Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Tüdrukute õhtu

Postitas:
Kägu

Kuna ma olen koroonas, siis mul on küllaga aega ja ma mõtlesin, et vaatan siis seda tüdrukute õhtut. Seda saadet vaadates saan ma aru, miks need inimesed vallalised on. Kaks nendest naistest on tegelikult emad, kes oma lastega vist koos ei ela. Tegelased tegelasteks, aga mind paneb imestama see alkoholi propageerimine. Seda enam, et seal üks osalejatest(okei ta oli vist ainult paar saadet), on ju alkohoolik. See tüüp on ju seda ise tunnistanud ka, et tal on probleem alkoholiga. Ja see üleüldine lodevus.

Seda saadet vaadates ma mõtlen, et kas saab veel madalamaks minna? Meil vist ei ole kunagi olnud nii kohutavat tõsielusaadet kui see on.
Kuidas teie muljed on?

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuidas see küll hobinurka sobiv teema on, aga jah, me juba vaatame iga reede mehega “põnevusest”, kuidas veel saab üllatada?  See Berit on manipulaator ja viimane osa läks päris “homolaadseks” see osa, tema õhutusel. Ma ausalt ei mõista, kas need naised elus pere ei taha? Ma tõesti ütleks lahti oma lapsest,kui ta sellises saates osaleks. Jube.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks on ema(Carini või mis ta nimi on), aga kes see teine on?

Hobinurgas on see ilmselt sellepärast, et kõik saate teemad tõstetakse siia.

Aga osalised on küll uskumatud tegelased.
Aga mis puudutab saadet ennast, siis rahvale näidatakse millised need n-ö läbud on. Peoks seda nüüd küll pidada ei saa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

isegi koroona ei paneks mind sellist asja vaatama.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas need naised elus pere ei taha

pereT, ma ütlen, pereT

nii nagu juuakse õluT (mitte õlu)

sry!

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Carinil on kolm last ja ta lahutatud. Üldsegi mitte väga kaua tagasi. Beritil on üks laps, laps elab isaga õnneks. Liisil õnneks lapsi pole, pole ka ime kui ta kogu aeg täiesti juua täis on. Õudne vaadata kui iga saate alguses tal juba silmad loojas on. Kõige hullem neist on Berit, kohutav käitumine. Milline mees peaks tahtma sellist naist kes häbistab meest ja on üleolev. Tal kogu aeg sellised õudsad ettepanekud mängude suhtes. Jube. Aga näedsa, hoolimata sellest vaatasime kaasa ja teismelisega kõik osad ära. Vaatasime ja imestasime.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin ühte osa “Poissmeeste peost” ja pärast seda enam midagi sarnast ei vaata. Neist minutitest jäid vaid vastikud mälestused, selliseid pole minu ellu rohkem vaja.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin ühte osa “Poissmeeste peost” ja pärast seda enam midagi sarnast ei vaata. Neist minutitest jäid vaid vastikud mälestused, selliseid pole minu ellu rohkem vaja.

Eriti hellake siis. Mulle just meeldib, ma oma päriselus midagi sellist ei kohta.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin ühte osa “Poissmeeste peost” ja pärast seda enam midagi sarnast ei vaata. Neist minutitest jäid vaid vastikud mälestused, selliseid pole minu ellu rohkem vaja.

Eriti hellake siis. Mulle just meeldib, ma oma päriselus midagi sellist ei kohta.

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda saadet vaadates saan ma aru, miks need inimesed vallalised on. Kaks nendest naistest on tegelikult emad, kes oma lastega vist koos ei ela. Tegelased tegelasteks, aga mind paneb imestama see alkoholi propageerimine. Seda enam, et seal üks osalejatest(okei ta oli vist ainult paar saadet), on ju alkohoolik. See tüüp on ju seda ise tunnistanud ka, et tal on probleem alkoholiga. Ja see üleüldine lodevus.

Sedasorti sotsiaalsed eksperimendid naelutavad inimesed kahjuks teleka ette. Paljud ütlevad, et nõme, aga ikka vaatavad.

Ma ise seda Eestis näidatavat pole vaadanud, küll aga siin Rootsis ühte sarnast varianti, “Paradiisi saar” vist oli nimeks. Seal oli samamoodi joomine ja laaberdamine. Osatäitjateks tätoveeritud ja punnhuultega noored naised keda siis veel hullemini tätoveeritud steroidimusklitega mehed üritavad labasusega üle trumbata. Meelelahutus…

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin “Poissmeestest” ühte osa ja ausalt – tempel mällu eluks ajaks. Milleks raisatakse raha? Et vaadata kuidas noored inimesed ennast täis joovad ja sedasi lällavad? Ma  olen vahest mõelnud, et kui noor sai oldud, sai ka pidusid peetud – siis omas ringis – aga nüüd juuakse ja tehakse lolliks terve Eesti ees.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõtlen seda, et jube mark oleks, kui mu laps teataks, et soovib sellises saates osaleda. Paneks peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, kus ma vea tegin. Päris valus …

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

Aega piisavalt, et vaadata, mida tahan. Sul on iga tund ööpäevas arvel? Tunnan kaasa, masendav elu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

Aega piisavalt, et vaadata, mida tahan. Sul on iga tund ööpäevas arvel? Tunnan kaasa, masendav elu.

No tegelikult minu jaoks ei ole küsimus puuduvas ajas, kuivõrd selles, et lihtsalt piinlik on midagi sellist vaadata. Selles mõttes oleks tõesti raisatud ajast kahju. Pigem oleks võinud sel ajal raamatut lugeda.

Teisalt ma alati imestan, kuskohast või mis kanaleid pidi need osalejad küll leitakse. Need ei ole ju päris tavalised inimesed meie seast. Või on? Kui mõtlema hakata, siis mina ei tunne mitte ühtegi sellist, nagu seal Tüdrukuteõhtu saates osales (saadet pole näinud, vaatasin netist pilte).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

Aega piisavalt, et vaadata, mida tahan. Sul on iga tund ööpäevas arvel? Tunnan kaasa, masendav elu.

Maailmas on nii palju mida vaadata. Miks peaks tölle vahtima??

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõtlen seda, et jube mark oleks, kui mu laps teataks, et soovib sellises saates osaleda.

Oi, mis sa nüüd! Sellised on oma mudaliigas lausa superstaarid. Ma seda ei ole vaadanud, aga Rannamaja rõveduse tegelased pääsesid ju hiljem igasugustesse saadetesse esinema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

Aega piisavalt, et vaadata, mida tahan. Sul on iga tund ööpäevas arvel? Tunnan kaasa, masendav elu.

Maailmas on nii palju mida vaadata. Miks peaks tölle vahtima??

Mina pole kunagi selliseid tölle näinud ja mul oli üsna huvitav vaadata milliseid inimesi on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisalt ma alati imestan, kuskohast või mis kanaleid pidi need osalejad küll leitakse. Need ei ole ju päris tavalised inimesed meie seast. Või on? Kui mõtlema hakata, siis mina ei tunne mitte ühtegi sellist, nagu seal Tüdrukuteõhtu saates osales (saadet pole näinud, vaatasin netist pilte).

Julgelt kolmandik või lausa pool meie seast on sellised.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisalt ma alati imestan, kuskohast või mis kanaleid pidi need osalejad küll leitakse. Need ei ole ju päris tavalised inimesed meie seast. Või on? Kui mõtlema hakata, siis mina ei tunne mitte ühtegi sellist, nagu seal Tüdrukuteõhtu saates osales (saadet pole näinud, vaatasin netist pilte).

Julgelt kolmandik või lausa pool meie seast on sellised.

Kelle “meie”? Teil seal Kiviõlis ehk küll, jah, meil siin küll mitte.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kelle “meie”? Teil seal Kiviõlis ehk küll, jah, meil siin küll mitte.

Meie, eetlaste. Mina olen väga heal järjel elupõline tallinlane, aga pole nii naiivne kui sina, arvates, et kõik minusugused on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle “meie”? Teil seal Kiviõlis ehk küll, jah, meil siin küll mitte.

Sa Kolmanda Eestina päris kindlasti kvalifitseerud, ära muretse! Loll Wannabe jutt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle “meie”? Teil seal Kiviõlis ehk küll, jah, meil siin küll mitte.

Sa Kolmanda Eestina päris kindlasti kvalifitseerud, ära muretse! Loll Wannabe jutt.

No siis oleme sinuga samas paadis. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõtlen seda, et jube mark oleks, kui mu laps teataks, et soovib sellises saates osaleda. Paneks peeglisse vaatama ja tõsiselt mõtlema, kus ma vea tegin. Päris valus …

Selliseid ei annagi kasvatada niisama lihtsalt vaid peab olema pidev eeskuju vanemate näol.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti tahtsid sellise jama ja purjus inimeste lällamise vaatamisele veel rohkem oma aega kulutada? Jälk oli ju.

Aega piisavalt, et vaadata, mida tahan. Sul on iga tund ööpäevas arvel? Tunnan kaasa, masendav elu.

Maailmas on nii palju mida vaadata. Miks peaks tölle vahtima??

Mina pole kunagi selliseid tölle näinud ja mul oli üsna huvitav vaadata milliseid inimesi on olemas.

Minul ei ole huvitav vaadata. Nägin reklaami ja sellest piisas, et end ebamugavalt tunda. Miskipärast tuleb ainuüksi vaatamisest piinlik tunne kehasse.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole huvitav vaadata. Nägin reklaami ja sellest piisas, et end ebamugavalt tunda. Miskipärast tuleb ainuüksi vaatamisest piinlik tunne kehasse.

Ju samastud nendega. Mina mitte, seega vaatan huviga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisalt ma alati imestan, kuskohast või mis kanaleid pidi need osalejad küll leitakse. Need ei ole ju päris tavalised inimesed meie seast. Või on? Kui mõtlema hakata, siis mina ei tunne mitte ühtegi sellist, nagu seal Tüdrukuteõhtu saates osales (saadet pole näinud, vaatasin netist pilte).

Julgelt kolmandik või lausa pool meie seast on sellised.

Kelle “meie”? Teil seal Kiviõlis ehk küll, jah, meil siin küll mitte.

Mis see Kiviõli sulle ette jäi nüüd?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin ühte osa “Poissmeeste peost” ja pärast seda enam midagi sarnast ei vaata. Neist minutitest jäid vaid vastikud mälestused, selliseid pole minu ellu rohkem vaja.

Mina ka selline. Mul on lihtsalt nii piinlik selliseid saateid vaadates. Need osalejad seal on ju inimesed ja mina olen ka inimene, mul on häbi kõigi inimeste pärast. Mitte mingil juhul ei vaataks sellist asja ja pole ka vaadanud. Viimane reality, mida kunagi aastaid tagasi paar osa vaatasin, oli vist “Baar”. Kardetavasti “Baar” oli nende praegustega võrreldes täiesti viisakas meelelahutus. Mulle piisab täiesti sellistest teemadest nagu praegune, et vastavad saated telekavas üle lasta. Kui mädamuna peal on silt “mädamuna”, piisab mulle sellest. Ma ei pea maitsma, et veenduda – näe tõesti ongi mädamuna!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka selline. Mul on lihtsalt nii piinlik selliseid saateid vaadates. Need osalejad seal on ju inimesed ja mina olen ka inimene, mul on häbi kõigi inimeste pärast.

Piinlik? Need inimesed on saates, et kuulsaks saada. Ega nad nõrgamõistuslikud pole, et keegi neid ekspluateerib.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piinlik? Need inimesed on saates, et kuulsaks saada. Ega nad nõrgamõistuslikud pole, et keegi neid ekspluateerib.

Nõmedusi on piinlik vaadata jah. Nemad olgu seal pealegi kuulsaks saamiseks, mina oma panust ei lisa ja minule jäävad nad täiesti tundmatuks. Sellest lällavast Kevinist, keda Poissmeestes nägema juhtusin, piisab terveks eluks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka selline. Mul on lihtsalt nii piinlik selliseid saateid vaadates. Need osalejad seal on ju inimesed ja mina olen ka inimene, mul on häbi kõigi inimeste pärast.

Piinlik? Need inimesed on saates, et kuulsaks saada. Ega nad nõrgamõistuslikud pole, et keegi neid ekspluateerib.

Ei ole?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk Tüdrukute õhtu