Esileht Ilu Trimmiv pesu

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 151 )

Teema: Trimmiv pesu

Postitas:
Kägu

Mind huvitab, sest ma ei seedi mingit alusetut lolli mula, mida osadele naistele hullult ajada meeldib. Ajage vähem illi, siis ei pea siin hüppama.

Mula
Hullult
Illi

Df?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su kommentaarid on jätkuvalt täiesti seosetud.

Proovin uuesti korra.

Tegemist on saleda naisega, kes käib sünnipäevadel, koolilõpetamistel, vastuvõttudel, jõulupidudel, kontsertidel, niisama restoranis, külas jne. Sellest järeldame, et tegu on sotsiaalselt väga hästi hakkama saava inimesega, kes oskab erinevates situatsioonides inimestega suhelda (vastuvõttudel näiteks). Samas ta tuleb trimmiva pesu teemasse, kuhu mina panin youtube lingid ja kuhu inimesed vastasid omadest kogemustest, rääkima sellest, et ta ei vaja trimmivat pesu.

Ka mina paksuna ei vaja, õigemini ma ei kanna sellist pesu, aga ma panin sellegipoolest lingid ja tean saledaid, kes kannavad, sest neil on diastaas või kaalulangusest kõht suur vms. Inimestel on ”vigu”, täpselt nagu kuninganna Letizia ja tema selg, mis ei ole kohe üldse veatu selles avatud seljaga kleidis. Samas kui tema tahab kanda seda kleiti, las siis kannab, täpselt nagu paks ei pea kandma trimmivat pesu ja sale võib kanda trimmivat pesu.

Proovisid uuesti midagi seosetut kirjutada? Õnnestus 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisid uuesti midagi seosetut kirjutada? Õnnestus ????

Said ju tegelikult aru küll, lihtsalt otsid konflikti, et saaks ära panna. Elu peab olema ikka päris sitt, kui nii teed.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisid uuesti midagi seosetut kirjutada? Õnnestus ????

Said ju tegelikult aru küll, lihtsalt otsid konflikti, et saaks ära panna. Elu peab olema ikka päris sitt, kui nii teed.

Ei, ma tõesti ei saa aru eelneva seosest sinu jutuga, et mul on rohkelt kleite ja üritusi ja et ma peaksin seetõttu lisaks olema hästi mõistev jne – kõige selleni jõudsid sa vaid  enda peas, sest ma ei ole midagi sellist kusagil väitnud ega isegi millelegi sellisele vihjanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma tõesti ei saa aru eelneva seosest sinu jutuga, et mul on rohkelt kleite ja üritusi ja et ma peaksin seetõttu lisaks olema hästi mõistev jne

Sest kõige sotsiaalsemad inimesed, keda tean, on tolerantsed ja tänapäeva liikumine on tomerantsuse suunaline. Minu klassiski olid popid tüdrukud ja mitte iial ei kiusatud mind mu kehakaalu või välimuse pärast. Mulle öeldi hoopis kena kleit, loomulikult ei öeldud, kena mina, mida ehk teistele, aga välimust ei kritiseeritud. Ma olen kasvanud teises keskkonnas ja suht irdunud.ühiskonnast, sinusugused shokeerivad mindm

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teadnud, kui palju sinusuguseid on. Ilmselt kuskilt päälinnast ja põline tallinlane. Eks näe, peab harjuma sellistega, kui elus kõige viimane ei taha olla. Aga vb tahan olla.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teadnud, kui palju sinusuguseid on. Ilmselt kuskilt päälinnast ja põline tallinlane. Eks näe, peab harjuma sellistega, kui elus kõige viimane ei taha olla. Aga vb tahan olla.

Ära rohkem peale võta

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära rohkem peale võta

Miks mina peaksin peale võtma sellepärast, et sina oled matsiella?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige ülbemad inimesed on olnud just Tallinnast, on olnud väga ägedaid inimesi ka, aga seal on mingeid superrikkaid tõusikuid, kelle nina on taevas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige ülbemad inimesed on olnud just Tallinnast, on olnud väga ägedaid inimesi ka, aga seal on mingeid superrikkaid tõusikuid, kelle nina on taevas.

Mitte ainult, minu meelest üldse Harjumaalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatud kleitidega on vormiv pesu kohustluslik ükskõik kui sale inimene ka ei ole. Lisaks võib vormiv pesu ka keha proportsioone parandada. Ka vanusega vajub keha ära, nahk loperdab peal, vormiv pesu teeb mulje palju kaunimaks. Ei ole nii, et vormivat pesu on ainult paksudel tarvis.

Tohoh! Lausa kohustuslik?

Ma 170cm ja 52kilo, 50 aastat vana. Mul ei ripu kuskilt midagi. Pole elus trimmivat pesu omanud. Ja nüüd sa ütled, et lausa kohustuslik?

Äkki selgitad siis. No et milleks vaja kui pole mingeid volte ja kõht lame kui laud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatud kleitidega on vormiv pesu kohustluslik ükskõik kui sale inimene ka ei ole. Lisaks võib vormiv pesu ka keha proportsioone parandada. Ka vanusega vajub keha ära, nahk loperdab peal, vormiv pesu teeb mulje palju kaunimaks. Ei ole nii, et vormivat pesu on ainult paksudel tarvis.

Tohoh! Lausa kohustuslik?

Ma 170cm ja 52kilo, 50 aastat vana. Mul ei ripu kuskilt midagi. Pole elus trimmivat pesu omanud. Ja nüüd sa ütled, et lausa kohustuslik?

Äkki selgitad siis. No et milleks vaja kui pole mingeid volte ja kõht lame kui laud.

Arutelu lõppes nädala tagasi, kui sa öösel kohale kappasid iseendast rääkima. Rahune maha.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatud kleitidega on vormiv pesu kohustluslik ükskõik kui sale inimene ka ei ole. Lisaks võib vormiv pesu ka keha proportsioone parandada. Ka vanusega vajub keha ära, nahk loperdab peal, vormiv pesu teeb mulje palju kaunimaks. Ei ole nii, et vormivat pesu on ainult paksudel tarvis.

Tohoh! Lausa kohustuslik?

Ma 170cm ja 52kilo, 50 aastat vana. Mul ei ripu kuskilt midagi. Pole elus trimmivat pesu omanud. Ja nüüd sa ütled, et lausa kohustuslik?

Äkki selgitad siis. No et milleks vaja kui pole mingeid volte ja kõht lame kui laud.

Need, kel selja peal teine paar tisse ja kõht üle häbeme ripub, räägivad siin enda eest.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 170cm ja 52kilo, 50 aastat vana. Mul ei ripu kuskilt midagi. Pole elus trimmivat pesu omanud. Ja nüüd sa ütled, et lausa kohustuslik?

Kohustuslik naisele, kellel on ka mingid vormid ja naiselikkus. Kui näed välja nagu kuivetanud pulk, siis pole tõesti tarvis. Sinusugused tädid ei peaks igas teemas hüppama, kuidas nad on 50 aastased ja 50 kg, sest sellisel naisel puudub igasugune naiselik kaunidus. Teismelisena on see ehk ilus, kui mingeid vorme pole, aga viiekümnendates oled nagu muumia sellise lapsekehaga ja ilust väga kaugel.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arutelu lõppes nädala tagasi, kui sa öösel kohale kappasid iseendast rääkima.

Sama tädi on igas paksuteemas uhkustamas, kuidas ta on 50 (mõnes teemas 53) ja kaalub 50-53 kg. Mingi elusaavutus tundub olevat, kuigi kõhn vana naine on ikka päris kole.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arutelu lõppes nädala tagasi, kui sa öösel kohale kappasid iseendast rääkima.

Sama tädi on igas paksuteemas uhkustamas, kuidas ta on 50 (mõnes teemas 53) ja kaalub 50-53 kg. Mingi elusaavutus tundub olevat, kuigi kõhn vana naine on ikka päris kole.

Ma olen nii nõus selle kommentaariga.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arutelu lõppes nädala tagasi, kui sa öösel kohale kappasid iseendast rääkima.

Sama tädi on igas paksuteemas uhkustamas, kuidas ta on 50 (mõnes teemas 53) ja kaalub 50-53 kg. Mingi elusaavutus tundub olevat, kuigi kõhn vana naine on ikka päris kole.

Ma olen nii nõus selle kommentaariga.

Kõik perekooli paksud on selle kommentaariga nii nõus.

Aamen!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 170cm ja 52kilo, 50 aastat vana. Mul ei ripu kuskilt midagi. Pole elus trimmivat pesu omanud. Ja nüüd sa ütled, et lausa kohustuslik?

Kohustuslik naisele, kellel on ka mingid vormid ja naiselikkus. Kui näed välja nagu kuivetanud pulk, siis pole tõesti tarvis. Sinusugused tädid ei peaks igas teemas hüppama, kuidas nad on 50 aastased ja 50 kg, sest sellisel naisel puudub igasugune naiselik kaunidus. Teismelisena on see ehk ilus, kui mingeid vorme pole, aga viiekümnendates oled nagu muumia sellise lapsekehaga ja ilust väga kaugel.

Mine võta nüüd oma semaglutiid sisse ja rahune maha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Mis arvukate kleitidega? Kus ma kirjutasin, et ma mingite arvukate kleitidega kuskil käin? Luulud sul? Aga su lambikale küsimusele vastuseks – kleidiga käiakse sünnipäevadel, koolilõpetamistel, vastuvõttudel, jõulupidudel, kontsertidel, niisama restoranis, külas jne.

Imelik loetelu (ma pole see, keda sa tsiteerid).

Mina käin kleitidega lisaks sinu nimetatud üritustele ka igapäevaselt tööl ja tänaval, nii suvel kui talvel. Sa käid ilmselt teksadega, ma oletan. Milleks muidu kleidikandmiseks nii püüdlikult mingeid põhjusi välja tuua (‘kleidiga käiakse’?).  Väga veider.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kleitidega lisaks sinu nimetatud üritustele ka igapäevaselt tööl ja tänaval, nii suvel kui talvel.

Kohe kuuled, et kindlasti oled paks mammi, kes igal pool kleidiga käib, sellele püksid jalga ei istugi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Mis arvukate kleitidega? Kus ma kirjutasin, et ma mingite arvukate kleitidega kuskil käin? Luulud sul? Aga su lambikale küsimusele vastuseks – kleidiga käiakse sünnipäevadel, koolilõpetamistel, vastuvõttudel, jõulupidudel, kontsertidel, niisama restoranis, külas jne.

Imelik loetelu (ma pole see, keda sa tsiteerid).

Mina käin kleitidega lisaks sinu nimetatud üritustele ka igapäevaselt tööl ja tänaval, nii suvel kui talvel. Sa käid ilmselt teksadega, ma oletan. Milleks muidu kleidikandmiseks nii püüdlikult mingeid põhjusi välja tuua (‘kleidiga käiakse’?). Väga veider.

See ei olnud arusaadavalt mingi lõplik nimekiri kõigist võimalikest kohtadest, kus kleidiga käia saab, vaid vastuseks mingile imelikule, kes küsis, kus küll kleidiga üldse käiakse.

Väga tore, et sina tööl ka kleidiga käid. Lisame selle ka siis nimekirja – näed, veel üks koht.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised muljed on teil trimmiva/korrigeeriva pesuga? Kumb on tõhusam, kas body või püksid?

Kõige parem on body. Rinna alla ulatuvad püksid hakkavad alla rullima. Ise kannan body, millel rinnahoidja osa ei ole. Mul on suur rind ja nendel bodydel, mis on kehast parajad, on rinnaosad minu jaoks väikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

🙂 väga kasulik ju

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline on kõige tõhusam, aga lühikese kleidi alla jälle ei sobi, sest püksisääred võivad välja vilkuda. Pikema kleidi alla ideaalne. Ei rulli kõhu pealt alla ja teeb reie ülaosad ka trimmimaks.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? väga kasulik ju

Kõhu ehk peidab, mitte sel määral..ja  tuharalihast küll ei tekita, nii et feik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhu ehk peidab, mitte sel määral..ja  tuharalihast küll ei tekita, nii et feik.

Muidugi feik, sellepärast naerunäo paningi. Paremaks kindlasti teeb, aga mitte nii nagu reklaamitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhu ehk peidab, mitte sel määral..ja tuharalihast küll ei tekita, nii et feik.

Muidugi feik, sellepärast naerunäo paningi. Paremaks kindlasti teeb, aga mitte nii nagu reklaamitud.

Naerunägu tähistab sarkasmi? Ma ise neid ei kasuta ja ei tea, et see lihtsalt häbi ei tähista.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naerunägu, sest see reklaam ajab naerma. Kohe on ju aru saada, et nii vägeva toimega need püksid pole. Nii et jah, sarkasm antud pildi puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naerunägu, sest see reklaam ajab naerma. Kohe on ju aru saada, et nii vägeva toimega need püksid pole. Nii et jah, sarkasm antud pildi puhul.

Minu jaoks sellised naljad pole naljakad ja tahtsin häbi asemel häpi öelda, aga see ajas küll muigama ja läheb sinu pildiga enam-vähem kokku https://i.pinimg.com/736x/48/e2/3c/48e23c67fadb622998f07f25934c50a7.jpg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 151 )


Esileht Ilu Trimmiv pesu