Esileht Kodunurk Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee

Postitas:
Kägu

Ostsin selle

https://maksjamoorits.ee/products/kooreklops/

Pakendil ilus küps liha ja kui ma nüüd tahtsin soojendama ja sööma hakata, selgus, et karbis on jummalat toores liha.

Karbi tagaküljel on kirjas: Kuumtöödelda vähemalt +72 °C-ni (lugesin poes seda)

ja nüüd näen, et allpool on praadida pannil 12-15 min

või

küpsetada ahjus 160 °C 40 min.

Mida see 72 kraadini kuumutamine peab tähendama??

Kui ma oleksingi toore liha fanaatik, siis seda kõõluseid täis ollust (siga vist vinge laulukõri olnud), mida lõigatagi raske, ma küll närida ei suudaks.

+4
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis sinu probleem on. Keset karpi on märk, küpsetada 160 kraadi juures. Et sa ise ei tutvu, mis sa endale kokku ostad, pole küll teiste süü.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see 72 kraadini kuumutamine peab tähendama??

See tähendab, et liha sisetemperatuur peab olema vähemalt 72 kraadi. Mis sina siis mõtlesid, mis see peaks tähendama?

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakendil ilus küps liha ja kui ma nüüd tahtsin soojendama ja sööma hakata, selgus, et karbis on jummalat toores liha.

Kas karbil peaks olema toore liha pilt?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab esimene:

Karbi tagaküljel on kirjas: Kuumtöödelda vähemalt +72 °C-ni (lugesin poes seda)

Miks ahjus peab 40 min ja 160 kraadiga?

0
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas karbil peaks olema toore liha pilt?

Loomulikult peaks see karbi sisu näitama!

Mis mul sellest pooltootest kasu kui pean ise kõike tegema?

0
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab, et liha sisetemperatuur peab olema vähemalt 72 kraadi. Mis sina siis mõtlesid, mis see peaks tähendama?

Kuidas ma nende õhukeste tükkide sisetemperatuuri tuvastama peaksin?

0
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled eile sündinud? Valdavalt on toorvorstide ja lihade pakendil alati küpsetatud toote pilt! Ja sealiha sisetemperatuur peabki olema miinimum 72 kraadi ehk läbiküpsenud ja mitte roosa, kui ei taha keeritsussi saada.

Ja edasiseks eluks tarkusetera- enamus neid tooreid marinaadis vms karbilihasid pole ostmist väärt.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul suures kirjas karbil, et toode on küpsetuskarbis ja küpsetada 160 kraadi juures- mis sulle arusaamatuks jäi? No tõepoolest, nagu pooletoobine.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ul suures kirjas karbil, et toode on küpsetuskarbis ja küpsetada 160 kraadi juures- mis sulle arusaamatuks jäi? No tõepoolest, nagu pooletoobine.

??

Ei ole!

All on kirbukirjas: Enne ahju panemist võta liha karbist välja ning tõsta ahjuvormi.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valdavalt on toorvorstide ja lihade pakendil alati küpsetatud toote pilt!

Need ei ole ka läbipaistmatus karbis.

Lisaks ei olnud see “nauding” üldse toorete lihade juures. Ju müüjad ei saa ka pihta mida müüvad.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole!

Suur jurakas küpsetamise märk on keset pakendit, 160 kraadi. Kas elus pole süüa teinud enne?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju müüjad ei saa ka pihta mida müüvad.

Ikka sina oled kuu pealt kukkunud. Ja et sa teed selle peale veel teema Perekooli, et oma lollust niimoodi demonstreerida, see on ikka tase.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole!

Su enda topitud lingil on ikka küll 🙂 Võiks arvata, et tootja enda link on kõige asjakohasem ja seal on küll 160 suur silt otse keset pakendit. Üllatus-üllatus. Ja küpsetuskarbis on kaks korda mainitud.

Selveri ja Prisma  linkidel on kas vana plastpakend vms ja ühes kohas oli lausa eraldi kirjas, et toode vajab kuumtöötlemist. No enam selgemini ei saa. Sa ikka ise ostad pimesi asju kokku, ilma et ettekujutust omaks, millega on tegu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka sina oled kuu pealt kukkunud. Ja et sa teed selle peale veel teema Perekooli, et oma lollust niimoodi demonstreerida, see on ikka tase.

Lõdvestu, Jälkur! Mul liha varsti küps, aga sina pead siin ikka ainult võõraid inimesi järama.

+1
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Head isu ja ole nüüd palun edasi vait, kui suu on täis. Natuke hale ka vaadata, kuidas sa ainukesena omale plusse paned ja vastajatele miinuseid 🙂 arvad, et keegi aru ei saa?

Ja kordan- need lihad on tavaliselt rõvedad.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult peaks see karbi sisu näitama!

Loomulikult peab see pakendi pilt toote VALMISKUJU näitama 🙂 Iga normintellektiga inimene saab sellest  tootest aru, et tegu on poolfabrikaadiga. Pihve soojendamiseks otsi teisest letist!

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head isu ja ole nüüd palun edasi vait, kui suu on täis. Natuke hale ka vaadata, kuidas sa ainukesena omale plusse paned ja vastajatele miinuseid ???? arvad, et keegi aru ei saa?

Ei, mina ei käi lasteaias ja ei jaga mingeid märke. Jätka rõõmsalt oma mitme kontoga, see su ainus elusisu ongi.

0
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pihve soojendamiseks otsi teisest letist!

Aina kordan ja kordan: see just teises oligi!
Ma rohkem ei viitsi, saagige omavahel edasi… kui teid siin mitu on.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aina kordan ja kordan: see just teises oligi! Ma rohkem ei viitsi, saagige omavahel edasi… kui teid siin mitu on.

Kartongi siis eemale ei tõmba enne ostmist? See ongi ju selleks, et sisu näeksid.

Aga jah, see on viimase aja kõige rumalama inimese teema vist.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab, et liha sisetemperatuur peab olema vähemalt 72 kraadi. Mis sina siis mõtlesid, mis see peaks tähendama?

Kuidas ma nende õhukeste tükkide sisetemperatuuri tuvastama peaksin?

Selleks on olemas lihatermomeetee, kui nii pedantne soovid olla. Aga tasub ikka poes tutvuda, mida ostad, kuidas valmistada jne – et kas ikka soovid seda toodet

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tähendab esimene:

Karbi tagaküljel on kirjas: Kuumtöödelda vähemalt +72 °C-ni (lugesin poes seda)

Miks ahjus peab 40 min ja 160 kraadiga?

Kuule kas sa oled loll või mängid lolli?

Pole kunagi varem süüa teinud, ainult valmis grillitud kana ostnud?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka sina oled kuu pealt kukkunud. Ja et sa teed selle peale veel teema Perekooli, et oma lollust niimoodi demonstreerida, see on ikka tase.

Lõdvestu, Jälkur! Mul liha varsti küps, aga sina pead siin ikka ainult võõraid inimesi järama.

Sina oledki see rõve jälkur, kes teisi pidevalt sildistab. Nüüd sai teadlikumaks, milline inimene teisi jälkuriks sõimab erinevates teemades… Nii loll annab ikka olla! Masendav kuju.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd sai teadlikumaks, milline inimene teisi jälkuriks sõimab erinevates teemades…

No milline siis? Valgustad ehk teisi ka?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas karbil peaks olema toore liha pilt?

Loomulikult peaks see karbi sisu näitama!

Mis mul sellest pooltootest kasu kui pean ise kõike tegema?

Sul on ravimid võtmata??

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teemaalgataja on sama, kes ükspäev vahutas, et mingid käbipallid olid postis halvasti pakitud? Ja muud imelikud teemad? Nüüd näeb esimest korda elus küpsetamist vajavat liha. Kas see on see vaimse häirega naisterahvas, siis oleks arusaadav, aga muidu on ka selliseid inimesi olemas? Ja iga elus ettetuleva probleemi korral ta ei küsi näiteks nõu oma perekonnalt, kui enda pea ei jaga, vaid tuleb siia teemat tegema?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain hea hommikuse suutäie naerda!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No milline siis?

Loll nagu lauajalg ja samavõrra ülbe. Liha kurku kinni ei jäänud, hommikul kell 7 alustas jälle… 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ei ole ka läbipaistmatus karbis.

Sa väidad, et papiümbrist eemale nihutades selle fooliumkarbi peal ei ole kile, vaid läbipaistmatu kate? Ongi nii?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head isu ja ole nüüd palun edasi vait, kui suu on täis. Natuke hale ka vaadata, kuidas sa ainukesena omale plusse paned ja vastajatele miinuseid ???? arvad, et keegi aru ei saa?

Ja kordan- need lihad on tavaliselt rõvedad.

Mul tekkis nüüd eriline ise selle M&M kooreklopsi järgi just 🙂
Peab poodi minema!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )


Esileht Kodunurk Tõeline argipäeva hõrgutis, on jee