Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad mai 2023

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Triibupüüdjad mai 2023

Postitas:
Kägu

Hehh, käisin poest läbi täna ja ostsin tundlikuma testi, tegin koju jõudes kohe ära ja õrn triip olemas ???? Okkk, see läks nüüd küll kiiresti, polnud arvestanud päris nii eduka viljastumisega.. mul juuni alguses üks suurem hambaarsti külastus plaanis, loodan et kannatab teha ikka ????

Ko

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niii äge! Juhuuu ????

JTN

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina alustan igatahes uut kuud, kuna tänane hommik algas punastega ????

kõigile triipe!

B

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Tegin eile testi ja negatiivne, täna hommikul määris juba veidi. Oijah, kurb???? Liigun siis edasi järgmisse kuusse, kuues kuu proovimist…

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane “loomulik” tsükkel hakkab lõppema. Duphastoni võtmise lõpetasin ja tegin rasedustesti. Negatiivne. Nüüd päevi ootamas ja siis alustame IUI tsükliga!!!

 

Mannatera

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna cd11 ja peaks vist ov testid ära ostma 🙂

Palju önne köigile, kel triibud käes!

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikust!
täna dpo9, enesetunne on suhteliselt nigel. Ma ei tea kas olen mingi viiruse endale külge saanud või siis peast soe ning seostan kõike oletatava rasedusega. Testi veel teha pole mõtet, nagu ma aru olen saanud siis testida alates dpo10? Jah? Või kuidas teil kogemused näitavad?
Homme vist teen testi kuigi lootused pole väga suured, et see veel midagi näitaks.
Isenesest mul alaselg ja alakõht annavad tunda, mis pole mu jaoks tavapärane. Enamasti enne päevi pole mul tunnetki, et päevad hakkavad.

Kuidas teil läheb?

JTN

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab et triibik, üritan reedel või esmaspäeval löögile saada ja verevedeldajad peale. Rasedus nr 6, loodetavasti võlume laps nr 3 välja.

Plx28

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kuu kindlasti ei õnnestu. Aga püüame edasi. Ehk uuel kuul tulevad triipud????.Kes seda teab kui kiiresti jääb alles võtsin plaastrid ära punased olid ära nüüd peaks arvatavasti ovulatsioon hakkama.

Minu poolt õnnitlused kes said triipud????????

 

Mammu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile.

Pole küll päris triibupüüdja ,aga tunnen ,et vist vaja mõnda aega siin ridades olla ????.

Viimased päevad oli 16.04 ,tsükkel 30päeva – siiani tsükkel väga korrapärane ja täpne  olnud.  Nüüd aga ,mida pole on punased – olen teinud ühe 25se rasedustest ja see oli negatiivne. Igapäevaselt aga kõht pakitseb nagu kohe kohe hakkaks… voolus on suurenenud ja kui tavaliselt nädal enne pp lähevad rinnad valusaks ,siis nüüd seda pole .  Ei teagi mida arvata !

Ootan veel veidi ja teen kordustesti millalgi.

Elen välismaal , päikest!

N 36 M36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks jäi õnn üürikeseks ja 4+5 kinnitust saanud rasedus katkes 5+1. Ootame, hingame, mõtleme ja proovime hiljem korra viljatusravi keskuse abiga uuesti. Võib-olla tahab ka see tibu tähtajaks 12. mai nagu kaks esimest 🙁

Kallistused ja pöidlad pihta kõigile triibulistele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene kahtlane sümptom ilmunud, mida juba kolmandat päeva täheldan – sibulahais hakkab vastu, burksi vahele sibulat pandud, okse põhimõtteliselt tõusis kurku, mees tegi tartari, mis muidu mulle väga maitseb, see hakkas ka täiesti vastu. Igatahes kummaline. Ei tea kas pms või juba õnnestuski. Nädala lõpupoole teen testi, ilmselt siis peaks juba näitama…või mitte.

B.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne ring läbi ja ei midagi. Äpi järgi 3 päeva päevadeni, Viola supervarajane oli supernegatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Mul viimased viis kuud ovulatsioon suht samal ajal olnud ja voilaa, see kuu 4 päeva hiljaks jäänud ning isegi voolus pole muutunud, mis muidu umb 3 päeva enne positiivset ovulatsioonitesti alati oli samasugune. Ma ei teagi, mida arvata. Kas tõesti see kuu ovulatsiooni polegi?!????

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Mul viimased viis kuud ovulatsioon suht samal ajal olnud ja voilaa, see kuu 4 päeva hiljaks jäänud ning isegi voolus pole muutunud, mis muidu umb 3 päeva enne positiivset ovulatsioonitesti alati oli samasugune. Ma ei teagi, mida arvata. Kas tõesti see kuu ovulatsiooni polegi?!????

K

Võib ka tsüklihäire olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilne arstivisiit päädis küretaazhiga. Mõni jobu peab ikka elus kõik ära proovima. 7 rasedust on kokku olnud nagu sünnitusabi käsiraamat – kaks last, 5x aiataga sh kaksikud üks emakas üks munajuhas, munajuha lõhkemine ja poolteist liitrit verd kõhuõõnes….Eks ootame nüüd ühe tsükli ärs ja proovime viljatusravi arstide jälgimise abil veel ühe tibu hakkama panna. Seega järgmine proov juuli-august, ei tea kas tuleb jälle 5.augustil algav tsükkel ja 12.5.24 tähtajaga nagu 2020 ja 2022 pätud… Teistele triibulisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, minu kahtlane sümptom, mida mõni siin naljakaks pidas ja mõni võibolla normaalseks ka, et sibulahais hakkas vastu (hakkab siiani), päädis tänahommikuse positiivse testiga. Päevad 2 päeva üle läinud. Tegin testi nädala algul, siis oli veel negatiivne.  Testisin Biocardiga kellele huvi pakub.

Triibulisi teste kõigile!

B.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, minu kahtlane sümptom, mida mõni siin naljakaks pidas ja mõni võibolla normaalseks ka, et sibulahais hakkas vastu (hakkab siiani), päädis tänahommikuse positiivse testiga. Päevad 2 päeva üle läinud. Tegin testi nädala algul, siis oli veel negatiivne. Testisin Biocardiga kellele huvi pakub.

Triibulisi teste kõigile!

B.

Minul hakkas ka eelmise rasedusega sibulahais koheselt vastu ja nii kuskil kuni 20.nädalani.
seekord õnneks ei ole hakanud, hetkel 27.nädal käimas, enam vast ei hakka ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale sünnitust on vist lõpuks päevad taastunud. Kestsid 9 päeva ja olid sellised nagu pidid. Jahime mehega teist ühist last ????

Sai soetatud clareblue elektrooniline ov test, lilla korgiga. 18nda hommikul oli negatiivne, õhtul juba positiivne.Panustatud sai 15ndal, 18ndal ja 19ndal. Ei tea kas oli piisav. Täna pole vist enam mõtet, kuna ov toimub ju 24-36h pärast peale pos. Testi ????

A.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuu aega siit eemal olnud ja täna hoian pöidlaid ja varbaid sest 11 dpo ja TRIIP! lõpuks peale 11 kuud proovimist, jàän lootma et triip kosub ja et punaseid ei tule.

MK

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? Või suvel võtavad kõik rahulikumalt????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin teemas uus liituja ja jahin märtsibeebit.

Sel nädalal (OV peaks olema äpi järgi täna, aga ise usun, et oli eile), toimus viis katset (kõik üle päeva), niiet lootused on suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kaks IUI katset seljataga. Juulis Maarjamõisa viljatuskliiniku pool puhkab ja seega ka meie. Loomulikul teel ikka proovime edasi. Millal uuesti IUI-le läheme.. hetkel ei teagi. Vaatame-mõtleme natukene.

 

Mannatera

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me vötame rahulikult, ei viitsi enam ovulatsioonitestidega ka jamada. Vahepeal oli suhtes pingelisem aeg ka, pole kindel mitte millegi osas enam ning ei tea, mis öige vöi vale 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homme on äppide järgi esimene päev, mil rasedustesti võiks teha (6p enne oodatavaid päevi)… ühest küljest olen nii kannatamatu, et tahaks testi teha, teisalt jälle kardan pettuda…

Kuidas te toiminud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuvastasin oletatava ov 20.08-22.08 paiku torkiva valu järgi kõhus all paremal pool küljes ja selle järgi, et vaatasin tänaval kõiki mehi kui seksobjekte, endal hakkas ka imelik. Valituks osutus oma mees ja panustatud sai ülepäeva, nagu soovitatakse. Täna on emakakael katsudes tihe ja kinni ning ootan kas triipe või päevi, mõlemad sobivad. Mõistlik oleks mõned kuud peale spiraali eemaldamist lasta organismil taastuda (eemaldasin 01.07) ja mõned kilod alla võtta enne, kui rasedaks peaksin jääma.

V.V

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuvastasin eile ja korra ka täna hommikul kerge määrimise: paber oli pühkides roosakas ja vooluses olid mõned verekiud. Praegu on juba puhas kõik. Kõht krambitab kergelt, nagu päevade eel, esineb puhitust ja kõht on kinni. Trenni tehes tundsin, et rinnad on rasked ja valusad. Pesastumine, hormoonid või algavad päevad – kõik on võimalik. Ostsin täna 3 rasedustesti ja arvan, et teen homme juba esimese.

V.V

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad mai 2023