtmisest ja mõtlemisest on üksi vähe.

Vahelduvalt paastu oled proovinud? Minul oli sama asi, aga siis hakkasin seda tegema. Aitab väga hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kunagi paar kuud kasutasin. Endokrinoloogia määras. Ja mul tekkis 2 korda olukord, kus terve vasak kehapool järsku tuim oli. Nagu oleks insuldi saanud. Teise korraga pöördusin arstile, insuldi diagnoosi ei saanud, küll aga leiti, et kilpnääre pole korras.

Perekoolikas ütleb tänapäeval sellise asja peale: a miks sa arvad, et see sul ravimist oli, äää?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nagu ise oleks kirjutanud. Ma ka jube tubli, muudkui jooksen ja teen trenni ja joon coca zerot. Mingi aeg suutsin söömist piirata ka ikka päris hästi, olin väga sale. Six pack kõhul ja kõik ribid olid loetavad. Nüüd enam mitte ja nüüd kohe üldse ei saa pidama. Veini joon ka, siis on korraks kergem ja savi. Aga pärast suuremas augus edasi. Uneprobleemid, energiapuudus. Miljon korda mõelnud, et hakkan “normaalseks”. Tahtmisest ja mõtlemisest on üksi vähe.

Vahelduvalt paastu oled proovinud? Minul oli sama asi, aga siis hakkasin seda tegema. Aitab väga hästi.

ei ja jaa. Ma ei suuda,  juba 12h tunnine vahe on minu jaoks pikk. Ma teen trenni nii hommikul kui õhtul ja mul ei jää ei trennide ega söögikordade vahele 16h. 16h jooksul ma peaksin emma-kumma ära jätma. Ja ma ei suuda. Olen proovinud. Korduvalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Rohu nimeks o. “Reductil”, toimeaine sibutramiin.

On see nüüd Eestis täiesti ära keelatud?

Või mõni eesti Arst ikka kirnutab seda?

Kuhu pöörduda?

On kellegil kogemusi sellega?

Lugupidamisega vastust ootama jäädes naine34 Tallinnast.

“Mõni eesti arst” võiks seda ju välja kirjutada, aga kui ravimiregistris seda enam pole, siis läheb vist raskeks, pole tal ju siis ka vastavat koodi (otsinguga vana muidugi leiaks, aga sellest on vähe abi, kui enam registris pole), mis ravimite väljakirjutamisel vajalik on.

Ja üldse, mille alusel sa ise endale vastavaid ravimeid määrad?

Kui rasvunud oled, siis on olemas ka legaalsed ravimid, mida juba isegi alla KMI30 lubatakse kasutada.

Millised ravimid need on?

ADd, millega buliimiat ravitakse, nt.

prozac, jah?

No ei pärsi see igaühel midagi.

Resolor võib isupärssijana samuti arvesse tulla.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Kuidas saavutada ise söögiisu vähenemine?

Mine üle ketotoitumisele (tuntud ka LCHF).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Ilu ja tervis Tere. Soovin arstilt rohtu.