Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Postitas:

Õnnitlused triibulistele!
Mina helistasin täna oma arstile ja sain aja 19.04. Mõtlesin veidi konsulteerida ja proove anda. Kuna mu eelmine rasedus lõppes 34+3 nurisünnitusega, siis tahaks seekord enne rasestumist juba mõned asjad selgeks teha (mul hakkas eelmise raseduse ajal vererõhk tõusma, äkki järgmine kord on vaja juba ravi peale panna).
See positiivse mõtlemise soovitus on tegelikult väga hea. Ma olen oma tuttavatelt igasuguseid õudseid lugusid kuulnud raseduse ja lastesaamise kohta, aga lõpuks on kõik ikkagi oma soovitud lapsed saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tige_Kapsas, loodan, et arst leiab midagi ja võtab midagi ette, sest siis on veidi rahulikum olemine, kuna saad midagi ära tehaja rahulikult mõelda, et selline jama enam ei kordu.

minu mees on vist väga tõsiselt mind ette võtnud :))) ei tea, kauaks teda jagub 😀 tahab vist hirmsasti limonaadi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – tehke vahepeal ikka puhkepäevi ka 🙂

Ah jaa – me saime ka eile mehe analüüsivastused kätte. Kõik numbrid jäid normide piiresse, nii et viga järelikult minus. ise lähen siis järgmine nädal viljatusravi arsti vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000, täna on mul 9cd ja peale päevi (4 päeva kestsid) on ta üle päeva tegutsenud. ei tea, kas käib ka perekooli lugemas? :))))

kelle juurde sa lähed? tore, et mees korras on, sest endaga on kergem tegeleda ja iseenda eest on kergem vastutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, üle aasta proovitud, täna siis tegin jälle testi! JA ei midagi 🙁 Olen väga pettunud. Kummaline on see, et oleme arstil kontrollis käinud, Duphi olen võtnud 2 kuud, tegin ka OV-testi ja sain pos tulemuse.Mina olen väga pettunud 🙁 meie loobume, hakkame uurima võimalust võta oma perekonda veel üks laps hooldusele.
Teistele kõigile RASVASEID triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt käib lugemas siis :))

Karits Nova Vita’s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma vaid saaks triibud \”positiivsest mõtlemisest\” oleks ma juba ammu triibuline. Aaaah, no ma kohe ei saa midagi teha selle vastu, et sellised laused mind närvi ajavad ja kuna siin jutunurgas võib ennast välja elada, siis seda ka teen. Mul on väga hea meel et FBI sai triibud, aga tõesti, selliseid idiootseid ettepanekuid teha, et mõtle positiivselt ja ära testi….. Tänu ov testidelew, saan ma üldse oma ov-le pihta ja positiivselt mõtlen ma koguaeg, positiivselt ikka et seekord pidi õnnestuma:) me keegi siin ei nahkerda ära ja siis ei lange depressiooni, oleme positiised seni kuni saame oma päevad ja siis loogiline tuleb väike tagasilöök ja siis jälle uued poistiivsed mõtted.
Ja palun, kes saab nüüd kevadel triibud, ärge tulge rääkima, et kevad algas ja lilled puhkevad õide ja me saame sisi kohe triibud, kui sul ikka juhad umbes või endo, siis kevade lõhn kuidagi seda viga ei paranda….aga võiks;)

sorry, kui pikalt tuli ja kedagi häiris, on täitsa lubatud miinustada:)

proviisor25 – ma ka täna torssis;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

shokolada – vaheta arsti. Ei saa nii kergelt loobuda ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kayak – pai sulle! 🙂 Torssis olemine on lubatud vahest ja ju siis täna on meie päev 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak, kiidan hoopis 🙂
kirjutan alla.
proviisor25 postitusele kirjutan ka alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin – mina ka Proviisori ja Kayakiga täitsa nõus. 🙂 Ei saa öelda, et ma täna kuidagi torssis oleks, aga nagu ma juba ka ütlesin, siis tuleb arvestada, et siin teemas on koos ilmselt rasestumise suhtes keskmisest tundlikumad inimesed. Minu meelest on elementaarne seda oma postitustes arvestada.

Kayak – su postitus ajas täitsa naerma! Kui ma lähiajal triibud peaks saama, siis ma juba nalja pärast tuleks siia teemasse hüppama, et raudselt aitas mind lillede nuusutamine ja kevadiselt soe päikesepaiste! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne FBI-le triipude puhul.
Arara- te mehega kütke ja nautige teineteist, kui teile on määratud mammude saamine, siis see ka juhtub. Kui mitte kohe, siis hiljem. Kõik toimub ikkagi põhjusega, vähemalt mina usun nii. Kui ma õieti mäletan, siis oli teil veel kihlvedu mehega (sina võidad siis kui rase pole ? siis saad limonaadi? loodan et mäletan õieti). Sellisel juhul soovin, et sa kihlveo kaotaksid,…igaljuhul edu.
Tige_Kapsas- arstile teste tegema! ehk leiab midagi. Ja väga kurb, et sinu ühe rasedusega nii läks. Lihtsalt kirjeldamatu valu.
Mussa2000- su teiseks nimeks saab rahukohtunik. Leian samamoodi, et õelutsemiseks ei tasu enda energiat kulutada. Mõnel lihtsalt veab rohkem, teisel vähem, kuid süüdistada pole siin ju kedagi.
Bluebyrd22- teretulemast. Häid lambaid mahub ühte lauta ikka palju. (ja lammas on siinkohal kolmpliment-ärge nüüd solvuge keegi).
Lillekesele-kiiret kosumist.

Küsimus teadjatele/kogenutele? Juba paar päeva tunnen kõhus justkui mu emakas(sealsed lihased) lähevad korraks pingesse ja siis lõdvestuvad jälle. See kestab pidevalt ja on üsna ebamugav. Kas tegemist võib olla emaka kokkutõmmetega või ei. Täna ostsin testi ja homme hommikul või siis täna õhtul proovin, kas saan triipe või ei. Aga jah, mis toimub? Suht segane tekst võib-olla aga ehk saate aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icoo – see tundub tõesti nagu emakas tõmbaks kokku. See on küll kummaline. Endal on selliseid kokkutõmbeid ainult orgasmi ajal ja raseduse lõppfaasis olnud. Lihtsalt tavapärase toimetamise juures ja mitte rase olles või väga vähe rase olles pole midagi sellist kogenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käekott. lugesin kuskilt kellel tavalisest pikem või lühem tsükkel neil võib ov toimuda kas varem või hiljem.

kayak- kui järele mõelda siis päike, lilled, kevad ja soe aitab ikka kaasa küll. 🙂 talvel on palju pimedat, vähe vitamiini ja päikest. tekitab stressi. kevad ikka tõstab võimalust. kuid kindlasti on see üks väike tegur. tuleb ikka tegutseda testida, pihta saada ja palju muud. ei see pole mõnitamine 😛

icoo- mul peaaegu sama moodi. aga vist tulevastest päevadest. 🙁 olen ka juba mitu päeva torssis. Küll aga õnnelikum kui eile kuna nägin unes kahte roosat triipu ribatestil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Icoo – äkki see on sellest, et oled rase ja on nn emaka kasvamis valud ja sina tajud neid niimoodi?!

Kahjuks v6ib sed olla ka see, et emakas valmistub päevadeks.

Pöidlad ikka peos, et saad triibud ja emakas kasvab 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Icoo – loodame parimat! Kui on midagi sellist, mida varem pole olnud, siis ehk on see hea märk. 😉

Mina nägin ka täna väga huvitavat und. Seiklesin oma noorima pojaga kõrgetes mägedes – vapustavalt ilus oli! Tõeliselt tore unenägu üle tüki aja. Tavaliselt näen mingeid hulle luupainajaid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icoo, sul on õigus, oli kihvedu, kui jään rasedaks, siis saab tema limonaadi =)
kardan, et mehel on varsti võhm väljas.
ei tea, jah, eks võib olla kunagi ikka.

ma päris sellist asja kogenud ei ole, kuid kunagi oli mul nii, et emakas oli pinges, oli mingi kramp vms. ma ei saanud sellest tundest lahti. oli mitu päeva kestnud. ei tea, mis see oligi.
loodan, et sinu jaoks tähendab see midagi head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, ma siis kobin nüüd niite välja võtma, igal juhul olen rohkem kui kindel, et sina saad triibud küll enne mind, mul niikuinii see ravi vahel.

Kägu FBI – palju õnne, aga mul positiivne mõtlemine ei aita, op-i käigus leiti endometrioos, seega, ehk mõikad väheke, miks su soovitus vähe naiivne võib siinkohal olla, kui inimestel on takistused rasestumiseks ja aitavad vaid rohud mitte positiivne mõtlemine.

arara – no sa oled küll õnnelik, mul kestab veel seksikeeld ja ma tunnen, et olen veidi pinges ka sellest juba 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.02 15:34; 28.02 15:40; 28.02 21:20; 28.02 21:44; 29.02 11:40; 29.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kõhus nn kramp sellel päeval, kui testile triibud sain! Nii et icoo 😉

AEK ja icoo te siis testite homme? Tahaks juba nii pöidlaid hoida!

Mussa2000 – kuna sul 14dpo on? et noh, siis teaks kuna sulle ka pöidlaid hoida 😉

Shokolada – pai sulle! Ära veel püssi põõsasse viska. Vaheta hoopis arsti! Nt Nova vita dr Talving

Minul siis oli vastik öö – läksin hästi hilja magama ja siis hakkasid järsku kõht, alaselg ja jalad valutama – just täpselt nii nagu sellel ööl, kui mu rasedus peetus. Ainus erinevus oli see, et pea ei valutanud. AGa selle valuga tuli kõik jälle meelde ja hakkasin nutma ja mõtlesin, et äkki see oligi ainult üks kord õnnestumist ja enam seda ei tule kunagi 🙁 Ja et nüüd ka miskit nagu hakkas toimuma ja keha tõukas jälle ära. Ühesõnaga, olen kindel, et 11 märts ootavad mind päevad 🙁

KAlli teile ja lähen teen nüüd tööd ka vahelduseks 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna mul 11 dpo, testin reedel või laupäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor- 🙁 pai pai sulle. Kõik ei pruugi olla koguaeg samamoodi kui eelmine kord. hoian pöidlaid, varbaid et ikka päevad tuleksid alles 9 kuu pärast 🙂

testi…ohh. ma ei tea. varem mõtlesin küll mis see testimine ära ei ole. las olla neg. aga see kuu ma ikka liiga tundlik neg vastuse peale. kolm päeva vähemalt juba 20 korda nutnud. ikka aina tulevad pisarad silma. 🙁 vast teen ikka neljandal kui vastu pean ja päevad pole hakanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mu tsükkel on 28p ja päevad hakkasid 20dal kuna siis oleks õige aeg ov teste teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor – küll see ülemõtlemine on ikka võimas asi. Ära viska veel püssi põõsasse. Ära ole nii kindel nende päevade tulekus, see on nagu nõidumine… Katsu ikka positiivne olla.

Ma ei tea mis minul täna viga on. Kõik torisevad, aga mul nii hea tuju – uni oli ilus, ilm on super! :)))
Lähen nüüd välja! Ja et kui ma õhtul lugema tulen, et oleks kosta positiivseid noote! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, pai sulle. ma usun, et oleks ise ka pinges.
loodan, et saad valutult hakkama.

proviisor25, kindlasti läheb õnneks. ma usun küll, et sul õnneks läheb. kui märtsis ei õnnestu, siis äkki aprillis õnnestub. ma arvan, et sa ei pea kaua ootama.

AEK, tead, ära siis testi. lihtsalt oota, kas tulevad või ei tule. teadmatuses on kergem elada. kui ei tea, kas oled rase või mitte, siis saad loota, et äkki oledki. kui päevad tulevad, siis saad mõelda, et varsti-varsti on ov kohal ja saab uuesti katsetada. ooteaeg on siis lühem ja tunnetega on kergem hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nupsu homsest võid testima hakata. vast äkki pühapäeval on ov.

mussa- mul samamoodi. magasin super hästi, ilm on ilus, unenäo triip omakorda tõstis tuju, tuju supper. tulin siia ja kõik kuidagi nii kurjad täna

arara- ootan kui suuan. aga annan teada kui ikka testida otsustan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000 – jess boss! 😀 Oleme positiivsemad!

Myone – mina ka ootan siiski tulemusi! Et äkki su sisetunne pettis sind!

Nupsu – päevad algasid 20-ndal – st järgmised päevad peaksid hakkama 19-ndal märtsil. Loe sellest 14 päeva tagasi – seega arvutuslikult peaks sul ov olema 5. märts. Kui testid esimest korda ja pole aimugi kuna ov võiks olla, siis hakka testima 1. märtsist ja tegutsege ka ülepäeviti ja seni kaua siis testi kuni ov test positiivne ja tegutsege ka siis ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nupsu- kui tegutsed jah igapäev või ülepäeviti alates homsest siis saad ovle kindlasti pihta. 🙂 aga lisaks kui tahad teada kindlat päeva tee teste ka. Head pihta saamist 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh kas viga on minu arvutis või internetiühenduses aga ma näen , et mu viimane postitus ei jõudnudki siia. Alusatn siis otsast.
Mussa2000- poleks vist paha terve päev orgasmi saada, kuid kahjuks meenutab see pinge ja lõdvestus pigem sünnitegevust. Ei teagi kohe mida mõelda. Hakka või uskuma neid saateid\”Ma ei teadnud et olin rase\”:P
AEK-loodetavasti saab sinu uni reaalsuseks ja järgnevad punased tulevad aasta pärast või veel hiljem. Minu puhul on täitsa reaalne oht päevade algusele. Samas on nad tulnud viimasel ajal lihtsalt kõhu-ja peavaluga aga praegune on midagi muud. Käisin hommikul jalutuskäigul, nii mõni km ja tagasiteel koju tundsin, et kõht nii krambis, et miski tahaks minust justkui välja tulla. Suht õudne oli. Ja nii iga kord kui veidi rohkem liigun, läheb kõht pingesse ja lõdvestub ja lõppu ei paista tulevat.
Proviisor25- mulle meeldib sinu mõtlemine. Ootan õhtul mehe koju ja siis testima, ei jõu homseni oodata ilmselt.
Nägin mõni päev tagasi und, kuidas mul olid suus teravate sakkidega ja puseriti asetsevad hambad. See vaatepilt meenutas mulle mõnda tegelast filmist \”Alian\”. Kui üles ärkasin oli kuidagi halb eelaimdus kogu selle võimaliku raseduse suhtes. Esimene rasedus oli pidevas katkemisohus, kas tõesti püüab keha ka võimalikust uuest rasedusest vabaneda?..Murelik
riinu3- Kohvi tõesti enam ei taha, vägisi ajan sisse, sest kui ma ei joo üldse, siis saan sellise migreeni, et hüüa appi. Kui mul on valida tass kohvi ja peavalutablettide vahel, siis ma eelistaksin kohvi. Tean, et ses ka aitab kaasa raseduse katkemisele aga noh peab riskima. Hea kuulda, et sul kõik ok. Teinekord puuduvadki sümptomid, isegi varases staadiumis. Kui aga kõhuke kerkimima hakkab, tekivad ka sümptomid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, tänan, loodan, et suudad ära oodata 🙂 noh, et oled veel allkorrusel, kui ma sinna tulen

icoo, pöidlad on kõvasti-kõvasti peos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teile:) Hakkan siis homsest testima:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.