Esileht Pereelu ja suhted Tomatite väetamine ja solvumised

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tomatite väetamine ja solvumised

Postitas:
Kägu

Tunnistan, et mina ka pelgan meeletut väetamist, suvekodu on põldude lähedal, kus käib lõputu väetamine.

Ma kahtlustan, et sa ei tee vahet, mis seal põllul tehakse. Lisaks väetisele pannakse ju igasugu fungitsiide, pestitsiide, kõrretugevdajaid, kasvuinhibiitorreid või vastupidi kasvukiirendajaid. Tänapäeva põllumajandus on väga peen logistiline süsteem. See, mida seal lõputult tehakse ei ole tõenäoliselt väetamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan, et sa ei tee vahet, mis seal põllul tehakse.

No graanulväetise (mis kujul täna väetis ikka on valdavalt veel) puistamine ja taimekaitse pihustamine näevad ikka väga erinevad välja, masinadki erinevad. Kas tõesti ei tehta vahet?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahtlustan, et sa ei tee vahet, mis seal põllul tehakse.

No graanulväetise (mis kujul täna väetis ikka on valdavalt veel) puistamine ja taimekaitse pihustamine näevad ikka väga erinevad välja, masinadki erinevad. Kas tõesti ei tehta vahet?

Valdav osa inimesi ilmselgelt ei tee. Miks peaks? Keegi ei suuda olla kursis absoluutselt kõikide maailma asjadega.
Hea, kui traktoril ja kombainil vahet tehakse, traktori haagiste tundmist või mida nendega täpselt tehakse on inimestelt, kes sellega kokku ei puutu küll palju nõuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Tomatite väetamine ja solvumised