Esileht Ilu ja tervis Trennihundid – mis peale hakkate?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Trennihundid – mis peale hakkate?

Postitas:

Minu trenn (tantsukool) läheb sisuliselt e-õppesse nagu koolid ja ülikoolid. Treener postitab chatti video kavast. Seejärel saab ise teha video ja treenerile saata, et vigu analüüsida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karantiinis peavad olema ikka need, kes on nakatunud või olnud kontaktis. Või mis?

Ikka puhta lollakad on mõned! Või mitte mõned, hoopis paljud, kui siin eri teemasid lugeda. Käiakse spaas, jõusaalis, rüseletakse poes viimase hakklihapaki pärast …
Meil on eriolukord! Sotsiaalsed kontaktid peavad olema viidud miinimumini! Muidu nakkuse levikut kontrolli alla ei saa. Kodunt välja lähed ainult vajadusel. Trenn ega spaa ei ole vajadus. Vajadus on minna tööle, kui oled politseinik, meditsiinitöötaja, vabrikus töötaja. Vajadus on ka minna toidupoodi, kui sul kodus enam midagi süüa ei ole. Toidupoodi ei ole vaja minna, kui sul on kodus süüa küll, aga tuleb mõte, et ah igav, lähen ostan ka paar plokki vetsupaberit, kõik ju ostavad.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile veel kirjutasin, et käin trennis edasi, aga täna kirjutan, et ei käi. Tegelikult on nii, et me kõik peame oma käimisi piirama ja käituma vastutustundlikult. Olen kohutav trennihai, aga praegu spordisaali ei lähe.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:52; 14.03 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõistust jagati olid sportlased laagris – vana Peda ütlus. Seega, et kui ei ole veel kinni, siis tulebki kindlasti kohale minna. Jah – poed, söögikohad, ühistransport, spad (ujulad) – kõik on lahti, aga tark inimene ei lähe sinna v.a. toidupoodi ja sinna ka mitte tipptunnil.
Loe ja imesta seda lokkavat lollust, miks ei või lapsed üksteisel külas käia, minge pidage sõpradega ühiseid piknikke jne. Ei ole ju keelatud, aga iseseisev mõtlemisvõime on 0.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:49; 14.03 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suur trennihunt. Käin jõusaalis tavaliselt 5 x nädalas. Kuna lapse lasteaed pandi kinni siis mul polegi varianti, ei saa käia trennis, jõusaali, kus käin pole veel kinni pandud. Samuti ei saa välja jooksma, sest ei saa 3 aastast üksi jätta. Plaanin siiski treenida kodus, mul on matt, hantlid erinevate raskustega ja internet- rohkem polegi ju vaja. Saab hakkama.

Kolmene pane kärusse või seljakotti ja jookse koos temaga.
Või sõida rattaga, laps tooli või kärusse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karantiinis peavad olema ikka need, kes on nakatunud või olnud kontaktis. Või mis?

Aga kuidas sa tead, kas sa oled olnud kontaktis või ei? Sul pole ju kõiki oma paari nädala jooksul katsutud pindu poes, tööl, transpordis, bensujaamas testinud, eks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:06; 14.03 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jooksen pargis. trx (õigemini nende alaoog) rihmad on kodus, nendega saa jõutrenni väga edukalt teha (ma ei kasvata lihast, vaid hoian ennast vormis). jooga
trx ja joogal on mul juba välja kujunenud lemmiktrennid youtube-is

tegelikult ainuke põhjus, miks ma olen pidanud spordiklubi aastast lepingut on see, et mulle meeldib pärast trenni spas käia (käin revalis). aga nohh, nüüd siis ronin vanni 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myfitness on lahti. Ongi hea rahulik seal käia, kui inimesi vähe on.

Ega kasumisoov pole häbiasi 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suur trennihunt. Käin jõusaalis tavaliselt 5 x nädalas. Kuna lapse lasteaed pandi kinni siis mul polegi varianti, ei saa käia trennis, jõusaali, kus käin pole veel kinni pandud. Samuti ei saa välja jooksma, sest ei saa 3 aastast üksi jätta. Plaanin siiski treenida kodus, mul on matt, hantlid erinevate raskustega ja internet- rohkem polegi ju vaja. Saab hakkama.

Kolmene pane kärusse või seljakotti ja jookse koos temaga.

Või sõida rattaga, laps tooli või kärusse.

Kolme aastast last ühte seljakotti ei pane ja kolme tooli jalgrattale ka mitte – järelkäru on vaja. Kaksikutega ehk veel kuidagi saaks, aga kolmikutega…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi pole kodus hantlitega võimlemine ja õues jalutamine sama, mis jõusaalis suurte raskustega treenimine, aga paar nädalat või kuu mind küll ei morjenda. Teen siis kodus midagi, proovin äkki seda hiiti vms, mis siiani pole külge jäänud, aga äkki nüüd, kui muid variante on vähem. Õues käin ka. Ei põe selle pärast. Pole tippsportlane ja minu sissetulek ei sõltu kuidagi jõusaalis käimisest. Tervis ja üleüldine heaolu on muidugi trenniga seotud, aga jõusaalis selleks käima ei pea.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte kolmesega koos kodus trenni teha? Käru, kätekõverdused laps turjal, lapse tõstmine, kõhulihased mõlemale, teine hoiab jalgu, venitused, sirutused, painutused, spagaadi harjutamine jne. Pea tuleb tööle panna!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myfitness on lahti. Ongi hea rahulik seal käia, kui inimesi vähe on.

Sama siin, seni kuni treeningud jätkuvad ja Myfitness lahti on, käin edasi. Hea rahulik, rahvast pole. Ei saa keegi mind kodus istuma sundida.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun, kas ehk saaks ämmaemanda visiidile mitte minna (Kuressaares muide enam ei oodatagi rasedaid visiidile) ja siis loen, et oi, lähen trenni ja restorani???

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 12:55; 14.03 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun, kas ehk saaks ämmaemanda visiidile mitte minna (Kuressaares muide enam ei oodatagi rasedaid visiidile) ja siis loen, et oi, lähen trenni ja restorani???

Sina oled paniköör ja peast rase.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:08; 14.03 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun, kas ehk saaks ämmaemanda visiidile mitte minna (Kuressaares muide enam ei oodatagi rasedaid visiidile) ja siis loen, et oi, lähen trenni ja restorani???

Sina oled paniköör ja peast rase.

Ja sina oled väga rumal! ????‍♀️

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 13:11; 14.03 16:49; 14.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun, kas ehk saaks ämmaemanda visiidile mitte minna (Kuressaares muide enam ei oodatagi rasedaid visiidile) ja siis loen, et oi, lähen trenni ja restorani???

Sina oled paniköör ja peast rase.

Nagu ka Kuressaare haigla, kus enam rasedatele visiite ei tehta? Ilmselt on juhtkond kamp peast rasedaid panikööre?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 12:55; 14.03 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.valitsus.ee/et/uudised/eriolukorra-taiendavad-piirangud-saartele-ja-vaba-aja-veetmisele

Pole enam valikuvõimalust nüüd ka jõusaalide ja muude sarnaste sportimiseks mõeldud kohtadega, valitsuse tänase täendava otsusega ka need kõik suletud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun, kas ehk saaks ämmaemanda visiidile mitte minna (Kuressaares muide enam ei oodatagi rasedaid visiidile) ja siis loen, et oi, lähen trenni ja restorani???

Sina oled paniköör ja peast rase.

Nagu ka Kuressaare haigla, kus enam rasedatele visiite ei tehta? Ilmselt on juhtkond kamp peast rasedaid panikööre?

Kas sa oled ajudeta, et sa olukorra tõsidusest siiani aru ei saa!?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 13:11; 14.03 16:49; 14.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen üks nendest, kelle ametikoht näeb ette vajaduse tööl käia ning trennis käin töökoha jõusaalis, siis kavatsen seal ka edasi trennis käia. Valin vast lihtsalt natuke rohkem aega, et vähem rahvast oleks aga kuna teen seda ka tavapäraselt, siis ei miskit uut. Et kontakti inimestega vähendada, saan jooksmas ja rattaga sõitmas käia. Jooksmas olen käinud muidu linnas pargis aga nüüd vist lähen siis kodu lähedale terviseradadele ja kruusateedele.
Siin ju võite mind mõistusetuks nimetada aga paraku kuulub trenn mu töö juurde.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 18:39; 14.03 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen üks nendest, kelle ametikoht näeb ette vajaduse tööl käia ning trennis käin töökoha jõusaalis, siis kavatsen seal ka edasi trennis käia. Valin vast lihtsalt natuke rohkem aega, et vähem rahvast oleks aga kuna teen seda ka tavapäraselt, siis ei miskit uut. Et kontakti inimestega vähendada, saan jooksmas ja rattaga sõitmas käia. Jooksmas olen käinud muidu linnas pargis aga nüüd vist lähen siis kodu lähedale terviseradadele ja kruusateedele.

Siin ju võite mind mõistusetuks nimetada aga paraku kuulub trenn mu töö juurde.

Meil pandi töökoha jõusaal juba reedel kinni. Õnneks pole juhtkond peast nii segi, et seda lahti hoida.

Spordihullud on ikka tõesti omaette klass. Sisuliselt keerasid spordihullud oma hullusega kogu Saaremaa elu peapeale. Saaremaa on vist kõige nakkusohtlikum väike koht maailmas praegu? Vähemalt on Saaremaa kolm korda suurmea nakatumisprotsendiga, kui Itaalia hetkel. Itaalia käes on rekord riikides seas. Ok ei saa väikest kohta suure riigiga võrrelda, aga siiski. Seal on väikeses rahvarvu (33 000) kohta 31 nakatanut eilse seisuga! Ilmselt täna tuleb juurde. Kõik mingi spordiegotseja teene. Spordihullud…

Loodan, et ka sinu tööandja võtab aru pähe ja paneb jõusaali kinni, eriolukord ja käsk on selline. Isegi kui ülemus ise samasugune mõistuseta spordihull on nagu need saarlaste heategijad, ehk ikka käsku kuulab. Kui ei pane, siis loodetavasti leidub mõni terve mõisutsega inimene, kes sellest politseile kuriteoteate teeb. Viimane aeg on reaalseid karistusi kasutama hakata nende suhtes, kes otsuseid ignoreerivad.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:39; 14.03 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen üks nendest, kelle ametikoht näeb ette vajaduse tööl käia ning trennis käin töökoha jõusaalis, siis kavatsen seal ka edasi trennis käia. Valin vast lihtsalt natuke rohkem aega, et vähem rahvast oleks aga kuna teen seda ka tavapäraselt, siis ei miskit uut. Et kontakti inimestega vähendada, saan jooksmas ja rattaga sõitmas käia. Jooksmas olen käinud muidu linnas pargis aga nüüd vist lähen siis kodu lähedale terviseradadele ja kruusateedele.

Siin ju võite mind mõistusetuks nimetada aga paraku kuulub trenn mu töö juurde.

Meil pandi töökoha jõusaal juba reedel kinni. Õnneks pole juhtkond peast nii segi, et seda lahti hoida.

Spordihullud on ikka tõesti omaette klass. Sisuliselt keerasid spordihullud oma hullusega kogu Saaremaa elu peapeale. Saaremaa on vist kõige nakkusohtlikum väike koht maailmas praegu? Vähemalt on Saaremaa kolm korda suurmea nakatumisprotsendiga, kui Itaalia hetkel. Itaalia käes on rekord riikides seas. Ok ei saa väikest kohta suure riigiga võrrelda, aga siiski. Seal on väikeses rahvarvu (33 000) kohta 31 nakatanut eilse seisuga! Ilmselt täna tuleb juurde. Kõik mingi spordiegotseja teene. Spordihullud…

Loodan, et ka sinu tööandja võtab aru pähe ja paneb jõusaali kinni, eriolukord ja käsk on selline. Isegi kui ülemus ise samasugune mõistuseta spordihull on nagu need saarlaste heategijad, ehk ikka käsku kuulab. Kui ei pane, siis loodetavasti leidub mõni terve mõisutsega inimene, kes sellest politseile kuriteoteate teeb. Viimane aeg on reaalseid karistusi kasutama hakata nende suhtes, kes otsuseid ignoreerivad.

Saaremaa spordiüritus polnud isegi mitte spordihullus vaid lauslollus.
Kui ma nii terve olen, et tööl käia (seal hulgas tööülesannetena inimestele abi pakkuda), siis saan ka trennis käidud. Mingite haigustunnuste puhul ei trügi ma loomulikult tööle ega ka mitte trenni. Kui enne ja pärast kasutust masinaid desinfitseerida ning tervena üksinda või paari-kolme inimesega suures matisaalis/jõusaalis koos viibida, on see siiski Saaremaast pisut erinev lugu.
Teine asi on sinu jutus on juba politseile kuriteoteate tegemine. Kuriteoteate saab teha vaid kuriteo puhul. Kui sa nüüd kasutad enda mobiili/arvutit, siis võid seadusest välja lugeda, et eriolukorras kehtestatud nõuete rikkumine on siiski väärtegu ning sinu poolt soovitav reaalne karistus on rahatrahv. Aga ma siis jään seda teadet ootama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 18:39; 14.03 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuriteoteate saab teha vaid kuriteo puhul. Kui sa nüüd kasutad enda mobiili/arvutit, siis võid seadusest välja lugeda, et eriolukorras kehtestatud nõuete rikkumine on siiski väärtegu ning sinu poolt soovitav reaalne karistus on rahatrahv. Aga ma siis jään seda teadet ootama.

Jah sul on õigus. Trahv siis trahv, karistus seegi. Ja loodetavasti kunagi, kui kriis läbi saab, vaadatakse ka see seadus üle nind karmistatakse karistusi. Ja loodeavasti praegusel juhul saavad rikkujad oma karistuse ka kätte ja maksavad reaalse rahatrahvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:39; 14.03 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind hoiab köha ja nohu eest ainult bassein

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ei taha, leiab vabandusi.
Kes tahab, leiab võimalusi!

Youtube järgi tehes saab ka end mõnusalt võhmale võtta, teine küsimus on muidugi selles, kes koduses miljöös end sellele lainele suudab viia, ikka on mõnusam mõni hea saade ja kausitäis head-paremat ette võtta 🙂

Ma usun, et saab üsna ruttu harjumuse sisse, kui esiti end tagant utsitada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen nagunii aastaringselt trenni väljas, jooksen, kõndin, sõidan jalgrattaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Ilu ja tervis Trennihundid – mis peale hakkate?