Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Postitas:

uus vol taas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3- vabandan südamest, kui jätsin oma postitusega sellise mulje, et mu rasedusega midagi pahasti. Kõik on korras. Lihtsalt sain ühe väga kurva teate hommikul ja see oli kõik lihtsalt üks kokkusattumus. Nüüd olen rahunenud ja tulin siia piiluma, siis ehmatasin väga. Veelkord palun vabandust, et teid segadussse ajasin.

AEK- mussa- miks sa jube homme ei tee 🙂

proviisor25- Riinu3 – ei pea vabandama! Ma ka alguses sain sinu jutust nii aru, et midagi halba juhtus ja et myone uudis tegi sind veelgi kurvemaks. Aga siis hakkas keegi küsima, et kõik korras ja siis mul vajus ka süda saapasäärde ja läksin massipsühhoosiga kaasa 😀 😀
Igal juhul Jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, et kõik on sinuga ikka selles osas korras! 😀 Muus osas aga pai-pai!

Mussa2000- Riinu3 – tõesti hea meel, et sinuga kõik hästi!

AEK – millal uuesti testid? Ma paar päeva kindlasti veel kannatan, veel parem kui 14 dpo täis. Mul kapis Biocardi test, see väga vara ei näita nii kui nii.

AEK- arvan et kui päevad 2 või 3 märts ei hakka siis neljandal. Usk on kadunud. eile testisin 12 dpo ja sain neg. arvan et ka sümptomid olen ise välja mõelnud

Mussa2000- AEK – oled sa ov ajas kindel?

arara- riinu3, jumal tänatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kindel pole aga kuna tsükkel korrapärane 28-29 siis oletasin et 16-ndal. siis olid ka kõhus ja munasarjades nagu torked. Selle probleemiga tulingi siia sain teada mis on OV ning liitusin triibupüüdjatega. Vahekorras olin ülepäeviti sel ajal(14,16,18). oletan et sain pihta. OV testi muidugi ei kasutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, kuidas sul lood ?

Mul rinnad 3ndat päeva maru hellad, ei tea kas kõrvaltoime, aga naba ümber olev sinikas hakkab õnneks küll vähenema 🙂

Endal peaks graafiku järgi päevad algama nüüd 3-4ndal, aga tahaks näha seda asja 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 15:34; 28.02 15:40; 28.02 21:20; 28.02 21:44; 29.02 11:40; 29.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu – oeh, tõsiselt hea meel, et korras kõik sinu rasedusega. Ma vabandan, et sind \”valesti\” lugesin – täpselt ei saanud aru su postitusest, aga siis nägin okt-nov ootuseteemas varahommikust postitust, et sul korraks määris roosakalt ja siis juba mõte läkski nii nagu ta läks…. Lohutused aga ikkagi, kurva uudise pärast! Hoia end!

myone, ega sa ei solvanudki 🙂 Mulle isiklikult lihtsalt ei meeldi need vandenõuteooriad, mis seal artiklis olid kirjas 🙂

AEK kui sa ov-s kindel pole, siis võib olla oli veel vara testida 🙂 Mul näiteks olid torked ja munasarjades valu kaks päeva enne ov-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke- ma nüüd täpselt ei mäleta. sul oli LAP vist? ja nüüd pool aastat pead end ravima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – pisted võivad olla ka mitu päeva enne ov-d. Võimalik, et sul alles 10 DPO. Sa ei tea ju kui pikk on sinu ov-järgne periood, see võib ka lühem olla. Loodame parimat! 🙂
Enda ov-ajas olen kindel, kuna testisin. Liiga vara ei taha testida… nii tore on lootuses elada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – oli LAP jah ja õnneks ei pea 6 kuud nagu algul arvati, vaid 3 kuud ravima.

Siis tegudele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 15:34; 28.02 15:40; 28.02 21:20; 28.02 21:44; 29.02 11:40; 29.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga need torked ja valud kestsid 7 päeva kuskil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke- jeey 😉 siis pole õnneks see aeg kaugel. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – minul tsükkel kõigub 25-28 päevani ja ov testid on positiivsed alles tsükli16-17 päeval (mitte 14 nagu nn peaks). Seega sul võib vähem ov-st möödas olla, kui arvad. Seega lootust on! Kui päevad ei hakka tee uus test.
Torked – alates sellest, kui hakkasin ennast jälgima on torked, valud, kiskumised igakuised – hakkavad need mõned päevad enne ov-d ja jätkuvad kuni päevadeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke ei ole punastest märkigi aga rinnad ka nii hellad et paistab varsti varsti kohal.mees tuli täna koju ja ei mõtle ov-le,ega päevadele vaid naudime üksteist:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03- siis pole muud kui hakkata plaani pidama soome reisiks 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa – kuna hetkel nii kiire tööl, siis ei ole mõelnudki, et võiks testida. Aga perekooli lugedes tuli see jälle meelde. Anna siis teada, kui testima kavatsed hakata.
Kuna päeval ei jõudnud lugeda, siis avaldaks ka D-vitamiini kohta arvamust. Meil Eestis ei ole selle puudust veel nii täpselt uuritud, va Mart Kulli uuring, kus 73% eesti inimestel on D-vit puudus. Kuna esindan ühte apteegis müüdavatest D-vitamiinidest ja osaledes erinevatel arstide üritusel, siis minule on küll mulje jäänud, et järjest enam nad D-vit kohta teavad. Arstid soovitavad täiskasvanule talvilsel perioodil võtta 2 tbl päevas ehk 20 mikrogrammi. Kuna D-vit tugevdab ka immuunsüsteemi, siis olen alates sügisest võtnud iga päev 1 tbl ja siiamaani on õnnestunud terve olla. Lisaks võtan veel foolhapet, muid vitamiini ei tarvita. Arvan ka, et viiruste rohketel, pingelistel aegadel võiks mõnda toidulisandit tarvitada, aga seda kindlasti nii palju, kui ikkagi lubatud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naised kle kas one step ov testiga jääb teil ka alati kuivamistriip.mitte väga hele,alguses 10 jooksul jh heledam aga peale 10 mint juba nüks on vähem heledam kui teine triip.tean ov ei ole kui triibud pole sama tumedad või tumedamgi,aga ma juba päevi teind teste ja vahel hele triip vahel nats tumedam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV- testi tulemust vaata ettenähtud aja jooksul(taval 10 minutit) – pärast seda tellinud triibud ei ole enam õiged ja ei näita midagi.
Kui triibud tekivad ettenähtud aja jooksul ja testtriip pole sama tume ku kontrolltriip (st ov test pole positiivne), siis kogemus näitab, et tegutsege ikka ja samas jätka testimist ja ülepäeviti vähemalt tegutsemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK ja mussa2000 ja kõik teised, kes lähipäevil testivad – loodan väga, et saate triibud!!!

Mina olen nüüd juba nädal aega ov teste teinud ja iga kord on teine triip olnud (poole nõrgem, aga ikkagi triip). Ainult eelmine neljap jäi testimine vahele. Ise kahtlustan, et ov on läbi, kuna kõht valutab juba laupäevast alates. Pühapäeval oli päris tugev päevade valu ja korra käis selline hästi terav valu läbi, edasi on selline mõõdukas päevade valu olnud.
Ülehomsest hakkan duphastoni ka võtma.
Nüüd nädalake veel ja siis võib päris testi teha!

Lugesin siin uudishimust ov valude kohta. Lõin foorumi otsingusse ov valu ja sain päris palju kirjeldusi. Kokkuvõtvalt sain sellise järelduse, et valud võivad olla nii enne ov-d, selle ajal kui ka pärast. Enne siis sellest, et folliikul kasvab ja munasarjad võivad sellest paisuda ja valu teha. See pidavat siis selline torkiv valu olema. Siis osad naised pidavat tundma ka ov hetke. Ja kolmandaks siis ov järgne valu, mis pidavat väljenduma sellise kogu alakõhtu hõlmava tuima valuna, sest folliikuli purunemisest tingitud vedelik ärritab alakõhus olevaid kudesid.

Aga eks see on ikka väga individuaalne ja iga naise keha on erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, head tegutsemist! + pilet soome :)))

Lilleke, oled kirjutanud, et päevad võivad viibida pärast zoladexi või mäletan ma valesti?

malatya, just nii 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, lugesin jah välja, et need kes on saanud 6 kuud zoladexi, neil võib isegi lausa max 6ks kuuks päevadevabaks jääda.

Mul on 3 kuuline kuur.
Aga samas olen lugenud, et osa on kohe järgnevatel kuudel rasestunud.

See siis oleneb enda organismist ja taastumisvõimest:

http://www.kliinik.ee/naistehaigused/id-2/noustamine/question-46106

Ma ise loodan ka et taastub kohe, aga garantiid pole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 15:34; 28.02 15:40; 28.02 21:20; 28.02 21:44; 29.02 11:40; 29.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

bluebyrd22 – sa peaksid juba ammu viljatusravis arvel olema.

Sul võib olla lihtsalt juha umbes või endo või ükskõik mis muu, mis iseenesest küll ei lahene.

Kasvõi mehe sperma kehva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 15:34; 28.02 15:40; 28.02 21:20; 28.02 21:44; 29.02 11:40; 29.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju 6nne FBI!

Kuigi ma ei saa mainimata jätta, et sellised kommentaarid nagu\”ärge tehke palju teste\” \”m6elge positiivselt\” ei anna rasestumise kohalt tegelikult mingisugust infot ega ole kasulik (eriti esimene neist) ja v6ib tegelt tomida kui m6nitus neile, kellel läheb triipudega kauem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju õnne FBI 🙂 Ärge tehke palju teste tundus jah mõnitamisena aga mitte pahaga. ajas naerma 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FBI – palju õnne ja ilusat 9 kuud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FBI – õnnesoovid!

Olen nõus, et neile triibupüüdjatele, kes ikka juba aasta või kauem proovivad, ei too sellised soovitused nagu \”mõelge positiivselt\” või \”nautige päikest\” küll mingit kasu. Aga usun ka, et ega FBI ei mõelnud seda paha pärast.. Lihtsalt tasuks mõelda, et need, kellel on rasestumine ja raseduse lõpulekandmine keskmisest keerulisem, võivad olla selle koha pealt ka keskmisest tundlikumad 😉

Malatya – mitu päeva sul tsükkel on? Vaatan, et oleme sinuga samas graafikus – mul on ka täna tsükli 14. päev. Aga mul on päris pikk tsükkel (eelmine kuu nt 33 päeva), nii et usun, et mul on OV alles ees. Eelmise tsükli põhjal julgen arvata, et saan positiivse ov-testi reedel. Eile juba olid kõhus kerged torkivad valud, nii et laupäevane ov on väga tõenäoline.
Aga igatahes tore, et keegi on veel oma tsükliga samas kohas kus mina. Muidu just vaatasin, et kõik on kas minust ees (OV juba möödas) või taga (ov alles tulemas). Hoian sulle pöialt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FBI (kasutajanimi kristiine12), sa oled ikka rohkem teste teinud. Oled ju sellest perekoolis kirjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FBI, sa oled perekoolis testimisest kirjutanud ja oled neid ikka rohkem teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 09:28; 29.02 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, kallid triibupüüdjad – miks te küll nii tigedad olete? Tundke rõõmu teise rõõmu üle parem!

Iga pisiasja üle kohe tigetsema. Ega teised pole süüdi, et teie triipe ei saa naksti, aga neil õnnestus rutem!

Paratamatult tuleb mõte, et miks peaks lapsed selliste tigedike juurde tulema!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat](elan ema ja isaga ühes majas) . [/tsitaat]

Ja mis see siia puutub!? Kuidas sa neile rasedusest ütled? Kas ikka julged? Irw.

Mussa2000, asi ei ole selles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 09:28; 29.02 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka täiesti kindel, et FBI ei tahtnud midagi halba oma soovidega! 🙂 ja tegelt ka soovin kogu südamest sulle 6nne!

Ja mussa2000 asi pole ka minu 6eluses.

Lihtsalt küsimus on selles, et v6iks m6elda, kes siin veel v6ivad olla ja kui kaua nemad v6ivad triipe püüdnud olla – empaatiat paluks! Ja see kui palju teste naine teeb ei takista ei teda rasestumast ega aita rasestumisele kaaasa (kuigi ov testide tegemine v6ib isegi kaasa aidata) nii et soovitus mitte liiga tihti testida ei ole küll kuidagi paika pidav 🙂

Ja positiivse m6tlemise teemat oleme siin ka juba arutanud – positiivne ellusuhtumine on kindlasti hea ja nii on kergem elust läbi minna, aga usun, et kui nt praegu kerdaliinale rääkida positiivsest suhtumisest, siis \”löödaks mu hambad selle peale sisse\” sest ma ei suuda isegi hoomata, kui valus tal praegu v6ib olla ja siis sellised soovitused ei tee kindlasti hetkel head.

Ehk siis kuna seltskond on kirju, nagu eluski sinu teele sattuvad erinevad inimesed ja igat oma m6tet ei pea kohe välja ütlema. Nt kui vihastad oma ülemuse peale, siis ei ütle ju talle kohe välja, mida hetkel peas m6tled ja tunned, vaid m6tled, et kas ja mida oleks m6istlik öelda ja mis ei oleks hetkel kohane, isegi siis kui oled väga väga kuri!
Ma ei erguta oma m6tteid alla suruma, aga filtrit tuleks kasutada ja m6elda natuke, kellega ja milliseid oma m6tteid jagada.

Ah, kuna minule on siin nii paljud väga hingelähedaseks saanud, siis ka suhtun neisse nii.
Aga unustan ära, et tegu avaliku foorumiga ja v6ib öelda,mida iganes tahad, sorry! S6navabadus on olemas ja nii palju kui on inimsi on arvamusi ja ma ei saa keelata neid avaldamast. Seega rohkem enam sellel teemal s6na ei v6ta.

Ilusat päeva teile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mis see siia puutub!? Kuidas sa neile rasedusest ütled? Kas ikka julged? Irw.

Mussa2000, asi ei ole selles.[/tsitaat]

Milles see asi on siis? Sa isegi ei näita oma nime ja võtad sõna ainult norimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.