Esileht Koolilaps Tütar regas end salaja malevasse

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Tütar regas end salaja malevasse

Postitas:

Mulle tundub, et regas meelega ema puhkuse ajaks. Emal teisi seltsilisi pole?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15-aastane on siiski juba noor täiskasvanu, mitte algklassi õpilane, kes ei saaks paar päeva ilma vanemliku hooleta hakkama. Kas klassiekskursioonile sa ka ei luba oma last? Trennikaaslastega võistlustele?

Tegemist ei ole paari päevaga vaid jutt käib mitmest nädalast kus on koos kamp hormoonimöllus teismelisi, paar varatäiskasvanud “vastutajat”, ohtralt alkoholi, narkootikume ja nende mõju all seksi.

No kui sul juba ette nii täpsed andmed on, siis tundub jah väga raju koht noore inimese jaoks, kuhu ka mina oma last ei saadaks. Aga üldiselt kisub siin vägisi trollimise ja libateema poole asi.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 17:47; 25.05 17:49; 25.05 18:08; 25.05 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja mis siis sellest on, kui noor inimene natuke tantsu ja tralli saab? Eks siis tuleb koju jah, kui ühegi nimesega seal suhelda ei oska. Kui vana sa ise oled, kui küsida tohib?

Pakun, et 30.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled sama lapsevanem, kes lastel end puudutada ei lase, kallistada ei luba, sunnib väikest last eraldi tuppa magama?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah sa nuga! Nüüd polegi muud, aasta pärast kussutad juba titte!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube, mis kontrollfriigid. Vanemad ise tekitavadki oma lastele kõige rohkem traumasid. Ei saa istu ega astugi, ilma et kullipilguga keegi ei skanniks.

Jah, aga samas kui teismeline pätiks läheb, näidatakse esimese asjana näpuga ema peale – miks ei valvanud. Emana üldiselt tee mis sa teed, ikka on valesti.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis üle-eelmisel suvel tütar malevas. Leidis uued sõbrad ja siis alles hakkas pull pihta – joomingud, valetamised, ööseks ei ilmunud koju, leidsin isegi kanepit tema asjadest! Siiani see trall käib, 2 korda on juba abordil käinud!

+1
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jaa, kindlasti viitsivad need kõige hullemad joodikud ja narkomaanid internetis kella peale passida, et ennast välkkiirelt kuhugi põllule koogutama registreerida. Eriti hoogsad fantaasiad on siin ikka mõnel.

Kui see nüüd libateema ei ole, siis mõistan täiesti, miks tütar ennast just ema puhkuse ajaks registreeris.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole varem malevas käinud. Malev toimub täpselt minu puhkuse ajal, kahju, et suvel midagi eriti koos teha ei saa. Tütar on 15-aastane leian, et siiski oleks võinud oma plaani kodustega läbi arutada.

Ma tegelikult muretsen väga, juba ette. Poisid, alkohol…malev toimub Tallinnast kaugel, nii et mingit kontrolli mul sel ajal tema üle ei ole. Kuidas teistel malevaga kogemused olnud? Lapsed mingeid jamasid kokku keeranud või rahulikult kõik sujunud?

6) Kodukord ja lapsevanema infokiri – Malevlane ja lapsevanem peavad olema tutvunud SA Õpilasmalev kodukorra ning infokirjaga. http://www.malev.ee/user_upload/sa_m_kodukord.pdf

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noortel malevas pigem savu jm ained. Alko selline vanamoodne ja mitte eriti in.

Vaata, et plikal kondoomid kaasa saavad ja väike ema-tütre vestlus ka seksuaalkasvatuse teemal.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem ma ei mõistnud, miks nii paljud emad tahavad poiste emad olla, et mis seal siis eelis. Nüüd siis näen, tüdruku emad peavad pidevas valveseisundis olema, et tütar litsiks kätte ei lähe, poistel end väntsuda ei laseks ja tite põlle all koju ei tooks. Tunnen kaasa

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube, mis kontrollfriigid. Vanemad ise tekitavadki oma lastele kõige rohkem traumasid. Ei saa istu ega astugi, ilma et kullipilguga keegi ei skanniks.

Eks kõik oleneb ikka lapsest ka. Näiteks üks konkreetne pere, 2 tütart. Üks oli teismelisena ülikorralik, vastutustundlik ja vaat et nagu väike vanainimene, teine aga täiesti nagu ära keeranud, tegi igasugu rumalusi ja üldse endale aru ei andnud oma tegudest ja nende tagajärgedest. Vanusevahe tüdrukutel pea olematu ja kasvatus sama, aga iseloomud ja hormoonimöll täiesti erinevad. Praegu on mainitud tüdrukud mõlemad 30+ vanuses ja korralikud pereinimesed.
Selle esimese oleks võinud vabalt malevasse ja mujalegi saata, aga teist mitte, isegi kui on hoolsad kasvatajad. Raudselt oleks too leidnud viisi õhtul end ja teisi rohke alkoholiga varustada ja labraka korraldada (malevas ta ei käinud, kuid mujal tegi selliseid asju sageli). Kuna tegu alaealistega, siis kes vastutab? Eks ikka vanem või kasvatajad, kui lapsed nende hoolde usaldatud. Aga selliseid teismelisi on isegi pühendunud vanematel raske mõistlikkuse piiridesse manitseda. Ja manitsemata, jälgimata ja piiramata ei saa sellist jätta, muidu rikub enda ja mõne sõbra elu jäädavalt ära. Aga kui see aeg üle elada, siis võib täiesti korralik inimene saada.

Mina soovitan teemaalgatajal lapsega rääkida, eriti seda, et miks salaja registeeris. Samuti uuriks maleva kohta võimalikult palju infot, ka kasvatajate kohta ja siis otsustaks koos lapsega. Laps peab olema nõus ja suuteline teatud reeglitest (kokkulepetest) kinni pidama. Kui ta on nõus ja teemaalgataja arvab, et laps on võimeline reeglitest kinni pidama, siis võiks ju lubada.

Vanast ajast on malevatel üsna kergemeelne-amoraalne kuulsus, aga tänapäeva malevad on vast midagi muud, sest lapsed on teistsugused (lapsemad) ja järelevalve on tugevam. Samuti on reeglid karmimad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti vaene laps kui see teema tõsi on. Mina olen ise passin õiget aega, et nobedate näppude voorus löögile pääseda, sest tütrel oli muusikakool või tunnid. Esimesel aastal ei õnnestunud, teisel sai paar päeva enne maleva algust vabanenud kohale. Linnarühm talle ei istunud, ei tekkinud sellist oma rühma tunnet. Gümnaasiumis läks juba linnavälisesse rühma, esimene kord sai eriti toreda rühma kellega ühisüritusi tehti ka hiljem. Teine kord oli jälle töö parem ja huvitavam. Mingit joomist ja seksimist polnud, vähemalt avalikult mitte, alkoholiga vahele jäämine tähendaks tõesti kohest maleva lõppu. Sel aastal läheb EÜEsse.

Kes juua ja seksida tahab, leiab selleks ilmselt lihtsamaid võimalusi, malevas käivad aktiivsed noored.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütar 15, populaarne ja sotsiaalne laps, aga ta ei tuleks selle pealegi et salaja suveplaane teha. Me ikka bestikad temaga ja ta ise tahab ka meiega koos reisima jms seiklust mis meil suvel plaanis. Ja mina ei tule selle pealegi, et ta kodust eemal on selleks et seksida ja juua…

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 23:57; 26.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem ma ei mõistnud, miks nii paljud emad tahavad poiste emad olla, et mis seal siis eelis. Nüüd siis näen, tüdruku emad peavad pidevas valveseisundis olema, et tütar litsiks kätte ei lähe, poistel end väntsuda ei laseks ja tite põlle all koju ei tooks. Tunnen kaasa

No see ikka pole nii. Lapseg suhted metsas vōi ise halb eeskuju kui asi nii hull. Vōi siis oma peas luulud. Mul tütre sōbranna ema selline – ajab seda litsiks minemiae juttu ja valvab kullipilgul. Tüdruk on korralik. Aga no kuna ema nii segane siis neil suhet pole ja nii see ema oma peas neid tonte maalib…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 23:57; 26.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei imesta, et tütar sulle sellest ei rääkinud, sest ta ilmselt ei usalda sind ja isa enam lihtsalt. Kurat võtaks, ta on 15 juba. Las läheb ja möllab natuke! Sa ei saa teda kogu aeg vatti sees hoida! 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Meil omalajal oli kõva sebimine. Vähemalt pooltel oli grupis “suhe”. Rohkem küll platooniline ja kõige seksuaalsem tegevus oli suudlemine aga selle kõrval sai palju veini ja õlut joodud, nalja ja pulli tehtud. Saaks aega tagasi keerata oleks oluliselt rohkem malevas käinud.</p>

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 00:21; 26.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Meil omalajal oli kõva sebimine. Vähemalt pooltel oli grupis “suhe”. Rohkem küll platooniline ja kõige seksuaalsem tegevus oli suudlemine aga selle kõrval sai palju veini ja õlut joodud, nalja ja pulli tehtud. Saaks aega tagasi keerata oleks oluliselt rohkem malevas käinud.</p>

Tõsi, ma praegu 30-selt tunnen, et vanuses 14-22 jäid peod pidamata ja lollused tegemata. Ja seda aega enam tagasi ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ülehoidmine meenutab mulle minu kooliaja klassiõde. Klassiõe ema ei lubanud teda ühelegi peole, isegi klassiõhtule tuli talle ise järele, et mõni poiss jumala eest tütart koju ei saadaks, plikade pidžaamakatelegi ei lubatud, et äkki meil on seal ikka poisid ka (no ei olnud!). Meid teisi, kes me ikka pidudel käisime ja vahel mõne poisiga isegi suudlesime,  sarjas see ema nii, et maa must – meie viime tema tütre halvale teele.

Ja mis juhtus – see tüdruk jäi 11. klassis (tollal oli see keskkooli lõpuklass) rasedaks. Nagu välk selgest taevast! Meie teised olime poistega suudelnud, no mõni oli natuke rinda ka katsunud, seksini me polnud keegi jõudnud! Ja siis tema hoolimata maksimaalselt võimaluste piiramisest oli meid kõiki edestanud ja üllatanud.

 

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:07; 26.05 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis üle-eelmisel suvel tütar malevas. Leidis uued sõbrad ja siis alles hakkas pull pKuiihta – joomingud, valetamised, ööseks ei ilmunud koju, leidsin isegi kanepit tema asjadest! Siiani see trall käib, 2 korda on juba abordil käinud!

Mida veel – käib öösiti aknaid sisse viskamas ja tänaval pensionäre peksmas. Või veel uhkem – hakkas narkomuulaks ning istub Columbias vangis.

Lapsi siis te laagrisse ka ei lase?  Ülikoolis oli näha neid korralikeset peredest tulnud tüdrukuid, kes 18-aastaselt esimest korda said mammakeste silma alt ära ühikasse elama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:29; 26.05 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis üle-eelmisel suvel tütar malevas. Leidis uued sõbrad ja siis alles hakkas pull pKuiihta – joomingud, valetamised, ööseks ei ilmunud koju, leidsin isegi kanepit tema asjadest! Siiani see trall käib, 2 korda on juba abordil käinud!

Mida veel – käib öösiti aknaid sisse viskamas ja tänaval pensionäre peksmas. Või veel uhkem – hakkas narkomuulaks ning istub Columbias vangis.

Lapsi siis te laagrisse ka ei lase? Ülikoolis oli näha neid korralikeset peredest tulnud tüdrukuid, kes 18-aastaselt esimest korda said mammakeste silma alt ära ühikasse elama.

Jah, need seksivad kõige ja kõigiga, mis tuppe mahub. Täiesti uskumatult kiimased ja hullud tibud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 00:21; 26.05 10:17;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lapse kasvatamine on raske. See on tasakaalu küsimus, nii liiga palju vabadust kui trellid tekitavad vaid vastumeelsust. Meie klassi kõige vabam tüdruk, keda ema iial ei keelanud kuhugi, ööbis pidevalt sõbrannade pool ja käis pidusid mööda, on hiljem öelnud, et ta oma ema kasvatust õigeks ei pea, sest ema ei hoolinud temast piisavalt, ei seadnud reegleid, mis tekitab lapses turvatunde. Ja teine äärmus, tüdruk, keda ema kuhugi kunagi ei lubanud, läks päris kerglasete elukommete teed. Tema ei tohtinud õhtul pimedas isegi sõbrannaga kinno minna.

Fakt, et tütar salaja sinu puhkuse ajaks malevasse regas, on kindel märk sellest, et ta sind ei usalda vaid väldib. Mina teeks siit kiired järeldused ja korrektuurid oma Viiburi sõjakooli kasvatusmeetodites.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on muidugi kummaline, et omavahel ei räägita plaanidest. Mitte just loaküsimise mõttes, aga lihtsalt, et kuule, mul on see plaanis, ahah, mul too.

Tädi on tütre oma kontrollfriiklusega surmani ära tüüdanud.

Laps karjatas “Tahan elada!”, aga see tädi ei saa ikka aru ja soiub vaid, et ” nii et mingit kontrolli mul sel ajal tema üle ei ole.”
Nüüd kukkus veel perekoolis ka teematama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enne oli siis tütar soovinud malevasse minna ja sina andsid kohe eitava vastuse, et ta seda nn seljataga tegema pidi? 15 on küllalt suur  ja ega ta ei ole seal omapead. Mis poisid ja alkohol? Kui läheb 3 aasta pärast kõrgkooli, kolib ühikasse elama?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on suur samm ja oleks võinud selle perega läbi rääkida. Kui teil laps malevas käinud on, siis palun kogemusi. Minu jaoks on see võõras maa. Rühmajuht on kogu aeg kohal? Kas öösel võivad lapsed ringi kolada?

malevas on väga hirmus, lapsed kolavad öösiti mööda metsi purjus peaga ringi , käivad ujumas ja teevad teadagi mida:D

kui te kohast loobuda otsustate, siis minu laps oleks huvitatud!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Koolilaps Tütar regas end salaja malevasse