Esileht Pereelu ja suhted Üksikud üksikemad, kui väga igatsete elukaaslase järele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Üksikud üksikemad, kui väga igatsete elukaaslase järele?

Postitas:

Üsna sage on arvamus, et kui oled üksik üksikema, siis tuleks sind haletseda selle pärast, et sul meest ei ole. Et küllap sa soovid elukaaslast, aga pole leidnud või sind ei taheta.
Minu jaoks on see vaba valik, et ma ei ela mõne mehega koos, sest ilma meheta on mugavam. Mul ei ole aega ega tahtmist oma laste, töö ja hobide kõrvalt hoolitseda veel mehe eest ja enamik mehi soovivad/vajavad, et nende eest hoolitsetakse. Mul on sõber, kellega aeg-ajalt kohtume ja sellest täiesti piisab.
Kas olete üksi olemisega rahul või siiski igatsete elukaaslast?

+24
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 08:40; 22.02 09:08; 22.02 10:14; 22.02 12:18; 27.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna sage on arvamus, et kui oled üksik üksikema, siis tuleks sind haletseda selle pärast, et sul meest ei ole. Et küllap sa soovid elukaaslast, aga pole leidnud või sind ei taheta.

Minu jaoks on see vaba valik, et ma ei ela mõne mehega koos, sest ilma meheta on mugavam. Mul ei ole aega ega tahtmist oma laste, töö ja hobide kõrvalt hoolitseda veel mehe eest ja enamik mehi soovivad/vajavad, et nende eest hoolitsetakse. Mul on sõber, kellega aeg-ajalt kohtume ja sellest täiesti piisab.

Kas olete üksi olemisega rahul või siiski igatsete elukaaslast?

Ütleme nii, et sinu kogemused meestega on sellised ja sa teed oma järeldused sellel põhjal. Aga paljude teiste inimeste kogemused on teistsugused ja nad teavad, mis neil puudu on.

+15
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:52; 22.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti, et mugavam on ilma meheta. Palju rohkem aega jääb iseendale ja lastele.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna sage on arvamus, et kui oled üksik üksikema, siis tuleks sind haletseda selle pärast, et sul meest ei ole. Et küllap sa soovid elukaaslast, aga pole leidnud või sind ei taheta.

Minu jaoks on see vaba valik, et ma ei ela mõne mehega koos, sest ilma meheta on mugavam. Mul ei ole aega ega tahtmist oma laste, töö ja hobide kõrvalt hoolitseda veel mehe eest ja enamik mehi soovivad/vajavad, et nende eest hoolitsetakse. Mul on sõber, kellega aeg-ajalt kohtume ja sellest täiesti piisab.

Kas olete üksi olemisega rahul või siiski igatsete elukaaslast?

Ütleme nii, et sinu kogemused meestega on sellised ja sa teed oma järeldused sellel põhjal. Aga paljude teiste inimeste kogemused on teistsugused ja nad teavad, mis neil puudu on.

Olnut sa ju nagunii tagasi ei saa. Uus mees pole su laste isa. Nende läbisaamine võib kujuneda nii- või naasuguseks. Nii et idüllilise pereelu asemel võid saada olukorra, kus pead pidevalt osapooli omavahel lepitama ja pooli valima.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 08:40; 22.02 09:08; 22.02 10:14; 22.02 12:18; 27.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitse asi kuidas keegi elada tahab.
Maitsed on aga väga erinevad ja häda kui
partnerite maitsed väga erinevad on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa.Tahaks vahest õhtul kellegi kaissu ja vahest tahaks kellegagi omi rõõme ja muresid jagada. Kuid olen nii kaua pidanud ise majandama, et niisama diivanikaunistust ma omas kodus tõenäoliselt ei taluks. Laste isaga elame lahus, kuid suhtleme ja vahest saab seksi ka, kuid emotsionaalsel tasapinnal ta mulle ei sobi. Me väärtushinnangud on niivõrd erinevad, et sel pinnal tekib pidevalt konflikte. Ta ei salli mu hobisid, kuniks tal neid endal vaja pole, selleks viivuks mu oskused on OK. Ma kahtlen, et kunagi keegi mu ellu tuleb, sest olgem ausad, kuna tõesti saan ise hakkama, siis igasugust enam ikka ei taha

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 09:28; 22.02 09:45; 22.02 15:29; 02.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üksikema ja tunnistan, et väga igatsen elukaaslast. Ja ma ei ole isegi tagasihoidlik, sest mina igatsen tõelist armastust, abielu ja suurepärast pereelu. Ma olen kindel, et ma oskaks seda luua, hoida ja väärtustada.
Ega ma päris hullunult pole uut otsinud, kuid silmad olen lahti hoidnud. Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka. Aga kurb küll, et pole endale tõelist kaaslast saanud, sest koos on ikka toredam. Muidu on mul isiklik elu korras, sest mul on väga toredad lapsed ja sõbrad, ise füüsiliselt ok ning töö ka igati eeskujulik. Minu ellu mahuks elukaaslane ära küll.

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:35; 22.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma päris hullunult pole uut otsinud, kuid silmad olen lahti hoidnud. Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka. Aga kurb küll, et pole endale tõelist kaaslast saanud, sest koos on ikka toredam.

Ma pole kõigi nende aastate jooksul kohanud meest, keda ise võiks tahta. Kõik normaalsed on suhtes ja normaalseid vabu mehi pole mu teele juhtunud. Ka 10a abielu seljataga. Toreda mehega on koos kindlasti toredam.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 09:28; 22.02 09:45; 22.02 15:29; 02.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei soovi. Olen selle teema peale isegi mõelnud, sest minu tutvusringkonnas pole ühtegi üksikema, kõik on väga kiiresti endale kellegi leidnud (ja ka kokku jäänud).

Ma saan suurepäraselt üksi hakkama ja füüsilist kontakti ei oska igatseda, sest ma ei jaga seda suvalisega, enne peavad tunded olema ja pole kohanud kedagi, kellega midagi rohkemat sooviks. Sõprust ei ole mehed soovinud.

Mul on väga hea meel, et Eestis on materiaalse poole pealt olukord nii palju paranenud, et naised ei pea vaid raha peale mõeldes kellegagi lihtsalt koos olema. Minu kogemused meestega pole kahjuks positiivsed.

Eks tulevik näitab, mis lastest kasvavad, kui puudub isa nende elus.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üksikema ja tunnistan, et väga igatsen elukaaslast. Ja ma ei ole isegi tagasihoidlik, sest mina igatsen tõelist armastust, abielu ja suurepärast pereelu. Ma olen kindel, et ma oskaks seda luua, hoida ja väärtustada.

Ega ma päris hullunult pole uut otsinud, kuid silmad olen lahti hoidnud. Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka. Aga kurb küll, et pole endale tõelist kaaslast saanud, sest koos on ikka toredam. Muidu on mul isiklik elu korras, sest mul on väga toredad lapsed ja sõbrad, ise füüsiliselt ok ning töö ka igati eeskujulik. Minu ellu mahuks elukaaslane ära küll.

Millest sa kõige enam puudust tunned? Kuidas mees sinu igapäevaelus su elu muudaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 08:40; 22.02 09:08; 22.02 10:14; 22.02 12:18; 27.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina igatsen, et keegi vahel kaissu võtaks ja hooliks ja vestles minuga jne.
Aga diivanile peeretavat näljast mühakat pole mulle vaja. Piisab kolmest lapsest, keda kasvatada.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin üksikema, kes igatses elukaaslast ja nüüd kui ta mu elus on juba kaua olnud, ei kujuta enam ette kuidas oleks üksinda. Lisaks sellele, et ma tahan õhtul kellegi kaissu pugeda ja turvalist rahuldavat intiimelu, on mehest väga palju abi ka igapäevatoimetuste juures. Minu jaoks oleks ka mõeldamatu unistada mehest kui lisakohustusest, kelle pärast on vähem aega. Mul on tänu mehele rohkem aega, sest ta ka teeb süüa, koristab, sõidutab lapsi hobidesse, käib nendega väljas palli mängimas. Aga selliseid vabu mehi ehk tõesti pole palju liikvel, mul on lihtsalt vedanud.
Kui pole meestega head kogemust olnud, siis seda lihtsam võibolla on üksi olla, sest ei tea millest puudust tunda.
Ma ei haletse kedagi, sest me kõik oleme erinevad. Endal mul on vähe sõpru ja ei tunne puudust rohkematest, sest olen introvert ja palju suhelda ei jõua lihtsalt. Oleks vale kui mind vähese seltsielu pärast keegi haletseks. Kuid minu jaoks on jälle see oluline, et oleks kodus täiskasvanu kellega asju arutada ja lähedane olla.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üksikema ja tunnistan, et väga igatsen elukaaslast. Ja ma ei ole isegi tagasihoidlik, sest mina igatsen tõelist armastust, abielu ja suurepärast pereelu. Ma olen kindel, et ma oskaks seda luua, hoida ja väärtustada.

Ega ma päris hullunult pole uut otsinud, kuid silmad olen lahti hoidnud. Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka. Aga kurb küll, et pole endale tõelist kaaslast saanud, sest koos on ikka toredam. Muidu on mul isiklik elu korras, sest mul on väga toredad lapsed ja sõbrad, ise füüsiliselt ok ning töö ka igati eeskujulik. Minu ellu mahuks elukaaslane ära küll.

Millest sa kõige enam puudust tunned? Kuidas mees sinu igapäevaelus su elu muudaks?

Ma arvan, et mees ei muudaks minu elu, see läheks lihtsalt veelgi paremaks. Mulle sobib selline koos kulgemine, armastus, vestlused, ka sex ning see hea tunne, et võtad oma armsamalt ümbert kinni või annad musi. Ja kui mehele meeldib iseseisev, hoolitsev ja intelligentne naine, siis meie ühine kodu oleks just õige koht, kus mina ootan teda.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 09:35; 22.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka.

No aga mis siis juhtus, et see abielu püsima ei jäänud?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üksikema ja tunnistan, et väga igatsen elukaaslast. Ja ma ei ole isegi tagasihoidlik, sest mina igatsen tõelist armastust, abielu ja suurepärast pereelu. Ma olen kindel, et ma oskaks seda luua, hoida ja väärtustada.

Ega ma päris hullunult pole uut otsinud, kuid silmad olen lahti hoidnud. Ja kui keegi nüüd kukub parastama, et juu mul ikka midagi viga, et viie aasta jooksul pole keegi mees mind tahtnud, siis samas on mul olnud väga pikk abielu ehk eks minus seda kvaliteeti on ka. Aga kurb küll, et pole endale tõelist kaaslast saanud, sest koos on ikka toredam. Muidu on mul isiklik elu korras, sest mul on väga toredad lapsed ja sõbrad, ise füüsiliselt ok ning töö ka igati eeskujulik. Minu ellu mahuks elukaaslane ära küll.

Millest sa kõige enam puudust tunned? Kuidas mees sinu igapäevaelus su elu muudaks?

Ma arvan, et mees ei muudaks minu elu, see läheks lihtsalt veelgi paremaks. Mulle sobib selline koos kulgemine, armastus, vestlused, ka sex ning see hea tunne, et võtad oma armsamalt ümbert kinni või annad musi. Ja kui mehele meeldib iseseisev, hoolitsev ja intelligentne naine, siis meie ühine kodu oleks just õige koht, kus mina ootan teda.

Aitäh, et vastasid mu küsimustele.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.02 08:40; 22.02 09:08; 22.02 10:14; 22.02 12:18; 27.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa.Tahaks vahest õhtul kellegi kaissu ja vahest tahaks kellegagi omi rõõme ja muresid jagada. Kuid olen nii kaua pidanud ise majandama, et niisama diivanikaunistust ma omas kodus tõenäoliselt ei taluks. Laste isaga elame lahus, kuid suhtleme ja vahest saab seksi ka, kuid emotsionaalsel tasapinnal ta mulle ei sobi. Me väärtushinnangud on niivõrd erinevad, et sel pinnal tekib pidevalt konflikte. Ta ei salli mu hobisid, kuniks tal neid endal vaja pole, selleks viivuks mu oskused on OK. Ma kahtlen, et kunagi keegi mu ellu tuleb, sest olgem ausad, kuna tõesti saan ise hakkama, siis igasugust enam ikka ei taha

See on hale vabandus asjaolule, et need teistsugused (kes ei ole igasugused) sind ei taha.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:32; 22.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei igatse. Meeldib üksi olla ja mees oleks pigem tüütuks koormaks kaelas. Isegi uusi tutvusi pole loonud kuna ei otsi kedagi oma ellu enam. Kasvatan üksi last ja tuleme väga hästi toime. Keegi midagi kommenteerima pole tulnud, ja pole aegagi mõelda, mida mõtlevad minust ja minu perest teised.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida välja kujunenum on isiksus, seda raskem on oma kõrvale kedagi saada/tahta/soovida.. Paarisuhtes peab tahes-tahtmata tegema kompromisse ja mida vanemaks inimene saab, seda konservtiivsemaks ta muutub ja on vähem võimeline “järgi andma” või siis ka enda vajadusi teisele selgesõnaliselt seletama (sest enda jaoks on need ju iseenesest mõistetavad ja sõnastamist ei vajagi).

Hea paarisuhe ikkagi nõuab veidi teistsugust ellusuhtumist kui üksinda elamine. Ja tore ju, kui on üksikuid, kes seda endale tunnistavad, et nad paarisuhteks ei sobi. Kõigile oma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei igatse. Meeldib üksi olla ja mees oleks pigem tüütuks koormaks kaelas. Isegi uusi tutvusi pole loonud kuna ei otsi kedagi oma ellu enam. Kasvatan üksi last ja tuleme väga hästi toime. Keegi midagi kommenteerima pole tulnud, ja pole aegagi mõelda, mida mõtlevad minust ja minu perest teised.

Sa ei ole ju üksi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 08:52; 22.02 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatsen küll. Laste isast läksin temapoolse petmise tõttu lahku umbes 3a tagasi. Nüüd hiljuti lõppes umbes aastane suhe mehega, kellega alguses tundus kõik imehea, kuid kes lõpuks osutus vaimselt vägivaldseks ärakasutajaks diivanikaunistuseks, kes soovis oma ellu mitte naist kui armsamat ja võrdset partnerit, vaid kui imetlejat ja teenijat. Õnneks me ei elanud koos ja lapsed temast samuti puudust tundma ei jää.

Siiski ei ole mul veel meestest lõplikult kõrini saanud, sest tean et nendest paljud on siiski toredad 😀
Elukaaslast sooviksin samadel põhjustel:

Mulle sobib selline koos kulgemine, armastus, vestlused, ka sex ning see hea tunne, et võtad oma armsamalt ümbert kinni või annad musi.

Lisaks sellele, et ma tahan õhtul kellegi kaissu pugeda ja turvalist rahuldavat intiimelu, on mehest väga palju abi ka igapäevatoimetuste juures. Minu jaoks oleks ka mõeldamatu unistada mehest kui lisakohustusest, kelle pärast on vähem aega. Mul on tänu mehele rohkem aega, sest ta ka teeb süüa, koristab, sõidutab lapsi hobidesse, käib nendega väljas palli mängimas.

Lisaks kuna olen üsna aktiivne, mul palju hobisid ja meeldib ka matkata ning reisida, siis oleks palju ägedam ka neid asju koos oma armsa kaaslasega teha ju..

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen, et kunagi keegi mu ellu tuleb, sest olgem ausad, kuna tõesti saan ise hakkama, siis igasugust enam ikka ei taha

See on hale vabandus asjaolule, et need teistsugused (kes ei ole igasugused) sind ei taha.

Tead, ma pole mitte midagi teinud selleks, et mõnda meest leida. Liigun marsruudil kodu, töö, pood, lasteaed ja tegelen ka selliste hobidega, kus kas mehi vähe või siis on mu perekonnaseis (3 väikest last) juba enne selge, kui üldse mingi suhe peaks tekkima. Ehk oma hobi (aiandus) tõttu kohtun võõraste inimestega omas kodus. Kahtlen, kui palju leidub mehi, kes soovib suhet arendada naisega, kellest juba tutvuse hetkel on teada, et tal mitu väikest last.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 09:28; 22.02 09:45; 22.02 15:29; 02.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen, et kunagi keegi mu ellu tuleb, sest olgem ausad, kuna tõesti saan ise hakkama, siis igasugust enam ikka ei taha

See on hale vabandus asjaolule, et need teistsugused (kes ei ole igasugused) sind ei taha.

Tead, ma pole mitte midagi teinud selleks, et mõnda meest leida. Liigun marsruudil kodu, töö, pood, lasteaed ja tegelen ka selliste hobidega, kus kas mehi vähe või siis on mu perekonnaseis (3 väikest last) juba enne selge, kui üldse mingi suhe peaks tekkima. Ehk oma hobi (aiandus) tõttu kohtun võõraste inimestega omas kodus. Kahtlen, kui palju leidub mehi, kes soovib suhet arendada naisega, kellest juba tutvuse hetkel on teada, et tal mitu väikest last.

Enamik naisi ei tee selleks midagi, et mees leida, ometi suur hulk selle õige leiab.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:32; 22.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah väga tahaks, olen juba pea 4 aastat lapsega olnud, mehi on tglt jalaga segada, aga sellist keda mina tahaks või kes lapsega naist tahaks paraku naljalt ei leidu. Paljud mehed vanuses 35-40 on juba ise mitme lapsega eelmisest suhtest, aga kuna ma ise veel noor ja tahaks kindlasti veel lapsi siis mulle teised mitme lapsega üksikisad ei sobi, ei taha saada automaatselt suurpere staatust Eesti mõistes.
Mōtlen iga päev et minu saatus ongi vist üksi jääda, sest meeste tähelepanu on palju aga samas ei ühtki potentsiaslset meest, kes oleks hea ja tore ming ei oleks pühendunud nii palju karjäärile, liigsele spordile, maailmarändlusele(reisimisele) tahaks sellist toredat inimest kes väärtustaks inimsuhteid, kodu ja perekonda.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna oli 7 aastat üksikema, oli ka visiitsuhe, kellega siis kohtuti. Kui tutvus uue kaaslasega, siis ütles, et on ikka hea tunne küll, kui keegi on sinu kõrval, hoolib sinust, on olemas, toob sulle kuuma teed, kui haige oled. Tal on tõesti tore mees ja mul on tema üle hea meel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 2 a üksi. Kahe lapsega. Praegune elu koos mehega on parem. Mingit lisahoolitsust ta küll ei vaja. Ja valisin teadlikult mehe kel oli juba laps sest selle järgi sain ka aru kas ta minuga koos lapsi kasvatama sobib. Me 15 a juba koos. Kahepeale kokku 4 last.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nüüdseks aasta elan kahe lapsega. Tõttöelda, väga ei usaldakski vist enam mehi. 15 aastat abielu purunes, sest mehel oli teine. Ma isegi ei tea, kus võiks uue mehe leida. Siin keegi ütles, et õige tuleb lihtsalt ellu. Mul siiani ei ole tulnud, ilmselt pole siis ette nähtud. Võibolla ongi parem. Ma pole ka väljas väga käinud. Töö, kodu pigem. Vabasid mehi vist väga pole enam, enamus juba hõivatud ja selliseid ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ei taha lihtsalt suhet, vaid väga kvaliteetset suhet. Soovin inimest, kes oleks suures osas minu moodi. Iseseisev, positiivne, intelligentne, erinevate hobidega, teeks sporti, oleks olemas vähemalt 1 laps kelle ta edukalt üles kasvatanud (laps vähemalt 10a) isana hea. Mees peaks soovima pikajalist suhet ja kooselu ja teadma, et see nõuab truudust, kompromisse, teineteisele aja ja tähelepanu pühendamist, teineteise lastega sõbralike suhete loomist, hoolitsemist ja enese mitte käest laskmist. Ja siis peaks veel seks ka sobima.

Käin tegelikult tihti väljas ja ikka kohtan vabu mehi. Hoian end heas vormis, loen, armastan oma lapsi, kodu, tööd ja kodulooma. Olen tutvumisele avatud ja mulle mehed meeldivad. Aga ma näen üsna kiiresti läbi, kas meil oleks sellist tulevikku nagu soovin või mitte. Enamasti on nende meeste puhul, kellega olen nõustunud kohtama, täidetud see osa, et nad on intelligentsed, iseseisvad, olemas laps, sportlikud hobid. Aga kahjuks on väga palju oma eelmises naises-suhetes kibestunuid ja pole selliseid, kes sooviks sama mis mina, st pühendumist hea pikaajalise suhte hoidmisele-arendamisele. Kolmas probleem on see, et mees pole olnud oma lapsele hea isa… Mind ei huvita see hala, et paha eks ei lase lapsega suhelda. Need mehed, kes kurdavad oma ekside üle või ei ole tänulikud-õnnelikud enamuse asjadega oma elust (sh eriti sellega, et see nn paha eksnaine tema lapsed sünnitas), on turn off, kuna neil on minu jaoks täiesti sobimatu (ma ütleks isegi ebamehelik) ellusuhtumine. See näitab, et alati on keegi teine süüdi ja mees ei soovi ise mitte millegi eest oma elust vastutust võtta.

Samuti ei saa mul asja nendega, kes ei tea mida nad suhtelt soovivad. Kui 40+ mees ütleb, et niisama vaatab ringi mida elu toob, tal puuduvad igasugused standardid ja vaadatakse ainult naise välimust, neid ei saa ma ka tõsiselt võtta. Mehel võiks olla ka mingid põhimõtted ja soovid suhteks ja nad peaksid teadma millist naist ja suhet nad soovivad ja kas mina olen just see naine. Ja kui meie ootused-soovid langevad kokku, siis see oleks tugev baas suurepärase suhte loomiseks.

Seda arvamust ei jaga ma üldse, mida siit tihti lugeda saab: ühtegi normaalset meest pole, kõik on juba ära võetud. Selline arusaam näitab negatiivset ja ebarealistlikku suhtumist. Maailm on mehi täis, igaühele leidub mitte ainult 1 vaid palju sobivaid. Aga tuleb silmad lahti ja süda avatud hoida, et neid leida ja ära tunda. Aega ja kannatust on vaja. Nagu iga muu asjagagi, kui tahetakse parimat tulemust.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 06:51; 25.02 06:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen u 10 aastat lapsega kahekesi elanud. Muidugi oleks tore, kui oleksin koos sobiva mehega, aga pole lihtsalt kokku sattunud sellisega. Aastate jooksul on olnud küll erinevaid suhtealgeid ja toredaid kohtinguid, aga pole päris see olnud ja nii see elu on läinud. Varem ilmselt oli natuke rohkem seda igatsust, nüüd olen ära harjunud, elu on laias laastus ilus. Kindlasti oleks elu veel ilusam sobiva kaaslasega, aga kui lihtsalt pole selle sobivaga kokku sattunud, siis pole nagu midagi ju teha ka. Kurb ja masendunud küll selle pärast olla ei taha.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 12:41; 28.02 07:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40+ ja lapsed on juba suured.
Meest ei igatse üldse. Jube hea on ikka tõmmata uks kinni ja see on minu territoorium.
Mul on sarnaseid naistuttavaid, kellega käime Ennu Rattal ja reisidel, või teatris ja näitustel. Kinos meeldib üksi käia. Ja muidugi on mul töö koos intensiivse suhtlemisega.
Aga kui näiteks üksinda reisile lähen (olen käinud nende Albion reisigruppidega), siis meesturistid arvavad, et just neid ma otsin. See on tüütu. Ma ei vaja enda ellu meest.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei igatse meest pere osaks, selliselt et elame koos oma igapäeva argiteemades. Sest mul on oma hobid, õpingud, töö ja muidugi mu lapsed. Kuna laste isaga hea läbisaamine ja laste vanavanemate näol tihe tugivõrgustik, siis saan palju vaba aega ka. Kõik toimib. Aga ikkagi, tahaks vahel ikkagi kaisutada kellegagi, reisida või kasvõi sõita kuhugi mitmeks päevaks eemale, nautida üksteist. Suudelda, kallistada, seksida, rääkida, naerda…

Ükskõik kui okei mul elus on kodu ja tööga, siis vajadusi mehe järele need ei rahulda, see on täiesti omaette vajadus.

Aga elukaaslast ma ei taha. Võibolla sobiks mulle kaugsuhe…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikud üksikemad, kui väga igatsete elukaaslase järele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.