Esileht Ilu ja tervis Toidutalumatuse test

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Toidutalumatuse test

Postitas:
Kägu

Ma tahaksin teha toidutalumatuse testi. Kuna mul on koguaeg gaasid(kõht on punnis), näol on punnid ja üldse on ebamugav olla. Kuna mulle tundub, et testi teha on pisut kergem kui hakata ise otsima viga, siis hakkasin googeldama. Teste tehakse paljudes erinevates kohtades ja ma ei tea millist valida. Mulle jäi silma Confido oma, aga see maksab 250€. Kas keegi on seda teinud? Oli sellest kasu.
Või on keegi üldse, ükskõik millist toidutalumatuse testi teinud? Kuidas on muljed? Saite abi?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need teised kohad on, kus seda teha saab? Härm? Kordamed?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte Susanne Hunt just mingi päev jutustas instagrami storys sellest ja vist jagas ka sooduskoodi… Ise olevat mega rahul olnud, aga ei ole koht meeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Synlabis peaks ka saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need teised kohad on, kus seda teha saab? Härm? Kordamed?

Sportsgene, Biospa, Synlab, Via Naturale jne.

Neid ikka jagub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No via naturale lehel on selgelt kirjas, et verd andam minna synlabi, ilmselgelt on tegemist sama testiga, mida synlab isegi pakub. Ka confido oma on muide sama.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No via naturale lehel on selgelt kirjas, et verd andam minna synlabi, ilmselgelt on tegemist sama testiga, mida synlab isegi pakub. Ka confido oma on muide sama.

Vabandust – biospa lehte mõtlesin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No via naturale lehel on selgelt kirjas, et verd andam minna synlabi, ilmselgelt on tegemist sama testiga, mida synlab isegi pakub. Ka confido oma on muide sama.

See on ju loogiline, sest palju meil selliseid laboreid ikka on, eks. Oluline selle osa juures on ka konsultsioon ja aja leidmine sinna.
Lisaks tehakse ju erivaid teste – veretest ja süljetest. Ja ka toiduainete testimis suurused on erinevas.
Ma ei saa aru mida ma siin sinuga jahun. Mul ei ole sellest üldse mingit kasu. Mida ma teen infoga, kus laboris midagi tehakse?
Minu küsimus oli hoopis teine.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on reaalselt neist testidest kasu ka saanud? Ehk siis välistanud mingid toiduained ja hakanud end oluliselt paremini tundma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte Susanne Hunt just mingi päev jutustas instagrami storys sellest ja vist jagas ka sooduskoodi… Ise olevat mega rahul olnud, aga ei ole koht meeles.

Härm. Olen ise seal teinud ja sain abi. Täiesti usun, et BSH kogemus ongi selline, nagu ta räägib. Mul olid probleemid veidi teised, aga kui jätsin toiduained välja, mis testist välja tulid ja natukene elustiilis korrektuure tegin, et tulemus veel parem oleks, sain näiteks ühe kroonilise haiguse kontrolli alla, mida varem polnud suutnud ka ravimite abil. Samuti õnnestus lõpuks üle aastate rasestuda. Lisahüved nagu parem näonahk, kaalukaotus, parem uni jne olid vaid boonus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearsti poole pöördudes pidavat täiesti tasuta selle teha saama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearsti poole pöördudes pidavat täiesti tasuta selle teha saama.

Minu perearst ei teeks mulle sellist testi ilmselt tasuta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi nisu ja suhkur alustuseks menüüst eemaldada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte Susanne Hunt just mingi päev jutustas instagrami storys sellest ja vist jagas ka sooduskoodi… Ise olevat mega rahul olnud, aga ei ole koht meeles.

Härm. Olen ise seal teinud ja sain abi. Täiesti usun, et BSH kogemus ongi selline, nagu ta räägib. Mul olid probleemid veidi teised, aga kui jätsin toiduained välja, mis testist välja tulid ja natukene elustiilis korrektuure tegin, et tulemus veel parem oleks, sain näiteks ühe kroonilise haiguse kontrolli alla, mida varem polnud suutnud ka ravimite abil. Samuti õnnestus lõpuks üle aastate rasestuda. Lisahüved nagu parem näonahk, kaalukaotus, parem uni jne olid vaid boonus.

Vaatasin, et HÄRM saadab samuti synlabi testima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte Susanne Hunt just mingi päev jutustas instagrami storys sellest ja vist jagas ka sooduskoodi… Ise olevat mega rahul olnud, aga ei ole koht meeles.

Härm. Olen ise seal teinud ja sain abi. Täiesti usun, et BSH kogemus ongi selline, nagu ta räägib. Mul olid probleemid veidi teised, aga kui jätsin toiduained välja, mis testist välja tulid ja natukene elustiilis korrektuure tegin, et tulemus veel parem oleks, sain näiteks ühe kroonilise haiguse kontrolli alla, mida varem polnud suutnud ka ravimite abil. Samuti õnnestus lõpuks üle aastate rasestuda. Lisahüved nagu parem näonahk, kaalukaotus, parem uni jne olid vaid boonus.

Vaatasin, et HÄRM saadab samuti synlabi testima.

Kaua sa jaurad oma synlabiga?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte Susanne Hunt just mingi päev jutustas instagrami storys sellest ja vist jagas ka sooduskoodi… Ise olevat mega rahul olnud, aga ei ole koht meeles.

Härm. Olen ise seal teinud ja sain abi. Täiesti usun, et BSH kogemus ongi selline, nagu ta räägib. Mul olid probleemid veidi teised, aga kui jätsin toiduained välja, mis testist välja tulid ja natukene elustiilis korrektuure tegin, et tulemus veel parem oleks, sain näiteks ühe kroonilise haiguse kontrolli alla, mida varem polnud suutnud ka ravimite abil. Samuti õnnestus lõpuks üle aastate rasestuda. Lisahüved nagu parem näonahk, kaalukaotus, parem uni jne olid vaid boonus.

Vaatasin, et HÄRM saadab samuti synlabi testima.

Kaua sa jaurad oma synlabiga?

Pole synlabist varem jauranud, vaid see, kes selle BSH postituse kirjutas. Arvasin, et ehk oli mingi firma, kes ise testib, aga tundub, et vahendavad ja seletavad lahti lihtsalt. Pole mõtet vahendamise eest ju lisa maksta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportsgene oma on 89-99€ ja väga põhjalik test. Kahe vahel saab valida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin 1,5 aastat tagasi koduse nutrismart testi ja nüüd biospa kaudu põhjalikuma veretesti.Osad suuremad reaktsioonid kattuvad,osad mitte…ei teagi,kas ajas mõne toiduaine talumatus muutub rohkem või vähem talutavaks,aga toiduained,mille söömine tekitabki vaevusi,olid ka testis punases tsoonis.On kasu küll,kui need toidud välja jätta,nii enesetundes kui ka kaalunumbri muutuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidutalumatuse testi saab teha kokkulepitud ajal Sports Gene OÜ esindustes. Testi tegemiseks võetakse sõrmeotsast paar tilka verd. Tulemuste teadasaamine võtab kuni tund, kuid kohapeal seda ära ootama ei pea. Testi vastuse saadame meilile.

Kus need esindused on kui firma kontaktiks on ainult Tartu?

https://www.sportsgene.ee/toidutalumatuse-test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidutalumatuse testi saab teha kokkulepitud ajal Sports Gene OÜ esindustes. Testi tegemiseks võetakse sõrmeotsast paar tilka verd. Tulemuste teadasaamine võtab kuni tund, kuid kohapeal seda ära ootama ei pea. Testi vastuse saadame meilile.

Kus need esindused on kui firma kontaktiks on ainult Tartu?

https://www.sportsgene.ee/toidutalumatuse-test

Kõik kirjas ju

Tartus (Soola 3 Klientide vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel 

Teste ja konsultatsioone on võimalik eraldi kokkuleppel teha ka Tallinnas.<br style=”box-sizing: border-box; color: #494e58; font-family: ‘Source Sans Pro’, sans-serif; font-size: 15px;” />Võtame inimesi vastu Kristiine keskuse majas, Endla 45, Siseneda saab Endla ja Tulika tänava nurgapealsest uksest,

asume Evrika ilustuudio kõrval II korrusel.neljas korrus) saab testimisele ja nõustamisele tulla  tööpäeviti eelnevalt kokku lepitud ajal. Aja broneerimiseks palume oma soovist vähemalt üks päev ette teatada.<br style=”box-sizing: border-box;” />Tallinna esinduse vastuvõtt toimub eelnevalt kokkulepitud ajal.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väldi posijaid ja mine õigesse laborisse.

 

Sai ka mingis “toidunõustamisfirmas” käidud, mitusada ainet testiti ja igast jura aeti, aga juhuslikult nisu ja muud tervaviljad olid OK. Hiljem järgnes päris arstijuures tsökiaakia diagnoos (autoommuune reaktsioon nisuvalgule ehk gluteenile)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, ma käisin ära ja vastused ka juba käes. Tegin Confidos, sest sinna sai aja kõige kiiremini.
See test üllatas mind – mulle ei sobinud asjad, mida ma igapäevaselt tarbin(näiteks kodujuust ja kohupiim). Jätsin need ära ja juba praegu on mul kergem olla – kõht ei ole enam gaase täis ja raske ei ole olla. Ma pole seda tundnud aastaid! Üks päev ma käisin ühel sünnipäeval, kus ma sõin neid asju, mis mulle ei sobi ja rektsioon oli kohene. Kõht viskas kohe punni nagu oleksin neli kuud rase.
Minul isiklikult on hea meel, et ma selle testi ära tegin ja ma saan nüüd aru, miks mu soolestik koguaeg ärritunud oli.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearsti poole pöördudes pidavat täiesti tasuta selle teha saama.

Minu perearst ei teeks mulle sellist testi ilmselt tasuta.

Mulle soovitas perearst testi asemel proovida välistamismeetodit. Et kui ma kahtlustan mis toiduaine seda põhjustab, siis proovida seda mitte kasutada mõnda aega

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearsti poole pöördudes pidavat täiesti tasuta selle teha saama.

Minu perearst ei teeks mulle sellist testi ilmselt tasuta.

Mulle soovitas perearst testi asemel proovida välistamismeetodit. Et kui ma kahtlustan mis toiduaine seda põhjustab, siis proovida seda mitte kasutada mõnda aega

Ma seda juba tegin ja see ei toiminud. Ja lisaks oli see väga raske. Kui ma oleks aasta tagasi testi peale tulnud, oleks ma palju kiiremini saanud lahendse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen otsinud netist inimeste vastuseid ja kommentaare sellele testile.Palju neid ei ole ja kui on,siis kõigil on enamasti nisu,piim,muna vastunäidustatud.Minu enda testis samuti.On kellelgi testi tulemus olnud,et need toiduained oleks soovitatud loetelus või ongi need toiduained vastavalt siis muundatud või hormoone täis,et inimese organism pigem ei suudagi omastada?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab hoopis selline asi, kas mõni inimene selle toidutaluvustesti nii ka läbib, et ei leita ühtegi talumatust? Noh, et taludki kõike.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaksin teha toidutalumatuse testi. Kuna mul on koguaeg gaasid(kõht on punnis), näol on punnid ja üldse on ebamugav olla. Kuna mulle tundub, et testi teha on pisut kergem kui hakata ise otsima viga, siis hakkasin googeldama. Teste tehakse paljudes erinevates kohtades ja ma ei tea millist valida. Mulle jäi silma Confido oma, aga see maksab 250€. Kas keegi on seda teinud? Oli sellest kasu.

Või on keegi üldse, ükskõik millist toidutalumatuse testi teinud? Kuidas on muljed? Saite abi?

No minu muljed.

Toitusin peaaegu kuu aega ainult soovitatud toitudest ja ma ei näe mitte mingisugust erinevust..ei enesetundest,kaalus,seedimiseks,naha seisukorras,meeleolu muutuses jne.

Üsna pettunud..tahan oma raha tagasi!????????????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt jah. Minu lapse testi vastus Sportsgenest tuli selline:

”Teil puudub suur antikehade kontsentratsioon testitavate toiduainete suhets.

Teil puudub keskmine antikehade kontsentratsioon testitavate toiduainete suhtes.

Teil esineb väike antikehade kontsentratsioon nisu, mandli, banaani, tomati suhtes. NB! Väikest antikehade kontsentratsiooni loetakse normaalseks.”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt jah. Minu lapse testi vastus Sportsgenest tuli selline: ”Teil puudub suur antikehade kontsentratsioon testitavate toiduainete suhets.

Teil puudub keskmine antikehade kontsentratsioon testitavate toiduainete suhtes.

Teil esineb väike antikehade kontsentratsioon nisu, mandli, banaani, tomati suhtes. NB! Väikest antikehade kontsentratsiooni loetakse normaalseks.”

See (et antikehade esinemine, mida need testid testivad,  on normaalne) ka põhjus, miks paljud arstid suhtuvad nn. toidutalumatuse paneelidesse üldse skeptiliselt. Et tegelikult need ei näitagi midagi.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised toidud te välja jätsite? Kas kõik, mis tekitavad üle 10% reaktsiooni või ainult kõige kõrgemad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Toidutalumatuse test