Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

Postitas:

riinu3, sinule panustamegi 🙂 sinul olid kahtlased isud, torked ja tõusnud basaal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, suured ja soojad õnnesoovid sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, palju õnne!
Tee veel mõni test, ära selle ühe tulemuse peale lootma jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kallikesed. Väga soojad õnnesoovid olid tõesti. 🙂

Muide, mul on tunne, et veebruar tuleb VÄGA triibuline. Kui juba mina jäin, jääte te ka. 😀

Mul peavad peavad algama tegelikult hoopis alles järgmisel kolmapäeval (23.02), aga plaanisin laupäeval testida lihtsalt. 😀 Siiski ei jõudnud oodata, tegin täna. Uskumatu, et nii vara näitab ja veel õhtusest uriinist nagu seda on praegune.

Test on first signal. Ma olen nii ära kohkunud. 😀 Plaattest siis.

Tänasest on muidu enesetunne ka teistsugune juba… Emakas on kuidagi paistes ja ei saa ühtegi äkilist liigutust teha. Kohe on kohutavalt valus sealt siis. Isegi kõndides annab tunda. Teadsin sisimas alates eilsest, et olen rase. Imelik, et naise sisetunne ütleb seda. Siiani olin kogu aeg peast rase, saan nüüd tagantjärele ise ka aru. Päris raseduse tunne on hoopis midagi muud. Huvitaval kombel ei ole mu rinnad üldse valusad. Aga kohvi ei meeldi mulle alates eilsest. 😀 Muidu jõin lattet või cappuccinot päevas. Nüüd pole ühtegi endale võtnud/teinud.

Tundsin nii selgelt seda pesastumist eile. Sel kuul seksisime mehega vähe. 2 päeva enne ov-d ja siis alles nädal hiljem. Uskumatu, et rasedaks
jäin.

Kellel veel palavik 37,3 oli- olete rasedad ilmselt nagu minagi, kes kunagi haige ei ole. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul juba kolmas päev järjest 37. 3 täna õnneks vaba päev olen pikali pm terve päeva old, aga kardan et ma mõtlen yle siiin! ja am ei tea kas jaksan nyyd kannatada testimisega:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel testiks. 🙂 Mul selline pingelangus kohe peale testimist. Ei jõudnud ennast praadida. Nüüd jään lootma, et hommikuse uriini test on tumedam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu vb testin hommikul kui ma enam yldse ei kannata:D:D:D ja sulle soovin ma hommikuks tumedaid triibukesi:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

st Princess ja riinu3- ma teie asemel teeksin homme hommikul testi 🙂 Ise teen ka veel. See praegune on alles tõeline äkastus. Vanainimene ei näegi ilma prillita 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi vabandust, 4+6 olen ikka mitte 3+6 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlused triibulistele. Mina saan alles kuu esimestel päevadel testida…no niiii kannatamatu olen 🙂 Tahaks KOHE teada!!
Ootamine on nii nii raske! Mul on selle kuu suhtes hea tunne 😀 (enamus kuid on mul HEA tunne olnud 🙁 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea tunne teie suhtes ka, üle pika aja väga palju kahtlaseid. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle GuilefulAngel kuidas sa saad olla 4 pluss kui ma nt oleks siiiis oeks ma alles 3 pluss 3 kui mul peaks hakkama päevad 20 dal ja sul oleks ju pidand alles 23 dal seleta mulle???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põnev põnev:)))loodan saate kõik kahtlased ikka triibulisteks,samas kahju kui üksi siit edasi lähen,st Lilleke ka minuga märtsis proovimas või oleneb kui kiirelt tema siis võib proovima hakata.mul praegu suurim soov et sellekuu lõpus punased ilusti ära on nagu vaja:))kas märtsis veel muinuga muidu triipe püüdmas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guileful Angel -palju palju õnne! Hoia nüüd ennast! Ja usun ka, et meil tuleb sellel kuul siin palju triibulisi!

Kata03 – mina olen sinuga märtsis põhimõtteliselt koos – ov aeg küll vabariigi aastapäeva paiku, aga rasedust testida saan alles naistepäeva paiku või peale seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc,kuna sul ov oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohsaraks, kus on alles postitusi tekkinud! 😀 Annab ikka järgi lugeda, aga häid uudiseid ja õnnesoove on väga mõnus lugeda 😉 Palju õnne GuilefulAngel! Kas triip tuli ikka õige aja jooksul? Uskumatu, et nii vara näitab ja veel päevane test. Usun, et hommikused triibud on tugevamad 🙂 Rõõmustan koos Sinuga igatahes 🙂

Ja, turkane, Sinule ka soojad õnnesoovid minu poolt! Suurepärane, et kõik korras ja kõhuelanik tunneb ennast hästi. Imelist ootust Sulle! 🙂

shokolada, millal sul ov oli või mitmes dpo sul on?

Kas ma sain õigesti aru sellest testide tundlikkuse nimekirjast, et nt first signali pulktestidest on osad tundlikumad ja osad vähem tundlikumad? Et siis nagu õnne asi kumba testi apteegist saad? 😀

myone, kummaline jah, et basaal nii kiiresti tõusis. Aga tegutsesite õigel ajal, nii et põnev põnev, saad praadima hakata 🙂

Siin läheb nüüd tõesti suuremaks testimiseks lähipäevil, olgu siis palju häid uudiseid, eksjuonju!

Mina muidu ei oota päevi 27. Aga testi teen vist 24ndal. Muidugi ma hakkasin mõtlema, et ehk on ikka kergem punaseid näha kui ühe triibuga testi. Eelmine kuu tegin testi oma arvutuste järgi 12. päeval, ja ikka väga pettuma pani, olin nii õnnetu ja närviline tol päeval. Kui päevad paar päeva hiljem hakkasid, oli kuidagi palju kergem. Ehh, nii segaselt vist kirjutan. Kuidas teil on – kas pigem kohtute 1 triibuga testiga või päevadega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka siis lugemise vahele kirjutan,ka ärevad ajad.Triibulistele õnne!Eilne one step test padunegatiivne.Pöidlad peos,et need va punased ei hakkaks.Ilmselt homme hommikul,kui veel puhas,uus test 🙂 Tegutsetud ju sai ja nii loodan,nii juba 2011 augustist alates.
Pöidlad pihku ootajad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nupsu00 minu teada 6 dal. aga ma mingeid teste ei teinud. tundub et oli 6 dal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka umbes nii:) Aga ei teinud ka teste…Vaatasin täna ,et päevad peaks hoopis 20dal hakkama sest eelmine kuu hakkasid 23dal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U – minul nii, et negatiivse testi vähem valus näha, kui päevi. Kui test negatiivne, aga päevi pole, siis ikka loodan. Aga kui päevad platsis, siis olen kurb ja nukrutsen päris korralikult.

Guileful angel – värskenda palun minu mälu – kaua sa triipe oled püüdnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princess- sest mu tsükkel on 33 päeva pikk:) Sul lühem ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipe püüdsin teist kuud. Enne seda hoidusime rasedusest \”enne lõppu väljatõmbamise\” meetodil. Beebipillid lõpetasin muidu oktoobris ära juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.