Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

Postitas:

Malataya – triipe ootan 🙂 ov möödas ja 12 märtsini vaja oodata. Olen järgmine nädal Eestist eemal ja ma otsustasin, et ei v6ta testi kaasa ja tulen tagasi nii, et saan testida alles 12-ndal.

Tuuseldaja – tervitused 😉 kùlma närvi ootamisel ja loodan, et saad triibud!

Icoo – pai pai sulle!

Armila – ootame uudiseid 😉

AEK – kahju, et sulle sellised apteekrid teele satuvad! Aga tulemuspalka apteekrid ei saa ( vähemalt mina ei tea ühtegi). V6ib olla juhatajad, aga letitöötajatega jagatakse ikka v6imalikult vàhe 😉
Aga apotheka apteekides nad peavad jah pakkuma nn omatooteid ja kui on need nn naerata hinnad, siis v6id märgata, et kui küsid midagi, siis apteeker pakub seda kohe ja muid alternatiive ei paku. Minu soovitus – kui lähed midagi ostma, kùsi kindlast, erinevaid variante ja et mis on nende hinnad jne. Nt läksin rasedustesti ostma – leti klaasi all oli väike valik – küsisin, et kas 1st signalit ka on – siis v6ttis sahtlist. Aga kui küsisin nii sama, et soovin rasedustesti, siis pakuti neid, mis klaasi all väljas olid.

Mussa2000 – ootan p6nevusega homset 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK22- kuna püüan triipe esimest kuud, siis pole ov ja DPO-dega end kuigi kurssi viinud. Aga võin niipalju öelda, et ilma kaitsevahenditeta olime esimsest korda üle pika aja vahekorras 16. veebr ja mõned päevad hiljem siis veel(arvan, et sattus kuskil 0v kanti). Võin ainult oletada mitmes DPO mul on. Samas täna, kuu aega tagasi, olid mul juba päevad. Praegu ainult väike pakitsus alakõhus aga see ka kõik. Puudub ka igasugune voolus. Juhad on umbes vist.

Armilale ja mussa2000- ootan samuti põnevusega.

Tuuseldaja- kiireid triipe sullegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahest võivadki valutada. mõnel valutab kuni päevadeni, mõnel paar päeva ja mõnel üldse mitte. Selle järgi raske otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veel ei välista, et rase olen. Unisus ja väsimus veel kestab. Rinnad eilsest saati valusamad kui muidu on olnud. Kohvi ei taha eriti. Pool tassi jõin ära ja teine pool ootab juba mitu tundi joomist. Ma ei tea kui võimalik see juba on aga haige pole ja toit ajab pahaks. Eks lähipäevil selgub. Kas tulevad punased või mitte. Just lugesin ka et neid on küllaga kel rasedustest enne päevade ära jäämist ei näita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kummaline, eelmises teemas kirjutasin, et tegin 29ndal testi ja see oli negatiivne. Täiesti lootusetu tunne. Eile oleksid pidanud päevad hakkama, aga ei miskit. Täna tegin uue testi (after 10) ja mingi väga väga õhkõrn teine triip justkui on!? MA ei saa aru mida see tähendab. Muidugi, kannatamtu, nagu ma olen, tegin päeval testi! Ülehomme teen hommikul uuesti. Väga imelik igatahes :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole imelik. Enne tegid testi liiga vara ja nüüd tegid õigel ajal. HCG tase veel madal ja tekkis vaid õrn triip. Ohh sa andsid mullegi lootust. tegin eile testi. tulemus neg. Äkki ülehomme olen pos. muidugi kui päevad ei hakka. Sulle julgen õnne soovida. Kas õhkõrn triip tekkis ikka õige ajaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi selline triip, mida on peaaegu võimatu eristada, kuid kui su mees ka seda näeb, oled kindlasti rase. Minu esimene triip oli just selline 10DPO. 🙂 Palju palju õnne! Tegid märtsitriipude otsa lahti;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain oma triibulised testid 16dpo 🙂 13dpo midagi,14dpo tegin enne pittu minekut ja tagasi tulles oli teine triip ka ilmunud,16 dpo after 10 plaadil aja sees õrn teine triip ja biocardil ilusad kaks triipu 🙂
Nii et kui tegutsetud sai ja päevi pole,siis lootust on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus, et triipu ei tule, kuid ca 2 minutit hiljem oli näha – tulin vannitoast köögiakna juurde, valgemasse kohta vaatama… Nüüd juba tund aega keerutan seda testi, mitte mingit teistsugust tunnet ka ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

shokolada – palju õnne!

AEK – hoian sulle pöidlaid!

Kardan, et minult homme positiivseid uudiseid ei tule – no pole kohe üldse mingit tunnet, et võiks rase olla! Päevade tunnuseid veel ka pole, aga päevad võivad mul pikalt viibida ka, teine tsükli pool lihtsalt on pikk. Oleks ikka väga suur üllatus, kui homme kaks triipu tuleks… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shokolada-palju õnne! Küllap see ikka triip on:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shokolada – suured õnnesoovid! Ilus algus märtsikuu triipudele! 🙂

Minul on nüüd käsil see kaks nädalat ootusaega. Kui eelmine kuu olin sel ajal kogu aeg väga ärevil ja otsisin igasuguseid tunnuseid, siis seekord olen rahulikum. Vähemalt praegu räägin nii, aga vabalt võib olla, et järgmine nädal tulen juba iga väikse valutorke puhul siia kilkama 😀 Igatahes kui mõni ütleb, et tundis kohe pärast saatuslikku \”tegutsemist\”, et nüüd sai rasedusele algus pandud, siis minul ei ole küll absoluutselt sellist tunnet. Ei saa ka öelda, et ma pessimistlik oleks, aga vist üritan hilisemat pettumist vältida ja seega hoian oma lootustega madalamat profiili. Juba plaanin endale järgmiseks nädalaks kõvasti tegevusi, et poleks aega tunnuste otsimisega hulluks minna. See nädalavahetus on niigi tegus, sest saan aastakese vanemaks ja nii kaua, kui suur kõht ei takista, peab ju korralikult tähistama 🙂

P.S. Perekool on mulle juba uue käitumisharjumuse sisse juurutanud: enne postituse tegemist teen igaks juhuks oma jutust copy. Olen juba liiga palju kordi pidanud kogu juttu jälle uuesti kirjutama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka lõpuks siia. Tegin First Signali testi ja test on positiivne. Kusjuures veel päris tume triip ettenähtud ajaga. Aga kahjuks pos test ei tähenda minu jaoks veel midagi. Nüüd siis see ootamise aeg, eelnevatel kordadel on seda rõõmu jätkunud nädalaks. Mehe esimene reaktsioon oli ka, et \”jälle\”. Seega mul siis juba neljas kord viimase poole aasta jooksul.
Tunnused, miks juba arvasin, et võin uuesti olla. Ikka need unenäod, mis kestvad terve öö ja on hästi segased. Siis igemete veritsemine. Mõlemad need tunnused tulevad mulle mõned päevad peale ov-d. Eile ka rinnad valutasid, eriti parem rind. Seekord mingeid torkeid alakõhus ei olnud, nii nagu varem .
Olen sisimas rõõmus, aga samas hirm on ka nii suur. Aga ikka loodan kõige paremat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jee 🙂 Küll täna on alles triibu rohke päev siin :). Õnne sulle armila ja kõigile teistele ka. Loodan et seekord kõik hästi läheb.
Nägin ka ju sama und mis sina. ribatestil 2 triipu ise omades plaat teste. Kas naeratab õnn ka minule? :-…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan seekord ka, et olen rase. Päevad peaksid hakkama 7ndal. aga loodan, et ei hakka. Praegu oleksid küll nagu tndemärke, aga püüan ikka oodata kolmapäeva ära ja siis vaadata … loodan nii väga !! Palju õnne teistele, kellel olnud juba positiivsed testid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armila – pöidlad peos, et kõik ilusti läheks seekord! Kas lähed kohe arsti juurde ka? Või on mingi ravi ka ette nätud juba eelnevalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duphastoni võtan ja foolhapet hakkasin võtma 5 tbl päevas, nagu arst soovitas.
Mul arst järgmine nädal ära. Kui kõik hästi läheb, siis kirjutan talle, vaatab, mis ta siis teeb, kui vastuvõtule kutsub.
Ja pole midagi hullu, kui mehe spermatosoidid liikuvus halb on. Olulisem on nende kuju, maht jne. Ju mul siis mees ov ajal saatis kõik poisid teele, et neid pea 3 päeva hiljem enam ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armila- minu poolt ka vaikne jeeees, aga ehk nüüd aeg arstilt küsida, et kuidas edasi, äkki midagi toetavat sulle kohe alguses peale???

shokolada – sinule jube kõva jeees:)

ja ise nüüd lähen nädalavahetusse ja hakkan ov teste aga vihtuma, loodame et on edukas;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne märtsi triibulistele 🙂 Tegite otsa lahti 🙂
Minul siis arvatavasti ov (päevade valu,voolus suurenenud ja eiletuli pisike vereniidike ka paberile)…
Mulle see perekooli uuendus ei meeldi väga ja eile jamasin tükk aega,ei saanud sisse,ütles ,et isikukood vale,no mismoodi:O
Täna siis olid muutnud ,et sünnipäev ,vms ja sain .. mõtlesin juba,et ei saagi enam siia lugema/kirjutama..
Oi meil on ilm super ,päike paistab ja 7kraadi sooja,kevade lõhn õues juba (Y) 🙂
Et tuleks nüüd palju triibukesi siia 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 16:23; 03.03 13:15; 03.03 22:15; 04.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti nii tore, et neid kevadekuulutajaid meil siin juba mitu! Loodetavasti tuleb palju lisa… plirts-plärts märts!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

shokolada, palju õnne!

armila, loodan, et kõik läheb suurepäraselt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oooo, nii palju triipe! Palju õnne triibulistele 🙂 Armila, hoian pöialt, et triibud jääksid!

AEK – nii kaua kui päevad ei hakka, on ju veel võimalus, et näkkas 🙂

Minul siis nüüd täna lõpuks padu-positiivne ov test. Vähemalt tean nüüd, et ov ikka käib ja võimalus olemas 🙂
Proviisor, ma testin vist ka umbes samal ajal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armila ja shokolada – palju palju õnne! Loodame, et kõik laabub ikka ilusti ja saate varsti allakorrusele ära kolida 😉

Mussa2000 – vahest tähendavad sümptomite puudumine ainult head ja seda et tegelt ollaksegi rase 😉

MAlataya – vahva! Siis saame koos oodata ja loodetavasti ka rõõmustada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii täna tegin siis esimese ov testi oli juba hele triip olemas ov peaks olema 5dal:) Aga olen omale vist viiruse saanud kaks päeva seest keerab jube:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja väga supper, et neid nii palju on juba. See motiveerib täiega! Kevad on alati viljakas aeg, nii loomadel kui ka meil 😉

Mina tegin suure otsuse, et olen tööjuures küll äärmiselt tubli vanemmüüja, aga hakkan nüüd natukene iseendale ka rohkem mõtlema. Ei ela töömuresid nii sügaval südames läbi- see ei vii kuhugi. Ei anna endast enam 101%, vaid annan 100% jne… 🙂 Usun, et see aitab mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik!
Minu test siis negatiivne. Vaatamata sellele tuju hea. Jään siis päevi ja uut ov-d ootama.
Praegu aga kevadise päikese kätte lumelauatama.
Nautige ilusat ilma! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna mul siis määrinud tilgake tumedamalt öösel ,kõhus krambi tunne :O Ja nüüd päeval heledamalt määrinud…alakõhus või munasarjades valus /torked täiega .. :S mis nüüd siis ..:O Ov niimoodi siis :O Munasarjades ikka mõnusalt torked :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 16:23; 03.03 13:15; 03.03 22:15; 04.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnn, shokolada ja armila! Muretut 9 kuud! 🙂

mussa2000, nii kahju, et triibud ei tulnud 🙁 Edukat järgmist ringi sulle!

Potu, me siis üheaegsed. kayak on ka pundis 🙂 Hea kuu lõpu poole koos oodata ja loota.

B17 – võib küll ov olla. Kas sa basaali mõõdad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõõda ma midagi 🙂
täna on ikka eriti jõhker ,niisugused valud ja krambid jne … imelik olla ja voolus/määrimine ka ..
Kas siis tõesti nüüd peale ureaplasma ravi nii ?
Oot arara,kas sa said lahti ureaplasmast viimasel ravimisel?
Me nüüd siis vaatame vist aprillis edasi,kui Eesti tagasi ,kui ei ole õnnestunud,siis vist ka lap (kunagi esimesest visiidist jäi nagu see meelde,et siis see ka teha ,kui proovid ok)..eks seda näha siis ole …
aga triipe sooviks 🙂 tõsiselt juba sooviks ,ei tea mitu aastat peab veel ootama:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 16:23; 03.03 13:15; 03.03 22:15; 04.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

B17, jah.
aga ausalt – ma ei usu, et ainult ureaplasma on probleemides süüdi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 104 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.