Esileht Hobinurk Tutvumissaade

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Tutvumissaade

Postitas:
Kägu

https://kampaania.kanal2.ee/meiesuvi

Kuidas ma oleksin sellise imeliku nimetusega pidanud leidma? Kas raske oli saatetegijatel juurde kirjutada tutvumissaade m…?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kampaania.kanal2.ee/meiesuvi

Kuidas ma oleksin sellise imeliku nimetusega pidanud leidma? Kas raske oli saatetegijatel juurde kirjutada tutvumissaade m…?

Kuidas see meie probleem on?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei sobi ka mehed, kes on töökad ja aktiivsed :). Kas parem oleks mingi lorutaja, kel pole tööd, hobisid ega sõpru? Ma ausalt öeldes hoiaks sellisest suure kaarega eemale.

Mitte seda. Ei maksa nii mustvalgelt võtta, et ongi vaid 2 varianti, kas lorutaja, kes midagi ei tee või töönarkomaan, kel on juba kogu aeg täidetud töö ja hobiga. Mõtlesin ikka sellist meest, kes teeb ületunde ja mõtleb kogu aeg tööle, töö on nr 1. Pikad tööpäevad ja võib-olla ka nädalavahetusel töötamine. Ja need, kel on mitu hobi või hobi, millega tegeleb suures mahus. Ühesõnaga need mehed, kes on nii aktiivsed ja töökad, et neil on kogu aeg nii täidetud juba kõigega, et naine ju kuskile sinna enam ei mahu. Saite vast aru küll. Lorutajat muidugi ei tahaks. Kahjuks on selliseid mehi veel rohkem, kel pole ühtki hobi või sõpru. Ainuke vaba aja hobi ongi joomine või teleka taga olemine. Mina ei tahaks kumbagi tüpaazi, aga maailm polegi mustvalge. Nende kahe tüübi vahele jäävadki normaalsed mehed, kel on oma elu, aga ka aega naise jaoks.

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ei saa aru etteheitest vallalistele meestele, kes endale tegevust otsivad. Paljud mehed, kellel pole suhet, sisustavadki oma elu töö ja tegemistega. Mis neil muud teha? Parem siis juba teenida lisaraha vms, kuniks vaba aega jagub. Kui tekib suhe, alles siis tekib ka soov ja võimalus vaba aega töötamise asemel partneriga koos veeta.

Jutt oligi ju neist meestest, kel seda soovi ei teki! Kui raske on mõista. Ja töö jms tegemised pole lihtsalt tühja aja täiteks, vaid neile meeldibki nii ja ei soovi eriti palju aega naisega koos veeta. Küllalt siin Perekooliski kurdetud selliste meeste üle.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kampaania.kanal2.ee/meiesuvi

Kuidas ma oleksin sellise imeliku nimetusega pidanud leidma? Kas raske oli saatetegijatel juurde kirjutada tutvumissaade m…?

Oli jah raske!  Sa ei pea midagi leidma, kui ei viitsi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kampaania.kanal2.ee/meiesuvi

Kuidas ma oleksin sellise imeliku nimetusega pidanud leidma? Kas raske oli saatetegijatel juurde kirjutada tutvumissaade m…?

Kuidas see meie probleem on?

Just, kuidas see teiste probleem on, et keegi kägu ei viitsi otsida?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oligi ju neist meestest, kel seda soovi ei teki! Kui raske on mõista. Ja töö jms tegemised pole lihtsalt tühja aja täiteks, vaid neile meeldibki nii ja ei soovi eriti palju aega naisega koos veeta. Küllalt siin Perekooliski kurdetud selliste meeste üle.

Millest järeldad, et saates osalejate seas mõni selline mees on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Aga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Ma olengi nn “maahingega naine”, aga ometi ma ei tahaks elada kuskil suuremast linnast või keskusest liiga kaugel, et iga asja jaoks peaks mitukümmend kilomeetrit sõitma. Samuti ma sooviksin asukoha ikkagi ise valida. Ja kõige olulisem – eluase peaks kindlasti olema ühine. Elada ainult mehele kuuluvas majas….kas me vähe oleme kuulnud, mis see kaasa on toonud naiste jaoks.

Ma ei ole kindlasti hingelt linnainimene ehkki nüüd 10a elanud linnas, just mugavuse tõttu, aga see keskkond mulle ei meeldi, ajab stressi ja närviliseks. Autoga ma sõita ei taha ja linnas on sedasi võimalik elada ja töötada. Elaksin kuskil kaugemal maal oleksin paratamatult sunnitud olema autoga sõitma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Aga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

Just. Sellises vanuses naistel on enamjaolt siiski juba oma kinnisvara ja kodu. Osadel ka jah maja. Miks peaks naine olema see, kes siis oma loodud kodust ära kolib?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Aga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

40 aasta jooksul midagi teha? Arvan, et need mehed otsivad ikka veidi nooremaid naisi, nii vanuses 35+, st naisi, kes on täiskavsanueas olnud ca 15 aastat. Ja ideaalne on suhteline mõiste. Linnakodu võib ju olla, aga igatswd ikkagi maale, kus paraku üksikul naisel võib olla päris keeruline hakkama saada. Ja teiseks, kõikidele naistele ei peagi need mehed sobima :). Ei saa ausalt öeldes sellest halast aru, et naine ei soovi oma kodu maha jätta. Ärgu jätku siis :).

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Ma olengi nn “maahingega naine”, aga ometi ma ei tahaks elada kuskil suuremast linnast või keskusest liiga kaugel, et iga asja jaoks peaks mitukümmend kilomeetrit sõitma. Samuti ma sooviksin asukoha ikkagi ise valida. Ja kõige olulisem – eluase peaks kindlasti olema ühine. Elada ainult mehele kuuluvas majas….kas me vähe oleme kuulnud, mis see kaasa on toonud naiste jaoks.

Ma ei ole kindlasti hingelt linnainimene ehkki nüüd 10a elanud linnas, just mugavuse tõttu, aga see keskkond mulle ei meeldi, ajab stressi ja närviliseks. Autoga ma sõita ei taha ja linnas on sedasi võimalik elada ja töötada. Elaksin kuskil kaugemal maal oleksin paratamatult sunnitud olema autoga sõitma.

Kas keegi sunnib sind sinna minema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see kui mees elab kuskil kaugel keskustest eemal ja eeldab, et naine peaks sinna kolima, ise pole valmis kuskile liikuma, ongi arvestatav takistus, kuna vähestele naistele oleks see sobiv variant.

Ainult linnanaistele ei sobiks selline variant, aga arvan, et see saade polegi neile suunatud. Maa hingega inimeste jaoks oleks kõik need kodud ideaalsed. Ise läksin 25a tagasi Tallinnast ära mehe juurde maale ja olen siin 10 korda õnnelikum kui kunagi linnas elades. Täiesti kindel, et kunagi ei soovi linna tagasi.

Aga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

Just. Sellises vanuses naistel on enamjaolt siiski juba oma kinnisvara ja kodu. Osadel ka jah maja. Miks peaks naine olema see, kes siis oma loodud kodust ära kolib?

Ei pea olema, ela rahulikult oma majas edasi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autoga ma sõita ei taha ja linnas on sedasi võimalik elada ja töötada. Elaksin kuskil kaugemal maal oleksin paratamatult sunnitud olema autoga sõitma.

Maal on autoga liiklemine võrreldes linnaga ju lust ja lillepidu. Kindlasti poleks raske paari km kaugusel poes käia, kooli, lasteaeda, seenemetsa või kaugema karjamaa juurde sõita. Ei foore, mitut rida, ringteid, enamasti ka mitte parema käe reeglit. Parkimisprobleemidest rääkimata, ruumi laialt.

Nägin saates meest, kel on kuskil saarel suur loomakari. No ei ole võimalik, et kui ta leiab suure armastuse, siis ta töötab vähem. Loomad vajavad hoolt ja see on kohustus, mida ei saa vältida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga enesekesksed kommetaarid mõnel, ei näe endasugustest kaugemal

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autoga ma sõita ei taha ja linnas on sedasi võimalik elada ja töötada. Elaksin kuskil kaugemal maal oleksin paratamatult sunnitud olema autoga sõitma.

Maal on autoga liiklemine võrreldes linnaga ju lust ja lillepidu. Kindlasti poleks raske paari km kaugusel poes käia, kooli, lasteaeda, seenemetsa või kaugema karjamaa juurde sõita. Ei foore, mitut rida, ringteid, enamasti ka mitte parema käe reeglit. Parkimisprobleemidest rääkimata, ruumi laialt.

Nägin saates meest, kel on kuskil saarel suur loomakari. No ei ole võimalik, et kui ta leiab suure armastuse, siis ta töötab vähem. Loomad vajavad hoolt ja see on kohustus, mida ei saa vältida.

Maal jah, aga töötan ju linnas. Maal tööd pole väga. Ehk siis tuleb sõita iga päev kuskilt kaugelt linna tööle ja seda ma teha ei tahagi. St sõita iga päev mitukümmend kilomeetrit. Talvel on eriti jama seoses jää ja tuisuga. Osad kaugemal elavad inimesed meil ei jõuagi selliste ilmadega tööle, sest teed lahti lükkamata. Sel talvel näiteks olid pidevad libedahoiatused. Mul ainult hea meel, et ei pea kuskil jäistel maanteedel pimedaga seiklema. Ja linnas tuleb ju sõita, kui linnas tööl käid. Seega on mugavam elada linnas või väga lähedal linnale.

Minule sellised mehed ei sobikski ja ilmselt ei sobi paljudele, kuna nad on oma elukohas kinni. Poed on vaid selliste maakohtade juures, kus suurem keskus olemas või lähemal. Päris perifeerias elades tuleb ka lapsi vedada väga kaugele. Mõttetult tülikas ja kallis.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

Ju siis tuleb ühel või teisel poolel valida ja teha mingi kompromiss. Vanemas eas tutvudes tuleb arvestada sellega, et kooselu alustamine on suur elumuutus, millega koos võib muutuda veel väga palju asju.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru, et saatesse võetigi keskmisest pisut tublimaid mehi, kes ei ole lorutajad, vaid tegutsejad. Ja, kes on oma kätega midagi loonud.  Ilmselt on selliste meeste vastu oluliselt suurem huvi, kui kuskil eluaeg Mustamäe 2-toalises korteris elavale hobideta ja väheaktiivsele mehele.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga enesekesksed kommetaarid mõnel, ei näe endasugustest kaugemal

No täpselt :). Mina ei taha autoga sõita, mina töötan ju linnas, mina-mina-mina… Mitte keegi ei sunni teid lahkuma linnast kuskile perifeeriasse. Saade ongi mõeldud neile, kes seda soovivad. Minu töö jaoks näiteks pole igapäevaselt kodust lahkumine vajalik ja ma ei tõsta linna hea meelega kuude viisi jalgagi. Autoga meeldib väga sõita ja lemmiktegevus on aias müttamine. Inimesed ongi erinevad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

Ju siis tuleb ühel või teisel poolel valida ja teha mingi kompromiss. Vanemas eas tutvudes tuleb arvestada sellega, et kooselu alustamine on suur elumuutus, millega koos võib muutuda veel väga palju asju.

Sellepärast vanemas eas tutvudes sageli ei alustatagi kooselu. Pole isegi soovi selleks. Ongi visiitsuhted pigem. Miks peakski teise inimese pärast oma sisse seatud elu drastiliselt muutma. Kui oled oma kodu ja elukohaga rahul. Eriti kui on lapsed, on võõra inimese oma koju laskmine suur risk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga enesekesksed kommetaarid mõnel, ei näe endasugustest kaugemal

No täpselt :). Mina ei taha autoga sõita, mina töötan ju linnas, mina-mina-mina… Mitte keegi ei sunni teid lahkuma linnast kuskile perifeeriasse. Saade ongi mõeldud neile, kes seda soovivad. Minu töö jaoks näiteks pole igapäevaselt kodust lahkumine vajalik ja ma ei tõsta linna hea meelega kuude viisi jalgagi. Autoga meeldib väga sõita ja lemmiktegevus on aias müttamine. Inimesed ongi erinevad.

Ma ei rääkinudki ju selle mõttega, et mina ei läheks ja mina ei tahaks, vaid selgitasin, et paljud naised ju tunnevad sarnaselt. Seetõttu ongi sellistel meestel raskem kaaslast leida. Lihtne. Enamus naisi siiski ei taha perifeeriasse kolida ja eelistatakse ühist kodu mitte mehe elamist. Kui raske saab olla aru saada sellest. Ma ei ole sugugi ainuke sellise mõtlemisega naine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ga maa hingega naisel on äkki samamoodi olemas hingega loodud ideaalne kodu, pole mingi luuser, kes pole 40 aasta jooksul midagi suutnud teha?

Ju siis tuleb ühel või teisel poolel valida ja teha mingi kompromiss. Vanemas eas tutvudes tuleb arvestada sellega, et kooselu alustamine on suur elumuutus, millega koos võib muutuda veel väga palju asju.

Sellepärast vanemas eas tutvudes sageli ei alustatagi kooselu. Pole isegi soovi selleks. Ongi visiitsuhted pigem. Miks peakski teise inimese pärast oma sisse seatud elu drastiliselt muutma. Kui oled oma kodu ja elukohaga rahul. Eriti kui on lapsed, on võõra inimese oma koju laskmine suur risk.

No oleneb! Oleneb, millise partneri leiad, millise sügavusega on suhe jne. Mina isiklikult küll tahaksin olla püsivas kooselus ning elada koguaeg koos. Nii et oleks ikka päris perekond.

Kui suhted on sellised, et partnereid vahetatakse pidevalt või teatud aja tagant välja, siis loomulikult ei peaks sellistega ühe katuse all elama, eriti veel, kui lapsed elavad veel kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru, et saatesse võetigi keskmisest pisut tublimaid mehi, kes ei ole lorutajad, vaid tegutsejad. Ja, kes on oma kätega midagi loonud. Ilmselt on selliste meeste vastu oluliselt suurem huvi, kui kuskil eluaeg Mustamäe 2-toalises korteris elavale hobideta ja väheaktiivsele mehele.

Nojah, aga paraku peavad need keskmisest tublimad mehed võtma endale keskmisest lorumad (linna)hobideta naised, kes on eluaeg Mustamäe 2-toalises korteris maaelust ainult unistanud, aga ise selle jaoks tõenäoliselt reaalselt midagi mitte midagi teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maal jah, aga töötan ju linnas. Maal tööd pole väga. Ehk siis tuleb sõita iga päev kuskilt kaugelt linna tööle ja seda ma teha ei tahagi. St sõita iga päev mitukümmend kilomeetrit. Talvel on eriti jama seoses jää ja tuisuga…

Kaua võib heietada! Kas sina oled ka üksik ja otsid kaaslast või milleks sa muidu siin nii pikalt oma elust pajatad?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõige olulisem – eluase peaks kindlasti olema ühine. Elada ainult mehele kuuluvas majas….kas me vähe oleme kuulnud, mis see kaasa on toonud naiste jaoks.

See on ju tehtav kui tekib otsus kokku kolida ja valitakse koduks see mehe oma. Kui naine annab oma panuse selleks, siis kõike saab ju vormistada nii nagu pooltel soov

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga enesekesksed kommetaarid mõnel, ei näe endasugustest kaugemal

No täpselt :). Mina ei taha autoga sõita, mina töötan ju linnas, mina-mina-mina… Mitte keegi ei sunni teid lahkuma linnast kuskile perifeeriasse. Saade ongi mõeldud neile, kes seda soovivad. Minu töö jaoks näiteks pole igapäevaselt kodust lahkumine vajalik ja ma ei tõsta linna hea meelega kuude viisi jalgagi. Autoga meeldib väga sõita ja lemmiktegevus on aias müttamine. Inimesed ongi erinevad.

Ma ei rääkinudki ju selle mõttega, et mina ei läheks ja mina ei tahaks, vaid selgitasin, et paljud naised ju tunnevad sarnaselt. Seetõttu ongi sellistel meestel raskem kaaslast leida. Lihtne. Enamus naisi siiski ei taha perifeeriasse kolida ja eelistatakse ühist kodu mitte mehe elamist. Kui raske saab olla aru saada sellest. Ma ei ole sugugi ainuke sellise mõtlemisega naine.

aga paljud jälle läheksid ja nende isikutega tutvumine ei sobi paljudele, aga paljudele sobib, pole mõtet heietada nende ümber, kellele ei sobi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas mul on mingi väärastunud maailmapilt, aga minu jaoks näevad need alla 40 mehed välja nagu 55+ vanad. Miks nad nii äraaetud on, maaõhk teeb vanaks? Linnas näevad samavanad mehed hoopis teistsugused välja.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Hobinurk Tutvumissaade